Teyon

Łódź

Opinie o Teyon

Pracownik 2015-01-12 19:40:28
Łódzki oddział firmy jest źle zarządzany. Pracownicy nie mają motywacji do pracy. Wysokość wynagrodzenia zależy od tego ile uda Ci się wytargować. Jeżeli nie upominasz się o podwyżkę to jej nie dostaniesz, brakuje wyraźnych zasad awansowania. Robione tam gry są odtwórcze i nieprzemyślane z żadnej strony do końca. Komunikacja z kwaterą główną w Krakowie bardzo kuleje. Szczególnie z działem księgowości, który działa opieszale i sprawia wrażenie jakby pracowali w nim niekompetentni ludzie. Firma dobra dla studentów i ludzi bez doświadczenia zawodowego.
Pracownik2 2015-01-13 17:12:50
Każda firma ma swoje plusy i minusy,czasami lepsze znane piekło niż nieznane niebo.Źle zarządzana firma nie utrzymałaby się 9 lat na rynku w tak nieprzychylnym państwie.Pracownik interesujący się wszystkim tylko nie swoją pracą którą ma wykonać zawsze znajdzie temat do narzekania.Dział księgowy działa jak należy,nigdy nie było z nim problemów wystarczy realnie podejść do sprawy.Gry może i nie są wysokich lotów fakt ale innowacyjne pełne pomysłów gry w tym kraju robią max dwie firmy. Trzeba zrozumieć że firma Teyon to także biznes a nie azyl dla marzycieli, własne pomysły możesz realizować sobie w domciu :). Powodzenia i przeczytaj sobie parę książek jak wynegocjować podwyżkę bo wątpię aby w twojej nowej pracy sypali kasą na lewo i prawo.
Pracownik3 2015-03-03 17:19:09
Znane piekło to faktycznie dobre określenie na łódzki oddział firmy Teyon. Niestosowne uwagi i traktowanie z góry nie były tam niczym niezwykłym, a jedyną "metodą motywowania" pracowników było straszenie wyrzuceniem z pracy. Wylecieć można było zresztą bez powodu, jeśli kierowniczka cię nie polubiła, bo np. za cicho śmiałeś się z jej suchych jak pięty cejrowskiego żartów. Gdy ktoś pisze, że dział księgowy działa jak należy to najwyraźniej uważa za normę 5-miesięczny czas oczekiwania na umowę. Jeśli chcesz mieć na głowie obowiązki scenarzysty (pisanie fabuły do gry), game designera (wymyślanie zagadek i mechaniki), grafika, dźwiękowca i testera, a to wszystko za śmieszne pieniądze - trafiłeś idealnie! Zapraszamy do piekła!
brawo 2015-03-03 22:10:42
super odpowiedź! prawdziwie godna Teyonu.
"Każda firma ma swoje plusy i minusy,czasami lepsze znane piekło niż nieznane niebo" - więc zgadzasz sie,że ta praca to piekło
"Źle zarządzana firma nie utrzymałaby się 9 lat na rynku w tak nieprzychylnym państwie." pisząc o nieprzychylnym państwie pewnie masz na myśli wysokie koszta pracy. na szczęście firma Teyon skutecznie omija obowiązek płacenia składek do ZUSu, więc nie ma się o co martwić.
"Pracownik interesujący się wszystkim tylko nie swoją pracą którą ma wykonać zawsze znajdzie temat do narzekania." - Jeśli narzekasz to znaczy, że się odbijasz w robocie! super logika, Mao byłby dumny
"Dział księgowy działa jak należy,nigdy nie było z nim problemów wystarczy realnie podejść do sprawy" aha, w takim razie powiedz mi, gdzie jest mój PIT za 2014 rok, bo jakoś jeszcze do mnie nie dotarł, chociaż mamy marzec. Znowu będzie ze wsteczną datą?
"Gry może i nie są wysokich lotów fakt ale innowacyjne pełne pomysłów gry w tym kraju robią max dwie firmy" - Może i robimy dziadstwo, ale inni też robią,więc jest ok i nie ma co narzekać, bo już wiemy co to oznacza.
"Trzeba zrozumieć że firma Teyon to także biznes a nie azyl dla marzycieli, własne pomysły możesz realizować sobie w domciu" - Marzysz o solidnej pensji i konkretnych wytycznych dotyczących awansu? Teyon to nie azyl dla takich marzycieli! Masz własne pomysły? tym gorzej dla Ciebie. realizuj je w domu, tutaj nie ma miejsca na kreatywność, tutaj ma błyszczeć nasza gwiazda kierowniczka (ups!teraz wydalo sie,czemu gry są mało innowacyjne)
"Powodzenia i przeczytaj sobie parę książek jak wynegocjować podwyżkę bo wątpię aby w twojej nowej pracy sypali kasą na lewo i prawo." nie podoba ci się to, ze płace są nierówne i nieadekwatne do umiejętności? to twój problem, idź sie doucz jak negocjowac pensje, a póki co szamaj kartfelki ze śmietaną.
tak własnie wygląda wygląda standard polemiki w Teyonie
aga 2016-04-19 19:53:54
ja uważam, że firma nieźle prosperuje i ma szanse na rozwój w przyszłości, nie ma się co spierać, musi być dobrze zarządzana, jeśli nadal funkcjonuje i się rozwija
Zostaw swoją opinię o Teyon - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teyon