logo Business Work and Coaching

Business Work and Coaching

Wachtendonk

Opinie o Business Work and Coaching

rasta 2014-12-06 13:49:43
hej ,czy ktoś z Was jeszce wyjeżdżał z Business Work and Coaching do pracy i może potwierdzić te opinie które powyżej można przeczytać ? znalazłem kilka ofert od nich i miałem zamiar się nimi głebiej zainteresować, ale jeżeli to wygląda w taki sposób w jaki opisujecie to chyba nie ma zupełnie sensu tracić na to czasu
byly 2014-12-09 14:58:12
Pracuje juz u nich ponad rok. Na poczatku nie bylo latwo,musialem zalatwic wszystkie numery itd. teraz nie mam wyplaty ponizej 2tys euro za 3 tyg pracy. wywalaja i owszem ale tych co maja lepkie raczki albo ciagle cos rozpier...mozna zarobic ale trzeba cos zrobic
JAgi 2015-08-24 14:14:11
Bakkary pojechałem miało byc 2000eur netto system 3/1 okazało sie ze zarobki to max 1500 za 12 godz.i bez sytemu - 200 euro za nocleg z Rumunami itp. porażka do pracy 12 km trzeba dojechać. Wszystkie formalnoći trzeba samemu ogarnąć jak meldunek konto niemieckie bo walutowe nie może być co okazało się dopiero na miejscu. A okres próbny 2-3 tyg. pracuje się za free to dowiadujesz sie dopiero po podpisaniu umowy.Panie z biura są miłe dopóki nie podpiszesz umowy później nawet tel. nie odbierają.Pozdrawiam
arko 2016-03-13 00:06:50
mam z tej firmy propozycje za 1700e 3 na 1 rozwozenie spozywki moze ktos cos podpowiedziec
Dan ilie 2016-10-21 12:50:18
Hola! Soy nuevo aqui...habla alquien español o Rumaní?de que se trata en esta empresa? Es seria?!?!
Zostaw swoją opinię o Business Work and Coaching - Wachtendonk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Work and Coaching