Opinie o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Werka Nowy wpis

Hej chciałam spróbować aplikować na przedstawiciela medycznego, ale zwróciło moją uwagę w ogóle, że te ogłoszenia to pojawiają się tu cyklicznie, aż muszę spytać, czy tak często ludzie odchodzą czy nie ma się czego obawiać i z czego innego to wynika?

aaa Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko brak? wiem, że pojawiła się jednak nawet na takie zapytanie teraz odpowiedź ale tak dla pełnej jasności prócz przedstawicieli na jakie jeszcze stanowiska poszukują? najlepiej bez doświadczenia?

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko brak do pracy w Wrocław. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Były Nowy wpis

Genexo to ....... polska firma która 5 lat temu miała być sprzedana.Niestety chłopaki z Żoliborza się nie dogadali z Polfarmą.Diagnostyką zarządza osoba która oprócz Genexo pracowała jako .....sprzedawca koszul w sklepie w jednej z galerii Krakowskiej.Osoba która nie ma kręgosłupa i na zarzadaniu zasobami ludzkimi zupełnie się nie zna.Kierownicy regionalni to jej (usunięte przez administratora) a jeden z nich to nawet pseudo polityk z podkieleckiej wsi. Typowy (usunięte przez administratora) który myśli że jest (usunięte przez administratora)ak sam o sobie mówi. Dwie jego koleżanki regionalne to osoby które pracują tam za ...... układy w dawnych latach.Nic nie możesz się od nich nauczyć i myślę że będą pracowały tam do emerytury..... Premie zapomnij.Sprawdzanie GPS i nakazy o tankowanie za swoje to normalności. A i jeszcze jedno .Jest tam jeden gość z Podkarpacia który nieźle ich kręci i pseudo kierownicy są w niego zapatrzeni.Przez jedną z hurtowni od siebie wyrzuca towar na całą Polskę...I nikt z tym nie chce nic zrobić. Poszukaj gdzieś indziej.

Cześć, z rok temu ktoś tu we wpisach twierdził, że panuje w firmie chaos i nie ma pomysłu na rozwój, czy jesteście w stanie do dziś jeszcze się z tym zgodzić? Pytam, bo aktualnie praca mnie interesuje a cos nie widzę żadnych aktualnych doniesień, cokolwiek się zmieniło od tego czasu? Opowiecie o planowanych stawkach na kolejny rok?

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Xenia

Czy obecnie firma szuka kogoś do działu sprzedaży , czy jest stały komplet ?

Nie polecam. W firmie długo... stare dobre czasy minęły bez powrotnie,jak dobrze pracujesz i chcesz dobrze zarobić to nie tu. Planów okreonych nie ma, ale jest wyścig szczurów, pracujesz jak wół ale premii nie dostaniesz bo nie jest zależna od Twojej pracy, tylko od wytycznych do wytycznych przez wytyczne, innych PM, udziału innych firm na rynku no i rankingu firmy. DRAMAT. Nawet jak to wszystko przebijesz to musisz być w pierwszej 10 na 40 osób bo reszta nie dostaje nawet jak zrobi.... No jak jakimś cudem się tam znajdziesz to dostaniesz połowę połowę premii... I tak co kwartal zabierają. Jak po całym roku spełnisz już nie wiadomo co może dostaniesz to co Ci zabrali .. No chyba że prezes wstrzyma wypłatę bo może. Dramat dla każdego dobrego przedstawiciela, za ciężka pracę i zaangażowanie dostajesz w TWARZ. Tereny duże i dalekie, wracasz nawet wieczorem jak chcesz dobrze wykonać robotę. Papierów masa do zrobienia w domu. Z domu masz magazyn na asortyment, jeden pokój musisz przeznaczyć albo sobie wynająć garaż ale za własne pieniądze. Auta Toyoty, GPS sprawdzany. Ciągła rotacja, zwolnienia z wysyłane mailem. Oprócz 2 dobrych kierowników regionalnych to nic dobrego tam nie ma. Teraz zwolnili mailowo bardzo dobrych przedstawicieli. Dobrym pracownikom nie polecam. Wielkie rozczarowanie i wstyd dla firmy za takie podejście do ludzi.

Dominika

Te papiery w domu to chodzi tylko o papiery dokumenty fizycznie czy też jakieś prace np w systemie informatycznym firmy? Firma udostępnia do tego odpowiednie narzedzia?

Prcownik
@Dominika

I dokumenty i system, komputer, drukarkę musisz mieć swoje. I robisz po pracy bo dnia biurowego nie ma.

Marzena
@Prcownik

A system to skąd wziąć?

Prawda

Niestety muszę się zgodzić. Co do premii były wypłacane ( co prawda w innym dziale) Z mojego punktu widzenia. Chaos, brak konkretnego pomysłu na rozwój, zawsze winny przedstawiciel.

gosc

Proszę o info jak teraz wyglądają warunki pracy w Genexo: płaca, samochód, czy jest możliwość użytkowania prywatnego, jak się pracuje w diabetologii

Rozczarowana
@gosc

Nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś, mi osobiście genexo nieprzypadlo do gustu. Jak chcesz zgrywać ładna Panią z torebką i w samochodzie to tutaj musisz jeszcze sobie dopisać reklamowke z glukometrami, które codziennie tachasz po placówkach i się prosisz używając merytorycznych czegoś tam. W zamian nie dostaniesz nic co mogłoby ci rekompensować ta ciężka (w tej firmie mit PM nie działa) praca. Ogólnie praca niewdzięczna przez 2 lata pracy nie widziałam premii, moje słupki rosły sukcesywnie, zamiast łapać doła w jednym cyklu, aby w następnym mieć (usunięte przez administratora) przyrost- ja tak nigdy nie pracowałam. Można się w tym szybko odnaleźć, ale trzeba chcieć grać w takie karty, samochód służbowy do użytku prywatnego oczywiście tak jak sobie zatankujesz, ja nie przejechałam nawet jednego kilometra, czułam dyskomfort używania samochodu w tej firmie. Firma genexo była ostatnia firma farmaceutyczna w jakiej pracowałam, zauwazylas pewnie że branża ta dotyka dna, genexo jest idealnym przykładem kiedy się go sięga, pozdrawiam

Bolesław

Ta firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc z pewnością warto dostać się tu do pracy.

Stefan
@Bolesław

Ta firma na pewno nie ma dobrej opinii jako pracodawca. Czy warto tam się dostać do pracy? Jeśli się nie ma innej alternatywy ....

Glaxo
@Bolesław

Krzak z chińskimi glukometrami i starymi otcami, a aspiracje Hoho. Telemedycyna pozciagana od innych, zero innowacji tylko chęć zysku i zaistnienia. Czasy tej firemki dawno minęły.

Bobo
@Bolesław

Ciekawe.... Ta firma obiecała ludziom pracę i niestety jej nie dostali- przez pandemię. Za to jeden kierownik zarządza 6 pm. Kontroluje 6 pm , bo z zarządzaniem to nie ma nic wspólnego. Powiedzcie mi w jakiej formie jest tak wspaniale?

Marianka
@Bolesław

Opinię dobrego pracodawcy to mogła mieć 5 lat temu. W tej chwili przypomina Titanica, na którym jeszcze gra orkiestra. OTC do wyczerpania zapasów, a diagnostyka pociągnie jeszcze max kilka miesięcy. Znana firma na A ;-) właśnie wchodzi ze swoimi paskami i pozamiata konkurencję. Tak się kończy kiego ego przewyższa zdrowy rozsądek.

dzidekZkrk
@Bolesław

Tak Bolek, z pewnością :)

kandydat

Jak to jest konkretnie z tą flotą ? Czytałem że sprawdzają gps z aptekarską dokładnością i wystawiają ludziom faktury za paliwo, czy faktycznie tak jest ? Czy kwota między 4000 a 5000zł netto na stanowisku przedstawiciela medycznego jest osiągalna ? Czy kierownicy regionalni to jacyś normalni ludzie czy typowi wysokociśnieniowi poganiacze ? Pytam o szczegóły bo widzę w zasadzie same negatywne opinie tej firmie i zastanawiam się czy wogóle jest sens się w to pchać.

JKP
@kandydat

Nie polecam tej Firmy szkoda czasu wynagrodzenie 3 tyś netto także podziękowałem im bardzo . Konkurencja płaci więcej :)

@kandydat

Nie polecam tej firmy. Faktycznie GPS sprawdzają, wystawiają fv za byle co. Premie biorą wciąż Ci sami ludzie. Płaca na początku 3 do 3,5 tys. Znów zwolnili ludzi, których niedawno zatrudnili bo powstał nowy dział.

Mikołaj
@Tomek

Jak to premia jest tylko dla tych samych osób, to od czego to zależy? No nie mów, że od układów z górą ... Skoro powstał nowy dział, to chyba powinni zatrudniać, a nie zwalniać ...

Mega rotacja nie polecam.

Sabina Cz. Łódź
@Adam

A coś się rozkręca z portfolio? Pojawiły sie nowe produkty?

Mikołaj
@Adam

A czym jest spowodowana? Może za mało płacą albo nie oferują żadnych dodatków? Ewentualnie atmosfera i kontakt z przełożonymi jest na duży minus?

zniesmaczony

no co ,kolejna rekrutacja -dolnośląskie ....chyba to o czymś mówi .....

alex
@zniesmaczony

A Tobie o czym mówi??? Mi np., że Firma sie rozwija i szuka pracowników

zniesmaczony
@alex

a mi mówi ,że ktoś znowu się zwolnił ,albo komuś podziękowano ..

@Marianka
@alex

O Genexo można wiele napisać, ale z pewnością nie to, że się rozwija... W ciągu 2 lat zatrudnienie spadło o kilkadziesiąt etatów. Zapytaj kiedy w głównej linii (diagnostycznej) wprowadzono jakiś nowy produkt. Zapytaj ile pozycji w portfolio miało Genexo 2 lata temu, a ile ma teraz. Zapytaj dlaczego Omron jest już w Hasco. To niestety nie jest progres... to jest regres.

@alex

W tej firmie nie można liczyć na rozwój. Nie ma szkoleń...

Ktoś
@zniesmaczony

Najlepsze jest ostanie ogłoszenie i zakres obowiązków „wykonywanie poleceń przełożonego”

Czy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Grzes

Nie wystepuja

Kierownik działu medycznego i rejestracji - na takie właśnie stanowisko można w chwili obecnej aplikować do Genexo. Ponoć pracodawca wymaga minimum dwóch lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz biegłej znajomości języka angielskiego. A czy ktoś orientuje się, czy wymagają wykształcenia wyższego?

Zosia

Brałam udział w rekrutacji. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Rozmowa profesjonalna, merytoryczna, Odpowiedź otrzymałam.

SzaryMichał
@Zosia

Udało się dostać angaż? Na jakie stanowisko aplikowalas? Pozdrawiam

Zosia
@SzaryMichał

Ofertę otrzymałam. pracy nie podjęłam z powodów osobistych. Aplikowałam na stanowisko Przedstawiciela.

Barbara
@Zosia

O właśnie o takie stanowisko bym chciała się dowiedzieć. Jak wygląda rekrutacja w Genexo na nie? :) Mogłabyś napisać jak w Twoim przypadku przebiegała? Czy była luźna czy pracodawca może skupiał się na weryfikacji doświadczenia? Po jakim czasie dostałaś informację zwrotną?

celina

Hej, czemu wycofaliście ze sprzedaży Aesciner Retard? Nie sprzedawało się to, czy był jakiś inny powód? Może ktos mógłby coś napisać na temat tego leku?

GNX

Hej , Jakie warunki pracy panują w Genexo ? Jakie auta , podstawa , ilośc wizyt , Plany realne ? Będzie miło jak ktos podzieli się swoją opinią .

JGH
@GNX

Hej , nie polecam tej Firmy byłem na rozmowie i podziękowałem sam podstawa jest około 3 tyś także konkurencja płaci więcej bez problemu . Powodzenia

beatta
@JGH

Nie polecasz firmy a byłeś tylko na rozmowie? No dobrze, wierzę jednak że masa wiedzę. Zatem jakie są premie? Skoro niska podstawa to może system premii jest atrakcyjny? Ja zamierzam mimo twojej opinii wysłać CV. Dam znać jeśli tylko zostanę zaproszona na rozmowę.

SzaryMichał
@JGH

Udało się znaleźć pracę u konkurencji? Jak w ogóle wyglądała rozmowa?

Anetka

Kiedyś fajna firma, kilka działów, fajni ludzie, przyjazne kierownictwo, sieciowcy (pozdrawiam przystojnego KAM Marka z Mazur :) ). Pensja PF była na rynkowym poziomie, Toyota Auris, premie osiągalne. Szkoda że kilka lat temu ograniczono dział sprzedaży. Teraz znów pojawiły się ogłoszenia na PF. Zastanawiam się czy nie wrócić? Ktoś może coś powiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja? Pozdrawiam ciepło

sandra28
@Anetka

kiedys bylo fajnie, masz racje. teraz jest okrojone portfolio. brakuje typowych hitów. jednak dobrze że firma na nowo rekrutuje. a marka kam też poznałam :-) fajny chłopak

kiziaMyzia
@Anetka

Pracowałam tam kiedyś. Czasy Marcina, Iwony, Joasi niestety minęły. Także przystojnego Marka :) i innych handlowców. Ale trzeba przyznać, zawsze dobra pensja była, wszystko na czas, rozsądne traktowanie ludzi, benefity. Polityka firmy zorientowana na zespół sprzedaży do momentu transakcji z kluczowym brandem. teraz Firma wchodzi z nowym portfolio. Wiem, bo pracuję z drugiej strony -zakupowej i miałam kontakt z przedstawicielem. Inny obszar i nowe produkty, nowe kieronictwo, nowa struktura. Może to jest moment na nowe rozdanie.

Lola
@sandra28

Tak kiedyś dobre słowo szczególnie zacne są pożegnania z Genexo

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

blazej

Tak

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zdziwiony

Genexo prowadzi teraz rekrutację?

Franek
@Zdziwiony

Tak, właśnie wysłałem CV.

Rock
@Zdziwiony

Warto wysłać cv, ile netto z doświadczeniem, jaką flota

JGH
@Rock

Szkoda twojego czasu bo dostaniesz 3 tyś netto podstawy , konkurencja płaci lepiej . Powodzenia

Miki
@Rock

Flota dacia Logan bez komputera

Albert D.

Jakiś czas temu był 2 etapy rekrutacji. Decyzja była na miejscu, po drugim etapie. A co do pytań o flotę - pojazdy marki Toyota. Bardzo dobry poziom.

zadowolony

Aktualnie można potwierdzić, że firma jest super, szanują pracowników i mamy fajna atmosferę w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Gen.zajączka 26
    01-510 Warszawa

Genexo Pharmaceuticals Sp. z o.o.