P.U.T. Ol-Trans

Opinie o P.U.T. Ol-Trans

sdss 2010-06-06 19:48:44
super firma
anonim 2010-12-16 15:49:26
Super firma a pracodawca jest uczciwy i wyplacalny
bil 2010-12-21 23:23:29
OH to zajebisty uczciwy pracodawca, wspanialy czlowiek.HH super kobieta wspaniala laska razem para ktora ma wielka sile i wiare w to co robia. Pan MH to dobry czlowiek pozdrawiam.
anonim 2011-03-17 15:56:31
dno, dnoi dno , praca trudno nazwac to praca,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od poniedzialku do niedzieli do 20 godz dziennie, mydla oczy nic wiecej, odradzam
janek 2011-03-23 19:34:53
zgadzam sie dno dno, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic wiecej, pracapo 18 godz to chyba przesada, nie polecam
anonim 2012-01-02 20:35:52
żenada. Odradzam wszystkim.
daria 2012-07-12 13:05:20
Pracowałam tam 3 lata.[usunięte przez moderatora] Moja ocena tego przedsiębiorstwa jest negatywna. Można by dużo opowiadać o tej firmie ale po co i tak nie ma w tym sensu. [usunięte przez moderatora]
Ktoś 2013-02-24 19:44:42
Myśle ze firma taka jak prace wykonywane przez nią np droga do Mrzezina to jest jakaś paranoja aby po takim krotkim czasie wszystko się sypalo droga wyglada jakby miała 30 lat użytkowania
2013-10-06 18:32:59
szału nie ma
cwaniak 2013-11-27 12:18:19
potrzebuja na delegacje za 12zl/h i 30 zl diety dziennie
1962 2013-12-18 11:34:11
11k zaproponowal jezdzic bez karty bo on musi miec czyste tacho za
cwaniak 2013-12-19 19:48:27
a jak zlapia to on zaplaci mandat?
gosc 2013-12-26 16:18:14
moglbys cos napisac jak tam wyglada natej delegacji ile placa?
agu 2013-12-27 17:53:39
Firma fajna można się bawić w sekretaricie :)
agu 2013-12-27 17:55:24
kawę zaparzą no i ....nie tylko :)
GOSC 2014-01-29 12:23:14
co tam slychac w oltransie ma cie jakas budowe?
czy potrzebuja kierowcow?
pozdro
gosc 2014-02-18 13:07:55
jack nie o ten ol trans chodzi
krzaku 2014-03-05 17:09:41
bo zrobił się mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mówimy o tym ol-trans zajmującym się transportem ciężkim i tego typu robotami
gnom 2014-04-14 21:44:03
na swojej stronie OL-TRANS, bardzo pilnie poszukuję obecnie spedytora i kierowców z doświadczeniem, więc warto się chyba szybko odezwać
darek 2014-06-03 17:26:32
oo, to super, bo ja właśnie szukam jakieś pracy jako kierowca tylko jakie musi być doświadczenie, 2,3 lat wystarczą? kurcze, chciałbym spróbować, ale nie wiem czy ta praca nie jest zbyt trudna, jak myślicie?
John 2014-06-25 20:30:20
dno,ludzie to jakaś patologia po 18 godzin jeżdzą psychole bez karty mile widziana jazda najlepiej sie jej pozbyć przed przyjściem, kasa hmm psy więcej dostają 10 na ręke ale można po 300 godzin robić szał. Nawet kadrowy szaleje, jakieś problemy z czasem jazdy? to spoko łysy wszystko załatwi.
byly kierowca 2014-09-04 10:18:49
majk...jest tak zatrudnisz sie i Ciebie wyślą do Wrocławia.. na miejscu nie ma pracy..
byly kierowca 2014-09-04 10:21:38
we Wrocku siedzisz 2 tyg, w piątek wieczorem jestes u siebie w domu juz i w niedziele wieczorem spowrotem do Wrocławia...Dostaniesz dobrze dorznieta ciężarówke któraledwo kupy sie trzyma... stawka ta sama plus dieta 30 zł...nie polecam się zatrudniać tam ale to już Twój wybór...
radek 2014-09-21 13:11:14
czasem masz się jeszcze z tego rozliczać co do złotówki nawet
słabo 2014-09-28 13:36:14
to słabo serio skoro to prawda
Rudy 102 2015-01-10 15:06:22
Marek 2015-01-22 18:41:22
Ta firma juz dawno zeszla na psy.
Gringo 2015-01-25 21:55:39
Pewnie ze mozna zarobisc 2tys.Wystarczy zrobic 190 godzin i masz.Jak masz doswiadczecuje tylko nie to omijaj ta firme.Tu sie nie pracuje tylko walczy o przetrwanie.Brak szacunku i brak pieniedzy.Kazdy kazdego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo sie boja o swoje stanowisko.
Nubu 2015-02-11 21:12:30
Kuzyn tam pracowal i podobno mozna zarobic ale tylko w sezonie wiosna lato.Jak jest zima to kicha.Jak cieplo to nawet na piwo nie mial czasu.Pojezdzil chyba ze 3 lata i poszedl na tiry.
pracownik 2015-03-22 20:37:19
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stawka na przeżycie podpierdalanie z byle czym jak zabłyśniesz jazda bez karty i pauzy to będziesz zasłużony i będziesz miał 0.50gr wiec od innych nie wiem gdzie w tym wszystkim ITD.stawka teraz jakie 12 na rękę czyli przy normalnych godzin dużo nie zarobisz dlatego ludzie tam robią do wieczora zęby mieć 3 tys tu cytuje kolegę bo to prawda rudy102 "Na papierze dostajesz 1200zl na reke ale dostaniesz taka kwote tylko wtedy jesli beda mieli dla ciebie robote.Jesli nie zrobisz odpowiedniej ilosci godzin bedziesz mial u nich dlug za ZUS i podatki.Jak zrobisz 300 godzin to zarobisz 3tys.Dobrze??Powodzenia.Praca dla desperatow i ludzi z mocnymi nerwami.Spzet stary i w dodatku niezbyt chetnie naprawiaja.Kierowcow przyjmuja caly czas bo ciagle ktos sie zwalnia.Zapraszamy:) "
anonim 2016-08-10 22:24:22
witam czy firma Ol - Ttrans może zapewnić praco wnikom żeby co każdy piątek zjeżdżali do domu żeby nie byli zmęczeni czy im nie zależy żeby ludzie padli i za mają marne grosze z tego
gość 2016-08-10 22:36:55
czemu pracownicy nie mogą zjeżdżać co piątek do domu tylko tyrają a jak by kobieta rodziła to powiedzą że nie ma wolnego bo terminy gonią i to jeszcze za marne grosze co jest grane jestem cały tydzień w delegacji chce jeden jedyny piątek zjechać do domu nikt nawet nie zainteresuje się tym że ludzie już trafiają do szpitala i mają chorobowe niech firma OL - TRANS Mrzezino się weźmie i niech trochę luzu niech pomyślą o innych a nie szefostwo bierze kasę i się cieszy a my musimy zapierdalać do upadłego
pracownik 2016-09-04 19:43:01
niech ten pan szymon h weźmie się i niech przyjeżdża na s7 bo to kapusie się informują a jak jest tak mądry to niech się weźmie sam za robotę bo to jest kpina co to si dzieje w tej firmie moja kobieta po wiedziała że to bagno a nie firma wykorzystywanie ludzi i traktowanie jak w więzieniu czy kto ko wiek wie co się tam dzieje chyba nie bo to porażka zero torelancji zero szacunku jak źle zrobisz to idziesz do zwolnienia a o urlopie zapomnij gnidy sobie biorą a my musimy zapirdalać za marne grosze mam nadzieje że pan Szymon H z mieni to wszysko jak nie to firma padnie na ryj ............................................
pracownik 2016-09-09 00:17:16
do pana pray ..............
niema i nie będzie ogłoszenia bo jak by przyjęli to na kopniaka by wyżócili w delegacje na 3 lata jak na s7 to jest chamstwo w państwie no w sumie zależy jak jesteś wytrzymały to spoko ale rozwód masz w kieszeni albo dziewczyna ci ucieknie bo to co się dzieje to masakra ...... ja jestem sam bo dziewczyna powiedziała ze ma dosyć i tych dziw... co się tam pałoszom tagrze to jest na twoje ryzyko jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mamy zapierniczac a oni mają as gzdzie tym bardziaje ze dziewczyna mie zostawiła która jest w ciąży i jestem sam a pan szymon ma nas gdzieś i nie interesuje się tym co my robimy tylko kase trzepie na lewo i naprawo
Żona 2016-09-09 08:59:57
Święta prawda przez te delegacje tylko klutnie w domu bo co rusz jakies nowe informacje wychodza na temat naszych mężów czy partnerów kierowcy jak niewyzyte psy kozystaja z kobiet inni tez napewno. Zdrady na porzadku dziennym a jeden drugiego podpierda.... I jak tu zyc z takim facetem . normalnie drugie inne zycie jest tam a my kobiety nawet nie jestesmy swiadome co tam sie wyrabia.
paranoja 2016-09-09 10:58:50
Ludzie, przecież to firma, która świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju..więc jak ktoś ma nie wyjeżdżać? Zatrudniasz się jako kierowca i nie podobają ci się delegacje??
Wąski 2016-11-12 13:20:15
Wychodzi na to że w oltransie pracują prawie sami kurwiarze sam jak jechałem do warszawy to widziałem jak czerwony transporter z napisem oltrans zjeżdżał w zajeździk do dobrodziejki...więc sami sobie reszte dopowiedzcie....A ten cały pan Szymon napewno nic nie zmieni na dobre jeżeli już to na gorsze.Bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Pp 2016-12-05 19:43:12
12 zl brutto
Mrzezinianin 2016-12-05 20:07:10
Firma jak firma ale szefostwo nie szanuje ludzi . male stawki godzin pelno i jest tak jak piszą. Beznadziejnie . auta sie rozwalaja wszystko sie psuje . i jak jestes z rodziny to masz dobrze. Jak bie to licz sie z tym ze bedziesz mial beznadziejne prace. Chyba ze podp... To nawet z podstawowka zostaniesz dyrektorem
Żona kietowcy Ol-Trans 2016-12-07 22:33:58
Ol-Trans to jest jedna wielka patologia!
Kierowcy ciężarówek dojeżdżają swoimi prywatnymi samochodami na bazę, z bazy wyjazd busa o godz. 5:30 na s7. Jest to trasa która zajmuje 2 godziny w jedną stronę oraz tyle samo (jeśli nie ma korków) w drugą stronę. Ten czas, czyli 4 godziny dziennie są BEZPŁATNE.
Powrót do domu o godzinie 19:00 jak dobrze pójdzie. ..

Obecnie delegacji dla normalnych ludzi nie ma, ponieważ firma ta szuka oszczędności na pracownikach.
Operatorzy chcąc zarobić większe pieniądze pracują cały tydzień bez przerwy 24h/dobę.
A jeżeli firma Ol-Trans zgodzi się na delegację to pod warunkiem, że pracownik nie otrzyma diety.
Firma zatrudnia ludzi z Ukrainy i dyskryminuje swoich wieloletnich pracowników.
Pan Szymon ma pewnie zawsze wesołe i obfite święta ze swoją rodzinką i nie myśli nawet o swoich pracownik pracownikach którzy też mają dzieci i rodziny, a
nie dostali nawet bonu zakupowego na święta. Jak ojciec rządził to chociaż w święta myślał o swoich ludziach, ale dla młodego najważniejsze jest żeby tylko się nachapać zabierając swoim kierowcą wszystko co się tylko da.
Wypłaty są marne w lecie, a w zimie wypłaty są często takie jak na umowie, czyli 1200 zł.
Firma zamontowała GPS i kierowca nie może iść się wysikać nawet, ponieważ firma ucina im całą godzinę za zatrzymanie auta w celu załatwienia swojej potrzeby fizjologicznej.
Wypłaty liczone są z GPS a nie z godzin pracy. Z każdego przestoju kierowca musi się pisemnie tłumaczyć w karcie drogowej.
Zimą, w mrozie kierowca ma 50 minutowej pauzie musi siedzieć w aucie bez ogrzewania, ponieważ ma zakaz włączenia silnika. Co to za odpoczynek w mrozie panie Szymonie? Dlaczego zrobił pan z tej firmy taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Można pisać książkę na temat tej marnej firmy.
Powyżej opisana jest tylko kropla w oceanie.
Ol-Trans robi z pracowników niewolników.
Właściciela ogarnęła rządza pieniądza, ale jak to w życiu bywa - chytry dwa razy traci :)
Tak więc z niecierpliwością czekam aż karma wróci.
Zostaw swoją opinię o P.U.T. Ol-Trans - Mrzezino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.T. Ol-Trans