Opinie o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Robert

Kupuję paski do glukometru a tam informacja że kod wyświetlany na glukometrze ma być 410 jeśli nie skontaktować się z infolinią. Jest sobota Wielkanocna godz 23:30, do najbliżej aptekimam 20km a jest konieczność natychmiastowego pomiaru. Dzwonię na infolinię odbiera pani i mówi że nie bèdzie ze mną rozmawiać bo jest po godz 23 ej. To po co ta infolinia?

Antoni

Czy juz można zamówić u Was Omrona, moje apteki potrzebują sprzętu i dobrego szkolenie merytorycznego, obecny dystrybutor już nie ma na stanie interesujących mnie modeli, ale szkolenia produktowe robili super .

Kate

To Nord nie ma już Omrona? Genexo przytuli sprzęt? Dajcie znać co i jak

APTEKARZ

SZALU JUZ Z TYM OMRONEM NIE ZROBICIE, ALE ZYCZE POWODZENIA

Waldek
@Antoni

OMRONEM W POLSCE HANDLUJE PRZYNAJMNIEJ 4 FIRMY, JESTEM CIEKAW CZY JAKO GŁÓWNY DYSTRYBUTOR BĘDZIECIE MIELI DOBRE CENY!!!

Gosia z Wrocławia
@Waldek

Jeśli M2 Basic bedzie po ok 85 zl netto i podts. Inhalator Eco CompAir 302 poniżej 100 netto to mogą powalczyć bo tak kupowałam z Norda, droższe modele już tak nie "chodzą" , konkurencja coraz większa i cenny oraz korzyści ( gwarancja 5 lat, serwis d to d też już wiele firm posiada), mój PF z Norda miał bardzo duża wiedzę o tym sprzęcie i bardzo dobrze edukował mój personel, zobaczymy jaja Wam to się uda bo ja nadal chcę Omrona sprzedawać w swoich aptekach. Pozdrawiam .

Antoni
@Waldek

Może i handlują ale to towar z drugiego obiegu i modele niemieckie np M400 oferowane przez Remix czy Novamed. Pytania najważniejsze są dwa: jak będzie u nich ze stałą dostępnością sprzetu i serwisem. Tu jest dużo do poprawy. Zgadzam się ze poprzedniczką ludzie z Norda robili to bardzo dobrze i fajnie się z nimi z Omronem pracowało. Pozdrawiam i czekam na odwiedziny waszego handlowca z Krakowa.

@Antoni

Zobaczymy czy ceny na Ceneo się unormują, Nie będzie równych i równiejszych.

Aneta

@Tomas nadal nie zostało wyjaśnione czym są cyklówki. Możesz wytłumaczyć? Czemu zostały odwołane? Może firma Genexo Pharmaceuticals gra na czas, albo faktycznie za pół roku temat podwyżek zostanie odnowiony?

Aneta

@Bolo czyli jakie wymagania? A nie było możliwości porozmawiania o premii i pensji? Może jaką podwyżkę udałoby się Wam wynegocjować, gdybyście udali się na rozmowę? Czym są cyklówki? Czy chodzi o imprezy integracyjne? Jeżeli tak to są one organizowane dla pracowników, więc raczej nie powinno się ich traktować negatywnie, ale jako pewnego rodzaju benefit.

Tomas
@Aneta

Pierwszą cylkówkę w roku odwołano. Co do rozmowy o podwyżkach to PM proszą a management udaje że nic nie może wskórać. Wrócimy do rozmowy za pół roku. Typowa gra na czas albo na wyniszczenie pracownika. Nie potrafią nawet uargumentować dlaczego narzucają Ci takie plany sprzedaży. Które konstruowane są w połowie cyklu. Magia.

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy

Różne

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Błażej Karwan

Coś się dzieje nowego w Genexo, podobno jakieś zmiany były. Czy planowane są rekrutacje? Błażej.

Tomas
@Błażej Karwan

Na ten moment nie zanosi się na tworzenie nowych stanowisk pracy. Uzupełniane są wakaty po pracownikach którzy odchodzą. Firma w poprzednim roku wyprzedała część swoje portfolio.

a co sie dzieje na Łodzi???

Krettino
@Zainteresowany

Widzew dalej w 3 lidze a ŁKS w 2.

zainteresowana

A jak wygląda 2 etap rekrutacji?

Bolo

Potwierdzam wiele negatywnych opinii. Wymagania wielkie pensja słaba a premia nie do wyrobienia. (chociaż można zrobić ale jest tyle części składowych premii że i tak nie wyrobisz) Wolą wydać na cyklówki niż podwyżki to się obudzą w ręką w nocniku. Pracownicy odchodzą jeden po drugim. Nie warto.

Aneta

@Gość czyli myślisz, że od tego momentu kiedy się zwolniłeś z Genexo Pharmaceuticals nie było żadnych zmian w firmie? Może warto, żeby ktoś z obecnego zespołu się wypowiedział na ten temat?

Aneta

W zakładce kariera http://www.genexo.pl/kariera na stronie firmy Genexo Pharmaceuticals jest sporo odpowiedzi na powszechne pytania zainteresowanych osób. Zapraszam do zapoznania a pracowników firmy do zweryfikowania odpowiedzi i napisanie czy pokrywa się to w rzeczywistości.

ed1988

I co panie kierownik? Ciach, Gosia pobiła system :)))))))

Kierownik w Genexo

Firma Genexo kiedyś miała stabilną pozycję na rynku farmaceutycznym w Polsce a nawet zaczęli trochę handlować z zagranicą:) Mieli nawet ciekawe, dobrze rotujące preparaty. To wszystko jednak głównie zasługa szefostwa które pilnowało swojego biznesu. Jak zaczęło się bardziej kręcić, to zatrudnili magików i mistrzów od mamienia i nawijania makaronu na uszy...a ci w skuteczny sposób zatopili ten statek... Na wyższych szczeblach siedzi kumpel na kumplu, koleżanka na koleżance, kompetencji nie mają żadnych, zero. Tylko siedzą i kombinują jak tu komuś dosrać zamiast wziąć się za robotę. Z wyższych stanowisk odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu, to prezesi, nikt więcej! Z tego co widać Genexo wyprzedaje po kolei wszystkie swoje znane preparaty, to prawdopodobnie koniec firmy. Jeśli są rekrutację, to chyba tylko dla osób które mogą w jakiś sposób pomóc w wyczyszczeniu magazynów z preparatów które już zostały wyprodukowane a żadna inna firma nie chce tego odkupić. Każdy potencjalny pracodawca powinien sprawdzić, gdzie kto pracował wcześniej i na jakim stanowisku. Jak w Genexo, to dziękujemy takiemu panu/pani:)

Gosia S.
@Kierownik w Genexo

Wszystko fajnie co Pan pisze. Tylko proszę zauważyć, że tytuuje się Pan jako Kierownik w Genexo i jak Pan wspomniał, że jedynymi odpowednimi osobami na wyższych stanowiskach to prezesi. Wniosek taki, że niespecjalnie dobrze wypada Pan w tym świetle. Druga sprawa to informacja, że firma wyprzedaje wszystkie znane preparaty. Takie decyzje podejmuje albo zarząd albo prezesi. I mimo, że krytykuje Pan takie rozwiązanie to wcześniej zaznacza, że odpowiednimi osobami są tylko prezesi. Znów niespujność. Trzecia sprawa - w każdej firmie, bez względu na poziom, ludzie się znają. Skoro pracują jakiś czas to chyba normalne, że nawiązują się przyjaźnie. I po czwarte - na szczęście to Pan nie będzie decydował o tym, kogo pracodawca zatrudni. Podsumowując, nie jestem związana w jakikolwiek sposób z opisywaną firmą. Jedynie interpretuje komentarz. Gosia S.

Obecny
@Gosia S.

Wszystko fajnie ale niespójność piszemy przez "o z kreska", a tak poważnie to Pan Kierownik ma dużo racji a Pani jak wspomina interpretuje to co jest napisane wiec nie zna Pani faktów od srodka

@Gosia S.

Ludzie, przecież oczywiste jest, że kierownik w genexo nie jest tam kierownikiem, może kiedyś nim był, ale trudno żeby nim był aktualnie, tak się podpisał i jechał po wszystkich po całości. Ja osobiście pracowałem kiedyś w genexo i wiem o czym pan kierownik pisze i w zasadzie to potwierdzam.

Aneta

@Mily a pracownicy nie próbowali pokazać szefostwu nowej wizji? Żeby unowocześnić firmę Genexo Pharmaceuticals? Może gdyby zrobiło to kilka osób szef zrozumiałby, że trzeba korzystać z pomysłów pracowników. Może tutaj napiszecie jakie chcielibyście wprowadzić zmiany? Jest szansa na to, że przeczyta to pracodawca i może zastosuje rady w życiu.

Siwy dym

Powiększył na się teren i na Łódź potrzeba człowieka. Firma fajna dla kogoś kto nie ma doświadczenia w ciężkiej pracy z lekarzami- można się nauczyć. Kasa słaba auto bez czujników parkowania w manualu do 149 km/h. Premia tak jak napisał przedmówca nie do wyrobienia np preparaty sprzedaż maksymalna 1500 opakowań a ty masz zrobić 4500 opakowań w kwartale.

Obecny
@Siwy dym

Firma totalna porażka , bez wizji codziennie zmiany pomysłów i koncepcji, brak strategii marketingowej , zero szkoleń ogólnie brak profesjonalizmu, ludzi traktuje się jak przedmioty, tylko góra się okopała i pilnuje stołków nie mając pomysłu na rozwój, układ i znajomosci,

Mily
@Obecny

Zgadzam się ładu i składu żadnego , ludów którzy zarządzają maja stara wizje bez polotu i nowego spojrzenia, jakby nie wiedzieli ze rynek poszedł już dawno na przód

Michu

Firma Genexo to największe nieporozumienie w moim życiu. Słowem firma-porażka. Rozmowy rekrutacyjne-egzaminy z matematyki (wtf????) całodzienne maglowanie...Po słabym szkoleniu wstępnym trwającym 2 tyg..całodniowy "egzamin certyfikujący"..Wyżej....niż się mają..Pensja niska, premie nie do wyrobienia i tysiące kruczków opóźnień z ich wypłatami. Paliwo wyliczane co do km-fv wysyłane pracownikom.Chaos w zarządzaniu. Dezinformacja. Tak jakby ktoś budził się rano i miał nowego "pomysła". A co najsmutniejsze-ludzi traktuje się dosłownie jak bydło...To raczej początek końca tej firmienki, bo wszyscy pracownicy na gwał szukają pracy...Serdecznie odradzam...:)

Aneta

@Pracownik Genexo dziękuję za odpowiedź. A czy firma zapewnia pracownikom jakieś dodatkowe szkolenia, czy też możliwość podniesienia kwalifikacji? @Zdruzgotana Dostać taką informacje poprzez e-mail to na pewno wielkie zaskoczenie. Kiedy zaszła taka nagła zmiana? Czym jest spowodowana?

Pracownik Genexo
@Aneta

Na ten moment jedyne szkolenie jakie jest przewidziane to jednodniowe szkolenie wprowadzające nowego pracownika. Kierownictwo uważa że możliwość pracy przedstawiciela farmaceutycznego z lekarzem jest sama w sobie podniesieniem kwalifikacji. W Genexo nie ma czegoś takiego jak dział szkoleń. Został rozwiązany w tamtym roku.

Zdruzgotana

Napisz jeszcze że mieszkasz w np.Czętochowie i dziś zatrudniasz się na ten teren jako farmaceutyczny, działasz tam pół roku a tu przychodzi email że już nie jesteś farmacetyczny tylko medyczny i twój nowy teren to Wrocław. I to nie tylko wybrana osoba ale cały pion. I większość ma do pracy teraz ponad 2h drogi w jedna stronę. Rozumiecie email. Albo jednemu z nowych pracowników zapomniano powiedzieć że umowa o pracę jest na zastępstwo haha a jak się oburzył podczas podpisywania papierów to usłyszał że jak by wiedział to z pewnością by nie przyszedł. Nowi bądżcie czujni. pozdrawiam

Aneta

Pracujesz w Genexo Pharmaceuticals? Chętnie poznamy bliżej Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Pracownik Genexo
@Aneta

Cześć Co do benefitów to nie ma ich za wiele. Oczywiście podstawowym benefitem jest pensja podstawowa plus obietnica premii którą jak uda Ci się zrealizować (bo musisz wiedzieć że realizacja sprzedaży na założonym poziomie przez pracodawcę wcale Cię do niej nie upoważnia. System premiowy składa się z wielu zmiennych, które potrafią ulec zmianie tuż pod koniec cyklu sprzedażowego. Np. musisz zrealizować sprzedaż numeryczną do aptek niezależnie czy pracujesz w dziale farmaceutycznym czy medycznym. Te zmienne ulegają modernizacji co kwartał tak jak i plany jeśli oczywiście je otrzymasz. Ostatnio pion medyczny otrzymał swoje plany sprzedaży dopiero w połowie cyklu sprzedażowego. A na jeden z produktów dopiero pod koniec. Jeśli jednak szczęście sprzyja i wszystko jest tak jak powinno być premia wypłacana jest po trzech miesiącach. Z pewnych benefitów to opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie (część płacisz z pensji resztę dopłaca pracodawca), auto do użytku prywatnego (z pensji potrącają Ci tzw podatek 75zł i musisz dotankować co wyjeżdzono) i jedna paczka ze słodyczami na święta. Jeśli jednak uszkodzisz auto (otarcie, kolizja z Twojej winy, ktoś Ci wybije szybę itd) za każdą szkodę firma obciąża Cię kwotą 600 zł. niezależnie czy będą to naprawiać czy nie. Tak wiem auta są ubezpieczone ale to nie ma wpływu na wewnętrzny regulamin.

da

Taki menadżer kontraktów zagranicznych to ma fajne zatrudnienie, bo przecież zapewniona jest umowa o pracę i nawet dorzucają odpowiednie narzędzia. Wiec widać, że są w pełni opłacalni, może wiecie czy jeszcze wypłata jest terminowa? Z góry dzięki za odpowiedź

kazimierz

naucz się pisać ...co jest opłacalne... nawet dupy regionalnemu się ruszyć nie chce na rozmowę tylko jakieś pierdzielnięte testy wymyślają ... nie może być opłacalne jeśli Zarząd wciąga zyski a ty dostajesz marne 2000 tysiaki...

Zostaw merytoryczną opinię o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Gen.zajączka 26
    01-510 Warszawa

Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.