Opinie o HCL Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HCL Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HCL Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HCL Poland Sp. z o.o. w Kraków

Mons

Wymagany jest angielski na poziomie komunikatywnym, drugi język nie zawsze jest wymagany. W zależności od stanowiska. Jako analysta tylko z jez. angielskim duzo nie zarobisz, ale jako specjalista moze być już o wiele lepiej.

Mons

W tym momencie hcl poszkuje wiele osób. Jezyk niemiecki, holenderski i jezyki skandynawskie sa najlepiej płacone.

OutsourcingToSyf
@Mons

Poco poszukuje ludzi ? Aby robić reset haseł ? Dzięki...

@OutsourcingToSyf

Język polski nie jest wymagany, bo PO CO Jeśli chcesz swoją karierę kończyć na resetowaniu haseł, to twoja sprawa. W HCL jest mnóstwo możliwości dla tych którzy chcą i mają predyspozycje do dalszego rozwoju.

Stabilna praca, kupa benefitow i dobra kasa, duzo wyzsza niz gdziekolwiek indziej.

ELAELA

W sumie, to nie ogarniam tych opinii. Pracuje w HCL pol roku. luxmed, darmowy(!) multisport, ubezpieczenie, doplaty do kursow jezykowych, do wakacji, owoce w pracy, zniżka na jedzenie w stolowkach business parku, platforma benefitowa zasilania co miesiąc kasą zależną od zarobków. Na początku czeka Cię dużo nauki- ale nikt nie wrzuci cię na głęboką wodę, dopoki nie czuje, ze cie gruntownie wyszkolił. No i nie oszukujmy się - kasa na kazdym stanowisku (nawet z samym angielskim!) jest srednio 1000zl wyzsza niz w innych korpo w krk. mam wrazenie, ze ktos po prostu robi tu smierdzący, czarny PR..

Analityk

Przyszedł niechlujny mężczyzna w adidasach i w dżinsach. Nie mówię tego złośliwie ale na pewno nie używał dezodorantu. Mówił taką mieszanką hinduski - angielski. Wydawał się nie rozumieć moich odpowiedzi. Cokolwiek bym nie odpowiedział, mówił że jest "GREJT".

- Do you have any IT experience ? - Do you have any customer support experience ? - What do you have to do if your computer is slow ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kkkd

a co powiecie o stanowisku buyer z jzykiem w HCL?, ostatnio pojawilo sie ogloszenie

tak tak

akurat ci ktorzy sie nie nadaja to zostaja, ambitniejsi uciekaja do konkurencji..najwiecej ludzi zwiewa po roku lub dwoch..

Biatka

Pierwsza rzecz jest taka ze ta firma nia ma nic wspólnego z IT... To jest tani outsourcing, typu call center na poziomie reset haseł, itp... Rotacja w tej firmie bije wszystkie rekordy... Zarzadzane przez hindusów i faktycznie duzo spraw w sądach...

Kumar

Biatka powina mieć abonament parkingowy przy mogilskiej (przy sądzie), z wszystkimi sprawami i skargami co pracowincy złozyki przeciko temu hinduksiemu bajzlu...

chin
@Kumar

Firma koszmar, problem z urlopem, z l4. Wieczne eskalacje Hindusów, nie szanuja ludzi. Ludzie uciekają nagminnie.

Drzewo
@chin

A rozmawiałeś z ludzmi z Ukrainy, Rumunii albo innych krajów, że podzielasz pogląd o "zwiewaniu"? Nikt nigdzie nie będzie zwiewał, bo korporacjom się nie opłaca... Zwiewały bo była taka opinia, że trzeba ciąć koszta. I cięli, i zaczęły się narzekania, reklamacje, wypowiadanie umów na out-sourcing... Bo poziom języka się różni, i będzie się różnił jeszcze długo... A może zawsze? Z powodu wielu uwarunkowań, i tyle.

ermand

Jakie głupoty ludzie wypisują...ja jestem w HCLU już 6 miechów i nie narzekam. Mam dobra kase, raczej ciezka do osiagniecia na rynku z moim stażem, po 2. jest multisport PLUS, jest LUXMED, jest MULTIKAFETERIA, jest pierdziołkowate dofinansowanie do wakacji, jest pierdziołkowate dofinanoswanie do kursów językowych (ale cos tam jest). Mam benefity do ikei, tesco i innych sklepików.Poza tym, L4 miałam prawie 3 tyg., poza zaniepokojeniem o moj stan zdrowia nikt mi NIC nie powiedział. Z Hindusem - jednym szefem - to byłam w knajpie z teamem, z 2gim siedze w firmie biurko w biurko- to są normalni, sympatyczni ludzie. Nie wiem o co wam chodzi. Mam dobre zdanie o firmie jak chodzi o socjal i wynagrodzenie. Jest zawsze na czas zarówno multikafeteria jak i pensja zasadnicza. Co prawda ja nie siedze na helpdescu

blebleble

Umowa o prace próbna, potem na czas nieokreślony. Dobre pensje na tle konkurencji. Łatwo się dostać, duży pakiet socjalny. Ogromna szansa rozwoju. Rotują ludzi, którzy się nie nadają. Organizacja bardzo słaba ale w każdym korpo jest (usunięte przez administratora) w którym pracowałem.

cJaro

A umowa o pracę czy kontrakt bo to zdecydowana różnica?

zapytana

nie polecam

Employee last

Ogolnie to beznadzieja, nic nigdy nie dziala, wewnetrzny system ticketow w HCLu to komedia (zreszta i tak rzadko kiedy dziala), w HRach w ogole nie pomagaja, Managerowie z Indii nie ogarniaja co sie dzieje, organizacyjnie to kompletnie niezachodnia firma! Jeszcze traf do tego na nieprzyjemnego klienta i pracuj w takich warunkach... Ale atmosfera wsrod pracownikow jest spoko i generalnie jest luzno

flower
@Employee last

ok dzięki za odpowiedź, mam już mniej więcej jakieś wyobrażenie, a z tą pomocą ze strony HR-ów co masz na myśli? w ogóle ciężko jest dostać np urlop? robią z tym problemy? i ile weekendów jest pracujących na miesiąc? jak często zmiany nocne?

kate27

jesli chodzi o kartę multisport to wcale nie ma w tym nic dziwnego, na rynku jest wiele firm, które opłacają multisport w całości, ale fakt faktem firma oferuje mnóstwo benefitów ;)

flower

chciałam zapytać jak na prawdę wygląda praca w HCL? nie pytam o zarobki, bo mam już konkretną ofertę od nich, ale jak to jest z tą rotacją? faktycznie ludzie często rezygnują albo zostają zwalniani? są możliwości awansu? rozwoju? jak wygląda praca w systemie zmianowym? czy praca faktycznie ogranicza się do resetowania haseł czy można robić coś ciekawszego? ogólnie ta firma jest do polecenia?

tulipan

Jeśli chcesz dostać się do firmy to napisz do mnie: natali_a@vp.pl Pod warunkiem oczywiście, że znasz conajmniej biegle język angielski + drugi europejski.

Ola
@tulipan

A znasz jakies jezyki obce? angielski to podstawa, ale wystarczy na poziomie komunikatywnym. Im wiecej jezykow tym wieksza szansa, ale tylko z angielskim tez przyjmuja. Jak jestes zainteresowany to daj znac.

agrafka

niezla placa, luz, multi kulti (polowa pracownikow to obcokrajowcy), benefity (multisport - okolo 20 zl podatku), bony, wczasy po grusza, dofinansowanie do kursow jezykowych, owoce raz w tygodniu, streching w czasie pracy..) chcecie sie dowiedziec wiecej, piszcie: agrafka1@gazeta.pl co do balaganu: w ktorej firmie panuje porzadek?

Piotrek

Ogólnie jedno wielkie dno... Hindusi otworzyli tani delivery center w Polsce tylko pod kątem jężyków europejskich. Praca na poziomie resetu haseł dla klientów zagranicznych. Nie przeszegają prawo pracy, dużo spraw w sądach... Dobra praca dla studentka zamiast mcdonald'u...

mmi

No właśnie może ktoś się wypowie ? Widziałem na linkedinie ofertę pracy w IT i zastanawiam się czy nie kliknąć [aplikuj]. Jak to wygląda od środka, jak jest z rozwojem i widełkami ?

Były

Raczej nie do polecenia. Chaos. Duza rotacja. W wiekszosci takie low cost centrum, zeby odrobine poudawac europejskosc. Dobre na 2 lata po studiach.

Zostaw merytoryczną opinię o HCL Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HCL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HCL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HCL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HCL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HCL Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HCL Poland Sp. z o.o.

HCL Poland Sp. z o.o.