Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

b.t

mam pytanie. chodze na kurs i cos slabo mi idzie. Czy każdy zdaje ten egzamin?

bbb

na spotkaniu w Rzeszowie mówili że jak uzbierają grupę ale nikt dokładanego terminu nie podał. Przynajmniej ja nie słyszałem. też czekam

ll

A kiedy rusza kurs w Rzeszowie czy Tarnobrzegu?

ryr

Też bym chciał pojechać ale na razie nie oddzwaniają :(

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
and29

polecam dobra agencja. wszystko załąawione jak nalerzy pieniądze na kocncie zgadzają się z tym co obiecywali. troche sie bałem bo nigdy nie wyjeźdzałem przez żadną agencję

Z Limanowej

do mnie dzwoniła Pani Beata że kurs w Limanowej zaczyna się w ten poniedizałek to jest 3 marca. Nareszcei się zaczyna bo przekładali start już 3 razy!

,kllkk

kiedy zaczyna się kurs niemieckiego w limanowej?

wurwiony

wszystko dla ludzi którzy znają niemiecki! bez niemieckiego nie mają roboty a srał was pies! Niemcy się znaleźli!

bolek

Co do Ingolstadt to prawda i nie prawda! Prawda ze praca ciezka ale nie dla odpornych fizycznie tylko dla ludzi co myślą. Bo tej skory nie da się nakladac na sile bo palce bola piekilnie. Trzeba wiedzieć jak w tedy silny nie potrzeba wiem bo pracowalem prawie rok. Ps. Nikogo nie chce obrażać tylko taka jest prawda

Radek

Witam,kumpel był w Ingolstadt przy produkcji fotelów,i mówił,że było bardzo ciężko,trzeba tam nakładać okrycia czy coś takiego,praca dla odpornych fizycznie.

Mxx29

opłaca się o to że jak masz auto i nawet gadasz gorzej po niemiecku to ze względu na auto cię wezmą. Koszty są mniejsze bo na paliwo się składacie. Jak ktoś nie chce płacić ten nie jedzie - więc z tym nie będziesz miał problemów. Po za tym jesteś nie zależny i nie musisz nikogo prosić się żeby cię do sklepu podwiózł. Po za tym zjazdy do Polski są łatwiejsze bo sam decydujesz kiedy i z kim jedziesz. Ja zawsze jeżdżę własnym samochodem i(usunięte przez administratora) :) Firmę polecam robiłem przez nich już dwa razy na Bawarii

Max
@Mxx29

Dzięki za odpowiedź. A czy firma z którą podpisze umowę o pracę płaci coś takiego jak Fahrgeld?

byłem

byłem z nimi na produkcji w Ingolstadt - 1000 euro do zarobienia po odcięciu mieszkania to było w 2012 w maju. W tedy myślałem że to mało ale następne agencje uleczyły mnie i uświadomiły jak marnie potrafią płacić inni na produkcji. Teraz mam o nich dobre zdanie bo miałem porównanie. Niestety w Niemczech dobrze zarabiają facharbaiterzy - elektrycy, spawacze, ślusarze, hydraulicy!

Max
@byłem

Pytanie do tych osób, którzy jechali własnym autem. Czy warto jechać swoim samochodem? Rozumiem, że trzeba wieźć do pracy osoby które są bez środka lokomocji. Czy można rozłożyć koszty na te osoby za paliwo?

Edek

Czy ktoś może pracuje, pracował albo wybiera się do pracyw mleczarni na Bawarii 10 marca. Proszę o info.

sławek

nie będę podważał czy można zarobić 2000 czy nie ,bo zaraz się ktoś odezwie i napisze że on zarabia,ja zarabiałem mniej ale gdy w Polsce miałem na rękę 1700 zł a stażu jako elektryk mam na dziś ponad 15 lat to nad czym miałem się zastanawiać.Rodzina odwieczny dylemat,też ją mam i też wolałbym mieć ją przy sobie ale nie zawsze się da.Kolejne marzenie wyjeżdżających podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą ,stać się niezależnym i więcej zarobić.Ja jak na razie nie miałem takiej możliwości ale i tak nie jest źle ,sytuacja finansowa mi się poprawiła.powiem jeszcze tak jakbym w Polsce zarabiał 3000 tysie na rękę to siedział bym w domu,ale w regionie z jakiego pochodzę to mogę se pomarzyć.Decyzja o przeniesieniu się na stałe jest trudna ,ale też czasami o tym myślę bo jestem już po czterdziestce i w naszym kraju do wykonywania zawodu elektryka niedługo będę za stary.to tyle mojej gadki- życzę powodzenia

sławek

ja powiem tak ;nie obiecujcie sobie że po trzech miesiącach nauki będziecie ''sprechać'' ,jakoś się dogadacie po to was uczą ,łatwiej będzie miał ten który już był w niemczech i jest osłuchany z tym językiem.Ja byłem tam przez dwa lata a mimo to chodziłem na kurs przez 10 miesięcy na poziom A1 i A2 ŻEBY MÓWIĆ W MIARĘ POPRAWNIE.Język to podstawa ,póżniej kwalifikacje zawodowe mówię tu o elektrykach a do tego wszystkiego ciężka praca,ale warto bo w Polsce fachowców w tej dziedzinie opłacają beznadziejnie a wymagania stawiają wysokie.

przyszly pracownik
@sławek

Dzieki Slawek za konkrety odnosnie jezyka.Napisz , czy jest mozliwe zarobic ok 2000 e na reke? Czy jest mozliwosc zostac w jakiejs firmie, zeby np. moc sciagnac rodzine i zamieszkac na stale?

Ewcia P.

Witam ja ma pytanie odnośnie pracy na lotnisku w Monachium.Jak wygłąda rozmowa wstępna rozumiem że dzwoni ktoś od Zeitmanna żeby sprawdzić poziom słownictwa bo u mnie jest na takim poziomie że umiem się przedstawić i dwa trzy zdania o sobie(no cóż uczę sie sama a wiadomo jak to jest z uczeniem się na sucho nie ma to jak żywy język) czy jest wymagana w pracy dobra i płynnamowa nie pytam o prace bo już ktoś poruszał ten temat że praca ciężka to wiem i się spodziewam a jeszcze jedno jak to wygląda finansowo jaka jest stawka godzinowa ile wychodzi na rękę ile trzeba przeznaczyć na mieszkanie i jak z wyżywieniem te pytania mogą kogoś śmieszyć ale wąrto cośniecoś wiedzieć żeby unikńać rozczarowania na przyszłość

ona
@Ewcia P.

jeżeli chodzi o poziom niemieckiego to nie trzeba go znać płynnie. Podstawy wystarczą. Tak samo jest w przypadku kiedy dzwoni pani z zeitmanna.Zadaje podstawowe pytania typu jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz, czy pracowałaś już w Niemczech. Czyli pytania bardzo proste. Stawka godzinowa to 9,31 brutto. Ile przepracujesz dni w miesiącu, tyle twojego. Im mniej wolnego tym lepiej. Bo szczerze mówiąc szału z pieniędzmi nie ma, ale lepsze to niż marne grosze w Pl. Mieszkanie kosztuje 320 euro,jedzenie we własnym zakresie. Plusem jest to, że dojazd do pracy jest darmowy. Praca jest ciężka, ale da się przeżyć. I pracuje się wyłącznie na jedną zmianę, tzn. jeżeli dostanie się pierwszą zmianę to co dzień tak się pracuje.Nie ma tak, że raz pierwsza, potem druga. Mimo, że cudów tu nie ma, to nie żałuję, że wyjechałam.

ele

Do elo-Jak wygląda praca w Niemczech po kursie,idzie sie dogadać?To są przemysłowe większe budowy,czy mieszkaniówka,praca z rysunkiem czy proste roboty np ciągnięcie kabli czy montaż puszek,gniazdek?

typ
@ele

podbijam temat

radom

Radom ruszył z kursem jesteśmy po pierwszych zajęciach. Jak długo czeka się na pracę po kursie niemieckiego?

elo

Nadgodziny trzymają do wybrania, bardziej im się to opłaca. Ja miałem taką sytuację że ściemniłem że kasa mi jest na naprawę auta potrzebna i wypłacili wcześniej. Ze mną pracował taki Darek któremu normalnie przed świętami wszystko wypłacili bez proszenia się o kasę, na pewno nic nie przepada. Teraz czekam bo jeszcze robota nie ruszyła, w przyszłym tygodniu mam jechać do Ulm.

elektryyyyk

Do elektryków pracujących w De.Panowie jak wygląda sprawa z nadgodzinami? są wypłacane czy do wybrania?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 40 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA