Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

szuka, szuka nowych ludzi do zarządu. Tylko się wczytaj w te ogłoszenia...

Mirko

Ci nowi to nie ze względu na nowe inwestycje, bo oferta co do lokalizacji i nowych obiektów się nie zmienia. Oni są potrzebni by zatkać dziury po tych co odchodzą i są wywalani po nieprzemyślanych decyzjach szefostwa. (usunięte przez administratora)

abc

to by było nawet zabawne :)

itd.

Ciekawe, czy dobiją do setki ofert i w jakim czasie ...

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
abc

zgadza się. nie zauważyłam najnowszych ogłoszeń:) 37 ! gratuluje fantazji :)

itd.

Na pr.....pl jest aż 37 ofert pracy w Murapol.

abc

no fakt. szukają 26 osób. a na ich stronie brak ofert :) źle by to wyglądało, taka cudowna, stabilna firma, wspaniali ludzie, wszyscy się szanują, współpraca tak się dobrze układa. a tu bach ! 26 ogłoszeń - dam pracę. ale tam nie ma rotacji ! nie, nie ,absolutnie :)))

MaciekW

na jednym portalu z ogłoszeniami dla szukających pracy jest mnóstwo ogłoszeń Murapol, a na ich własnej stronie internetowej Murapolu piszą, że brak ofert. Czy oni naprawdę szukają czy jakieś jaja sobie robią?

inżynier kandydat

A wie ktoś ile się czeka na rozmowę po złożeniu cv? Czyrobią sobie bazę kandydatów i np za miesiąc wszystkich na rozmowy kwalifikacyjne zapraszają i wybierają jednego, czy odrazu szukają na teraz i jeśli się nie odezwą do mnie to nie mam co liczyć na pracę?

mirko
@inżynier kandydat

Jak cię nie wzięli, to widocznie się nie nadajesz. Jednak powinieneś się cieszyć, bo będziesz zdrowszy. Przy tej rotacji, rekrutacje przeprowadzane są co chwilę. Ludzi biorą hurtowo. Istny spęd. Rozmowa, a potem test.

wujek

murapol ma ciągle bałagan na swojej stronie internetowej i na portalach co do tych ofert pracy, na stronie mają oferty a gdzie indziej tych ofert nie umieszczają, a są inne, sami pewnie już nie wiedzą, kogo szukają, taki przemiał mają.

B38

Dajcie sobie spokój z tym "inżynierem kandydatem". On tu jest pewnie "oddelegowany" z Murapolu, żeby przeszkadzać na tym forum. Nie pozwólcie się wkręcać. On pisze, że szuka pracy dla inżyniera, a teraz to Murapol na takie stanowiska nie szuka, więc ściema.

@B38

skoro murapol to taka zła firma, która nie szanuje pracowników i ma ich odczucia w nosie to po co mieliby tu kogokolwiek oddelegować?

Sakhoo
@inżynier kandydat

Pracowników i ich opinie Murapol ma głęboko w...nosie, bo traktuje ich wyłącznie jako średnio pożytecznych idiotów, których zaraz się zastąpi nowymi. Natomiast opinie o firmie, jakie się tu ukazują, są czytane również przez (potencjalnych) klientów, przed którymi chciałaby uchodzić za wzorzec profesjonalizmu. Najprościej by było po prostu traktować ludzi poważnie, no ale ex-prezes wie lepiej.

Ojejku znowu

Chyba w końcu znaleźli kogoś do pracy w PR Murapolu, żeby na tym forum "inteligentnie" poprawiał fatalny wizerunek (usunięte przez administratora) Żenada. Ciekawe, ile takiemu płacą i jak długo się utrzyma ;) Bardziej się staraj "specjalisto", bo nie robisz swej roboty zbyt dobrze.

@Ojejku znowu

No wyobraź sobie że chcę się dopiero starać o pracę w firmie...i twój post nic nie wniósł do dyskusji. Naprawdę takimi głupimi postami nie pomagacie osobom które starają się tam o pracę, a przecież to forum jest chyba dla kandydatów, a nie dla firm współpracujących, podwykonawców...Więc panie "ojejku znowu" może odpowiesz na pytanie za co cie zwolnili, po jakim czasie lub czemu sam odeszłeś?

inżynier kandydat

A inżynierow budowy też na firme zatrudniają?

inżynier kandydat

Witam, przeglądając ogłoszenia o prace natrafiłem na ogłoszenia murapolu, szukają inżyniera budowy, troche duże wymagania, ale może mi się uda mimo że jestem absolwentem. Mam pytanie do byłych pracowników na tym stanowisku: Jakie są zarobki? Czy łacą delegacje? Czy w delegacji załatwiają mieszkanie? Czy jeśli będę pracować na budowie w BB to załatwiają mieszkanie? Czy pierwsza umowa jest na okres próbny/czas określony/zlecenie? A resztę pytań mam do zwolnionych "za nic" praowników: Co wam wpisali do akt po zwolnieniu? Przecież jakis powód musieli wymyśleć? Jeden gościu opisał tu dokładnie swoje zwolnienie "za nic", czyli brak imion w kolumnie nazwiska, niby nic a wyleciał, a reszta? Przecież powody były napewno, tylko uznali ście je pewnie za zbyt błache, a przecież potencjalni kandydaci chcieli by wiedzieć czego konkretnie się wystrzegać, jeśli już się załapią. Po lekturze tego forum stwierdzam że mało jest tu rzeczowych informacji, przez co tylko szkodzicie potencjalnym pracownikom, bo choćby wszystko to co piszzecie było prawdą to takie mamy czasy ze i tak na brak rąk do pracy nie będą narzekać, firmie tym raczej nie zaszkodzicie.

Fizyk
@inżynier kandydat

większość umów to tam jest "na działalność", nie umowy o pracę i dlatego nie muszą żadnego uzasadnienia dla rozwiązania takiej umowy wpisywać, a wypowiedzenie jest u nich chyba tylko 14 dni jako standard. Dla świętego spokoju mogą zaproponować jakieś porozumienie o rozwiązaniu umowy.

@Fizyk

A ty pracowałeś tam? Na jakim stanowisku, za co dokładnie cie zwolnili czy sam odeszłeś?

inżynier kandydat

A ty długo tam pracowałeś? Sam odeszłeś czy cię zwolnili, jaki był powód?

mala83
@inżynier kandydat

A co to za różnica,czy odszedł,czy go (usunięte przez administratora) .,jak chcesz sie przekonać,jak tam jest,to na co czekasz wysyłaj CV,a jak juz popracujesz 3 m-ce i Cie nie wywalą,to wpadnij na forum i dodaj pomocny komentarz.... a nie gitare zawracasz...

@mala83

A taka różnica, ze jeśli rzeczywiście wywalają z byle powodu to się mi nie oplaca wywracać życia do góry nogami i 500 km się przeprowadzać, a jeśli sam odszedl to jest szansa ze sam bym zacisnął żęby i chociaż rok tam popracował nawet jakby było źle, bo nie oplacalboby mie sie znowu gdzieś przeprowadzać... I nie zawracam gitary, bo nikt nikomu nie każe pisać na forum, a chyba forum jest właśnie dla takich osób które szukają pracy lub gdzieś pracowały i dzielą się z dobrej woli opinią, a nie dla szczekaczy, którzy nabijają 26 stron na forum komentarzami o niskiej merytorycznej wartości dla osób czytających i chcących z niego czerpać potrzebne informacje.

Sakhoo
@inżynier kandydat

Jak na standardy firmy, to długo, jeśli patrzeć na rynek-to krótko. Powodu nie znam i w sumie mało mnie to interesuje/-wało, a nieoficjalnych wersji nie chciałbym przytaczać, bo i tak nikt by w nie nie uwierzył.

znam to

NIE,teraz jest w Radzie Nadzorczej

z autopsji

TYLKO NIE TAM,NIE WARTO!bedę Cię cisnęli na maksa,a i tak Cie wywalą ,za nic,bo ktoś na górze będzie miał zły dzień.

cc

na portalu pr...j.pl jest ogłoszenie o pracy dla księgowej z wczorajszą datą, a na stronie Murapol "kariera" brak tego ogłoszenia. szukają na to stanowisko, czy jakaś pomyłka?

miku

inż, pytasz, czy inżynier jest przerzucany na następne roboty? Otóż jak przetrwasz miesiąc, cudem trzy, to i tak będziesz wiedział, że kariery w Murapolu nie zrobisz. Jak myślisz, dlaczego ciągle zamieszczane są ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych?

eM

zastanówcie się 10 razy zanim złożycie podanie do tej firmy. Dla młodych - nauczą się pracy ponad miarę, ale później docenią spokój w następnych firmach :)

gucio

ludzie, niewiarygodne!! murapol nikogo nie szuka!! albo już zatrudnili całą śmietankę polskiego biznesu albo chwilowo zwolnili tego gościa od szukania ludzi...

Ula

Widziałam ofertę do księgowości w Murapolu, proszę o info czy warto aplikować.. jaka rotacja, warunki pracy, atmosfera?.. W ostatnim czasie widziałam już kilka razy ofertę do księgowości w Murapolu..boję się dużej rotacji więc proszę zorientowanych o info czy to efekt tego że szukają dodatkowych pracowników do księgowości czy raczej cały czas zmienia się osoba na jednym i tym samym stanowisku???

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A