Opinie o Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. w Warszawa

marianna

ja również poszukując w sieci informacji o ich rekrutacjach niczego konkretnego znaleźć na temat ich rekrutacji z wielu powodów zalezy mi żebyzdobyć zatrudnienie akurat w tej właśnie firmie. owszem, nie widzę rekrutacji ich bieżących ich w siecie ale nie wierzę że taK duża firma jakichś ciągle nie prowadzi

Nikola
@@Bronisie

Projekty i kejsy w zakresie procesu rekrutacyjnego, tak? Zdradzisz mimo wszystko jakie zadania zostały zadane? I to ile czasu w praktyce zabrały? Ciekawa jestem bieżących wymagań, czy one wzrastają z czasem?

Laura Nowy wpis

Hej, czy jako Młodszy Specjalista ds. Danych Podstawowych ktoś pracował i by ocenił warunki? mam szanse aplikować i zastanawiam się czy warto. Mam lekko ponad roczne doświadczenie, więc jakoś łapię się w wymogach. Jakie wychodzą średnie zarobki na tym stanowisku?

jaka atmosfera Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

cześć, widzę, że są stanowiska księgowe/ssc na Marynarskiej? jaka jest atmosfera? w ogłoszeniu jest informacja, że AP manager może liczyć na auto służbowe? jakie to samochody? czy jest opcja wyboru? prośba o informację

Cześć, a aplikował ktoś z was może na Specjalistę ds. Artwork? Wisi teraz oferta jakoś od ponad tygodnia i w zasadzie w nawiązaniu do tego komentarza odnośnie braku feedbacku po samej rozmowie, to kiedy was zaprosili na to stanowisko? po tygodniu już nie ma na co liczyć jak się nie odezwą?

xxx Nowy wpis

Po rozmowie z rekruterką brak kontaktu w sprawie dalszej rekrutacji. Brak szacunku do kandydata.

Firma Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Akurat jestem tu z oferta na staż a wy nie polecacie. :( mnie chodzi konkretniej o Business Effectiveness. Ktoś tu się pytał o marketing. Może to też zależne od działu jak się komu spodoba? Jest to 80 godzin w miesiącu, więc by mi odpowiadało. Możecie ocenić merytorykę? Power Query i BI mniej więcej ogarniam, ale się znać konkret odnośnie tego czego się nauczę

Amy

Od wakacji nie ma żadnej opinii? właśnie stażysty do siebie szukają na dział marketingu i sprzedaży. konkretniej chodzi o chirurgię okulistyczną. Interesuje mnie opis warunków pracy, jest ktoś może po zakończonym stażu i by o niej opowiedział? Jaka jest atmosfera? i czy dużo można się dowiedzieć? I jaka jest teraz atmosfera w porównaniu z ostatnimi opiniami?

Ex pracownik
@Amy

Nie polecam staży w tej firmie- stażysta = asystent od najgorszej roboty. Przynieś, podaj. Nie włącza Cię też w żadne integracje, wyjścia, szkolenia zespołu- masz tylko robić to na co inni pracownicy nie mają czasu albo im się nie chce. Plusem jest to że koledzy i koleżanki w firmie są spoko

@Ex pracownik

Nie łapie, skoro są spoko to czemu pracownika w żadne z tych rzeczy jednak się nie włącza? Nie mają prawa o tym także decydować? I po jakim średnio czasie pracy zaczynają uznawać kogoś „za swojego”? jak długo człowiek musi się wdrażać?

Ex pracownik

Nigdy nie jesteś swój ???? spoko ludzi mam na myśli, że nikt mną nie pomiatał, nie było (usunięte przez administratora) ale też nie było zaproszeń na wyjścia po pracy, szkolenia zewnętrzne, wyjazdy. Po prostu jak twojego zespołu nie ma w pracy to albo Ty rób albo masz wolne. Potem będą wspominać wyjazdy w Twojej obecności. Xd

Oluś

Ciężko o feedback z rozmowy? więcej osób miało tak jak poprzedni kandydat napisał? ciekaw jestem co by mi powiedzieli po rozmowie na Senior Data Analyst, mam zamiar aplikować na te niedawna ofertę. macie może porady jak dobrze byłoby się przygotować?

Czy Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

xxx

Niestety po rozmowie z rekruterką, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Szkoda.

Absolutnie nie polecam stazu w dziale finansowym Bausch and Lomb. Wdrożenie w 3 miesiacu pracy, ciagla praca zdalna, brak komunikacji miedzy pracownikami, nieprzyjemna atmosfera miedzy pracownikami i brak zainteresowania stażystą. Przekazywane zadania tłumaczone byle jak, słabo opracowany zakres kompetencji, który nijak ma się z przedstawianymi w ofercie. Absolutnie odradzam ów miejsce pracy jako pierwszą stycznością z finansami- strata czasu za slabe wynagrodzenie.

marianna

Brutal
@marianna

Nawet jak znajdziesz ogłoszenie to i tak sie nie dostaniesz, choćnyś nie wiem jak dobrym kandydatem był. !Tam panuje system znajomosci, jak za komuny w Poslce. Swój swojego etc. Jeśli nie masz znajomego ani pleców zapomnij o pracy w tej firmie. A poza tym naprawd hcesz w takim kołomyju pracować???Gdzie sami znajomki, częśc wcale nie pracuje tylko jedzie na tych najniżej zatrudnionych. A restza musi wyrabiać plany, targety i harować. Chyba dawno nikt z centrali tam nie zaglądał. Oj dawno.Moze by troche to towarzystwo pogonił

TT
@Brutal

Dokładnie tak, żenujace warunki i zasady, warto zwrócić uwagę na fakt że dosłownie kilka osób pracuje tam od wielu lat, reszta ciągle przychodzi i odchodzi. Zdecydowanie nie polecam, chyba że chcesz aby wykorzystali Cię a później zwolnili. Taki (usunięte przez administratora).

Ktos
@TT

Zdecydowanie potwierdzam. Jeśli ktoś lubi być wykorzystanym i zwolnionym po odwaleniu roboty to to jest idealna firma. Omijać szerokim łukiem.

Irena
@Ktos

O jakich konkretnie warunkach zatrudnienia jest tu teraz mowa? jaki zakres obowiązków i jak docelowo za niego powinni wynagradzać? warunki pracy zmieniają się tu z czasem?

@Bronisie
@marianna

Nie polecam tej korpo. Brałam udział w rekrutacji, zrobiłam kilka dobrych projektów, niby CASy a ich nie stać było nawet na udzielenie odpowiedzi. Ach..jaki brak profesjonalizmu. Jak mają biznes to potrafią dzwonic nawet po 19.00 Takie traktowanie ludzi, którzy jeszcze nie zostali zatrudnieni pokazuje jedynie, jaka kultura panuje w tej korpo.(usunięte przez administratora), każdy jest z czyjegoś polecenia..taki klimat to nie klimat do pracy.)

Nikola
@@Bronisie

Co jaki czas w Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

TT

Chyba podwyżkę w rozumieniu więcej obowiązków i zwiększenie targetu ????????????

Irena
@TT

No niby tak i za to powinni proporcjonalnie dobrze płacić, chyba tak to działa? ;p a jakie obecne targety masz tu teraz na myśli, serio tak trudno osiągalne?

Czarek

Widzę rekrutacje na KAMa do mikrochirurgii. Obserwuję dość często rekrutacje do tego działu, National Surgery Manager stosunkowo z krótkim doświadczeniem managerski... teraz są dwie rekrutacje do tego działu...O co chodzi? Czy nie lepiej sobie odpuścić?

GW
@Czarek

Według mojej wiedzy to nowe stanowiska. Wcześniej obsługiwał ich dystrybutor a teraz zatrudniają swoich reprezentantów

Beatka

Witam na jakie zarobki można liczyć jako przedst. Medyczny w dziale GP albo okulistycznym. Bardzo proszę o podpowiedz ile można powiedzieć na rozmowie. Ile można wyciągnąć premii kwartalnej - 1000 zeta czy może 2000 - 3000 . Proszę o jakąś podpowiedz, to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję.

Brutal

Tutaj mozesz dostać sie do pracy jedynie po znajomości. Niby ogłoszenie wyjdze, ale jakoś tak zawsze na niby i na ostatnią chwilę co by centrala w USA się nei czepiałą. A prawda jest taka,że same znajomki pracują.Hahaha Mobbing kierowników nad pracownikami na pporządku dziennym, nawet w urlop potrafią zadzwonic z pretensją czemu na szkoleniu ciebie nei ma.To jest urlop????To tylko pokazuje,ze stać kierownictwo na wszystko. jednym słowem jeden wielki "galimatias".Nie poelcam bo sie zadusicie!

Wiktor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

kjb

@kaja tylko obawiam sie ze jak wewnetrznie prowadzą rektrutacje, to jak sama nazwa mówi beda anawsować lub przenosic ludzi wewnątrz firmy - z działu do działu. Tak mi się bynajmniej wydaje, ale Cv wysłać możesz

kasieńka

a to oni kogokolwiek szukają teraz? jakoś nie widziałam żadnych ogłoszeń w internecie o pracę od nich - ewentualnie czy prosze możecie mi podać gdzie widzieliście ich ogłoszenia o zatrudnienie w internecie? będę niezmiernie wdzięczna, ponawiam pytanie kolegi, czy płaca obecnie terminowo? pozdrawiam serdecznie

bolek

hej wszystkim interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo ?

olek

to jak to jest w końcu ze stawkami w Bausch&Lomb, bo przyznam szczerze, że wyglądają mi na firme, która dobrze płaci. Przyznajcie się, macie 3, czy nawet 4 z przodu? :> Czy jednak robią tylko dobre wrazenie, a pensje sa poniżej sredniej krajowej? W ogóle umowa o prace na czas nieokreślony jest tutaj możliwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o.