Opinie o Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe w Celbowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe w Celbowo

JUSTYNA Nowy wpis

Firmę Mabodach radzę omijać szerokim łukiem jeśli liczysz na dobrze wykonaną usługę. To nie ten adres. Mieliśmy nieprzyjemność skorzystania z usług "pana" Bogdana, co zaowocowało źle obrobionymi i zaciekającymi kominami, zlym wykończeniem przewodów kominowych, zamontowaniem rynien z przeciwspadkiem, oraz złym przymocowaniem ich do elewacji. Firma jest rzetelna do momentu otrzymania wynagrodzenia. Po tym fakcie przyjmuje linię zwodzenia aż do dnia zakonczenia terminu gwarancji 2 lata. Przez ten czas Pan Bogdan kłamie, obiecuje się zjawić z tygodnia na tydzień, aby nie pojawić się wcale. Podwykonawca mabodach, Jacek, muruje kominy pomimo mrozu -15 stopni, nie widząc powodu przerwania prac przez kierownika budowy. Świadczy to o braku wiedzy i umiejętności. Po przeprawie z mabodach, wzielismy innego wykonawcy do naprawy ich fuszerki, oraz rzeczoznawcę aby dochodzić pokrycia wszystkich kosztów naprawy z winy mabodach. Nie polecam!!!

andy Nowy wpis

Na blachę trzeba czekać miesiącami , kontakt to tragedia zawsze wymówki ra ta ta no i wszystko już jest na miejscu , a co się okazuje nawet nie zamówione . TRAGEDRIA , TRAGEDIA, TRAGEDIA

Kajtek Nowy wpis

Ilu pracowników budowy zatrudnia firma?

Hotel Activia Nowy wpis

Firma beznadziejna. Cztery miesiące czekam na zaplacone kosze zlewowe i kominki na dach. Mój wykonawca nie może dokończyć prac, choć ma zrobione dziury w dachu. Mogłem kupić w Internecie, towar bylby by po 2 -3 dniach. Właściciel Mabo dach nie odbiera telefonu. Tragedia, absolutnie odradzam.

Firma Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gerard

Mam podpisaną umowę z Mabodach, wpłacona zaliczka ale termin ciągle właściciel firmy przekłada, ostatnio nawet nie odpowiada na telefony. Wygląda na to, że sprawa pójdzie do sądu. Jestem nad wyraz wyrozumiały, wszystko rozumiem ale wszystko ma swoje granice. Co za człowiek, (usunięte przez administratora)

Darek

Nie polecam, nie zna się na dachach. zapraszam na film: https://youtu.be/JKYCS-RWhBw z wykonania dachu przez firmę MABODACH CELBOWO Bogdan Jaks. Zdjęcia przedstawiają zakończenie prac przez firmę MABODACH i twierdzą że wszystko jest OK. Papę ukladali w przeciwną stronę do spływu wody, Spadki pod ścianę a nie do kosza zlewowego. Umawiają się na reklamację i nie przyjeżdżają! I szef mówi że to są tylko jego pracownicy i nie może i rozkazywać więc przyjadą jak będą chcieli. PORASZKA TOTALNA Umowa u tego Pana jest warta tyle co czysta kartka papieru! Na reklamację czekaliśmy 1 rok i ciągle zwodzą. Aż wkoncu wziąłem inna firmę i poprawili wszystko na nowo. Dużo więcej zdjęć lepszej jakości udostępnienie na emaila. 512 121 753 Sprawa oczywiście została skierowana do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe - Celbowo

Bogdan Jaks Mabodach Pokrycia Dachowe