Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

trucker

czy jest ktos w stanie opowiedziec jak wyglada praca jako kierowca c+e w fabryce Mercedes-Benz? Jakie mieszkanie itd?

inn
@trucker

wozisz części z magazynów koło fabryki na produkcje, chyba że trafisz na transport wewnętrzny wtedy wszystko odbywa się na terenie zakładu. Praca spokojna bez stresowa, mieszkania są trzy, w pokojach jest się po dwie osoby, tam są ludzie co robią od Zeitmanna od 2011 więc rozumiesz że robota jest w porządku.

trucker
@inn

inn dzięki za info oby więcej takich forumowiczów. Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest to praca zmianowa? Czy na terenie zakładu podstawianie naczep i przepinki itd są na tradycyjnym ciągniku siodłowym czy raczej specjalistyczny sprzęt?

tadek

a ja od wczoraj mam robotę w Norymberdze, jak na razie wszystko w porządku, robimy po 9 godzin

cisowiak
@tadek

i wyplaca ci niemiecka firma wszystkie godziny czy na to glupie zeitkonto trafiaja?

dana
@tadek

czy warunki pracy się zgadzają? mąż aplikował do nich i szukają mu pracy. Bede wdzięczna za jakieś informacje czy wszystko na miejscu jest tak jak miało byc?

maka
@dana

oni mają dużo ofert pracy i dużo firm z któymi współpracują więc nikt ci nie odpowie na 100% bo nie wiesz w któej firmie jest kto. U mojego męża wszywstkjo sie zgadzało z tym co mówili w Polsce tylko mieszkanie było bardzo kiepskie. Ale jak tam zadzwoniłam i opieprzyłam dziewczyne która go wysłałą do pracy to już następnego dnia dostał nowe mieszkanie. Pieniądze jak narazie siezgadzają, kontakt z nimi jest, z roboty jest zadowolony. Ale to zawsze praca przez agencje...

kein deutsch

Ja jestem hydraulikiem w Fuldzie. Dobrze płacą, nie ma Zeitkonta, co moim zdaniem jest wielkim plusem. Gorzej z mieszkaniem, bo drogie, ale wlasnie jestem w trakcie szukania czegos swojego, bo chce tam zostac dluzej. Moim opiekunem w Zetmannie jest pan Paweł, który pomogł mi na miejcu,bo z pierwszzej budowy mnie zwolnili ( w Monachium) i wlasnie dzieki panu Pawlowi nie musialem wracac do Polski tylko od razu przejechalem do Fuldy

Iucynka

Atmosfera? Zdecydowanie odradzam Ci orace tam

Też się zastanawiam
@Iucynka

A możesz napisać coś więcej i konkretniej? Pracowałe/ pracowałaś tam, czy tylko snujesz domysły?

meggi
@Też się zastanawiam

przyłaczam sie do pytania - cos więcej, jakieś konkrety? chciałabym aplikować, dzieki.

lucynka
@meggi

tak, pracowałam ale nie zamierzam się wypowiadać, szkoda się denerwować....

Anglistka
@lucynka

Czyli pewnie pisze to ktoś, kogo zwolnili, albo komu nie chciało się pracować. Inaczej podałabyś szczegóły. Moja znajoma była u nich na rozmowie, dostała co prawda lepszą ofertę, ale mówiła, że firma zrobiła na niej bardzo pozytywne wrażenie, dlatego sama wysłałam do nich cv na rekrutera z angielskim i czekam na odpowiedź. Jak się uda, to napiszę konkrety na temat atmosfery, bo na lucynke liczyć nie można.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
durin

Zeitman jest znany w niemczech u mnie na zakladzie duzo chlopakow od nich jest. ja pod augsburgiem pracuje od 6 lat jako spawacz ale nie przez firme tylko bezposrednio mnie zaklad zatrudnia po roku mnie przejeli. ale ci z zeitmana zadowoleni sa i jak na zatrudnienie przez lajfirme to calkiem niezla kase dostaja a firma z augsbruga im mieszkanie oplaca. ponoc zeitman dobrze z ta niemiecka firma zyje a chlopaki sie nie skarza

KRISBB

Nie polecam!

bartek

dla spawaczy pracy jest pełno w DE ale najlepiej szukać samemu bez agencji kasa o wiele lepsza

spawacz szuka pracy
@bartek

wirze aale sam pomimo że znam język niemiecki w miarę nie mogę znaleść sobie pracy nie przez agencje. Jak byłem na miejscu to nikt mnie nie chciałwziąść do roboty bez pośredników za to przez agencje nie było problemu. Poleć jakieś firmy gdzie trafiłeś nie przez agencje. Będę bardzo wdzięczny choć nie wierze że napiszesz bo wiem jak ciężko znalesc prace nie przez agencje

ciekawski

Możecie mi powiedzieć za co ta agencja ma 5 gwiazdek ? :) Bo nie wierze żeby jakaś agencja była na tyle dobra :) Zresztą stawki mają śmieszne , pokoje dwuosobowe , wymagają języka obcego więc czym sie tu zachwycacie że otrzymała od was taką ocenę ? Każdy imigrant z Afryki dostaje lepsze mieszkanie za darmo więc na co się pchacie pracować przez agencje ? O co tu chodzi ?

mądrzejszy
@ciekawski

Taki z ciebie znawca? ciekawe gdzie ci daja mieszkanie jednoosobowe za darmo. Czlowiek sie chce czegos o firmie dowiedziec a takie bzdury jak twoje czytac musi. Moze ktos napisac cos prawdziwego o tej firmie? jestem spawaczem i szukam pracy w niemczech

gość
@ciekawski

No ale chociaż nie usuwają sobie negatywnych wpisów na koncie jak robi to UBT Personal z Wrocławia i pewnie cała masa innych agencji. Wszystkie wpisy o niewypłacaniu pieniędzy ludziom zostały usunięte!!!! A ludzie pewnie wierzą święcie , ze jak brak negatywnych komentarzy to agencja jest dobra. Guzik prawdca. Nie ma agencji, której nic nie można zarzucić, to jak w kazdym biznesie. Ale wycieranie sobie niegatywnych opinii jak UBT Personal to przesada.

int

hej, rekrutują na rekruterów z nimieckim do biura teraz i zastanawiam się jakie zarobki są i jaka atmosfera? dzięki z góry za info.

Też się zastanawiam
@int

Z tego co widziałem prowadzą rekrutację na pracownika biurowego z niemieckim do Krakowa. Ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy u nich? Jak dobrze trzeba znać niemiecki i na czym praca polega? A jak atmosfera i kierownictwo? Będę wdzięczny za wszelkie informacje, bo zastanawiam się nad aplikowaniem do nich.

Witam! Mam zamiar wyjechac do niemiec i mysle nad zeitmanem zastanawia mnie jak tam wyglada z kwatera czy to jest mieszkanie dla siebie czy bardziej hostel i po 2-3 w pokoju?

lokator
@Tomek

2 w pokoju, z polakami ? Mozesz trafic roznie! ale powinno mieszkac sie oddzielnie! alkoholik ćpun, kryminalista, roznie mozna trafic

YauMan

Witam. Wybiera się ktoś do pracy w Neumuster? Pracuje już tam ktoś?

Pracowałabym przez ich firmę w Leicester, to całkiem blisko, ogólnie obiecywali złote góry, stawki prawie o polowe niższe. Mówili ze po miesiącu dostaniemy podwyżki i że to jest tylko okres próbny. W dodatku miała być typowo angielska firma, a okazało się, że już pracuje tam pełno Polaków, którzy uważali się za wielki i niezastąpionych specjalistów, przez co psuli cała atmosferę w pracy. Napewno nie skorzystam już z ich usług i nie polecam.

Dżoana27

Witam. Czy ktoś pracował bądź pracuje przez Zeitmann w Northampton? Proszę o opinie

po kursie w zeitman

Ja zrobilem u nich kurs niemieckiego w katowicach w zeszlym roku elektryk z zawodu. Kurs przydatny duzo sie nauczylem ale prawda jest taka ze jak ktos niemial stycznosc z tym jezykiem tak jak ja pierwszy raz to nawet jakby kul non stop to po przyjezdzie na miejsce i tak ma problem. Bez pomocy Zeitmana a przede wszystkim pani Kowacz ktora mnie prowadzila nie dalbym rady. Z pierwszej pracy zwolnili mnie po kilku godzinach bo brygadzista byl niezadowolony ze prosilem o powtarzanie tego co mowi ale pani Kowacz od razu znalazla mi nowa prace.Teraz juz sie dogaduje ale poczatki byly strasze. Jestem juz 6 miesiac w Heilbronn, robimy przy szpitalu. Tu jest duzo naszych z zeitana, nie tylko po kursie i tez sobie chwala wspolpraca. Kurs bardzo polecam bo bez niego bym napewno niewyjechal ale powtarzam ze trzeba sie liczyc z tym ze poczatki beda ciezkie.

witek
@po kursie w zeitman

Tak to jest,rozumiem cię,kurs to wiesz pomaga ale by się nauczyć dobrze rozumieć i mówić trza czasu,szkopy są różni jak i polaki, jeden zrozumie inny podpie...li,bo oni są u siebie...

dolcevita

hahahaha zabawne

aromin

Ja jade z nimi do Regensburga jako elektryk

piotras
@aromin

No to spotkamy się na miejscu.

Dzieki za wyjasnienie. Wybaczcie ale za 8 euro brutto to nie warto scierac opuszkow na klawiaturze szukajac pracy w niemczech. Jako elektryk integrator knx w polsce jestem zarobic tyle samo lub nawet wiecej. Mam na mysli prace stala plus drobne "fuchy"

Zbulewrsowana

Prawda klamia jak z nut przyklad sprzatanaia na lotnisku 35godzin niby tygodniowo czyli 5dni w tygodniu 2 dni wolnego a pracujesz az padniesz laskawie daja ci po 12 dniach dwa dni wolnego jak wyblagasz na kolanach,pozniej nastepne 12 dni pracujesz az padniez kady dzien robisz w sumie 25km :) maraton nogi na zmiane...warunki mieszakniowe tragedia 300 euro osoba w 3osobowym pokoju idttt moglam bym ksiazke napisac po 3tyg pracy tam

nick

hahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA