Opinie o COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. w Warszawa

Angelina Jolie Nowy wpis

Zgodzę się z przedmówcami firma kompletnie zamknięta nowych ludzi w zespołach. (usunięte przez administratora)Onboarding na zasadzie "masz laptopa klikaj". Zostałam kilka razy wyśmiana publicznie. Czepianie, że ktoś wdzwonil się na spotkanie szybciej i ukradł show prowadzącemu hmm nawet nie smieszne. Imprezy integracyjne zorganizowane głównie dla "starych wyżeraczy". Nowi nawet nie zasługują na to żeby ich przedstawić co jest mega przykre. Nie polecam zmarnowany czas i masę stresu finalnie skończyło się terapia u psychologa.

Nick_qwerty Nowy wpis

Miejsce dobre na chwilę - rok, może dwa, a po tym czasie stajesz się jak niedoceniany mebel. Jeśli jesteś cierpliwy i wytrwały, to masz szansę na rozwój (chociaż to też zależy od projektu) i ,,jakieś" podwyżki. Dość spora rotacja pracowników - zwłaszcza tych młodych, którzy szybko się orientują, że zarówno stawki i możliwości na rynku są atrakcyjniejsze niż tutaj. Ludzie są sympatyczni i pomocni, i nawet pomimo tych kółek wzajemnej adoracji w firmie panuje dobra atmosfera. Nie wszyscy managerowie są zorientowani co się dzieje w ich zespołach, na tyle aby dobrze nimi zarządzać i być wsparciem dla pracowników. Czasem od managera można usłyszeć, że on nie wie, czym ty się w ogóle zajmujesz i dlatego nie może ci zaoferować ani rozwoju, a ani podwyżki. Jeśli chodzi o wyposażenie biura, to tak jak pisali poprzednicy - ekspres do kawy jest ok, dwie mikrofalówki, a w kuchni przy stole tylko 8 miejsc. Moja opinia jest neutralna.

smerf

Firma w pl nastawiona głównie na wsparcie. Głównie telekomunikacja. Prawie wszystko niszowe. Developerów na palcach jednej ręki. Specyficzna praca i projekty. Ludzie raczej w porządku, choć nie wszyscy (wspomniane w komentarzach kółka adoracji). Wdrażania zbytnio nie ma, ale pracują nad tym (bardzo powoli, raczkujące). Prawie zawsze nauka solo. Nawet jeśli jest od kogo się uczyć to nie ma czasu. Często towarzyszyło mi uczucie zagubienia. Na start kariery by spróbować ok. Dużo ciekawych rozwiązań i mix technologiczny, choć technologie bywają stare. Też sporo do nauki antywzorców wspomnianych. Awansowanie ciężko. Głównie wszerz. Zarządzanie nierzadko kuleje, rzadko nie. Z kursów i szkoleń pojawia się czasem 3 dniowy kurs z telekomunikacji czy MySQL cluster. Jest dostępne udemy (5 dni na rok z czasu pracy dla każdego, ale manager musi się zgodzić na to i na tematykę kursu). Był limit licencji i nie każdy mógł mieć dostęp do platformy (teraz nie wiem, może dokupili w końcu). Tak to dostępne 24/7 i bez problemu można w domu się doszkalać z prywatnego czasu wolnego. Parking z limitem miejsc, jest losowanie miejsc. Owocowy poniedziałek. Śniadania firmowe (parę razy w roku) Wyjścia grupowe, wyjazdy integracyjne Wyposażenie kuchni jest ok (2 mikrofale, zlew, lodówka, bardzo dobry ekspres do kawy), czasem miejsc brakowało do siedzenia Multisport, ale dość drogi, mało osób korzysta

Jolanta
@smerf

Widać, że firma się stara, ale z tego co piszesz budynek nie jest dostosowany do takiej liczby pracowników, skoro brakuje miejsc parkingowych i krzeseł w kuchni... Na jakich zasadach odbywa się to losowanie miejsc parkingowych, otrzymuje się jedno miejsce na stałe? Zdarzają się sytuacje, że nowi pracownicy nie mają gdzie zaparkować?

smerf Nowy wpis
@Jolanta

Zależy która filia się stara. Wewnątrz korpo nic nowego, lepiej się zwolnić i zrekrutować na nowo niż płaszczyć o 5-8% podwyżki. Nowe osoby mogą być bardziej zadowolone, choć z technologii i managementu niekoniecznie. To zależy od ludzi. Nie wiem czy miejsce pracy nie jest dostosowane, to powinna ocenić osoba uprawniona do BHP. W biurze warszawskim mogło zmieścić się ok 40-50os licząc krzesła, nigdy tyle nie było na raz, nie wiem czy tyle nawet jest, w kuchni miejsc 6 albo 8 na ścisk, może 10. Jest stała liczba miejsc przydzielona do firmy, może 10 w garażu podziemnym, raczej mniej. Losowanie jest na jakiś okres, pół roku? W okresie pandemii mało kto chodzi do biura więc można się wymieniać, wcześniej nie było miejsc dla pracowników a co dopiero nowych osób. Nowe osoby zgłaszają się do losowania i czekają. Ci co nie dostaną miejsca to parkują w Arkadii albo w innym miejscu, gdzie sobie znajdą sami. Losowanie to karteczka z imieniem i nazwiskiem zgięta na pół w słoiku, wyjmuje się ręką HR.

Przemysław Nowy wpis
@smerf

To żeby zarobić więcej trzeba odejśc i zaaplikować ponownie? Bardzo dziwne podejście. W kadrach nie mają nic przeciwko, że ludzie się zwalniają i zaraz wracają, bo często na osobę która odchodzi stawia się kreskę.

Czym COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. zachęcają? Jakie mają dodatki?

rachel

Ze standardowych benefitów: opieka medyczna dla całej rodziny, dofinansowanie do karty multisport, platforma Udemy do szkoleń + szkolenia techniczne grupowe i indywidualne. Z rzeczy dodatkowych: wyjścia i wyjazdy integracyjne, owoce w biurze, śniadania firmowe, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, parking samochodowy, parking dla rowerów w budynku, prysznic w biurze, piłkarzyki, PS

Czy rozmowa kwalifikacyjna w COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wilfred

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

no nie polecam.

Nie polecam. Środowisko bardzo specyficzne, towarzystwa wzajemnej adoracji nie otwarte na nowe znajomosci, poza kilkoma narawdę fajnymi ludźmi cała reszta leży i kuleje. Wdrażania dla nowych pracowników nie ma żadnego, chyba, że wdrożeniem nazywamy spotkanie z HRami żeby pokazały jak używać HRowego systemu. O zarządzaniu ludźmi w tej firmie możnaby napisać książkę jak tego nie robić, ale tak się dzieje jak mali ludzie dostają wysokie stołki. Jedynie pieniądze były ok i kilka wspomnianych wcześniej osób (dlatego 2 gwiazdki, a nie 1).

Janek
@no nie polecam.

Hej. Szukam informacji o Computaris. Czy mógłbyś opowiedzieć o nich coś więcej? Na jakim stanowisku tam pracowałeś? Czy mógłbyś coś więcej napisać na ten temat?

Jarek

Zastanawia mnie czy mamy kompetencje żeby oceniać merytorycznie firmę? Dla mnie dobra praca może komuś to nie odpowiada?

Joanna

COMPUTARIS posiada swoje oddziały na całym świecie. Czy pracodawca umożliwia pracownikom z Polski realizowanie swoich obowiązków za granicą? Jeżeli tak, to w jaki sposób można otrzymać przeniesienie do zagranicznej filii COMPUTARIS? W tym momencie możecie również zapoznać się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami w oddziale warszawskim i białostockim https://www.computaris.com/about-us/careers/

basia

Jest tutaj ktoś z Warszawy? Szukam pracy i informacji na jej temat :)

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • al. Jana Pawła II 80, Babka Tower
    00-175 Warszawa

COMPUTARIS POLSKA SP.Z O.O.