Opinie o Orange Polska S.A.(dawniej Telekomunikacja Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Telekomunikacja Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Polska S.A. w Katowice

Matis

Marne zarobki. Obiecują wysokie premie a jak przyjdzie co do czego to naraz obniżają stawki (niby wcześniej już były obniżone ale informują dopiero po wypłacie jak się nie zgadza). To już wole iść na kasjera jak mam tyle samo zarabiać a mieć mniej stresu!

Jankes97

Czytam i czytam te opinie...pracuje już w Orange 3 miesiace i jakoś nie widzę aby było tak zle a wręcz przeciwnie jest bardzo zaj***cie ekipa mocna.. jest naprawdę zgrana. Co do kasy jest spoko wypłacana premia wyszczególnione oczywiscie, wszystko jest jak najbardziej okej. A te opinie są nie wiem od kogo od osób zwolnionych czy co nie ma wogóle takich problemów jak wy piszecie ;) Z chęcią POLECAM PRACE ;)

Misia
@Jankes97

Dokładnie popieram :D

Jkj

ZygaC się chce tymi swiatlowodami. Na jednej kampanii za ftth są 300 zł a na drugiej 150 o do tego mega innych rzeczy a wszędzie taki sam nacisk na te ftth. Do tego ciągle mówią ze cie zwolnić jak tak można? ????

grubo podirytowana

Ja wszystko rozumiem, ale skoro doradcy sprzedają te wasze światłowody to dajcie im zarabiać!!! Dlaczego cele są z kosmosu???????? Sprzedaj babci 25 rocznik ftth!!!! powodzenia! a baza takich zajmuje grubo ponad połowę. Nigdy pracownicy się z wami nie dogadają bo ich poprostu nie słuchacie!!!!! USZY WAM MUŁEM ZASZŁY!!! tyle w tym temacie.

Doradca Klienta

W sumie nic wielkiego, na początek kilka słów o sobie, kilka pytań dla zmyłki po czym wyjaśnienie na czym polega praca. Rozmowa odbyta bardzo szybko z Panią z Work Service. Później dwie scenki, myślę,że one nie miały znaczącego znaczenia na przyjęcie do pracy ponieważ wcześniej nie miałam styczności z call center ;). Na końcu podesłanie na maila około 10 zagadnień które trzeba było wykuć do testu wstępnego który odbył się po weekendzie

Odegranie dwóch scenek typu wybierz jedno ze swoich zainteresowań i spróbuj mnie do niego przekonać oraz druga: co zrobiłabyś gdyby zadzwonił do Ciebie niezadolowony rozgniewany klient któremu internet nie działa od 2 dni?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
mik

Pracowałem na infolinii sprzedażowej w Katowicach- fajnie można było zarobić, niezła kase z prowizji nawet do 3 tys, teraz to jakaś lipa; od momentu nacisku na światłowody to jakis dramat ;-( cele nie realne do zrobienia, nawet liderzy maja cel większy niż sa w stanie wypracować ich doradcy - to jakis dramat szkoda czasu i wysiłku, szkoda bo fani ludzie tam pracują - Magda, Kamil nie dajcie sie

RU
@mik

Ogólnie jest dramat, same ftth i 3/4 doradców nie wyrabia na tym premii, a mydlą nam oczy że to taka dochodowa kampania!Ciekawe dla kogo. Niestety nie ma już na tym budynku dobrych akcji.

Romania
@mik

Tak tylko ftth i ftth, a mało kto wyrabia tam premię bo cele z kosmosu. i pracownicy biedują a niby to taka "dochodowa" kampania...

tamtaram
@mik

Fajnie by było jakby płacili za każde zamówienie, i zlikwidowali kzp. Np zrobisz dziesięć aktywacji to Ci płacą za dziesięć :) Myślę że uczciwe ;) a nie że musisz zrobić ileś procent by się załapać na wypłatę premii. Ale nie ma co narzekać, czasy ciężkie:D

Ktos
@tamtaram

Marzenia ściętej głowy. Czasy nie są ciężkie. Dobry doradca znajdzie pracę wszędzie tym bardziej na Śląsku. A nikt co łaski nie robi. Dobra praca i możliwość wykonania swojego celu to jest to co motywuje. Brak realnych celów to brak dobrych doradców

Ardwin

Na słuchawce pracuje od roku, ciągle w odbiorze. Byłem na szkoleniu reklamacyjnym czyli back office ale prawdę mówiąc nie podobało mi się. Z tego względu, że przy rozmowach czas bardzo szybko mija i prowizja... Atmosfera świetna, aż chce się iść do pracy. Od paru ładnych miesięcy odbieram kolejkę sprzedażową. Żadnego kumoterstwa, ot co parę miesięcy jest ranking na całą Polskę, każdy ma szansę za wyniki. Na sprzedaży można cały dzień chodzić po sali i nikt się nie przyczepi jeśli robisz wyniki, kierownikowi i lokalizacji. Można ale żal tracić czas! Z nogą w gipsie bym tu przychodził byle nie brać chorobowego, szkoda prowizji. Fakt, nie każdy chce sprzedawać. Wcześniej w ogóle nie miałem doświadczenia w obsłudze klienta, przyszedłem tu przypadkiem jak była przerwa na budowie. Z nowymi na parę godzin siada obok trener sprzedażowy, warto z tego jak najwięcej wyciągnąć. Jak ktoś pracuje przy zgłoszeniach/ reklamacjach też według mnie ma dobrze. Jesteś dobry, wyrabiasz efektywność masz dużo czasu dla siebie. Podstawa teraz to 12/godzinę brutto. Nadgodziny jeśli są dostępne to 50 i 100 % płatne. Z tego względu z samej podstawy udało mi się wyciągnąć najwięcej niecałe 2 tysiące. Tylko, że potrafiłem po 12 godzin pracować jeśli była możliwość. Odnośnie legendarnej prowizji. Fakt na początku jest trudno, zamówienia łatwo popsuc ale wystarcza chęci i podpytwanie innych z "ruchu". Nowi z checiami spokojnie dorobia parę stowek. Mój ostatni miesiąc na kolejce obsługowej to były 2 tysiące prowizji, na sprzedaży poniżej 3 nie zszedłem. Prawdę mówiąc ze zwykłego konsultanta na 3/4 etatu teraz bym nie zamienił na żadne inne stanowisko w tej firmie, chyba że dyrektora :-P odnośnie etatu, firma zabezpiecza się na wypadek braku pracy. Chociaż odkąd pracuje nigdy nie miałem mniej godzin niż 160, no wyłączając pierwszy miesiąc. Pierwsza wypłata trochę przerazila bo 1200 na dwa miesiące ale teraz jest super :-) według mnie świetne miejsce do spróbowania swoich sił. Podwyżki i zmiany stanowisk, etatów są raz w roku, każdy ma szansę. Teraz mam pełen etat agencyjny, po roku pracy ale warunkiem było, że nie będę musiał brać urlopów :-D kierownicy mają duży nacisk na wyniki z góry, wiadomo na konsultantów to się przekłada. Powiem po sobie jeśli przełożony jest zadowolony z Twojej efektywności, świetnie potrafi się zrewanżować i jest wielkim wsparciem . Ma włączony telefon po za pracą, według mnie teamleaderzy są bardzo kompetentni, nie są wzięci z przypadku. Pozdrawiam

Jako były pracownik Orange w Katowicach, mogę śmiało stwierdzić że na takiej kampanii jak Infolinia Sprzedażowa zarobki są naprawd (usunięte przez administratora) Nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że praca w tej firmie jest beznadziejna i za marne pieniądze...na w/w kampanii miesięcznie wychodziło się nawet przy dobrym miesiącu po 7tysięcy...jeżeli ktos uważa że jest to nie do osiągniecia to jest w błędzie...Fakt lekko nie ma, cele ambitne i duuuuże kolejki ale wiesz za co pracujesz....

k m

jaki jest adres tego biura w katowicach na tysiącleciu? chciałbym sprawdzić dojazd autobusem

ginger

jest rekrutacja, są ogłoszenia np. na olx.pl. Z tym , że od dłuższego już czasu telekomunikacja polska nie istenieje, teraz jest ORANGE POLSKA. Pracowalam juz kiedys w Orange i polecam tą pracę. Pozdrawiam

tepsiara

Prawda jest taka, że ludzie zawsze będą narzekać... pójdziesz pracować do innej firmy, tam też znajdziesz ludzi zadowolonych i też tych pokrzywdzonych. Co do liderów, jedni są gburami, inni nie. Podejrzeam, że 90% negatywnych komentarzy wyszło od osób, które zostały zwolnione bo nie robiły wyniku. Mówcie co chcecie, ale ja wole zarobić 2000 zł za siedzenie 6h dziennie na (usunięte przez administratora) w ciepełku niż zapier... w biedronce na kasie za najniższą krajową. AMEN

Pracownik OCS
@tepsiara

Nie bądź żałosna bo 2000zł zarabiają ludzie na etacie. Na etatach które były rozdawane jeszcze za byłej TP, teraz dają 3-4 etaty na rok. Reszta pracuje jako outsourching i dostają przykładowo przy 160h pracy ok 1200zł.

@Pracownik OCS

No tak, podstawa do 1200 zł, ale ja doliczam do tego premię, którą zawsze wyrabiam. Żałosne są właśnie takie osoby, które się nie nadają do tej pracy a tkwią w tym, aby potem narzekać, że nie da się zarobić. Jeżeli nie potrafisz spawać to nie będziesz spawaczem, tak samo jest z pracą na słuchawkach. Polecam tym wszystkim "ZAWIEDZIONYM" przebranżowić się :)

pracownik były prac...

Hej, ludziska praca jak praca w każdym CC. Jedno obiecują a drugie "gwarantują". Agencje zatrudniające nie mają wiele do gadki z koordynatorami na tych salach. Szkolenie po łebkach, nawet szkoleniowcy wszystkiego nie wiedzą i biegają po ludziach z słuchawek, oczywiście tych stażowych. Problemem jest totalny brak zaangażowania liderów w wykonywaną pracę. Stanowiska rozdawane po koleżeńsku. Jedna Kierowniczka to "SS-MAN". Ona niedojrze nie ma serca to i jeszcze oleju w głowie. To co Ona wyprawia z Swoją grupą to nie mobing czy forma stalkingu. To najnormalniej (usunięte przez administratora) nie masz słowa, nie masz zdania, nie masz prawa głosu. Wyzwiska, groźby to jej forma pracy z grupą. Nowi którzy do niej trafią mają 2 dni na wdrożenie z efektywnością 120% inaczej wylot. Nie ma sensu pisać co Ona mówi bo cenzura zakryje wszystko! Idąc w drugą stronę jeden z liderów jest ciepłym misiem. Stojąc za Tobą nie wiesz gdzie patrzy i co ma na myśli, spodoba mu się ktoś to ma ciężko.... W dodatku ma humorki jak baba w trudnych chwilach. Jest nowa kierowniczka która jedynie co potrafi to zrobić odsłuch i to tyle, bo awansowała z specjalisty monitoringu i jakości.Wiedza 0, umiejętności 0,techniki sprzedażowe 0.... jedno wielkie kolesiostwo. Osoba podejmująca decyzje o sposobie konwergencji i formie obsługi ma o tym pojęcia tyle co 98% pracowników cc o regulaminach usług,taryf czy promocji. A żeby zarobić w tej firmie musisz wejść nie jednemu w pupe, albo umiejętnie lizać. Cenieni są tylko ci co mają efektywność, ale jakim kosztem? Trzeba okłamywać klientów, wróć to za mocne słowo " umiejętnie przekazywać informacje niezbędne. Jak czytam te pie.... że tam 3-4-5 tysięcy miesięcznie to chce byście ich wymienili z nazwiska. Bo obecnie najlepsi się zwalniają, dlaczego? każdy by chciał pracować w ekstra atmosferze z miłymi ludzmi, pod dachem, z kawką w ręku i zarabiać 5 tysięcy. Więc pytam dlaczego się zwalniają? Bo to utopijna wizja zarobkowa. Chcesz dobrze sprzedawać to mów tylko to co zachęca, o kruczkach cichosza.... tam nawet konsultant za reklamacje nie odpowiada w żaden sposób. programów jest z 20 i każdy działą na oddzielnej platformie. Trzeba znać na pamięć bo a nóż trafisz na SS-Mana który Cie ..... Programy sie wieszają, są awarie, błędy i niedopracowania programistów. System pozwala wystawiać zamówienie błędne, więc bardzo łatwo można coś spiepszyć. To firma w której wszyscy są równi a niektórzy równiejsi jeśli chodzi o weekendy czy wyjście na fajkę. Jak zdajecie sprzęt to radze przyjść z swoją kartką ze sie zdało by podpisali. bo potem potrącają za rzeczy które im oddałeś i podpisałeś, lecz dokumentu nie zabrałeś AMEN

SerceIRozum
@pracownik były prac...

Witaj były pracowniku, zgadzam się z Tobą w 75% Zacznę od liderki której nie znam, ale skoro jest aż taka wulgarna dlaczego tego nie zgłosiłeś np dyrektorowi? Na pewno by zadziałał. Zresztą kierownictwo czyta te posty tutaj i pewnie już dzisiaj się ona będzie musiała tłumaczyć dlaczego tutaj jest taki wpis. Co do pieniędzy to jak wyżej już pisali, zależy na jakiej kampanii jesteś, jak się do tego nie nadajesz to nic nie zrobisz. Ogólnie brakuje tam gruntownych zmian, powinno być całkiem inaczej. Przede wszystkim więcej działów, i każdy dział zajmuje się jedną rzeczą a nie jeden wszystkim. Np 1 infolinia sprzedażowa, 2 mobile 3 ubezpieczenia 4 energia 5 pakiety 6 utrzymanie itp. Znając życie i tak się nic nie zmieni. Brak możliwości awansu, stażowi kilkuletni doradcy nie są docenieni, dlaczego mają mieć taką samą stawkę jak świeżak??? tego nie rozumiem. Czy pracujesz miesiac czy pracujesz 10 lat, jesteś równy nowemu, te samo stanowisku zajmujesz. Nie ma jak w plusie starszy specjalista czy coś, jest tylko doradca. Shit! Co do liderów, temat znany wałkowany że cała kadra liderska nadaje sie do wymiany, ale w tym temacie cisza bo pasuje im jak jest wygodnie zostawić niesympatyczne gemby na stołkach. Śmieszne castingi na kierownika które i tak wiadomo kto wygra. Moim zdaniem połowę doradcow co tam pracuje powinno iść do zwolnienia, czasem zatrudniaja takich gburow ze az żal, agencje zatrudniaja byle kogo, ma znac jezyk polski i komputer hahaha. Oczyścić atmosferę:D!! Reklamacje powinni dawno zmienić że nie ma wpływu na premie, bo co Ty możesz za to ze jakis idiota na infolinii zglosil bo mu nie dowiezli czegos a ty dobrze zaznaczyles. A ZRESZTA MOJEGO PISANIA I TAK NIC NIE DA, mozna tu pisac temat rzeka ale ta firma to jak grochem o sciane, narazie.

Zordon

Praca poprzez zatrudnienie w firmie zewnętrznej - OCS nie zatrudnia pracowników a robi to firma zewnętrzna dla OCS. Jeśli na "dzień dobry" dostajesz umowę w wymiarze pracy 3/4 etatu to musisz się liczyć z tym, że jeśli nie będzie zapotrzebowania na większe obsady to godzinowo dostaniesz w grafiku tylko na 3/4 etatu czyli wypłata będzie na rękę 950-1050zł. Trzeba być dyspozycyjnym w godzinach 6-23. Jeśli ktoś nie ma możliwości pracy np. do 23:00 musi to zastrzec zaraz podczas przyjęcia i przypomnieć się z tym tuż po przyjęciu. Nie ma zasady mówiącej o gwarantowanej liczbie dni wolnych w weekendy - może się zdarzyć że w miesiącu będą pracujące 2 lub 3 weekendy lub pojedyncze dni w weekendy. Nie ma zarobków przekraczających 1400zł dla pracowników którzy nie mają etatu (nie mylić z w/w czasem pracy na 3/4 etatu - to tylko wymiar czasu pracy) - a nowy pracownik go nie dostanie i nie ma co się łudzić że dostanie nawet po roku.

tepsiara

Anulinko, zgadzam się z Tobą, że są kampanie typu Pakiety, gdzie doradcy zarabiają marne pieniądze. Jednak na innych kampaniach premie dalej sięgają kwot 2-3 tys. Rzeczywiście trzeba się bardziej natrudzić, jednak kto powiedział, że w życiu jest zawsze łatwo. Każdy produkt, gdy wchodzi na rynek( jest tzw szał) sprzedaje się lepiej, z czasem trzeba włożyć trochę więcej wysiłku. A co do "pseudo liderów", może i tak to wygląda, jednak umówmy się, to doradcy mamy największy wpływ na to ile zarobią. Ja bez pomocy mojego lidera dobrze zarabiam. Może to kwestia samowystarczalności.. Nie wiem...

anulinka

Tepsiaro odpowiadając na Twój post, masz rację kiedyś można było zarobić fajną kasę za niewielki wysiłek, a teraz? Najlepsi wyciągną te 2 tys ale ile muszą się natrudzić? Tak jak już ktoś pisał liderzy a raczej pseudo liderzy to zero wsparcia dla pracowników, dawno powinni iść do wymiany, nie chce się oglądać już ich gęb. Potrzeba świeżości w szeregach firmy i nowych zasad! a kierowniczka nic nie zmienia tylko rozkłada ręcę i mówi że Warszawa to , Warszawa tamto a ona nic nie może. Nie może bo nie chce. Miliard rzeczy do sprzedaży zamiast zrobić grupy które każda zajmuje się jedną rzeczą konkretną i sprzedaż by urosła. Najmniej dochodowa kampania pakietów gdzie ludzie dostają premie po 500zł rozrasta się po budynku, po co? Dużo jest do zmienienia ale nikt się za to nie bierze. Ogólnie nie jest źle ale dobrze też nie.

tepsiara

Serio? premia to widmo? Oczywiście, dla osoby, której umiejętności sprzedażowe są ujemne wyrobienie premii graniczy z cudem. Ludzie tacy są, chcieliby się nie narobić, ale kasa powinna być konkretna. Ogółem, osoba, która chodzi do pracy na bieżąco, stara się, a przede wszystkim potrafi sprzedawać, może zarobić dobre pieniądze. Może i nie są to tak jak kiedyś kwoty rzędu 4 tys, ale zawsze te 2 tys wpadnie do kieszeni. Ciekawe gdzie zarobicie 2 tys zł za przepracowane 100h w miesiącu... hmm Mam dla was jedną radę, kopnijcie się w głowę. Kolejna rada: jeżeli tak wam źle w call center to idźcie popracować do Biedry na kasę, może wtedy przekonacie się co to jest (usunięte przez administratora) br />

fabio

haruj haruj a o prowizji krąża legendy że ktoś ja kiedys dostał

doradca Orange;)

Praca jak praca, pracuję tutaj już 3 lata z groszem. Bywało różnie,wiele się pozmieniało od czasów tp S.A teraz już Orange. Wynik zależy od bazy, nastawienia własnego i czasem szczęścia ;) bądź co bądź umowa jest zawsze, ale nigdy nie spotkałam się z przypadkiem żeby ktoś wyrobił premie a jej poźniej nie dostał. Co do liderów jest ich dość sporo, jednego się lubi drugiego nie ale u większości jest luźna atmosfera a przynajmniej na popołudniówce. Na dzień dzisiejszy faktycznie dużo jest rzeczy do ogarnięcia w jednej rozmowie ale materiałami zawsze można się wspomóc podczas rozmowy z klientem. Niestety bywają gorsze miesiące z baza... w tej firmie jak to mówimy jedno co jest pewne to ZMIANY. Ale nie ma co się demotywować

herb

jestem osobą świeżo po szkoleniu i ustalono mi grafik 4 godzinny zamiast 8, oszuści nie po to uczyłam się tego badziewia żeby przyjść sobie na 4 godziny

Angelo

Każdy nowy trener uczy czegoś innego zamiast usiąść przy kompie i nauczyć się programów to siadacie w dużej sali i uczycie się ich ze slajdów Liderzy 2 facetów i dwie kobiety i każdy jeden to .uj tępią gnębią nie masz nawet czasu na wprowadzenie zamówień bo za pupy słyszysz"logujcie sie .urwa" serio kto ogarnie programy (A JEST ICH KILKA) ze slajdów jest dla mnie kozak

Barakiel

Nie wierzcie że po pięciu dniach zobaczycie umowe babki z agencji tymczasowych kłamią szklenie trwa 14 dni i jeśli się nie spodobasz odpaść możesz w każdej chwili i nikt ci nie zapłaci

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telekomunikacja Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telekomunikacja Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telekomunikacja Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telekomunikacja Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Telekomunikacja Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telekomunikacja Polska S.A.