Opinie o Kornix Forest Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kornix Forest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kornix Forest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kornix Forest Sp. z o.o. w Wejherowo

Witam wszystkich. Coz najprościej jest usunąć wpis ktory opisuje prawdę, a moze warto odnieść się do takiego wpisu i odpowiedzieć,brak odpowiedzi bądź usuniecie wpisu mozna odebrać jako przyznanie sie to sytuacji jaka tam panuje.Reasumując mniej obgadujcie a więcej rozmawiajcie Panie łysy z gory a będzie ok . Ale wieśniaki tak maja .

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 4900 w mieście Skarszewy jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Logistyk?

Piotr Nowy wpis

Andi

A jak układa się współpraca na tkaninach jacy są ludzie

Były pracownik Nowy wpis
@Andi

W calej firmie miła atmosfera

Bronisław Nowy wpis

To dobrze :) A pensja?

Hey

Firma jest super, właściciele i atmosfera tez, tylko trafił się jeden ... , co bzdury na go worku wypisuje i się tym podnieca

@HE
@Hey

Posniecasz sie Ty ,posluchaj siebie . Szarpanie z pracownikiem uwazasz za normalne ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Marketing Specialist w firmie Kornix Forest Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BADASS

ATMOSFERA SUPER, PANI BOŻENKA NAJLEPSZA KONSERWATORKA POWIERZCHNI PŁASKICH I ZAOKRĄGLONYCH!

Anita

Dlaczego jesteście tacy okrutni! Michalina jest wspaniałą, mądrą i wrażliwą kobietą. Dajcie jej spokój!

Michalina i Jacek są super ludźmi, bardzo w porządku. Problem ma ten, kto pisze te wszystkie bzdury. Współczuję, bo na to chyba nie ma lekarstwa. Ps. Zapraszamy na pączki.

Jan

A po czym to wnioskujesz? Po fałszywym uśmiechu na twarzy ? Siedzisz z nimi w biurze i poradzisz w krzesło dla tego są ok Bo razem kochacie ten smród? Odpowiedź?

Joanna

Hej wszystkim, piszę do was, ponieważ interesują mnie szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu pracy. A niestety z forum jeszcze nie za dużo można się dowiedzieć. Czy moglibyście napisać, czy weekendy są pracujące? Chętnie też poczytam o tym, jaka jest atmosfera. Bardzo dziękuję.

Wpisy z 2019 bardzo nieprzychylnie oceniają kwestię wynagrodzenia w Kornix, czy zaszły jakieś zmiany od tego roku? Warto interesować się pracą w tym miejscu?

Grzegorz
@Adam

Nie polecam pracowałem kilka lat wynagrodzenia bez zmian A podwyżki to marzenie(usunięte przez administratora)

Filip
@Grzegorz

@Grzegorz widocznie słaby jesteś, skoro nie potrafisz odpowiedniego wyniku wyciągnąć ???? za darmo nic nie dostaniesz, jeśli nie potrafisz na siebie zarobić, to przecież nikt nie będzie dokładał

Jak przebiega rekrutacja w Kornix ? Czy sa nowe miejsca pracy?

Do@ mgz

Reasumujac Twoją wypowiedz zgadzam się z Tobą w 100% co prawda dodałbym tu jeszcze parę wątków godnych uwagi i dyskusji odnośnie pracy i pracownikow tej Firmy . Ogolnie zasiedziale towarzystwo ktore ma o sobie bardzo wysokie mniemanie,a prawda jest taka ze nie ma ludzi nie zastąpionych a im się wydaje że tak jest, bzdura .Pracownicy twz menadzerowie ,handlowcy i nie wiem jak tam się tytułuja to tak naprawdę zwykly sprzedawca .Dla mnie żaden menadzer handliwiec bo nie mają pojecia jak wyglada praca handlowca 8 godz na (usunięte przez administratora) to na parkingu strzezonym a nie w handlu, siedzieć i siedzieć az zadzwoni tel ,pracowalem tez w tej firmie i wuem o czym piszę ,na temat (usunięte przez administratora) nie mam zdania ,odnosnie trikow sprzedazowych to wiem o czym piszesz ale widocznie wszystkim odpowiada takie rozliczenie skoro dalej wszyscy pracuja. Magazyn ok pracownicy tez . Pracy w tej branzy jest bardzo duzo i konkurencja duza coraz wiecej firm jeśli uwazasz ze jestes zle rozliczany to idz do innej firmy i tyle

Krysia

Chce aplikować do KORNIX , mozecie mi piwiedzieć jakie sa zarobki ? Czy warto aplikować, czy to prawda co piszą że placą najniższą krajową?

Krysia
@Krysia

Czy ktoś powie mi jakie są warunki pracy w Kornix ,czy warto aplikować ,jakie są zarobki

Krzysztof

Szykam pracy jako magazynier Czy sa wolne miejsca ?

Zbyszek
@Krzysztof

No za Waldka ?

Seba

Potwierdzam obsluga slaba nawet powiem b.słaba jakosc uslug beznadziejna Plyty wyszczerbione po formatowaniu . Jakość od 1 do 10 2

Dorota
@Seba

Dobrze, że podzieliliście się z nami swoimi uwagami co do jakości obsługi w Kornix Forest. Jestem jednak ciekawa, czy to samo zdecydowaliście się przekazać Właścicielowi tej firmy. Jeśli tak, to jak na to zareagował?

Stolarz

Potwierdzam Dzisiaj odebralem plyty wiekszoscplyt do poprawienia i co slysze ze to nie ich wina. Proszę Pani troche wyobrazni . Bylem ostayni raz a Pani radzę nabrać trochę kultury

Ktos

Witam. Podobno szukają magazyniera. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglądają tam warunki pracy i kasa. Jak atmosfera? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam

Jarosław
@Ktos

Daj znać gdzie znalazłeś informacje o rekrutacji do Kornix . Na stronie firmy brak informacji o rekrutacji.

@Jarosław

Znajomy powiedzial mi ze ogloszenie wisi w Kornixie.

Jarosław
@Ktos

Aplikowałeś może na to ogłoszenie? Od Twojego wpisu minęło już kilka dni, więc ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się podjąć jakieś działania w tym zakresie.

Klient

Z tego co widzę, to na magazynie są te same osoby od 10 lat, więc chyba nie jest aż tak źle.

Ktos

Po Twoich wpisach widze ze miales problem z wieloma ludzmi w tej firmym... Wiec to moze z toba cos jest nie tak...Pytam bo znajomy bardzo sobie chwali obsluge na sprzedaży i na magazynie

Mars

(usunięte przez administratora) Zamowilem tkaniny 30 Listopada a dzis mam 9 Grudnia i nadal niemam tkanin. Tam dbaja tylko o tych ktorzy maja duze zamowienia i pieniadze a tych mniejszych olewaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Kornix Forest Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Kornix Forest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kornix Forest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kornix Forest Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Podmiejska 12
    84-200 Wejherowo