Opinie o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.U.T. Ol-Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.U.T. Ol-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

niech ten pan szymon h weźmie się i niech przyjeżdża na s7 bo to kapusie się informują a jak jest tak mądry to niech się weźmie sam za robotę bo to jest kpina co to si dzieje w tej firmie moja kobieta po wiedziała że to bagno a nie firma wykorzystywanie ludzi i traktowanie jak w więzieniu czy kto ko wiek wie co się tam dzieje chyba nie bo to porażka zero torelancji zero szacunku jak źle zrobisz to idziesz do zwolnienia a o urlopie zapomnij gnidy sobie biorą a my musimy zapirdalać za marne grosze mam nadzieje że pan Szymon H z mieni to wszysko jak nie to firma padnie na ryj ............................................

gość

czemu pracownicy nie mogą zjeżdżać co piątek do domu tylko tyrają a jak by kobieta rodziła to powiedzą że nie ma wolnego bo terminy gonią i to jeszcze za marne grosze co jest grane jestem cały tydzień w delegacji chce jeden jedyny piątek zjechać do domu nikt nawet nie zainteresuje się tym że ludzie już trafiają do szpitala i mają chorobowe niech firma OL - TRANS Mrzezino się weźmie i niech trochę luzu niech pomyślą o innych a nie szefostwo bierze kasę i się cieszy a my musimy zapierdalać do upadłego

witam czy firma Ol - Ttrans może zapewnić praco wnikom żeby co każdy piątek zjeżdżali do domu żeby nie byli zmęczeni czy im nie zależy żeby ludzie padli i za mają marne grosze z tego

(usunięte przez administratora) stawka na przeżycie podpierdalanie z byle czym jak zabłyśniesz jazda bez karty i pauzy to będziesz zasłużony i będziesz miał 0.50gr wiec od innych nie wiem gdzie w tym wszystkim ITD.stawka teraz jakie 12 na rękę czyli przy normalnych godzin dużo nie zarobisz dlatego ludzie tam robią do wieczora zęby mieć 3 tys tu cytuje kolegę bo to prawda rudy102 "Na papierze dostajesz 1200zl na reke ale dostaniesz taka kwote tylko wtedy jesli beda mieli dla ciebie robote.Jesli nie zrobisz odpowiedniej ilosci godzin bedziesz mial u nich dlug za ZUS i podatki.Jak zrobisz 300 godzin to zarobisz 3tys.Dobrze??Powodzenia.Praca dla desperatow i ludzi z mocnymi nerwami.Spzet stary i w dodatku niezbyt chetnie naprawiaja.Kierowcow przyjmuja caly czas bo ciagle ktos sie zwalnia.Zapraszamy:) "

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.U.T. Ol-Trans? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nubu

Kuzyn tam pracowal i podobno mozna zarobic ale tylko w sezonie wiosna lato.Jak jest zima to kicha.Jak cieplo to nawet na piwo nie mial czasu.Pojezdzil chyba ze 3 lata i poszedl na tiry.

Gringo

Pewnie ze mozna zarobisc 2tys.Wystarczy zrobic 190 godzin i masz.Jak masz doswiadczecuje tylko nie to omijaj ta firme.Tu sie nie pracuje tylko walczy o przetrwanie.Brak szacunku i brak pieniedzy.Kazdy kazdego (usunięte przez administratora) bo sie boja o swoje stanowisko.

Ta firma juz dawno zeszla na psy.

Rudy 102

słabo

to słabo serio skoro to prawda

radek

czasem masz się jeszcze z tego rozliczać co do złotówki nawet

byly kierowca

we Wrocku siedzisz 2 tyg, w piątek wieczorem jestes u siebie w domu juz i w niedziele wieczorem spowrotem do Wrocławia...Dostaniesz dobrze dorznieta ciężarówke któraledwo kupy sie trzyma... stawka ta sama plus dieta 30 zł...nie polecam się zatrudniać tam ale to już Twój wybór...

byly kierowca

majk...jest tak zatrudnisz sie i Ciebie wyślą do Wrocławia.. na miejscu nie ma pracy..

John

dno,ludzie to jakaś patologia po 18 godzin jeżdzą psychole bez karty mile widziana jazda najlepiej sie jej pozbyć przed przyjściem, kasa hmm psy więcej dostają 10 na ręke ale można po 300 godzin robić szał. Nawet kadrowy szaleje, jakieś problemy z czasem jazdy? to spoko łysy wszystko załatwi.

darek

oo, to super, bo ja właśnie szukam jakieś pracy jako kierowca tylko jakie musi być doświadczenie, 2,3 lat wystarczą? kurcze, chciałbym spróbować, ale nie wiem czy ta praca nie jest zbyt trudna, jak myślicie?

gnom

na swojej stronie OL-TRANS, bardzo pilnie poszukuję obecnie spedytora i kierowców z doświadczeniem, więc warto się chyba szybko odezwać

krzaku

bo zrobił się mały (usunięte przez administratora) Mówimy o tym ol-trans zajmującym się transportem ciężkim i tego typu robotami

gosc

jack nie o ten ol trans chodzi

GOSC

co tam slychac w oltransie ma cie jakas budowe? czy potrzebuja kierowcow? pozdro

agu

kawę zaparzą no i ....nie tylko :)

agu

Firma fajna można się bawić w sekretaricie :)

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.T. Ol-Trans - Mrzezino

• Jak się pracuje w P.U.T. Ol-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.T. Ol-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.T. Ol-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.U.T. Ol-Trans
2.1/5 Na podstawie 178 ocen.
  • Lipowa 6
    84-123 Mrzezino