Opinie o Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia w Dąbrowa Górnicza

Ewelina

Im częściej chodziłam do tej wspaniałej Beatki tym bardziej miałam wszystko spieprzone. Po co te korekty jak za każdym razem wyglądało to gorzej?. Każda brew inna,na ustach wybarwienia do tego nigdy nie miałam opryszczki.No to teraz juz mam!

@Ewelina

Jestem bardzo zadowolona z kazdej wykonanej uslugi. Salon na wysokim poziomie miedzynarodowym. Polecam

Annn

Po tej pseudo kosmetyczce mam blizny,!Nie dość że zeszło wszystko z brwi to wybarwilo sie na rudy kolor. Poszlam do osoby która profesjonalnie zajmuje się makijażem permanentnym, powiedziała że za takie oszpecenie powinnam wnieść pozew do sądu. Ta osoba robi krzywdę kobietą!

@Annn

No jesli jest to sprawa do sadu to albo sie ja oddaje albo sie tego nie porusza. Wiarygodnosci polega na tym ze robi sie co sie mowi i mowi co sie robi. Inna kosmetyczka moze mowic co chce o konkurencji to sa zwykle plotki w sadzie jest niezalezna osoba albo komisja ktora to orzeka i jest to wiarygodne.

Ania Nowy wpis

Piękne rzesy polecam profesjonalizm polecam

Krzys G. Nowy wpis

Pani Beatka ma naprawdę duża wiedzę i doswiadczenie. Jestem zachwycony profesjonalną obsługą. Polecam 4 x tak.

Jaka umowa obowiązuje w Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia podczas okresu próbnego?

Magda Nowy wpis

Do pani Beaty trafiłam jako do trzeciego podologa. Poprzedni nie poradzili sobie z moim utraconym paznokciem. Dzięki p. Beacie, jej cierpliwości mogę pochwalić się teraz pięknymi stopami

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Fryzjer / Barber?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w firmie Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia można pracować zdalnie?

Elztrz

Od wielu lat chodzę do Pani Beatki. Zawsze jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i do tego wspaniałą atmosfera. Polecam ten gabinet

Annn

@Annn

Tez byłam u Pani Beaty i mam całkowicie inne odczucie, ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Ewelina

Kami
@Ewelina

Dokładnie miałam to.samo. korekta za korektą, jedna brew wyżej, druga niżej, jedna jaśniejsza, a druga ciemniejsza. pigment do niczego, musiałam pójść na korektę do specjalisty bardzo odradzam

@Ewelina

Świetnie zrobiony makijaż permanentny brwi - kolor i kształt idealnie dobrane. Pani Beata przesympatyczna, miła i profesjonalna. Wizyta to sama przyjemność. Gabinet czysty i schludny. Polecam! ♥️

Renata

Bardzo miła atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam serdecznie.

Wioleta

Z usług „Konwalii” korzystam już od wielu lat. Pani Beata to profesjonalistka w swoim fachu. Wizyty w Jej salonie to czysta przyjemność. Podczas nich można się zrelaksować i odprężyć. Salon jest zadbany, czysty, schludny i panuje w nim miła atmosfera. Pani Beata dobiera każdy zabieg indywidualnie do każdej osoby po uprzedniej konsultacji z nią. Z całą pewnością polecam każdemu

Łucja
@Wioleta

To super! A z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać? Bo pewnie ciężko się wbić jak jest tak fajnie :D

Justyna

Jestem klientką Pani Beaty od kilku lat. To już mój trzeci makijaż permanentny. Za każdym razem wychodzę zadowolona. Profesjonalne podejście, w gabinecie czysto i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam!

Wiola

Jestem zadowolona z makijażu permanentnego brwi i kresek na powiekach. Pani Beata robi to profesjonalnie i dokładnie, bez pośpiechu. Polecam wszystkim serdecznie.

Teresa

Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego brwi. Pani Beata robi to profesjonalnie i dokładnie. Polecam wszystkim serdecznie

Kamila

Polecam, wykonuje zabieg oczyszczania twarzy regularnie, jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Przystępne ceny, profesjonalne kosmetyki i doradztwo.

Barbarela

Pani Beata jest profesjonalistką która dobrze doradzi i wytłumaczy na na czym polega zabieg i czego się po nim spodziewać .Zabiegi laserem choć nie są przyjemne ale w pełni satysfakcjonujące .Bardzo dziękuję i nadal będę korzystała z Pani wiedzy i umiejętności

Diablica

Do Pani Beaty chodzę od 12 lat jestem bardzo zadowolona z zabiegów, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem.

Witam, bardzo gorąco polecam Panią Beatę.Korzystam z Jej usług od kilku lat i zawsze z przyjemnością wracam. Ma spore doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie. Polecam przede wszystkim różnego rodzaju zabiegi na twarz- mikro-, kwasy itp. Warto

Kinga

W salonie Pani Beaty robię laserowy peeling węglowy super efekty:) to nie pierwsza i z całą pewnością nie ostatnia moja wizyta w tym salonie serdecznie polecam :)

Iza

Wracam do Pani Beatki co rok, zawsze można liczyć na jej profesjonalizm i właściwe podejście do potrzeb klienta????Polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia?

Zobacz opinie na temat firmy Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mróz Beata Instytut Zdrowia I Urody Konwalia
3.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Księdza Grzegorza Augustynika 1a lok. 15
    41-300 Dąbrowa Górnicza