STEKOP SA

Białystok

Opinie o STEKOP SA

lolo 2016-04-20 18:30:44
No ijak tam chłopaczki ze stekopu w rzeszowie słyszymy że macie przechodzić na dwumiesięczne rozliczenie, narazie żeście niepodpisali ale podpiszecie bo sie boicie menagera i dyrektora który ma was w d.pie. A smiejecie sie z nas.Nic się niemartwcie jak wam braknie na życie impel wam pożyczy. Już następny od maja do nas przechodzi będzie cienko na langiewicza haha
Waldi 2016-04-20 19:51:28
Dwumiesieczne rozliczenie......o co chodzi?
fazi 2016-04-20 20:07:14
chodzi oto że kasę będa ci płacić co 2 miesiące.
ryszard 2016-04-22 07:51:17
pewni jesteście że wypłata będzie raz na dwa miesiące, na papierze jeszcze niczego nie widziałem , ale mowa była o kilku dniowym przesunięciu terminu wypłaty, ktoś może wie coś więcej???
Maro 2016-04-25 12:36:40
Słyszeliśmy ,że 1 i 31 maja będzie kasa na koncie -będzie zabawa,będzie się działo dwie kasy w miesiącu,chwała Jarkowi i Bogdanowi
Waldi 2016-04-28 13:34:47
A czerwiec bez wyplaty!!!!
antek 2016-05-04 14:27:12
Macie Józia macie kłopoty,my to przerabialiśmy we Wrocku,a jak u was w mniejszości z paszportami,kasą dzielicie się
daro 2016-05-13 14:48:01
jak tam menago Jarosław C już mu rura zmiękła bo widzę że wali służby na posterunkach a mówił że ludzie do niego pchają się drzwiami i oknami on nigdy nie miał drygu do ochrony dla mnie to zwykły f.........
ryszard 2016-05-17 16:11:22
już wiadomo o co chodzi, nie ma wypłaty w danym miesiącu to i nie ma zus-u, co drugi miesiąc bezskładkowy
waldi 2016-05-18 09:34:28
to znaczy że za maj i czerwiec dostaniemy pod koniec czerwca?????? jak to jest????? wytłumaczcie mi to.....!!!!
Pefron 2016-05-18 19:12:51
I co gamonie kara was nie ominęła około 12 tysi do zapłaty a smiejecie sie z nas teraz zdajecie jakieś śmieszne egzaminy p.zda na dąbrowskiego a podobno byliście najlepsi. Macie dobrego menagera świetny organizator bije na łeb poprzedniczkę i jeden patrol. Nawet konsalnet z was się śmieje. Jeszcze będziecie się płaszczyć żeby do nas trafić ale śmieci wyrzucać za nas.
lolo 2016-05-18 20:15:32
Pracowałem kiedyś w tej firmie która cały czas oszukiwała nas z umowami z kasą. Na langiewicza niektórzy są ponad prawem albo trzęsą porami nawet umowy o dwumiesięczna kase podpisali bo ich menager straszył że ich wyzwalnia wiemy o wszystkim.Wielu ludzi przez te oszustwa stracili.nawet dyrektor ma was gdzieś bo boi się przyjechać. Dalej się bójcie a to nie wy macie się bac tylko oni bo mogą stracić was kontrakt i wysoka kara.
ryszard 2016-05-20 10:34:55
za kwiecień wypłata będzie nie na koniec maja tylko na początku czerwca, a za maj na koniec czerwca, dwie w jednym miesiącu i w lipcu nic i w sierpniu znów dwie na początku i końcu miesiąca, bo jest luka w przepisach jak nie będzie wypłaty w danym miesiącu to nie trzeba odprowadzać zus-u, a jak są dwie wypłaty w miesiącu to tylko trzeba odprowadzić jedną składkę i teraz pytanie za sto punktów, ile składek odprowadzą przez rok?
lolo 2016-05-23 09:12:36
Składek odprowadzą 6
waldi 2016-05-23 12:16:30
Jakaś masakra ..!
Miro 2016-05-24 18:03:44
Słyszałem ,że Bogdan-chałwa będzie nowym menadżerem ,rodzi sobie na tym zadupiu i tu też chcą go wepchać na stołek,ponoć chwalą sobie go mundurowi
Gościu z 108 2016-05-30 13:38:46
Co wy gadacie cha...wa to największy nieudacznik, ordynarny cham,niskim mniemanie o sobie i kobietach ,mały zasób wiedzy i słów,największy podpaciocha we Wrocławiu,chyba ,że kupujecie od niego chałwę,on nawet grafiku dla 10 osób nie potrafił ,kto zrobił dowódcą,pogrąży wszystkich
ryszard 2016-05-31 21:23:14
brawo, z tego co słyszę w rozmowach to wszyscy rozglądają się za inną pracą, no i dobrze, niech to się wszystko rozp..., sami sobie strzelili ale nie w nogę tylko w d...
Maro 2016-06-01 15:00:43
To jest tylko umowa zlecenia pajacu trzy dni na wypowiedzenie,reprezentujesz poziom produkcji w B...u,wierny ale głupi wartownik
Wojtek 2016-06-02 18:43:28
Do pracownika!!! Nie strasz dyscyplinarką większość ludzi ma umowę zlecenie i tę dyscyplinarkę wiesz gdzie możesz sobie wsadzić. Ludzie po prostu piszą prawdę a oni wiedzą jak takiego c.mbała jak ty robic w balona. nikt ich nie szkaluje pogadaj z ludźmi z wrocka czy modlina i innych oni cały czas piszą prawdę jak ich stekop w c.ula robi
Gostek 2016-06-09 20:32:01
Podoba mi się praca w Stekopie,wypłata na czas,nie oszukują,Kadary w pożo,z Jarkiem idzie się dogadać-rzeczowy
daro 2016-07-06 15:53:40
słyszałem że stekop na granicznej we wrocku prowadzi szkółkę teresury psów , a trenerem jest k........isz z wołowa jaka jest szansa zatrudnienia umię donosić
piotr 2016-08-23 17:42:45
jak tam wielki łeb i spółka z granicznej jeszcze was nie wykonczyła spółka z Choroszczy słyszałem że prowadzicie hodowlę psów a głównym przewodnikiem jest J.C
frank 2016-09-01 13:48:30
czy ktoś wie kto wygrał przetarg na ochronę fizyczną pkp w pile??????
waldi 2016-09-01 15:33:45
podobno stekop -Piła bedzie robić podjazdy na pkp.....itd prawda????
kapral 2016-09-06 11:31:23
Słyszałem,że w tej firmie wypłata jest co półtora miesiąca kto ma umowę o zlecenie,natomiast donosiciele mają umowę o pracę co miesiąc,najlepszy jest człowiek CHAŁWA wierny piesek nawet służy w katedrze i spowiada się tylko swojemu spowiednikowi J. G ma obiecany nowy stołek. Słyszeliście coś na ten temat ?Zastanawiam się na propozycją pracy w 108
Jan wodnik 2016-09-08 21:29:23
A wody u nas u nas brakuje twierdzą,ze są oszczędności a temperatura pow.30 stopni a wody we Wrocku nie ma
Alba 2016-09-10 21:36:15
Jak to wody nie ma, E...a i J....k ciągle leją wodę i maja premie pomimo tego ,że są kary za brak ich kompetencji
Alan 2016-09-12 20:43:23
Terminowo płacą
Aral 2016-09-14 08:26:50
Według SIWZ na dzień dzisiejszy portier, dozorca zwany siłami ochronnymi w MON ma taka definicję:

Musi być kwalifikowanym POF i nie musi mieć książki osoby dopuszczonej do broni palnej typu "B".

Wygląda to tak:

3.5. Opis zamówienia
1. Zabezpieczenie i ochrona kompleksu, budynków, urządzeń i innych składników majątkowych znajdujących się na terenie chronionego kompleksu przed kradzieżą i dewastacją, działaniem osób zakłócających ład i porządek publiczny oraz ewentualnymi aktami sabotażu i terroryzmu, w tym ujawnianie zaistnienia takich zdarzeń.
2. Kontrola uprawnień do przebywania osób na terenie kompleksu, kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na terenie chronionym oraz kontrola wynoszenia lub wywożenia mienia zgodnie z zasadami określonymi w „Instrukcji ochrony SUFO”.
3. Kontrola pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z chronionego terenu oraz sprawdzanie dokumentów (asygnat) uprawniających do wwożenia i wywożenia składników majątkowych zgodnie z zasadami określonymi w „Instrukcji ochrony SUFO”.
4. Pracownicy ochrony realizujący usługę są uprawnieni do kontroli dokumentów:
a) uprawniających do wstępu, wjazdu i przebywania na terenie obszarów chronionych,
b) uprawniających do wnoszenia/wynoszenia lub wwożenia/wywożenia mienia z terenu obszarów chronionych poprzez wizualną kontrolę – lustrację bagażu, ładunków, bagażników i wnętrz pojazdów,
c) uprawniających do przebywania na obszarach chronionych,
a w szczególności tych osób, które nie eksponują identyfikatorów (przepustek).
d) po wcześniejszym uzgodnieniu z osobą upoważnioną do przyjmowania interesantów i przybyciu osoby przyjmującej w celu odebrania interesanta z biura przepustek, pracownik ochrony (obsługi biura przepustek), wydaje dokument zezwalający na wejście na teren chroniony oraz potwierdza fakt wejścia w „Książce ewidencji wydanych przepustek jednorazowych”,
e) osoba przyjmująca, o której mowa w pkt. d ma obowiązek odprowadzenia interesanta do biura przepustek po załatwieniu sprawy.
5. Uniemożliwienie nielegalnego wejścia na chroniony teren osób postronnych, nietrzeźwych lub w sposób widoczny mogących stanowić zagrożenie dla pracowników, gości i mienia.
6. Ścisłe przestrzeganie obowiązujących decyzji i poleceń wydanych przez dowódcę/szefa/komendanta ochranianej jednostki/instytucji wojskowej, dotyczących zezwoleń na wejście i przebywanie osób oraz wjazd i postój pojazdów na terenie kompleksu.
7. Ścisłe współdziałanie z oficerem dyżurnym, komendantem ochrony i osobą funkcyjną odpowiedzialną za ochronę obiektu dla zapewnienia należytego bezpieczeństwa i ochrony obiektu.
8. Sprawdzanie stanu technicznego urządzeń wspomagających ochronę obiektów oraz zabezpieczeń fizycznych w postaci zamków mechanicznych, drzwi i okien, krat, zamknięć, ogrodzenia, oświetlenia, a także zabezpieczenia przeciwpożarowego.
9. Reagowanie i natychmiastowe zgłaszanie oficerowi dyżurnemu i osobom funkcyjnym jednostki/instytucji wojskowej wszelkich usterek urządzeń wspomagających ochronę, zabezpieczeń fizycznych, zagrożeniach dla mienia, zdrowia lub życia osób przebywających na chronionym terenie oraz podejmowanie niezbędnych czynności, celem zabezpieczenia śladów i dowodów przestępstwa.
10. Nadzorowanie pracowników ochrony przez dowódcę ochrony SUFO poprzez system bezpośredniej kontroli ON-LINE do kontroli realizacji zadań w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu zainstalowanej centrali. Logowania pracownika ochrony w systemie nie może być rzadziej niż co 1,0 h. Na potrzeby osób kontrolujących wykonywanie wydruków z systemu rejestracji obchodów.
11. Reagowanie na sygnały przekazywane przez techniczne środki wspomagające ochronę i środki łączności.
W przypadku naruszenia systemu ochrony obiektu, zadziałania technicznych środków wspomagających ochronę oraz wystąpienia innych sytuacji kryzysowych prowadzenie interwencji mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu.
12. Zabrania się podejmowania samodzielnego działania związanego z zejściem z określonej trasy patrolowania, posterunku, obiektu, wchodzenia do ochranianych budynków lub w inny sposób naruszania zasad ochrony określonych w „Instrukcji ochrony SUFO” bez uzyskania zgody oficera dyżurnego jednostki lub osoby funkcyjnej odpowiedzialnej za ochronę obiektu.
13. Uaktualnianie na bieżąco posiadanej dokumentacji oraz rzetelne jej prowadzenie zgodnie z danymi otrzymanymi od komendanta ochrony lub osoby funkcyjnej odpowiedzialnej za ochronę obiektu.
14. Zapewnienie na każdej zmianie wymaganej umową ilości pracowników ochrony.
15. Na polecenie oficera dyżurnego jednostki przyjmowanie pod ochronę mienia w depozyt.

Indywidualne obowiązkowe wyposażenie naliczone na każdego pracownika ochrony bez broni:
a) radiotelefon przenośny z a
Aral 2016-09-14 12:27:18
a) radiotelefon przenośny z akcesoriami, działający na wydzielonym paśmie Wykonawcy,
b) latarka o minimalnych parametrach: siła światła 500 lm i zasięg światła 200 m oraz czas pracy 5 h,
c) przedmiot przeznaczony do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej o średniej wartości prądu w obwodzie nieprzekraczającej 10 mA,
d) pałka służbowa,
e) kajdanki zakładane na ręce,
f) ostrzegacz napadowy umożliwiający przekazanie sygnału o napadzie do dowódcy ochrony SUFO (dyżurnego LCN). Dopuszcza się urządzenie w ramach systemu kontroli obchodów ON-LINE do kontroli realizacji zadań w czasie rzeczywistym,
g) telefon GSM – 1 szt. w obiektach gdzie nie występuje Dowódca ochrony,
h) opatrunek osobisty;
i) kamizelka taktyczna umożliwiająca przypięcie oraz włożenie do kieszeni i noszenie całości wymaganego indywidualnego wyposażenia pracownika ochrony.

7) Całość indywidualnego obowiązkowego wyposażenia przewidzianego w SIWZ i warunkach umowy, winien posiadać każdy pracownik ochrony przy sobie przypięte oraz włożenie do kieszeni kamizelki taktycznej przez cały okres realizacji usługi ochrony w obiekcie.
Odstępstwem od powyższej zasady jest:
a) latarka pobierana podczas warunków ograniczonej widoczności,
b) hełm i kamizelka ochronna – kuloodporna wydawana przez dowódcę ochrony w sytuacji kryzysowej lub na polecenie oficera dyżurnego jednostki,
c) ładowanie akumulatorów urządzeń indywidualnego wyposażenia pracownika ochrony, który w tym czasie przebywa w pomieszczeniu służby w budynku.
Maco Polo 2016-09-14 13:08:47
Generalnie panuje nastrój zniechęcenia, marazmu i jednocześnie pewnego oczekiwania na ozusowanie umów cywilno-prawnych. Natomiast w jakąkolwiek walkę specjalnie nie wierzę. Są przypadki strajków ochroniarzy, ale branża to nie jest monolit i ścierają się rożne interesy pracownicze. Zawsze znajdzie się pewien znaczący procent bardziej tchórzliwych lub emerytów – łamistrajków i cała energia osób odważniejszych i zdeterminowanych zostanie spacyfikowana od środka. Branża nie mówiła i nie będzie mówić jednym głosem, ponieważ jest ona zwykłym, przypadkowym śmietnikiem zawodowym, zbierającym pod swe skrzydła, poza wspomnianymi już niepełnosprawnymi, emerytów wszystkich profesji, ze szczególnym uwzględnieniem mundurowych, a nadto studentów, chłoporobotników z wykształceniem podstawowym, ludzi po studiach kierunkowych z szeroką formułą słowa „bezpieczeństwo” i osoby przypadkowe, podejmujące pracę z braku innych ofert zawodowych, albo marnych kwalifikacji. Oceniam, że najwyżej 15 -20 procent obecnych w branży to osoby, które chcą z nią wiązać swoją przyszłość zawodową i do tej pracy się nadają. Reszta traktuje ją jako tymczasową, więc po co się mają w niej aktywnie udzielać? Co ma wspólnego z branżą np. emeryt mundurowy? On już się zawodowo najczęściej wykazywał (wypalił) wcześniej. Teraz chce tylko w spokoju i bez wstrząsów dorobić do emerytury, bo inflacja go ściga, albo ucieka z domu ponieważ żona mu się zestarzała i gdera. Nie widzę w tym środowisku żadnego punktu wspólnego, który by je integrował, poza wszechobecną biedą dotyczącą oczywiście tych, którzy nie mają emerytur mundurowych czy górniczych. A to trochę za mało, jak na czynnik integrujący. Skuteczne związki branżowe widzę dziś jedynie w dużych firmach, jako organizacje zrzeszające pracowników jednego konkretnego podmiotu. Odmowa wyjścia na obiekty kontrahentów przynajmniej 2 tysięcy ochroniarzy danej firmy, zmusi momentalnie każdy zarząd do negocjacji. Tylu łamistrajków na raz nie przyjmą, przynajmniej tam, gdzie wymagane są jakieś kwalifikacje. Obecnie ruch związkowy dotyczy także zbyt rozdrobionego rynku branżowego, co również nie sprzyja integracji związkowej, a nadto nie stoją za nim żadne konkretne fundusze, tylko promocja internetowa, a to trochę za mało.
Ela 2016-09-20 18:36:52
Dlaczego czekanie na ozusowanie? Czy ozusowanie nie powinno czasem już nastąpić od 1 stycznia 2016? Mamy teraz wrzesień!
ANTEK 2016-09-23 09:06:05
Mam pytanie czy w waszych jednostkach we Wrocławiu czekacie na grafik służb do 30 każdego miesiąca?
Bo nasza Chałwa-nieudacznik życiowy od kiedy nastał nie wyrabia się z grafikiem dla paru osób ciągłe są z nim problemy nie posiada takich cech jak mundurowi tj.
-Umiejętność prognozowania tego, co może nastąpić w firmie itp
-Umiejętność zachęcenia ludzi do działania, przekonanie ich o słuszności i ważności tego, co robią
-Odwaga i sprawne podejmowanie decyzji, nawet nieco ryzykownych
-Poczucie odpowiedzialności za własne działania oraz za działania podwładnych
-Inteligencja emocjonalna, czyli umiejętność budowania zdrowych relacji międzyludzkich
-Inicjatywa i kreatywność w podejmowaniu się realizacji nowych zadań
-Obiektywna, uczciwa i sprawiedliwa ocena pracy pracowników
-Zdolność wyrażania własnych myśli, przekonań i pomysłów
-Wiedza z dziedziny negocjacji i komunikacji interpersonalnej

ON NIE POSIADA ŻADNEJ CECHY JAK ON SIĘ TAM U WAS UCHOWAŁ
xxx 2016-09-23 13:02:00
No dobra, ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszca, że zatrudnienie jest stabilne. A socjale?
kapitan 2016-11-01 09:42:29
w Poznaniu też wprowadzono rozliczenie dwumiesięczne bez podpisywania zgody . W J.W.Biedrusko
kierownictwo ochrony jest tak nieudaczne że nie można z nimi się dogadać.
Jokoer 2016-11-01 20:45:20
Czy to prawda,że od stycznia 2016 stawka będzie 12 zeta na godzinę netto
bayer 2016-11-02 08:48:42
Na pewno nie. Pewnie pójdą po stawce minimalne do tego wprowadzą rożnego rodzaju kary opłaty za wypożyczenie umundurowania i pewnie inne bzdety . Wszystko po to żeby zjechać na maksa ze stawki i okantować ludzi. Skoro cieć ma dostać 13 brutto to ile dostanie kwalifikowany, z pozwoleniem na broń? Myślicie że nam nadają . Ta firma nikomu nic nie dała i nie da. Nie liczcie na nic.
GUSTAW 2016-11-04 07:39:37
Jak nie ,nieudacznik dostał umowę o pracę plus premię,zwrot za dojazdy i wolną rękę nad psiarnią.Chwali się,że niedługo kupi nowy samochód gdyż Japończyk się psuje. Pracuje po 72 godziny dla dobra nas wszystkich z bronią.Po godzinach służy w katedrze. Każdemu załatwi pracę w Wrocławiu lub Łodzi lub pomoże przejściu do innej pracy.Jest uczymy i pożyteczny ,wykonuje polecania byłego małego menadżera ps.Karnister. Jak tu nie chwalić tej firmy koledzy z brzegu mają się dobrze gdyż pracowali razem w SO....ZIE Nawet były dyrektor S....U pracuje jako cieć w wekendy. Jednak firma daje i pomaga
Francuz 2016-11-13 19:17:23
Wygrali parę JW na Śląsku w 4 WOG Gliwice.. Ciekawe jakie stawki zaproponują.
A jak się nie dogadają z ludźmi to co przywiozą ludzi ze wschodniej Polski.
! 2016-11-14 11:35:02
Na slasku pracy w brud,tak ze smieszne pieniadze nie wchodza w gre.
Hildegrda 2016-11-14 14:16:05
Nie narzekajmy 12 zeta nie jest źle za godzinę pracy pod stresem
Fizjonom 2016-11-14 20:09:16
A skąd te 12 zł. Teraz parkingowy ma mieć 9,50 na rękę to taki stojący na JW to chyba 14 zł będzie miał.
Nie sądzicie.
! 2016-11-14 20:56:57
Dajcie sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za te 12 zlociszy...
Erowiec 2016-11-24 10:22:15
Gdzie wygrali?chyba na opolszczyznie(zad nr 5)?
Ali 2016-11-24 23:17:32
Ty jesteś porostu zjebany gość
donat 2016-11-25 12:07:25
jakie jednostki wygrali!!! i kiedy.........
marian 2016-11-29 18:32:23
Najnowsze plany Ministerstwa Obrony Narodowej to powrót do przeszłości, czyli czasów, gdy obiekty wojskowe były chronione przez żołnierzy a nie Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO). Taki wariant oznacza spore oszczędności, bo w skali całego kraju na tego rodzaju ochronę MON tylko w tym roku wyda 422 mln zł. Ile SUFO kosztuje opolską brygadę?
Od momentu, gdy w polskiej armii skończyła się zasadnicza służba zawodowa, za ochronę wojskowych obiektów odpowiada SUFO, czyli prywatne firmy ochroniarskie..
marian 2016-11-29 18:33:11
Hary 2016-12-04 18:56:11
Lubimy stawkę 13 zeta netto za godzinę i pracujemy a wy?
Zostaw swoją opinię o STEKOP SA - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOP SA