Opinie o FHU Myszka w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FHU Myszka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FHU Myszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Myszka w Kraków

Ola Nowy wpis

Dramat. Panu która prowadzi sklep - wyzywa klientów, rzuca słuchawka. Dramat. Takiej obsługi klienta nigdy nie spotkałam.

Werka Nowy wpis

Masakra! Z daleka od tego sklepu! Właścicielka obraża klientów, nie polecam!

Zainteresowana Nowy wpis

Chciałabym podjąć pracę w firmie i miałam nadzieję , że na forum dowiem się coś od pracowników. Jaki jest powód, że nie piszecie?

Anka Nowy wpis

Masakra! Zwykli (usunięte przez administratora) proszę omijać z daleka, szczególnie panie w stanie jakim jestem ja, czyli w ciąży - ja mam nerwy nadszarpane porządnie! nie mogę sobie darować, że przed zakupami na pokaźną kwotę nie przeczytałam opinii. Zamówienie złożone, opłacone, na stronie tego gó#@$%ego sklepu status: wysłane.... a ja od dwóch tygodni żadnej paczki nie otrzymałam. Kontaktu ze sklepem nie ma żadnego: na maile odpowiedzi brak, każde połączenie telefoniczne jest przez drugą stronę odrzucane, raz został mi przystawiony do słuchawki odbiornik telewizora z którego posłuchałam reklamy. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim brakiem szacunku do ludzi, szczególnie boli, że jest do sklep głównie skierowany do tzw. ciężarówek... jak tak można! sprawy na pewno tak nie zostawię, na pewno zaangażuję rzecznika praw konsumenta, policję... każdego kto zechce wysłuchać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FHU Myszka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
ODRADZAM

NIE, NIE, NIE POLECAM POCZYTAJCIE OPINIE NA ALLEGRO I W INNYCH MIEJSCACH

MAMMA

witam, również niestety zrobiłam zakupy w tym sklepie... pomimo zamieszkania w Krakowie, czyli mieście gdzie znajduje się sklep stacjonarny, zdecydowałam się na zakup z dostawą do domu. Jestem w 9 miesiącu ciąży i jeszcze brakowało mi m,kilku artykułów. Zamówienie złożyłam we czwartek, przelew podobno doszedł na piątek przed południem (telefonowałam w sobotę bo na liczne maile nikt nie odpisywał). Pytałam kiedy towar zostanie wysłany i doręczony, bo w końcu to to samo miasto, usłyszałam, że być może jeszcze dzisiaj.Pani była niezbyt uprzejma i niekontaktowa. Paczka przyszła w poniedziałek. Nie było dwóch artykułów, które zamówiłam a jedna rzecz była nie zgodna z opisem-po prostu inny produkt Zadzwoniłam od razu do firmy, tłumacząc Pani,jaka jest sytuacja. Z tak bezczelną osoba nie miałam jeszcze styczności! Usłyszałam cyt: "jeśli pani nie ma innych problemow, to niech się pani powiesi" i odłożyła telefon... Zdenerwowana wzięłam Córkę i pojechałam do sklepu stacjonarnego. Pochodziłam po sklepie troszkę się rozglądając. Następnie podeszłam do Pani prosząc o rozmowę z właścicielem. Usłyszałam, że to ona. Pogratulowałam więc podejścia do klientów i zażądałam wymiany towaru, którego nie zamawiałam oraz zwrotu pieniędzy za nie dostarczony towar. I znów usłyszałam PRZY 4 LETNIM DZIECKU!!! żebym się powiesiła, po czym dodała, że pieniądze będą zwrócone na konto. Zażądałam potwierdzenia na piśmie. Stwierdziła,że takiego nie dostane wypraszając mnie ze sklepu. Na koniec dodała cyt: "niech pani uważa na schodach, bo ma pani spora nadwagę..." Dodam, że Pani sylwetka nie grzeszy, więc swoje uwagi mogła zachować w stosunku do swojej osoby a nie kobiety w połowie 9 miesiąca ciąży! Przecież to brzmiało jak groźba!!! Taka osoba w ogóle nie powinna prowadzić własnej działalności gospodarczej, a już w szczególności sklepu z artykułami dla dzieci i do porodu!!! Wstrętna, opryskliwa, bezczelna kobieta, która nie ma szacunku do nikogo i oszukuje! Sprawę zgłosiłam do federacji konsumenta, napisałam reklamację i czekam na zwrot należnych mi pieniędzy. Sprawy nie podaruję, bo jak widzę nie jestem pierwsza ani ostatnia. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE!!! LEPIEJ JUŻ ZAPŁACIĆ TROCHĘ WIĘCEJ NIŻ MIEĆ NIEPRZYJEMNOŚĆ Z TĄ PANIĄ

Wiola

Zostałam oszukana. Towar zamówiłam 3 stycznia 2016, tego samego dnia opłaciłam i do dnia dzisiejszego ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Co najzabawniejsze po zalogowaniu się na stronie jest informacja, że towar został do mnie wysłany,. Pani bezczelna, albo nie odbiera, albo rozłącza się w trakcie rozmowy. Sprawę zgłosiłam na policję i czekam na wynik. Pieniędzy do tej pory nie otrzymałam. Mój błąd że nie poczytałam opinii. Ostrzegam wszystkich przed tym sklepem !!!

Wkurzony klient

Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Towar który otrzymałem był niezgodny z zamówieniem, a obsługa wyjątkowo niemiła by nie powiedzieć chamska. Omijajcie szerokim łukiem!

nemesis

3 tygodnie od zamówienia artykułów potrzebnych do porodu (ponad 300 zł) i brak towaru. Co gorsze zupełny brak kontaktu ze sprzedawcą. Sprawa idzie na Policję.

Nika

Trzymajcie się od tego sklepu z daleka . Nie dotrzymują terminów dostawy ! Obsługa to ze jest nie miła to mało powiedziane ! Szkoda słów zgadzam się z przedmówcą co tanie to drogie ! A szkoda Waszych nerwów !

Totalnie niemiła obsługa, mogę jedynie potwierdzić powyższe komentarze. Dodatkowo Pani Anna robi przekręty na przesyłkach, kupując większą ilość towaru chyba świadomie zapomina dodać 1 sztuki, upierając się że wszystko było sprawdzone i znajduje się na paragonie to musi być w paczce. Z każdego kupującego robi złodzieja i oszusta. Omijać szerokim łukiem jakiekolwiek zakupy online od tego sprzedawcy. Słoma z butów i cebula.

olusia

Zgadzam się z niemiłą obsługą- twierdzą, że realizują zamówienie w ciągu 3 dni roboczych, przy czym pieniądze ode mnie wpłynęły już 3 dni temu, a towar nawet nie został wysłany- na moje maile dostaję tylko jedno słowo odpowiedzi i nie otrzymuję informacji, o które pytam- nie polecam zakupu w tym sklepie- więcej nerwów niż to warte. Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i w ogóle kultury a zakupy przez Internet robię bardzo często.

bobo

Bardzo niemiła obsługa , na allego oszukuje na przesyłkach, płacisz za priorytet polecony a dostajesz listem zwykłym za 4,3zł, wiec pewnie w sklepie naziemnym jest podobnie

bobo

Fatalna obsługa, oszukuje na kasie wiec proszę sie przestrzegac zwłaszcza przy wydawaniu przez niemiła blondwłosą Panią reszty,poprosu szkoda słów,oczywicienie ma możliwosci zwrotu zakuponego towaru w chwili wzięcia reszty do reki,OMIJAC Z DALEKA-[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Myszka - Kraków

FHU Myszka