Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

A co myślisz że Niemcy chcą ludzi co nie kumają co się do nich mówi? Przecież nie będą się wysilać i rozmawiać z tobą po angielsku nawet jak znają oni chcą żebyś sprechał po niemiecku. Taka mentalność! Po za tym Zeitmann to niemiecka firma i przez to nie chcą ściągać ludzi bez znajomości języka nawet jak na zakładzie pół opolskiego siedzi! Tacy są Bawarczycy! Mia San Mia!

turok

Nie wiem co masz na myśli że to przykrywka ale trzeba znać, przynajmniej tam gdzie ja byłem przez Zeitmana: Ingolstadt, Dingolfing, Monachium, wszystko przy produkcji części do BMW i Audi. W Ingolstadt było dużo Polaków ale i tak kazali znać język i nie było nikogo co nie znał. W BMW też wszyscy znali. Mi się wydaje że oni się boją zatrudnić kogoś bez niemieckiego w dużych firmach. Poza tym Zeitmann jest z tego znany że nie zatrudnia ludzi bez języka

Radek

Czy na produkcji trzeba znać język czy to tylko przykrywka? Dużo Polaków podobno robi

Kaśka

Byłam na lotnisku przez 3 miesiące. Jeżeli chodzi o pracę to zależy gdzie trafisz, ja słabiej znałam język to dali mnie do zwykłej ekipy sprzątającej a moją kierowniczką była polka, nawet nie musiałam niemieckiego używać. Jedna z koleżanek znała lepiej to później nawet nie sprzątała tylko pomagała w organizowaniu cateringu. Jeżeli chodzi o mieszkanie to nie ma super ekstra warunków, normalny dom gdzie mieszka kilkanaście osób. Kuchnia jest, łazienki są, można prać. Wiadomo, że jak któreś dziewuchy są bałaganiary to gnój w łazienkach po sobie zostawiały ale takie są uroki wspólnego mieszkania. Umowę dostałam od razu niemiecką, wyrobili mi wszystkie przepustki bez żadnego problemu. Kasa była na koncie zawsze jeszcze przed 15-tym. Zjechałam niestety bo nie dałam rady na dłuższą metę wytrzymać bez mojego dziecka, synek siedział w Polsce z tatą. Jak podrośnie to na pewno wrócę tylko będę się starała poszukać mieszkania na własną rękę bo niektóre dziewczyny już tak zrobiły

iza
@Kaśka

a na miesiąc ile na czysto wychodzi kasy? i jak jest z kontraktami przy tym sprzątaniu, ja sama sobie ustalam ile chcę być?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
swer

na allegro kupicie kurs niemieckiego dla elektrykow za 25 zeta wystarczy troche posłuchać i mozna jechać (usunięte przez administratora)

izzzzzzi

a może się wypowiedzieć ktoś kto pracował przy sprzątaniu lotniska w Monachium, jakie zarobki, warunki mieszkaniowe itp?

pracowita
@izzzzzzi

no wlasnie moze ktos jasniej napisac jak dokladnie wyglada tam praca? i jakie sa warunki na lotnisku? i jak z mieszkaniem? czy trzeba doplacac za cos dodatkowo?

zibi

super fucha

Veni, vidi, vici

(usunięte przez administratora) oni mają pierdolca na punkcie tego czy dojechałeś albo czy nie odjechałeś nikomu nic nie mówiąć - jak im coś takiego zrobisz to koniec już z nimi nie wyjedziesz. Drugi(usunięte przez administratora) to Niemiecki h.uj że na miejscu pół zakładu to Polacy - masz znać niemiecki inaczej z nimi nie wyjedziesz. Ale przez to mają dobra opinie u niemieckich szefów i mają robote kiedy inni nie mają. Wiem bo jestem w Ingolstadt już prawie rok i znam ludzi co w innych agencjach robią i u nich z robotą różnie jest. A my zapitalamy od poniedizałku do piątku bez przestojów. Nawet (usunięte przez administratora) brygasdzista mnie pytał czy bym na święta nie chciał zostać w robocie! :)

Ban

No ja też dostałem od nich maila zwrotnego jak wysłałem znowu Cv. Ostatnim razem musiałem zjechać do Polski z dnia na dzień i przez to dostałem od nich takie info: Pan XXXXXX zrezygnował z pracy w Weissenburgu bez powiadomienia nas o tym, a później odkładał słuchawkę, przez co nie ma więcej możliwości wyjechać gdzieś przez naszą firmę. - Troche lipa teraz :(

Maksior

Ciekawe czy cie wezmą jak ci się plany pokrzyżowały. Bo ja tak miałem w zeszłym miesiącu też miałem jechać ale w ostatniej chwili mi coś wypadło i nie pojechałem. Miałem być w niedziele w Ingolstadt, w poniedziałek dostałem telefon z Zeitmanna że ich w porę nie poinformowałem że nie jadę i że jestem u nich na czarnej liście i z nimi już nigdzie nie wyjadę. Teraz czekam może zapomną że nie dojechałem ostatnim razem i mnie wezmą. Bo dużo dobrego o nich słyszałem nawet w Niemczech i chce z nimi jechać

Daniel

tez miałem jechać na produkcję foteli, ale plany mi się trochę pokrzyżowały, jak tam będziesz to dawaj znać jak jest

Emigrant

Jedzie ktoś 02.12 na produkcje do obijania foteli do Ingolstadt?

dddd

Jobo33 mogłbyś przybliżyć troszkę na czym dokładnie polega ta praca ? również mam jechać jako monter, fizycznie mam duży zapał, boe się raczej że czegoś nie będe w stanie zrobić w montażu

dareopk

Mam pytanie jade do fabryki audi jak jest z zaliczkami czy po pierwszym tygodniu dostaje sie zaliczke

york

jabo33 podaj swój meil, zapytam o kilka rzeczy bo widze ze znasz sie na rzeczy:)

artur37

a można trochę zarobić przy tych fotelach? Dają jakąś premię czy tylko to co w umowie?

york

Jak wygląda praca w Inglostadt przy produkcji fotelików do samochodu? Słyszałem, że jest ciężko

jabo33
@york

Jest ciężko ale jak nie jesteś obibok to dasz rade. Najgorszy pierwszy tydzień i uwazaj na Polaków oni prędzej cie podpierdola niz pomoga. Ja pracowalem na fotelach prawie rok i przez ten czas widzialem trochę osób co wymiklo i wrócili do Polski. Ale wedlog mnie to kwestia charakteru i determinacji.pozdrawiam

artur 37

Dużo pozytywnych wpisów o tej firmie to chyba się zdecyduję na wyjazd z nimi pracuje ktoś na produkcji w ingolstadt? Jak tam jest?

Robo

Don Vito i Wojtek :):)Szacun :):)Już dawno się tak nie uśmiałem:):)A Zenek się zajarał,bo mu mówili ,że jedzie do papierkowej roboty.myślał,że do biura,a tu okazało się,że ma wytrzepywać cement z worków papierowych.bez obrazy Zenek,uśmiechnij się.Pozdro Rodacy.

don vito

Zenek.wyluzuj.to jest tekst satyryczny.nie wyczules ironii?to jest odpowiedz na post powyzej.facet sie obrazil,ze mu kazali naciagac obicia na fotele.i odpowiedz dla wszystkich polakow ,ktorzy mysla ,ze u niemca powinno byc 8 godzin palenia papierosow ,a godzina tylko pracy i sa zaskoczeni ,ze jest odwrotnie:)..........a tak powaznie ,to wyobraz sobie ,ze pracuje w biurze.pozdrawiam,zenek.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 40 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA