Opinie o connectiva B.V w Venlo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy connectiva B.V. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w connectiva B.V o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o connectiva B.V w Venlo

1234 Nowy wpis

Praca truskawki brygadziści nie traktują wszystkich równo. Ci co robią wolniej i dokładniej są krytykowani a Ci co robią byle jak nie ponoszą konsekwencji. Za byle co wygrażają zwolnieniem. Praca była by przyjemna bez nich bo zła nie jest. Ale atmosferę robią okropną.

Czy firma connectiva B.V kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Myślący Nowy wpis

Bardziej głupiego pytania nie można zadać

kolombo

Wszędzie trzeba płacić za utrzymanie, więc nie rozumiem zdziwienia!

Ola Nowy wpis
@kolombo

Za mieszkanie owszem ale nie za taką norę!!!!!!!

Ola

Fakt: brudny, nadający się tylko do rozbiórki hostel w Viersen, miał być internet w całym budynku ale ktoś ukradł router ponad rok temu i nic z tym nie robią, miał być TV ale nie ma-został tylko kabel, szczury biegające po podłodze, drzwi wejściowe które się nie zamykają, łazienki tak brudne że strach cokolwiek dotykać, pokój w którym byliśmy- nie wiem jak inne- smierdział moczem, krew na ścianach i parapecie, pajęczyny wszędzie, materace tak brudne że płakałam jak to zobaczyłam- zaplute, ktoś na nie zwymiotował, smród nie do opisania, ogólnie (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę- obiecują że zarobisz 400 euro ma tydzień(na czysto szerpen) pani z biura do którego Jedziesz po podróży nie wie o co chodzi tzn gdzie zarabia się 400 euro na tydzień!!! A tak zapewniano przez telefon! Dają cię na Berry packing gdzie zarabia się 120-170 euro na tydzień bo dają cię na rezerwę. Przez pierwszy tydzień pobytu pracujesz cały żebyś miał poczucie że praca jest. Ale w drugim tygodniu już pracujesz tylko 2 albo 3 dni po kilka godzin i na tydzień w końcu wychodzisz z bilansem 15 godzin. Pierwsza wypłata po 2 tygodniach. Każdy po tym czasie ucieka. NIE POLECAM absolutnie pracy tam bo zarobisz tylko na powrót do polski - o ile zarobisz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie connectiva B.V. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator maszyn CNC
Venlo
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Łysy

Nie polecam tej firmy bo pracowałem tam najgorsza firma spółka z flexsipol oszusci

Czy firma connectiva B.V w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Byly pracownik

Jakie szkolenie? Od razu z umową masz podpisać

Ewelina

Hej. Czy ktoś przyjechał tutaj do pracy na 27.09.2019 ? Jak tutaj jest? Będziemy zaczynać pracę na sortowni warzyw i zastanawiam się jak z relacjami między Polakami? Macie jakieś doświadczenia?

@Ewelina

Relacje mdzy polakami? Chyba nie myslisz ze dobre?....z wlasnego doswiadczenia powiem ci ze jeden drugiemu kopie doly zazdrośni wredni zero pomocy pazerni na kasę ludzie. Pracować z polakami to najgorsze co może byc.

Benek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Powiedzcie jakie warunki mieszkaniowe gwarantują?

@Benek

Od kogo słyszałeś?? Śmiech na sali

Byly pracownik

Bylo by wszystko ok gdyby nie zatrudniali takiej patologii jaka reprezentują zarozumiały Andrzejek który udaje polaka i Donat młody fajfus ktory ubliża pracownikom i za nic ma np że jest ktoś chory. Jednym słowem dno .Zeby dodzwonic sie do biura to zapomnij.banda gnoji ktorzy zasłaniają się ochroną karkami którzy terroryzują hotele. Gdyby pracowali odpowiedzialni powazni ludzie ta firma miala by opcję bytu natomiast z takimi szogunami to tego nie wróże .klamcy jakich malo nawet jak masz jakiea uprawnienia na rozmowie wstep ej obiecują ci inna stawke i to ze np bedziesz jezdzil wózkiem a (usunięte przez administratora) cie na taśmę.co to ma być???porażka ...i jak chcecie pracowac to pracujcie tam tylko potem nie płaczcie jaka to h...owa firma bo sami na to pozwalacie ja juz na pewno sie nie nabiorę na takie obietnice jakie mi składała ta pseudo firma (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Nie publikuja prawdziwych postow . Musza zatwierdzic haha. Masakra sa jeszcze inne fora

Kchoma29

Witam serdecznie nazywam się Karolina wraz z koleżanką byłyśmy tam w pracy wróciłysmy 3 tygodnie temu i była istna masakra za dużo by pisać słuchajcie chce złożyć pozew zbiorowy mam na tą firmę dowody byłam już u adwokata i sprawa nadaje się do sądu i wszystkich chcących pomoc proszę o kontakt na email kchoma29@interia.pl bądź na smsa 537921549

Sama Prawda

Wróciłem dopiero z pracy praca w Venlo kierowca przyjeżdża po Cb o 5 praca jest na 7 rano Masakra w poniedziałek praca była do 19 30 Jutro na 6 wiec musisz wstac o 3 bo kierowca będzie o 4 i tak do konca tygodnia w poniedziałek nie przyszło 14 osób ze, względu tego ze się zwolnili w pracy to (usunięte przez administratora) masakra pytałem się koleżanki to za 52h dostała 300e nie polecam i nie przyjezdzajcie tutaj na przywitanie jak dojechaliśmy na miejsce to podeszly dwie panie i od razu zapytał się gdzie my przyjechaliśmy żebyśmy stąd uciekali dziś już następnych 4 osób nie było zakwaterowanie wygląda jak w wojsku mówili ze będziemy jechać do pracy 20 min przy rozmowie a jedzie się 1,5 masakra życzę powodzenia wszystkim

nom

praca spoko. wyplaty kiepskie. za obuwie trza placic za dojazd kosmiczne ceny za mieszkanie to samo a warunki fatalne. na mieszkanie prywatne isc nie mozna dojezdzac swoimprywatnym autem rowniez nie. kordynatorqi jak sie nie spodobasz to cie nie bedzie dawal wogole do pracy lub oszukiwal ze jestes w pracy innym. mlode dziewczyny za prace musialy zrfobic loda koordynatorowi. Zenada!! to sie nadaje do zwiazkow zawodowych bot o wykorzystywanie pracownika

Podpowie mi ktoś jak sie pracuje ? Czy warto składać cv?

ane
@Zainteresowany

praca szybka, zaraz na wstępie pokazują co i jak no może zależy na kogo się trafi, musisz załapać ale jak już pracowałeś to jak to się mówi pójdzie gładko. Dni lecą, zależy od firmy czy tygodniówki są a mają ich bardzo dużo możesz być na innej jak nie pójdzie lub tej dopasowanej miej więcej pod cv twój życiorys jak słałeś do agencji, język obcy obojętnie ale lepiej coś znać, ludzie pomocni, do biura bezpośrednio trzeba zgłaszać "usterki" te na odcinku lub ogólnie czy coś potrzebujesz( pamiętaj umowę mieć, i bsn swój lub dorobią ), wszystko elektronicznie, więc swój Internet też lepiej jakiś posiadaj, kontakty tel. dostaniesz, na początku formalności pod pracę/chatę wiadomo, kwatery to ??? , po części możesz być po stronie niemieckiej praca oczywiście w Holandii na zasadach holenderskich! kasa kasa kasa sam sobie odpowiesz czy warto. Sezon w pełni warzywa owoce ale nie tylko. Powodzenia, na pewno nie wywalą, nowym nie robią problemów Ja byłam 3 tyg. miałam kiepsko, raczej coś innego oczekuję i szukam, obecnie mam dobrze u konkurencji, na jesień zmieniam na lepsze chcę bardziej więc ogłoszenia/oferta jak się pojawi zapotrzebowanie bla bla musze szybko dzwonić dopytać, najlepiej coś mieć przez dłuższy czas na oku i dopytywać też jeszcze w inny sposób.

2018 FIFA World Cup Russia

Dziś rozpoczęcie Mundialu. XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Rosji 2018 r. Dla fanów/fanek i nie fanów piłki nożnej mężczyzn, poniżej tabela Kibicujmy naszym! I też solidarnie innym drużynom POLSKA 2:2 CHILE POLSKA 4:0 LITWA GRUPA H: POLSKA SENEGAL 19.06.18 POLSKA KOLUMBIA 24.06.18 POLSKA JAPONIA 28.06.18 cdn.

2018 FIFA World Cup Russia
@2018 FIFA World Cup Russia

Mecz otwarcia ROSJA 5:0 ARABIA SAUDYJSKA

2019 Mistrzostwa europy
@2018 FIFA World Cup Russia

2019 06 16 Poland - Belgium

Bożenka

Witam przyszłych pracowników. Piszę bez lania wody i inwektyw. Czyste fakty. Zatrudniając się w CONNECTIVA tak naprawdę możecie pracować dla FLEXIPOLU (z nimi będzie zawarta umowa). Będziecie mieszkać w DULKEN - Niemcy przy granicy z Holandią. Opłata za przewozy autobusami CONNECTIVY z DULKEN do VENLO to 80 EURO na tydzień (pociąg z DULKEN do VENLO i z powrotem to około 40 EURO na tydzień). Gdybyście mieszkali w Holandii to przewozy są darmowe - pewnie dlatego CONNECTIVA kwateruje ludzi w Niemczech aby mieć pretekst do pobierania opłat za przewozy. Będziecie mieszkać w bloku (hotel minus 5 gwiazdkowy) - warunki zdecydowanie paskudne, w toaletach brud. Opłata za mieszkanie to 100 EURO na tydzień. Za tę kwotę można wynająć prywatne mieszkanie. Pamiętajcie żeby zabrać z Polski buty robocze i rękawice - CONNECTIVA (FLEXIPOL) za dostarczenie obuwia i rękawic pobiera opłatę około 30 EURO co jest niezgodne z holenderskim prawem pracy - sprzęt BHP ma dostarczyć pracodawca za darmo, można się skarżyć do holenderskiej Inspekcji Pracy . Umowę o pracę dostaniecie po około 2 tygodniach. Dają mało czasu na przeczytanie. Ciężko wydębić od nich tzw. SALARIS czyli rozliczenie tygodniowe pracy. Wypłaty są co tydzień na konto ale pierwsza jest dopiero po dwóch tygodniach pracy, a ostatnia po powrocie do Polski - zwykle się spóźniają z wypłatami. Czy jest mozliwość, że częściowo nie zapłacą ? - być może tak - niektórzy twierdzą. Średnia stawka na rękę za tydzień pracy - około 40 godzin wynosi ~5,40 EURO za godzinę. Raczej nie ma sensu jechać do pracy przed początkiem lipca bo dopiero wtedy zaczyna się sezon owoców i warzyw - wcześniej może nie być dla Was pracy. Moja opinia - wyjazd do pracy w tej firmie to stracony czas. Zdecydowanie lepiej jest pojechać trochę dalej do Holandii i poszukać pracy na własną rękę. Pozdrawiam wszystkich "kandydatów".

malbork tu był
@Bożenka

Witam i Sorry, że się podpięłam pod twój post. Zgadzam się z tobą, stu procentowa prawda. Nie wszystko można ciągle akceptować, użyję tego słowa modernizacja konieczna, co jakiś czas. Ja jestem za ulepszeniem. Jeżeli chcą mieć super pracownika szybkiego silnego nie do zdarcia elastycznego broń Boże oby nie do głupot i na długo jak wynika z ich strony Internetowej Fle…xipool, a i powoli się tacy w poszukiwaniach wyczerpią, (bo pokolenie robotnicze, mądre w dziedzinie pracy i silne kończy się z PRL) to błagam nie w warunkach mieszkania w totalnym ścisku i w oparach dymu tytoniowego, bo współlokatorzy tam pić (alkoholu) nie mogą surowo zabronione, (co mnie cieszy być może pozostałych też, bo niema awantur, bijatyk, nieprzespanej nocy i wstydu takiego nie chcemy mieć jak by nie było jesteśmy gośćmi w obcym państwie, może oprócz takich osób, co mają pochodzenie, nic nie usprawiedliwia) paląc to rozkładają stres w ten sposób, papieros jeden po drugim, z reguły to na zewnątrz się wychodzi i tam wolna droga do wszystkiego póki policja nie zgarnie kto przesadzi a z pokoju palarni i poczekalni dworcowej raczej nie chcemy. I to mnie bolało. Koszty ponoszone tam przez pracownika, gdy są duże to nie adekwatne do (…) i uwierzcie każda/każdy chce pracować i u nich mieszkać na początek. Co do opóźnień lub błędów formalnych papierowych mailowych wychodzących z biura można im to zgłosić są przychylni, trzeba to w pewnym stopniu szanować mają dużo ludzi pod sobą, ale pracowałam a nawet słyszałam o agencjach co mają perfekt wszystko jak i pracowników co robią na firmach to samo co tu, znają się na swoim fachu, no trudno szkoda, że nie wszędzie. Na dzisiaj polecam ich w 1/2 Viersen

Bzduuuuury
@Bożenka

Skad ta pewność że Dulken? Jest dużo hoteli... Breyell Bracht Kalden Viersen Hinsbeck itp itd... ????

@Bożenka

Bzdury Bożena piszesz,Tak opisują osobny które,by pracowały 4 dni w tygodniu,a 3. dni balowaly.Jedna z lepszych firm,pieniądze zawsze są na koncie.Brudy na hotelach i pokojach robicie sami,wstyd.

Lidia
@Violetta

Wnioskuję, że pracowałaś w firmie Connectiva, czy możesz napisać, jak to wyglądało z Twojej perspektywy? Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi komentarzami, czy zechcesz powiedzieć, jakie dobre strony zatrudnienia dostrzegasz? Czy pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy?

@Lidia

Byłam 2014 roku i w 2016 mieszkałam z chłopakiem w 2,przelewy były na czas, Solaris też, o jakich narzędziach piszesz, to ja nie wiem, pracowałam na magazynach i jak odchowam syna to tu wracamy.

Violetta

Ale Bożena tu wpisała, tylko dlaczego nie zgłosiła niczego do PIP tylko radzi innym osobom. Osoba które pracują u nas po 10 lat to nie pisze takich bzdur, tylko osoby które wylatuja z hukiem, za picie, ćpanie, kradzież, albo pracują tydzień a drugi tydzień odpoczywają. Wstawiacie posty pod pseudonimem, skoro jest tak źle jak to opisujecie to napiszcie swoje dane, postaramy się coś ulepszyć, pomóc wam. Ale wy w nerwach piszecie, a za miesiąc wracacie. Zanim kogoś obrazicie pomyślcie.

Mlody M

Nie polecam ja bylem niedawno wrocilem nie polecam drogo biednie i ciasno . melanz na melanzu patola na hotelu o ile to ktos tak nazwie . wczesniejszy psychiatryk to teraz hltel na virsen dulken . oadaka tak serio to nie polecam (conectiva Cie wydyma jeśli chcesz flexipool tez )

@Mlody M

U mnie to samo było Melanż by odwrócił uwagę od tego Porażka na 21 wiek, uchodźca ma lepiej Wolę Polskę, suchy chleb, wodę i nie jestem psem Sorry, że tak dobitnie, bo chyba coś mnie dobiło "Co cię nie zabiję to Cię wzmocni"

Alex
@Mlody M

Co do melanży na hotelach to jest chyba wina pracowników a nie agencji? Jedzie tam patologia i z tego to wynika a nie, że agencja zła. Jak stawki wam podają przed wyjazdem to wiecie jak jest chyba. Kontakt z firmą dobry. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy a do co niektórych "pracowników" którzy tam jeżdżą

@Alex

dobrze że buszujesz po forach nie bój żaby agencje nie znikną może coś w końcu dla nas poprawią.

@Alex

dobre i wszystkie konwersacje przyczynić się powinny do poprawy bytu, pracy, warunków. Moje petycje: osoby takie a takie na mieszkaniach powinni rozdzielać nie mieszać bo wtedy ta "patologia" lub niezadowolenie rośnie, nie spać po autach, nie brudzić i zostawiać bród w mieszkaniach lub poza nimi, odnosić się z kulturą do drugiego nie wchodzić z butami w czyjąś prywatność, w pracy nie podpierać ścian, tępić lizustwo głupotę nadużywanie używek, nie wywalać pracownika gdy chory z obciążenia i że ma po prostu wizytę u lekarza, rzetelne rozliczenia.

Lidia

@2018 FIFA World Cup Russia forum gowork służy do prowadzenia rozmów na temat pracodawców. Dzięki takim opiniom nasi użytkownicy mogą łatwiej podjąć decyzję czy wziąć udział w rekrutacji do firmy. W związku z tym mam pytanie - czy masz jakieś doświadczenie związane z connectiva B.V? W tej chwili Twój post nie wnosi nic do tematu dyskusji.

malbork ty był

Pozdrawiam szczęściarzy, którzy dobrze sobie pracują i mieszkają! Firmy, gdzie się pracuje, ale to jest wyłącznie moje zdanie, jako całkiem nowa skierowana i była osoba i tu będąca są tu ok, na 4+, co do reszty liczę na poprawę jakości i nie tylko, bo wszystkie wpisy byłych pracowników straszą zgrozą szczególnie na Fle…xipool. Con…nectiva wydaje się być dobrą agencją, bo mnie zatrudnili, płace są wszędzie takie same, więcej, czyli za więcej godzin i to wiadomo nie od dziś. Do rzeczy, co pochlebne, bo szkoda mi czasu. Jedynie to, i wyraźnie to widać i słychać było w komunikacji werbalnej na plus, byli sympatyczni tzw. Szeregowi pracownicy z najniższego szczebla tak jak i Ja, lecz nie wszyscy bynajmniej dopiero po jakimś czasie, gadka gadką, jeśli chodzi o czyny różnie to bywało. Moja ocena w skali od 1 o 6 Firmy: 4+ Organizacja: 5+ Współpracownicy na Firmie: 3+ Wynagrodzenie: 5 Transport: 5 Lokacja: 6 Lokum: 2+ Współlokatorzy na pokoju: 2-

Zostaw merytoryczną opinię o connectiva B.V - Venlo

• Jak się pracuje w connectiva B.V?

Zobacz opinie na temat firmy connectiva B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w connectiva B.V?

connectiva B.V