Opinie o Teyon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Teyon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teyon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teyon w Łódź

Winek Nowy wpis

Oddział w Łodzi to dość młoda firma, jest dobrze, fajna atmosfera i zarobki, polecam.

kw Nowy wpis
@Winek

oddział w Łodzi ma ponad dekadę - jak na gamedev to raczej nie jest młoda firma

Małgorzata Nowy wpis

Widziałam trochę ogłoszeń z wolnymi stanowiskami w firmie Teyon, ale czy są one aktualne? W Łodzi firma poszukuje między innymi: Game Programmer, Junior 3D Artist ( http://teyon.com/careers/ ). Ktoś niedawno może aplikował do pracy w tym miejscu i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem?

aga Nowy wpis

ja uważam, że firma nieźle prosperuje i ma szanse na rozwój w przyszłości, nie ma się co spierać, musi być dobrze zarządzana, jeśli nadal funkcjonuje i się rozwija

Pracownik3

Znane piekło to faktycznie dobre określenie na łódzki oddział firmy Teyon. Niestosowne uwagi i traktowanie z góry nie były tam niczym niezwykłym, a jedyną "metodą motywowania" pracowników było straszenie wyrzuceniem z pracy. Wylecieć można było zresztą bez powodu, jeśli kierowniczka cię nie polubiła, bo np. za cicho śmiałeś się z jej suchych jak pięty cejrowskiego żartów. Gdy ktoś pisze, że dział księgowy działa jak należy to najwyraźniej uważa za normę 5-miesięczny czas oczekiwania na umowę. Jeśli chcesz mieć na głowie obowiązki scenarzysty (pisanie fabuły do gry), game designera (wymyślanie zagadek i mechaniki), grafika, dźwiękowca i testera, a to wszystko za śmieszne pieniądze - trafiłeś idealnie! Zapraszamy do piekła!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Teyon? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Łódzki oddział firmy jest źle zarządzany. Pracownicy nie mają motywacji do pracy. Wysokość wynagrodzenia zależy od tego ile uda Ci się wytargować. Jeżeli nie upominasz się o podwyżkę to jej nie dostaniesz, brakuje wyraźnych zasad awansowania. Robione tam gry są odtwórcze i nieprzemyślane z żadnej strony do końca. Komunikacja z kwaterą główną w Krakowie bardzo kuleje. Szczególnie z działem księgowości, który działa opieszale i sprawia wrażenie jakby pracowali w nim niekompetentni ludzie. Firma dobra dla studentów i ludzi bez doświadczenia zawodowego.

Pracownik2

Każda firma ma swoje plusy i minusy,czasami lepsze znane piekło niż nieznane niebo.Źle zarządzana firma nie utrzymałaby się 9 lat na rynku w tak nieprzychylnym państwie.Pracownik interesujący się wszystkim tylko nie swoją pracą którą ma wykonać zawsze znajdzie temat do narzekania.Dział księgowy działa jak należy,nigdy nie było z nim problemów wystarczy realnie podejść do sprawy.Gry może i nie są wysokich lotów fakt ale innowacyjne pełne pomysłów gry w tym kraju robią max dwie firmy. Trzeba zrozumieć że firma Teyon to także biznes a nie azyl dla marzycieli, własne pomysły możesz realizować sobie w domciu :). Powodzenia i przeczytaj sobie parę książek jak wynegocjować podwyżkę bo wątpię aby w twojej nowej pracy sypali kasą na lewo i prawo.

brawo
@Pracownik2

super odpowiedź! prawdziwie godna Teyonu. "Każda firma ma swoje plusy i minusy,czasami lepsze znane piekło niż nieznane niebo" - więc zgadzasz sie,że ta praca to piekło "Źle zarządzana firma nie utrzymałaby się 9 lat na rynku w tak nieprzychylnym państwie." pisząc o nieprzychylnym państwie pewnie masz na myśli wysokie koszta pracy. na szczęście firma Teyon skutecznie omija obowiązek płacenia składek do ZUSu, więc nie ma się o co martwić. "Pracownik interesujący się wszystkim tylko nie swoją pracą którą ma wykonać zawsze znajdzie temat do narzekania." - Jeśli narzekasz to znaczy, że się odbijasz w robocie! super logika, Mao byłby dumny "Dział księgowy działa jak należy,nigdy nie było z nim problemów wystarczy realnie podejść do sprawy" aha, w takim razie powiedz mi, gdzie jest mój PIT za 2014 rok, bo jakoś jeszcze do mnie nie dotarł, chociaż mamy marzec. Znowu będzie ze wsteczną datą? "Gry może i nie są wysokich lotów fakt ale innowacyjne pełne pomysłów gry w tym kraju robią max dwie firmy" - Może i robimy dziadstwo, ale inni też robią,więc jest ok i nie ma co narzekać, bo już wiemy co to oznacza. "Trzeba zrozumieć że firma Teyon to także biznes a nie azyl dla marzycieli, własne pomysły możesz realizować sobie w domciu" - Marzysz o solidnej pensji i konkretnych wytycznych dotyczących awansu? Teyon to nie azyl dla takich marzycieli! Masz własne pomysły? tym gorzej dla Ciebie. realizuj je w domu, tutaj nie ma miejsca na kreatywność, tutaj ma błyszczeć nasza gwiazda kierowniczka (ups!teraz wydalo sie,czemu gry są mało innowacyjne) "Powodzenia i przeczytaj sobie parę książek jak wynegocjować podwyżkę bo wątpię aby w twojej nowej pracy sypali kasą na lewo i prawo." nie podoba ci się to, ze płace są nierówne i nieadekwatne do umiejętności? to twój problem, idź sie doucz jak negocjowac pensje, a póki co szamaj kartfelki ze śmietaną. tak własnie wygląda wygląda standard polemiki w Teyonie

Zostaw merytoryczną opinię o Teyon - Łódź

Teyon