Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

NP

Miałam okazję wraz z chłopakiem dać się oszukać firmie jupiter. Przykrego doświadczenia jakie nas tam spotkało nie da się opisać w kilku słowach. To co pośrednicy mówią w Polsce nie zgadza się z rzeczywistością na miejscu. Zaczynając od pracy, miała być od razu po przyjeździe niestety siedzieliśmy tydzień bez pracy. Dzień przyjazdu 1 marca godzina 1 w nocy jesteśmy pierwszy raz na Massbre, nikt po nas nie wychodzi, gdzie kontakt telefoniczny był, usłyszałam tylko idzie do tego domku. Wchodząc do domku okazało się że już jest tam komplet. Koordynator przyjechał w końcu po nas i jeździliśmy szukaliśmy otwartego domku z pustym pokojem dla nas. Już nie wspomnę że o naszym przyjeździe koordynator był poinformowany kilka dni przed naszym przyjadę. Pan D pokazał nam tylko gdzie łazienka gdzie nasz pokój i pojechał, miał przyjechać w niedziele przed południem ale cóż nie znalazł czasu trzeba było się przypominać. Numer telefonu podawałam Panu D dokładnie 4 razy ja nie wiem kartki gubił. Profesjonalne podejście na pewno nie tutaj. Powierza się człowiekowi tyle osób żeby pomógł, udzielił informacji tam na miejscu a on ma to dosłownie w powtarzaniu. Nieodpowiednią osobą na nieodpowiednim stanowisku. Śmieszne jest sprawdzanie osób jadących do pracy alkomatem skoro osoba kontrolującą sama ma promile we krwi. Paradoks ale cóż komu można z flaszeczką latać o 14 to można. Koszt zakwaterowania w Polsce podają inna stawkę na miejscu okazuje się że płacisz o wiele więcej. Na naszym przykładzie za pokój, którego warunki mają wiele do życzenia już o brudzie nie wspomnę płaciliśmy 180 euro tygodniowo. Co do prania, pralnia wspólna, płatna a to że wkładając biała bluzki musiałam ja wyrzucić to już inna sprawa. Koordynator tu to brak słów, wieczna impreza koordynatora ze znajomymi, coś załatwić graniczy z cudem, zero odpowiedzialności o swoje trzeba się codziennie upominać. Pozytywnie ocenić mogę,, zastępce,, koordynatora, który w ciągu 15 minut załatwił wszystko i podszedł po ludzku do sprawy. I oczywiście pozytywnie będziemy wspominać naszych wspolokatorów domek B6 mile towarzystwo. Gdzie wspomnę nie każdy może trafić tak dobrze jak nam się udało. Ostrzegajcie swoich znajomych nie opłaca się wyjeżdżać z firmą jupiter, polak dla polaka wilkiem... Przykre doświadczenie nas spotkało i lepiej zastanówcie się czy warto wyjechać. Nigdy więcej tam nie wyjedziemy i mama nadzieję że ostrzegę innych przed tak przykrym doświadczeniem jakie my przeżyliśmy.

Przemo

co do agencji nie moge nic złego powiedziec ale zawsze jakies ale... jest tak jak w karzdej agencji ja bym do niej tam wrócił z miłą checią pozdrawiam agencje Dursona Dawida oraz całe Masbreee

Xyz

Bardzo bardzo nie polecam , pracy jest bardzo mało ,na miejscu wszystko jest inaczej niż opowiada konsultant ,po pół roku dalej nie otrzymałam 100 € ,która przysługuje po 6 tygodniach bez wzięcia dnia wolnego , mimo ciągłego dzwonienia do firmy , mówią ,że nie mogą nic zrobić . Co do samej pracy brak szacunku jakiegokolwiek dla pracownika ,często czeka się na transport do pracy 2h a po tym czasie dzwonią z informacją ,że nie ma pracy i się do niej nie idzie . Oczywiście stawki są również inne niż dowiadujemy się w Polsce , o wiele niższe . Stanowczo odradzam z całego serca

Edek84

Nie polecam.Slabe zarobki A praca przy owocach i warzywach bardzo ciezka i okropne zakwaterowania mają.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Robo

Ta agencja to jakies nieporozumienie.W Polsce w biurze was oklamują i na miejscu jest co innego.Turki was zakwateruja w jakiś barakach gorzej od świń w chlewie A potem was okradną na wpłatach A jak się upomnicie to zostaniecie wyzóceni na ulice.

pracownica

serdecznie polecam agencja wyplacalna wszystko w jak najlepszym porzadku

Zadowolony

Polecam jak najbardziej pracuje tu juz pare lat i jestem bardzo zadowolony. Biuro jak i koordynatorzy bardzo pomagaja. Warunki super a Ci co pisze te negatywne opinie to cpuny, alkoholicy i nieroby

Ala

Byłam i radzę omijać ta agencję.Praca przy owocach masakra (usunięte przez administratora) A warunki mieszkalne to nory z grzybem i nagminne oszustwa na wpłatach.

kazek

haha wymagają zaświadczenie o niekaralności a połowa ludzi jest tam po kryminale.Omijajcie tą agencje... kwatery zapleśniałe klitki z menelami co szczają pod siebie.Kordynatorzy to narkomani,z rok temu została pobita śmiertelnie dziewczyna przez jednego z nich.

vernon roche patriota chociaż

Pamiętam swój pierwszy dzień w Jupiterze, kiedy ze skacowanym i jeszcze chyba pod wpływem koordynatorem D. pojechaliśmy do Venlo. Na pasach prawie przejechał rowerzystę, ale i tak nie widział w tym problemu i jeszcze go nawyzywał. Kiedyś zaczął jeździć dużym autobusem przed parkiem Maasbree i prawie wpadł do rowu, ale również nie widział problemu, bo aż promieniał z dumy. Praca w tej agencji może nie jest najgorsza, ale ludzie którzy tam "rządzą", to jakaś porażka i są po prostu niebezpieczni. To pierwsza agencja w której czułem, że może się stać komuś krzywda, a przerobiłem sporo.

Renata

Pracowałam w agencji prawie 2 miesiące i mam nadzieję że tam jeszcze wrócę, polecam ta firmę. Jest to agencja wypłacalna. Wypłata zawsze na czas, nie ma z tym problemów. Polecam

Kara15

Jak pracujesz nornalnie nie zglaszasz zika co piatek i poniedziałek to jupiter traktuje ludzi normalnie a te opinie negatywne to sa tylko od pijakow,cpunow ktorym sie pracowac nie chce bo to glowka boli albo paluszek chcecie prace ludzie ale praciwac wam sie nie chce i wine zwalacie na agencje!!! Ja polecam

Ostrzegam wszyskich przed tym syfem jupiterem.Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.Ostatnio przyjechał bus z ludżmi z polski i odrazu kazali im wracac tym samym busem z powrotem.Tragiczna agencja,kordynatorzy to narkusy.Domki (rudery,meliny) są co chwile okradane.Większośc ,,pracowników,, tam to ułomne lumpy.

@były pracownik

Jeżeli masz taką opinię to może ty byłeś właśnie takim pracownikiem że tak byłeś traktowany normalnych ludzi z szacunkiem traktują normalnie a lenia co się robić nie chce no trudno sama bym wysłała do polski albo na ulicę

Ja byłam bardzo zadowolona z pracy ale szkoda że nie można wrucic spowrotem

Harris

Witam mam ofertę z Jupitera do Lidla na operatora wózka ept i inne wózki. Czy ktoś na tym pracuje. Jakieś opinie? Pozdrawiam

@Harris

Przewalone teraz kontrole nawet jak do u ikacji sie idzie

Nie zgodzę się z opinią agencji. Ja dla przykładu nie wstałem do pracy i od razu otrzymałem wiadomość od Marcela abym zamawiał busa. Tak też zrobiłem bo nigdy nie wiadomo co mogliby zrobić. Nawiasem mówiąc szereg osób czy par nie chodzilo do pracy i było ok. Warunki mieszkaniowe masakra. Na Baarlo łóżka piętrowe trochę jak z obozu. Sami wyciągnijcie wnioski.

Iwo

Nie pakujcie się w tą turecką agencje, (usunięte przez administratora) na wypłatach mało godzin a warunki mieszkalne tragiczne.Ludzie przyjeżdzają z Polski a oni mówią że nie mają dla nich pracy i wypad na ulice.Jupiter to jedna z najgorszych agencji w holandii

@Iwo

Dzień dobry, to nie jest turecka agencja. Zresztą czy to ma znaczenie? Rzeczywiście może się zdarzyć, że w jakiś dzień nie będzie pracy lub zabraknie godzin jednak nikogo nie wyrzucamy na ulicę. Staramy się znaleźć miejsce w innej firmie. Wypłaty są na czas, mamy wielu zadowolonych pracowników i wiele lat doświadczenia.

Pani doktor

Wiem, że ile osób tyle opinii. Moja jest jak najbardziej pozytywna. Przyjemna atomosfera w pracy, 40g/tydzień, kompetentne panie w biurze, pomocni koordynatorzy, warunki mieszkaniowe w porzadku wiadomo, ze człowiek nie jedzie na wczasy tylko do pracy. I można zarobić duże pieniądze. :) Polecam z czystym sumieniem.

Czacha

Pracownica

Witam pilnujcie swoich (usunięte przez administratora) a nie obrabiajcie (usunięte przez administratora) Pana Marcela jak się nie chce konus pracować nic na siłę ha pracuje zadowoleniem

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter