Opinie o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.U.T. Ol-Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.U.T. Ol-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.T. Ol-Trans w Mrzezino

Alicja

@???? Wnioskuję, że musisz być pracownikiem w firmie P.U.T. Ol-Trans. Na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? @Zainteresowany Firma P.U.T. Ol-Trans poszukuje aktualnie nowych pracowników - widziałam na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy. Chcą zatrudnić między innymi kierowcę samochodu ciężarowego, referenta ds. sprzedaży, czy magazyniera. Jakieś stanowisko z wyżej podanych by Cię zadowalało?

Nie wazne
@Alicja

A pani pewnie pracownikiem badz wlascicielem.ktory probuje sie wybielic tutaj. Ta firma nie robi nic dla pracowników niestety, zero wsparcia i zrozumienia a kierownicy czuja sie jak krolowie bo przeciez opr im najlepiej wychodzi

Arek

Niestety po stracie dobrej pracy mamy złość i trzeba ja na kogoś przerzucić?

Były niewolnik
@Arek

Ale żartowniś z ciebie ???? dziwię się że jeszcze Ukraińcy tam u was siedzą bo słyszałem że zaczynacie ich okradać z godzin ????

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z P.U.T. Ol-Trans. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

????

Kilku "nieudaczników"odeszło także chyba nie potrzebują do pracy,stawki bez zmian.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.U.T. Ol-Trans? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tymon

Idealnych firm nie ma. Tylko po co tak narzekacie, można odejść.

Jerzy

Jeśli nie ma chętnych do pewnych prac to logiczne, że firma zatrudnia z Ukrainy

Dzik
@Jerzy

Chyba wyzyskuje :D

Alicja

Na stronie internetowej P.U.T. Ol-Trans nie widzę aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych (Daty dodania ostatnich to sierpień 2017). Czy są obecnie poszukiwani pracownicy? Polecilibyście tę pracę znajomym?

BARBI

A MOŻNA TAM PALIWO SPUŚCIĆ JESZCZE, BO JAK TAK TO BYM SIĘ ZATRUDNIŁ

Tosiek

teraz szanowne dzieci pocałujcie misia w (usunięte przez administratora) ale wszyscy tam sie boja postawic.

Już straciłem nadzieje. Bonów co prawda nie było ale chociaż dali te 300zł na święta zawsze coś. Święta staną się trochę mniej uciażliwe finansowo. Mam nadzieje że to się nie zatrzyma i na kolejne święta dostaniemy co nasze.

To malo dostałeś my dostaliśmy na Bąkowie po 800 ...

napend

Po 800 ale do oddania

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników. Nie mogę znaleźć ofert pracy, warto starać się ? Jaka atmosfera, ?

Aligator
@Jasiek

Zawsze potrzebują :D Szczególnie teraz jak część odchodzi :D No jeśli wolisz spędzić całe życie w pracy to firma OL-TRANS jest dla ciebie.

Grebi bos
@Jasiek

Kolego atmosfera taka ze jak po uk mowisz to sie dogadasz. W sobote muelusmy isc do domu o 14 a robota sie nagle urodzila i trzeba bylo beton wywieźć. Co do czego duzo do gafania nie miales albo jedzuesz do nicy albo w poniedzialek po papiery. Taka zacheta z ich strony. A 50 100 nic gole godziny . No (usunięte przez administratora) Ani kasy ani cie w domu nie ma.

Nick srick

Ja nic nie dostałem :(

Beduin

No wlasnie po co tam pracujecie skoro tak nazekacie.? Kazdy wie ze to beznadziejna firma i tylko sobie robicie wstyd tam pracujac.

jeden z wielu
@Beduin

Wstyd pracować w ol transie... Dla mnie wstyd to siedziec w mcdonaldzie, robić non stop, być ciągle obserwowany, być od wszystkiego. I marna kasa za taka prace, i ten stres. Czasami się zastanówcie co piepszycie. Ja to mowia wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.

Wrix123
@jeden z wielu

W MCdonaldzie jest lepiej płatna ;) A stresu nie ma jak się ogarnia co się dzieje ;)

napęd
@jeden z wielu

Wstyd to kraść i z (usunięte przez administratora) spaść

Mateusz

A bony świąteczne były?

Lobuz

3macie jeszcze w mrzezinie na wezle za kontenerem kwas w plastikowych baniakach ktorym kaza wam myc gruszki?....

lol

Siedem grzechów głównych: 1. Pycha. 2. Chciwość. 3. Nieczystość. 4. Zazdrość. 5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. 6. Gniew. 7. Lenistwo.

Kakalala

Nie ma nic gole godziny.czesto jeszcze w miesiacu ok 10 ujeb*ne.

lolek-bolek
@Kakalala

A to ciekawe. Tyle lat co tu pracuje nikt mi godzin nie ujebał. Tragedii nie ma. Godziny niestety gołe ale jakoś tako wychodzimy na "swoje". Zawsze mogło być gorzej. Sa firmy gdzie za większe wymagania placa 2000 brutto plus smieszna premia uznaniowa 100-150 zl. Chorobowe 1dzien i juz po premii. Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Pozdrawiam. Ps. To ze jest tak "zle" to wina wyłącznie ludzi.

Dżony
@lolek-bolek

Ludzie na ta firme zarabiaja. a ze jest tak zle to nie wina ludzi tylko pracodawcy to on rządzi firma nie ludzie. A ucina godziny ucina. I daje w kopercie nawet blaszaki cyrk. Jedni maja wiecej jedni mniej za ta sama pracę. To zalezy czy jestes z rodziny czy nie i czy podpirdal... czy nie. Sa w oltransie dupoe lizy. I trzesi dypy dupo lizy. A jak by skrywe pod przesiewaczami przesiali to by musieli caly ten szajs dac do utylizacji... . Pieniadz zmienia ludzi. Zmienil i właścicieli tej firmy

Alicja

Czy kończąc pracę na okres próbny mamy szansę na stałe zatrudnienie w P.U.T. Ol-Trans? To powszechne zjawisko, że po okresie 3-miesięcznym warunki pracy potrafią się zmienić. Jak to wygląda w tej firmie?

KakaLaka
@Alicja

Zalezy jak pracujesz ale po tych 3m dostaniesz umowe na czas okreslony np do konca roku a potem dalej okreslona

Zloty

CWELTRANS...

Chciwość właścicieli sprawdzi ta firmę na dno. Oszczędzanie na pracownikach w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Jak tak dalej będzie, to już nikt normalny nie będzie tam pracował. Te sejfy w które pchacie na sile te pieniądze zaoszczędzone na pracownikach szybko zrobią się puste, jak Ci pracownicy zaczną odchodzić. A prędzej czy później ta chwila nastąpi. Ludzie widzą co się dzieje.

Konkurencja
@Anonim

Tylko tej wody do betonu nie dolewajcie bo was kiedyś zlapia.????

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.T. Ol-Trans - Mrzezino

• Jak się pracuje w P.U.T. Ol-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.T. Ol-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.T. Ol-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.U.T. Ol-Trans
2.1/5 Na podstawie 178 ocen.
  • Lipowa 6
    84-123 Mrzezino