Clemente shoes- obuwie wloskie

Łódź

Opinie o Clemente shoes- obuwie wloskie

sonia 2009-09-18 12:49:09
Nie polecam walczę z odrzuconą reklamację już 2 krotnie posiadam opinię rzeczoznawcy korzystną dla mnie sklep milczy omijać szerokim łukiem włoskie buty ładne ale jakość ;(
gość2 2010-05-14 10:39:58
Zgadzam się z opinią poprzednika. Kupiłam obuwie, po tygodniu złamałam obcas na prościutkiej i równiej drodze, po mojej reklamacji naprawili but. Następnie po 3 tyg. ten sam obcas po raz kolejny został złamany- zażądałam zwrotu gotówki - odmówili. Zachowanie i rozmowa kierownicznki sklepu pozostawia wiele do życzenia. O profesjonaliźmie nie ma tu mowy :).
Obecnie jestem w trakcie składania sprawy do sądu, ponieważ wiem że nie było w tym mojej winy. Sprawy tej na pewno nie pozostawię bez echa.
niezadowolona 2010-06-24 22:40:29
odradzam. Buty mają wadę, a tu mnie zbywają i nie mogę złożyć reklamacji. Odradzam
anonim 2010-07-06 19:22:40
zgadzam sie ze wszystkimi postami napisanymi wyżej. Buty sa ladne, ale jakos pozostawia wiele do zyczenia. kupilam sandalki, ktore mialam pol godziny na nogach, rozkleila sie cala podeszwa. po 8 dniach oddalam do reklamacji, nie uznano., reklamacja odrzucona!
generalnie z sklepie dziewczyna podajaca sie za kierowniczke jest nie mila, nie kompetentna, nie potrafi udzielic odpowiedzi. zlewaja ludzi. nie ma z kim rozmawiac. dzwonilam do pani kierownik rzekomo postawionej wyzej od tej w sklepie , ale ona tez niestety: "nie posiada mozliwo�ci zadecydowania w tej sprawie"/ a wiec brak dyrektora/kierownika, beznadziejna jakos butow i tanie ceny nasuwa wniosek ze buty sa ze zwyklego chinskiego bazaru w zmienionym budelku (o ile buty z takowego bazaru nie posiadaja wyzszej jakosci?)
sszerze nie polecam kupowania z tym sklepie. omijac szerokim lukiem.
PannaJ 2010-12-19 20:10:11
Zakupilam dwie pary tych samych butów, tylko w różnych kolorach bo tak mi się podobały. Po 1 wieczorze w tych butach obcas miałam wrażenie, że zaraz odleci, więc zrezygnowałam z dalszej części wieczoru u znajomych, bo nie wiedziałam, jak wrócę do domu. Oddalam do reklamacji i założyłam następnego dnia - te drugie.
TO SAMO !!!!!!!! I choć zapewniano mnie, że to błąd w produkcji...to mam wrażenie, że robią syf. Oddałam i te drugie do reklamcji. Podobno naprawili..nie przymierzyłam w sklepie - wierząc, że je naprawili. W domu zakładam i to samo w obu parach ! Kołyszący się obcas. Oddałam znów i co ?
Powiedzieli, że reklamacja nie będzie przyjęta - bo ponoć zmyślam. Pani jakaś pracująca na prośbę rzeczoznawcy przymierzyła buty i powiedziała że jest ok i ja zmyślam.
JAKIM PRAWEM ONA PRZYMIERZYŁA MOJE BUTY ?! I JAKIM PRAWEM NIE PRZYJELI REKLAMACJI, SKORO W BUTACH NIE DA SIĘ CHODZIĆ ?!?!?!?!
NIE POLECAM TEJ MARKI BUTÓW, BO TO TYLKO ZMARNOWANE PIENIĄDZE I NERWY.
clemente to ładne buty a jakoś jednodniowa..poważnie. I stojąc w kolejce do reklamacji za mną i przede mną stały kobiety, które miały dosłownie to samo.
NIE POLECAM !!!!!!!!
magda 2011-08-09 20:04:55
Mam ten sam problem, niedawno oddałam bytu po raz drugi do reklamacji z powodu niestabilnego obcasa (to wysokie buty, zatem taka sytuacja jest wykluczona). drugi raz reklamuję to samo w tej firmie. Fakt, buty są ładne i przy tym nie są drogie, ale beznadziejna jakość!! Nie polecam.
,jhb 2016-05-19 23:29:18
no włąśnie jak tez tego nie rozumiem @agniecha. No ale jak widać sa i takie osoby nic na nie poradzisz
Zostaw swoją opinię o Clemente shoes- obuwie wloskie - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clemente shoes- obuwie wloskie