Opinie o Teamwork Niederrhein w Wachtendonk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Teamwork Niederrhein. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teamwork Niederrhein o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teamwork Niederrhein w Wachtendonk

Była pracownica Nowy wpis

Tylko (usunięte przez administratora) teraz więcej Ukraińców na fałszywych dokumentach ich może szef (usunięte przez administratora) bo i tak nigdzie nikomu nie powiedzą i szefostwo dobrze o tym wie normalni ludzie dają sobie spokój z praca tu

Pepper Nowy wpis

A co miało się zmienić kilku Polaków i reszta się zmienia jak wskazówki w zegarku oszukiwani na okrągło przez szefa żadnych zmian pozytywnych tylko negatywne

Zbyszek Nowy wpis

Nie polecam . Kombinator . Dla czego wszyscy tak szybko uciekają ? To samo mówi za siebie . Na Tml wszyscy narzekają a tu jest jeszcze gorzej .

Obecny Nowy wpis

Kłamie na wszystkie sposoby nawet nie wiemy co mamy mówić dalej , jeszcze trochę i koniec niech (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Teamwork Niederrhein spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Henio

Dajcie sobie spokój, tu się nie da normalnie funkcjonować

Polak

Ciężko powiedzieć, każdy normalny szybko się zwalnia rotacja niesamowita, pracownicy różni. Najgorszy to jest Pracodawca olewa wszystkich.

Grażyna

Piekarnik i grzejnik nawet mieli zaklejony na Wachtendonk

Janusz

Nie polecam , stawka 6,20 € w Tml maja 7 € Na czysto . Za km nie płaci !!!! Za mieszkanie 180€ .+ podobno komuś doliczył za prąd dodatkowa opłatę na Wachtendonk .

Xxxc

Rozmowa do (usunięte przez administratora) jakiś koleś nie zdecydowany dziwnie rozmawia myślę że ta praca co oferuje to jakaś ściema. Uważać ponieważ ja zwątpiłem w jego obiernice

Katarzyna
@Xxxc

W jakie obietnice? I dlaczego uważasz, że oferowana praca to 'ściema'? Mógłbyś wytłumaczyć?

Januszowa

Nie polecam pracowałam , zarobki 6,20€ na rękę ... (usunięte przez administratora) na mieszkaniach ...niektóre osoby jeździły prywatnymi samochodami bo on nie miał czym ludzi puszczać do pracy ...ciagle przeprowadzki .... kasa nie na czas ...wiecznie jakieś problemy miał finansowe ....

Techno2000

Witam przypadkiem tu trafiłem, nawet nie wiedziałam że taki portal jest, jestem byłym pracownikiem Teamwork troszkę czasu minęło :). Lecz to co czytam poniżej to jest prawda czytając to czuję się jak bym poprostu wrócił w ten syf tak więc przestrzegam wszystkich potencjalnych chętnych do pracy w tej para firmie uważajcie , lub jak co się nie dajcie traktować jak to robi Pan Rafał. Najlepiej odpuścić sobie współpracę żeby być psychicznie zdrowszym.

Polak

Jaka rozmowa , nawet (usunięte przez administratora) sobie nią nie zawracajcie żeby nie płakać o wszystko ta firma to naprawdę przesada zdesperowany (usunięte przez administratora) gdzie może nawet

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Teamwork Niederrhein? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Zzaa

Spytaj kiedy cię zaczną oszukiwać na kasie , oraz czy jak zjedziesz na urlop to czy wogóle wrócisz itd.

Witam chcemy przestrzec przed tym Panem oraz firma którą prowadzi , do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy wynagrodzeń za 12/2020 takich osób jest więcej, kłamie że nie ma pieniędzy i musimy czekać. To co to za firma że nie potrafi płacić na czas.

1990

Dokładnie tak jak niżej opisane, ten Pan ma za nic ludzi, tak się dziwię że ktoś tam jeszcze zostaje.

Oszukana

Większość potwierdzam, do samego końca tylko ściema i jak co to wypad. Nie jest to tylko moja opinia tylko wielu jak tu widać wystarczy porozmawiać z innymi i zaraz po paru dniach wiadomo że nie będzie różowo, tak ja miałam więc nie Polecam.

Były Pracownik

Pracowałem i miałem Stawkę u niego 6,20 € to już lepiej w Tml maja 7€ na czysto . Wypłaty ciagle się spóźniają . Tam to tak naprawdę 1 osoba jest tylko „starym pracownikiem”. Reszta to porobi trochę i odrazu ucieka widząc taka wypłatę .... za „km” to nie płaci . Samochodem to najlepiej swoim żeby jeździć . Podobno komuś dał nawet dopłatę po 100€ za prąd bo przekroczyli limit .Śmiech na sali . Na Wachtendonk to zimno grzejniki pozakrecane podobno . Piekarnik zaklejony bo duzo prądu czerpie .Skoro osoby pracujące kiedyś w Tml przeszły do niego po czym nagle zjechały to świadczy ze coś jest nie tak z jego Firma.

Straszne
@Były Pracownik

Rotacja straszna co chwilkę ktoś odchodzi i przychodzi nowy a te warunki traktowania to prawda z niczym nie można się dogadać o nic poprosić wszystko jest masakryczne. Za dużo się upomnisz to wypad

Tymek

Czy w obecnej sytuacji są w ogóle możliwe wyjazdy bez kwarantanny na miejscu?

Obecny
@Tymek

Kwartanna ? On nie wie co to takiego

Były Pracownik

Stawka 6,40€ na czysto

@Były Pracownik

Teraz stawka wynosi 6.20€, śmiech na sali

Mao

A miałem się namówić kiedyś na jego gadki żebym przyszedł bo w TML będzie lipa, a tu widzę że jest całkiem odwrotnie tylko kłamstwa i problemowy człowiek, dziewczyny z Nacke tylko wyzywają go o kasę i wszystko że jest nie tak, teraz już nie bo je wywalił, UWGA na tą firmę szkoda tylko ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Teamwork Niederrhein - Wachtendonk

• Jak się pracuje w Teamwork Niederrhein?

Zobacz opinie na temat firmy Teamwork Niederrhein tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teamwork Niederrhein?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teamwork Niederrhein