Opinie o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.U.T. Ol-Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.U.T. Ol-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Pp

A ludzie mieszkajacy blisko nic nie reaguja na to? SZOK. Moze sa zastraszani? Albo sie boją?

czarodziej

Drogi kolego!! A ten cały SYF który zostaje po HEMI w basenie jest wywozony ładowarka na WYSYP !!

Wodolej

Przyjezdzasz z resztka lub pusta gruszką na baze gdziekolwiek,to wszystkń zalewasz woda(czyli lejesz wode do betonomieszanki)potem wylewasz po wymieszaniu w tzw recykling z ktorego cała woda z hemia dodawana do betonu wylewa sie w basen z BASENU powinna trafic ponownie do PRODUKCJI betonu ale tak sie nieDZIEJE,woda z ta HEMIA przelewa sie do DZIURY po zwirowni

Twój murzyn

W Gdansku Tuchomiu tez się wodę wylewa.M Mrzezinie leci w basenik a z basika w krzaki a tak samo jest w Gdańsku a Tuchom to nA pole odrazu wylewa

Policja
@Twój murzyn

A co to sa za substancje co sa wylewane z gruszki i czym sa myte i plukane?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.U.T. Ol-Trans? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wodolej

Bony poszly na parking bazyliki!

Pracownik2

Moze obublikowac link do forum na fb na ich profil firmowy

Mam nadzieję ,że to czytają Oltransowcy,każdy wie co tam się wyrabia a Wy PIZDY NA na to pozwalacie co wam robią,sprzedajeciee swoich"" kumpli""WSTYD PODPIERDZIELACZE a co do BONÓW WSTYD dla pracodawcy SOCJALNE PIENIĄDZE.Link z waszymi wypowiedziami powinien trafić do UWAGI za wasze zacytuję POPRZEDNIKA";wyrzucanie zanueczyszczanie wod gruntowych kolo ujjecia wody zaniczyszczeniami od mycia gruszek i smoeci wyzucanych na skrywe.,,,,

Sprawiedliwy
@ja

Kto ma za uszami teraz powinien się bac. . . masa zawsze wygrywa.

szczesliwy pracownik

Hmm... Jeżeli każdy narzeka, ciągle cos nie tak. Malo kasy, wiele godzin. To dlaczego tam pracujecie? Wiem czemu, bo lepszej pracy nie ma. A zgaduje ze za 1500zl 8 godzin 5 dni w tygodniu nie będziecie robić. A dlaczego tak źle jest w firmie Państwa Hewelt? Wina ludzi. Pokazali ze mogą tak robić i teraz maja źle. Każdy z Was by wykorzystał głupotę ludzi. Czy ktoś trzyma Nas tu siłą.czy dobrowolnie zgadzamy się na takie warunki pracy?Najpierw pomyślcie zanim cos napiszecie. Ps. Nie jestem z rodziny H.

Zołza
@szczesliwy pracownik

✋Stop mam tego dość WYSIADAM

wkuzony

Bony poszły na Bazylikę Olgierda

Lukasz

Upadek taki zeby troche z piorek wyszli.

Wszystko to prawda mocno pozdrawiam aktywnych na forum,a heweltom zycze upadku z tak wysoka!

Biały niewolnik bez bonów

Dlaczego maja upadać? Maja płacić, a nie bankrutować. Nie tędy droga...

ConcreteMan

Koleżko to powiedz dlaczego u nich pracujesz skoro tak źle ? Jeźeli to takie gnojki jak piszecie to nie prościej sie zwolnić ? Po co robić na oszustów ? Najbardziej dziwi mnie postawa wypowiadających sie żon ;) W sumie to aż bawi a nie dziwi. "Mój maż przez to że jest w delegacji chodzi na dziw**ki" - Wina heweltów. Pewnie nie jaki pan szymon jeszcze gumki podawał i namawiał męża żeby częściej chodził.

OL TRANS
@ConcreteMan

Może nie ma w okolicy innych ofert pracy inteligencie. A dzieci chcą jeść. Może dlatego, hm?

OL TRANS

OL TRANS = idę do pracy jest ciemno, wracam z pracy jest ciemno, dostaję wypłatę- też nic nie widzę! Żal. Chyba nie pojadę z rodziną do Dubaju, bo ledwie na choinkę wystarczy...

Hewelt
@OL TRANS

Musisz na mnie pracowac . jestes niewolnikiem moim. Pojade z cala rodzina do Argentyny na swieta.

@Hewelt

Twoi niewolnicy to Ukraińcy. Polacy mają na Ciebie wy.....e. Wkrótce wszyscy pójdą stamtąd w pi.du.

@Hewelt

to jakas kpina

Dlaczego tylko wybrani dostali dodatkowe pieniądze na święta panie szanowny szefie dusigroszu? I to jeszcze z jakimiś dopiskami o dyskrecji?! A czy nie każdemu należą się bony jak było co roku? Weź płać normalne wypłaty, a dyskrecje wsadź pan sobie w tą część ciała na której cały dzień siedzisz wymyślając jak jeszcze bardziej zeszmacić swoich białych Murzynów!!!

Żona Wodoleja..

Witam chcialbym opowiedziec na tym forum tej bardzo nie uczciwej firmie panstwa Hewelt.. ze iz poniewaz zaistniala taka sytuacja ze pan Szymon bawi sie w takie gierki jak. Drukowanie karteczek ktore dolacza do wynagrodzen finansowych z podpisem [prosze o dyskrecje prezent na swieta +300zlotych. I mysli ze pracownicy firmy sobie o tym nie powiedza..Panie Szymonie troche sprawiedliwosci bo zachowujesz sie jak typowy sknerus. Zaluje pan wszystkiego busy zajebal pensje takie ze az sie plakac chce az wstyd napisac..jakie sa wnagrodzenia..... jest to bardzo zla firma pod wzglendami finansowymi firma.spadla na psy!

Żona wodoleja
@Żona Wodoleja..

Dokładnie i powinna tam wkroczyc skarbowka za te pieniazki w kopertach i za ta sprzedaz bez pargonu fv. I za wyrzucanie zanueczyszczanie wod gruntowych kolo ujjecia wody zaniczyszczeniami od mycia gruszek i smoeci wyzucanych na skrywe.dzieci przez to beda chorowac pijac ta brudna wode.

Żona kietowcy Ol-Trans

Ol-Trans to jest jedna wielka patologia! Kierowcy ciężarówek dojeżdżają swoimi prywatnymi samochodami na bazę, z bazy wyjazd busa o godz. 5:30 na s7. Jest to trasa która zajmuje 2 godziny w jedną stronę oraz tyle samo (jeśli nie ma korków) w drugą stronę. Ten czas, czyli 4 godziny dziennie są BEZPŁATNE. Powrót do domu o godzinie 19:00 jak dobrze pójdzie. .. Obecnie delegacji dla normalnych ludzi nie ma, ponieważ firma ta szuka oszczędności na pracownikach. Operatorzy chcąc zarobić większe pieniądze pracują cały tydzień bez przerwy 24h/dobę. A jeżeli firma Ol-Trans zgodzi się na delegację to pod warunkiem, że pracownik nie otrzyma diety. Firma zatrudnia ludzi z Ukrainy i dyskryminuje swoich wieloletnich pracowników. Pan Szymon ma pewnie zawsze wesołe i obfite święta ze swoją rodzinką i nie myśli nawet o swoich pracownik pracownikach którzy też mają dzieci i rodziny, a nie dostali nawet bonu zakupowego na święta. Jak ojciec rządził to chociaż w święta myślał o swoich ludziach, ale dla młodego najważniejsze jest żeby tylko się nachapać zabierając swoim kierowcą wszystko co się tylko da. Wypłaty są marne w lecie, a w zimie wypłaty są często takie jak na umowie, czyli 1200 zł. Firma zamontowała GPS i kierowca nie może iść się wysikać nawet, ponieważ firma ucina im całą godzinę za zatrzymanie auta w celu załatwienia swojej potrzeby fizjologicznej. Wypłaty liczone są z GPS a nie z godzin pracy. Z każdego przestoju kierowca musi się pisemnie tłumaczyć w karcie drogowej. Zimą, w mrozie kierowca ma 50 minutowej pauzie musi siedzieć w aucie bez ogrzewania, ponieważ ma zakaz włączenia silnika. Co to za odpoczynek w mrozie panie Szymonie? Dlaczego zrobił pan z tej firmy taki (usunięte przez administratora) br /> Można pisać książkę na temat tej marnej firmy. Powyżej opisana jest tylko kropla w oceanie. Ol-Trans robi z pracowników niewolników. Właściciela ogarnęła rządza pieniądza, ale jak to w życiu bywa - chytry dwa razy traci :) Tak więc z niecierpliwością czekam aż karma wróci.

Mrzezinianin

Firma jak firma ale szefostwo nie szanuje ludzi . male stawki godzin pelno i jest tak jak piszą. Beznadziejnie . auta sie rozwalaja wszystko sie psuje . i jak jestes z rodziny to masz dobrze. Jak bie to licz sie z tym ze bedziesz mial beznadziejne prace. Chyba ze podp... To nawet z podstawowka zostaniesz dyrektorem

paranoja

Ludzie, przecież to firma, która świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju..więc jak ktoś ma nie wyjeżdżać? Zatrudniasz się jako kierowca i nie podobają ci się delegacje??

Żona

Święta prawda przez te delegacje tylko klutnie w domu bo co rusz jakies nowe informacje wychodza na temat naszych mężów czy partnerów kierowcy jak niewyzyte psy kozystaja z kobiet inni tez napewno. Zdrady na porzadku dziennym a jeden drugiego podpierda.... I jak tu zyc z takim facetem . normalnie drugie inne zycie jest tam a my kobiety nawet nie jestesmy swiadome co tam sie wyrabia.

Wąski
@Żona

Wychodzi na to że w oltransie pracują prawie sami kurwiarze sam jak jechałem do warszawy to widziałem jak czerwony transporter z napisem oltrans zjeżdżał w zajeździk do dobrodziejki...więc sami sobie reszte dopowiedzcie....A ten cały pan Szymon napewno nic nie zmieni na dobre jeżeli już to na gorsze.Bo to (usunięte przez administratora)

Młody69
@Wąski

Popadasz troszke w paranoje kolego ? Może dodasz jeszcze że to któryś z panów Hewelt zawoził tych pracowników do dobrodziejki ? Swoją drogą skoro tak marnie wszyscy zarabiają w tym oltransie to skąd mają na takie atrakcje kase?

do pana pray .............. niema i nie będzie ogłoszenia bo jak by przyjęli to na kopniaka by wyżócili w delegacje na 3 lata jak na s7 to jest chamstwo w państwie no w sumie zależy jak jesteś wytrzymały to spoko ale rozwód masz w kieszeni albo dziewczyna ci ucieknie bo to co się dzieje to masakra ...... ja jestem sam bo dziewczyna powiedziała ze ma dosyć i tych dziw... co się tam pałoszom tagrze to jest na twoje ryzyko jest (usunięte przez administratora) mamy zapierniczac a oni mają as gzdzie tym bardziaje ze dziewczyna mie zostawiła która jest w ciąży i jestem sam a pan szymon ma nas gdzieś i nie interesuje się tym co my robimy tylko kase trzepie na lewo i naprawo

niech ten pan szymon h weźmie się i niech przyjeżdża na s7 bo to kapusie się informują a jak jest tak mądry to niech się weźmie sam za robotę bo to jest kpina co to si dzieje w tej firmie moja kobieta po wiedziała że to bagno a nie firma wykorzystywanie ludzi i traktowanie jak w więzieniu czy kto ko wiek wie co się tam dzieje chyba nie bo to porażka zero torelancji zero szacunku jak źle zrobisz to idziesz do zwolnienia a o urlopie zapomnij gnidy sobie biorą a my musimy zapirdalać za marne grosze mam nadzieje że pan Szymon H z mieni to wszysko jak nie to firma padnie na ryj ............................................

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.T. Ol-Trans - Mrzezino

• Jak się pracuje w P.U.T. Ol-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.T. Ol-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.T. Ol-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.U.T. Ol-Trans
2.1/5 Na podstawie 178 ocen.
  • Lipowa 6
    84-123 Mrzezino