Opinie o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Transition Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transition Technologies S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Bartosz

Generalnie to jest dobra firma ale wiadomo , że ideałów nie ma.

Pedro
@Bartosz

Generalnie nie zgadzam się. Kazali mi założyć firmę i podać dane, a że nieufny byłem (i słusznie) to teraz nie muszę płacić grubego zus pozostając bez zlecenia. Gdybym zaufał ich niepoważnemu dyrektorowi (zapewnienia, deklaracja że jestem przyjęty) byłbym teraz w kiepskiej sytuacji. Po 3 dniach od decyzji wycofali się z projektu, emailem. Słowo przepraszam jest im obce, łatwiej rzucić słuchawką. Asystenci, którzy się ze mną komunikowali to osoby z mentalnością wiadra ocynkowanego i wyraźnie niskim IQ, nie wiedzą co robić jak coś idzie nie tak. Na naszym rynku nie potrzebuję gnojków, którzy tak traktują swojego partnera. Strata czasu. Nie dadzą Ci oferty dobrej dla Ciebie, tylko z niepoważnym partnerem będą starać się zgolić cię na innym zleceniu, intratnym dla nich, zachowują się przy tym nieracjonalnie i kłamią co do terminów na odpowiedź. Jakbym nie huknął to bym nawet nie wiedział, że oferowane mi stanowisko fizycznie nie istnieje i dopiero rozważają czy powstanie (wcześniej zapomnieli powiedzieć, a pytałem). Tak się nie traktuje ludzi, partnerów. Chytry 2x traci. ostrzegam lojalnie. Aha, oferowana pensja znacznie poniżej standardów, a w umowie b2b wpiszą ci karę 50000, którą mogą ci wlepić zaraz po podpisaniu umowy i bez wskazania powodu. TOKSYCZNA FIRMA.

Zespół HR TT
@Pedro

Jest nam przykro, iż Pana doświadczenie rekrutacyjne do naszej firmy nie spełniło Pana oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby proces zatrudnienia w naszej firmie był przyjazny i transparentny. Oczywiście, weźmiemy pod uwagę tę opinię i przeanalizujemy cały proces rekrutacji, aby usunąć wszelkie niedopatrzenia, które mogłyby wystąpić w przyszłości. Osoby, z którymi nawiązujemy współpracę informujemy jak najszybciej o kolejnych krokach i możliwościach zatrudnienia. Kandydatów zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z naszymi rekruterami w razie nurtujących pytań.

Łukasz

Wysłałem do nich swoje CV, to negatywną odpowiedź przysłali tak szybko rano że chyba to zrobił jakiś automat bo nie wiem czy tak wcześnie ktoś tam był, nie mówiąc o pracy.

Zespół HR TT
@Łukasz

@Łukasz Aplikacje, które spływają do naszej firmy przechodzą przez kilka etapów rekrutacji (akceptacja rekrutera, rozmowa telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne, rozmowa techniczna). Na każdym etapie aplikacja może zostać rozpatrzona pozytywnie lub odrzucona. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem rekrutacyjnym w celu uzyskania doprecyzowanej informacji zwrotnej. Dodatkowo, naszym pracownikom, w tym pracownikom działu HR, oferujemy elastyczny czas pracy, więc proszę nam wierzyć, jest możliwe, że nasz specjalista zapoznał się z Pańskim cv wcześnie rano :)

Iwona

@Łukasz, możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy spełniałeś wszystkie wymogi podane w ogłoszeniu? Może warto przesłać CV również do innego działu. Możesz też spróbować skontaktować się z firmą i spytać, dlaczego Twoja kandydatura została od razu odrzucona. Nie warto też brać tego mocno do siebie. Może są tu jeszcze inne osoby, które również niedawno aplikowały? Jak sytuacja wyglądała u Was?

Benek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Pl
@Benek

Ja aplikowalem kiedys do Bialegostoku, to na odpowiedz czekalem miesiac :p a w tym czasie mozna znalezc juz prace w innej firmie :p aplikuj nic nie tracisz

@Benek

Szkoda czasu, kupa organizacyjna i kiepsko płacą. Nieuczciwe i lakoniczne zapisy w umowie to gwóźdź do trumny.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Stella

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

JakiśGość

Nie wiem co tam jest za HR, ale to jakaś masakra. Po miesiącu od wysłania CV, dzwonią do Ciebie i zadają pytania, potem mówią, że w przeciągu 2 tygodni zadzwonią jeszcze raz i umówią spotkanie na rozmowę techniczną. Już nie wspomnę o nieodpowiadaniu na maile. Jeśli ktoś ma cierpliwość i nie śpieszy mu się z pracą to może aplikować.

BrakiHR
@JakiśGość

Miałem tak samo, zadzwonili po 2 miesiącach jak już pracowałem w innej firmie... Aplikowałem w tym samym tygodniu.

Mr. Pig
@JakiśGość

Ta sama sytuacja. Na swojej stronie chwalą się przyjaznym systemem rekrutacji. Po zaliczeniu etapu telefonicznego żadnej odpowiedzi nie otrzymałem przez miesiąc. Nie polecam.

PC

Aktualnie widziałem spory nabór nowych pracowników. Czy Transition ma jakieś nowe projekty? Może ktoś ma wiedzę i mógłby podzielić się ? Ogólnie słyszałem sporo dobrego a ponieważ szukam dobrej pracy to kto wie może tu coś znajdę? Jakie umowy firma podpisuje?

Wystarczy wygooglować
@PC

Transition Technologies w wyniku wygranego przetargu, znalazła się w ścisłym gronie pięciu firm, z którymi Centralny Ośrodek Informatyki (COI) podpisał umowy ramowe. Będą one dotyczyć świadczenia kompleksowych usług z zakresu outsourcingu IT. Porozumienia zostały zawarte na okres trzech lat, a ich wartość to ponad 116 mln złotych.

@Wystarczy wygooglować

A programiści w oddziałach na prowincji dostaną minimalną krajową

xxxx

Nie polecam. Wygląda, że zatrudniają znajomych "królika". Pani dzwoni i zadaje pytanie rekrutacyjne "Co Pan/Pani wie o naszej firmie?", po czym przysyła maila, że wybrano inną osobę...

bn
@xxxx

albo od razu odrzucają, przecież są "SWOI"

Martyna

Nikt nie twierdzi, że firma jest idealna ale już tak się nakręciliście z tym narzekaniem, że brak mi słów!

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinie jako pracodawca. Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości?

@Filip

Przecież niżej jest dużo wypowiedzi, które rozwiewają twoje wątpliwości

Stach

Czy tak dobrze się pracuje w firmie? Liczyłem na jakieś informacje bezpośrednio od pracowników.

Tymek

# Wrocław # Obecnie szujka we Wrocławiu " 2nd line support engineer" ktoś może coś więcej powiedzieć o tym stanowisku jak i biurze ? Jaka atmosfera ? Czy rotacja jest pracowników ? Może ktoś wie jakie zarobki ?

Iwona

@Były programistato forum dotyczy firmy Transition Technologies S.A. w Warszawie. Czy widzieliście już wywiad z prezesem i specjalistą ds.HR firmy Transition Technologies S.A.? Jeśli nie to znajdziecie go na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,50495,wywiad-profesor-konrad-swirski-joanna-wojdanliszewska

Były programista

W końcu mogę napisać opinię z perspektywy czasu porównując to z kolejnymi pracami :) Jak kto w korporacji, wszystko zależy od zespołu i projektu, mogę napisać jak to wyglądało z mojego punktu widzenia. Pracowałem w Białymstoku. Samo biuro ok, na plus brak open space, luźna atmosfera i duży luz co do wymiaru i godzin pracy. I to chyba tyle z plusów :) Byłem w dużym projekcie, który jest rozwijany przez dziesiątki deweloperów z różnych miast, więc jest spora szansa, że tam traficie. Jest to kobyła rozwijana od kilkunastu lat. Z perspektywy czasu łapię się za głowę jak myślę o tym jak było to tworzone. Zapomnijcie o wszystkich dobrych praktykach. Nikłe planowanie, głównie przez leaderów, co jest bez sensu, bo przecież to developerzy potem implementują. Fikcyjne sprinty i inne takie. Zero testów, zmiana czegoś w tak dużym systemie bez testów to samobójstwo. CI było... w zasadzie do sprawdzenie czy projekt się jeszcze kompiluje bo... wszystko jest pchane na mastera! (pull request? a co to?) Praktycznie nieistniejące code review. Team lead przeklikujący w jirze "to test" bez żadnego komentarza to norma. Wiecznie zajęci analitycy, którzy są w Warszawie, zdala od developerów i trzeba ich łapać na Skype. On call, w którym nie brałem udziału, ale widziałem z boku jak wygląda, to przy takim systemie piekło. Ludzie chodzili bardzo zmarnowani, bo non stop coś się sypie. Firma niestety żyje ze studentów, co bezpośrednio przekłada się na jakość kodu, która jest koszmarna. Centra developerskie są chyba specjalnie strategiczne obrane w miejscach, gdzie można mało zapłacić (np. Białystok, Lublin, Łódź itd.). Rotacja jest ogromna. Dużo osób wyjeżdża od razu po studiach do większych miast, stąd niewiele jest dobrych i doświadczonych ludzi. Seniorów praktycznie się nie rekrutuje, bo nie ma skąd ich wziąć. Niestety gdzieś trzeba zacząć, a w Białymstoku ciężko o alternatywę. Wbrew pozorom było to dość pouczające doświadczenie. Zmieniając pracę wiedziałem jakie pytania powinienem zadawać pracodawcy. Gdybym od razu trafił do dobrej pracy, to takie rzeczy jak testy, czy CI mógłby by się wydawać oczywiste. Zarobki oczywiście studenckie (~2k netto na dzieło), po złapaniu doświadczenia (np. rok) bez łaski można w kolejnej pracy dostać dwukrotność-trzykrotność pensji u konkurencji, co w TT już możliwe nie było. Powtórzę - to są moje doświadczenia. Firma jest duża, jest wiele działów, wiele projektów i wierzę, że nie wszędzie musi to tak wyglądać.

Iwona

@Mietek na jakim stanowisku pracujesz? I jak długo? Co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie Transition Technologies S.A.? Opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Mietek

Jeśli jest prawdą co piszecie o tym wygranym przetargu to nie dziwi mnie, że TT potrzebuje tylu ludzi do pracy. Jest szansa na lepsze zarobki. Trzeba będzie negocjować, może uda się. Ogólnie nie narzekam na pracę, wiadomo że klas a zawsze przyda się większa.

opinionek

Pieniądze to odwieczny problem miedzy pracownikiem a firmą. Ogólnie to słyszałem o firmie dobre opinie i mam zamiar aplikować. Zastanawiam sie nad tymi zarobkami. Może w sytuacji kiedy ilość nowych projektów jest spora to dołożą coś pracownikom? Firma fajna

@opinionek

tia, nie ma szans. Moja rada - jak negocjujesz kasę to najlepiej przez warszawę. A potem wybierasz sobie oddział.

@opinionek

Maniek

To świetna informacja, z pewnością będzie dużo pracy to i pieniądze będą dobre. Może skończy sie to biadolenie, nic ciekawego o firmie tylko narzekanie.

@Maniek

Swietna informacja... Dla pracodawcy. Pracownik i tak ma z tego tyle ile wynegocjuje. Robimy duże projekty za grube pieniądze dla TT. Pomimo udanego zakończenia etapu/calego projektu, zespol dostaje najwyżej pochwale mailem. Jak sie pali i trzeba robić po godzinach to co najwyżej drobna premia. Drobna tj np 300 netto. Ale to rzadko. Rotacja jest ze względu na rozwój. Kupa projektow a ludzi brakuje. Organizacja projektów jest zła bo startują zwykle za późno a potem sie pali bo prezentacja dla klienta. Wiele by opowiadać. Sa tez plusy oczywiście. Na umowę o prace jest sporo benefitow. Względem firm konkurencyjnych w miastach typu gdansk TT placowo wypada mizernie. Nie bez powodu biura sa po miastach bez większej konkurencji. Dobre na start.

developer

Szukają ludzi w różnych miastach? Wszędzie tam mają biura, czy to praca zdalna?

Jurij

słyszałem ze tt wygrało jakiś duzy przetarg i potrzebuja wielu rak do prcy moze stad tyle ofert. Ja wiem tylko ze jak moj znajomy sie do nich starał to sam wybieral rodzaj wspolpracy jaki mu pasowal.

Zostaw merytoryczną opinię o Transition Technologies S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transition Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transition Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transition Technologies S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transition Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Transition Technologies S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transition Technologies S.A.