Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Marzena Frydel

Ja byłam dwa razy w Jupiterze, na sezony , jest ciężko, ale jak ktoś się pracy nie boi da radę, są godziny i można zarobić, lepiej nie sluchac opini samemu spróbować, jak się nie będzie podobać to nikt nikogo nigdzie nie trzyma , nikt nie chce pracownika który, ćpa ,pije, i nie przychodzi do pracy, ja sama osobiście polecam, być może dlatego że ja przyjeżdżam do pracy zarobić.. każdemu radzę samemu się przekonać. na pewno sama się jeszcze wybiore tam. Pozdrawiam.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Elżbieta

Dajcie sobie spokój z ta agencja

Elżbieta

Zgadzam sie z ooinia cpuny kryminał i tym pidobne lydzi traktują jak śmieci (usunięte przez administratora) Zero zainteresowania nowymi młodymi ludźmi moga cie zabić i nikogo to nie interesuje mam ostatnio rozne nagrania jak byl traktowany chlopak m9jej córki, i niestety zglisilam to b9 kiedyś moze ktos stracic tam życie. Nikt nie jest wzorowy ale nie m9zna tak traktiwac ludzi zwlaszcza na baarlo domek 26 a ostatnie sytuację. Mam nadzieję ze moje interwencję doklnaja tego ze bada tam kontrolę całego biura koordynatorow itp pracowników. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta

Orek

Nie pakujcie się w tą agencję bo będziecie tego żałowac.W Polsce w biurach okłamują ludzi że wszystko super a na miejscu wychodzi co innego.Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Robert Ślipek

Firma Jupiter.Przegladając ogłoszenia na stronie Niedziela.NL w internecie.W roku 2019 miesiąc Listopad.znalazłem ogłoszenie o przyjęciach do pracy na wózek widlowy.Po rozmowie z Panią Sandrą uzgodniłem pracę na ciepłym magazynie,wózek jezdzący tył przód tak zwany kombi truck.Co się okazało pracy takiej nie było i mogła być inna na zimnym magazynie i innym wózku.Czyli finał jest taki że nie ma 300 euro w kieszeni.Myślę że takie załatwianie spraw niech pozamyka wasze firmy. Z poważaniem i szacunkiem do pracy. Robert Ślipek

Anka

Siedzimy od tygodnia sciagnieci z Polski i nie ma dla nas pracy to jedna wielka porażka nikomu ale nikomu nie życzę tu trafić. Dostaliśmy gwarancję że zaczniemy pracę od środy a tu cisza masakra i porażka☹️☹️☹️

Jakub Pogorzelski

Proszę unikać za wszelką cenę. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Zostałem (usunięte przez administratora) przez biuto jupiter na kilkaset euro. Nie zostały mi wyplacone przepracowane godziny, urlop i dodatek wakacyjny mimo, ze minęło juz 2 miesiace od kiedy jupiter wyrzucił mnie na ulicę nie wywiazujac sie z umowy, ktora mowie ze są 2 dni na opuszczenie lokum. Jupiter nie przestrzega żadnych praw pracowniczych. Od 15 lat pracuje w rozmych zagranicznych biurach ale to biuro to jest (usunięte przez administratora). Warunki mieszkaniowe dużo gorsze niż w więzieniu. Dodam, ze pracownik administracji jupitera sugerował mi, zeby przynieś falszywe zaswiadczenie o nie karalność . Odnosnie nie wypłaconych mi pieniędzy za moją pracę to próbowałem załatwić to z jupiterem wielokrotnie, bezskuteczne . Teraz jestem zmuszony wystapic na drogę prawną.

Dramat traktuja ludzi jak niewolnikow bez zadnego ostrzezenia zwalniaja lamiac wszelkie prawa pracownicze jesli znacie jezyki omijajcie ta pseudo agencje pracy w Venlo do koordynatora tez sie nie dodzwonisz bo tel ma zastrzezony uklady mafijne

Cichy

Jedna z najgorszych agencji pracy na rynku... Biuro ma (usunięte przez administratora) na ciebie. Te najważniejsze informacje na temat warunków pracy są w głowie u szewowej, a nie w twojej umowie. Zakwaterowanie to jeden wielki żart. Pokój 4x2 to dwójka z piętrowym łóżkiem... A koordynator? Nie będę się wypowiadać na jego temat

Rafał

Znacie to uczucie gdy wprowadzacie się na nową lokację a współlokatorzy albo też ledwo nowi albo chcą spier :-) ... heh. Ah te niezawodne pierwsze wrażenie. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe w tzw. "Hotelu Niemcy" to pominąwszy sympatyczne Panie...SKANDAL... Pokój dwuosobowy okazał się 4 osobową norą. Budynek nie posiadał WiFi (chyba konstrukcja ścian nośnych nie pozwalała sic!) Na skargi typu brak wifi, prośby o dostarczenie szafek na rzeczy osobiste, turecki przedstawiciel agentury( tak, umyślnie patologizuje, przeinaczam) w pierwszej reakcji było stwierdzenie, że od 10-u lat, tfu...15-stu nikt nie narzekał,po czym padała obietnica zapewnienia ( zresztą prawnie zagwarantowanych) sprzętów (norma Nen4400 SNA)Jupiter zresztą chętnie się chwali posiadanymi cert. : https://www.jupiteruitzendbureau.nl/certificaten Jak możecie się domyślać... Szafek nie wyprodukowano.... ;-) No...uff... Teraz praca... Na miejscu w biurze okazało się, że nastąpiła pomyłka przy kierowaniu mnie do pracy. Zaproponowano mi więc inną.. Nie, nie była to praca w administracji (za szybko na awans pionowy). Nie, nie wiązała się z podwyżką wynagrodzenia. Nie, nie marnowałem w niej zbyt dużo czasu- bo mało jej było. I WY nie marnujcie czasu i nerwów. Pzdr.

Zuzia 36

Przyjmujecie ludzi którzy są karani w ubiegłym roku 03.09.2019 przyjęłchal do was (usunięte przez administratora) mieszkał na gemente w hotelu później piją i cpaja i nie wiadomo co jeszcze robią a koordynator(usunięte przez administratora)dziwi się później że karty do bankomatu giną w tym roku też się wybiera tam na gemente

Nusia

Później giną karty do bankomatu dziwne zeczy

Nusia

Przyjmują ludzi karanych 04.09.2019 przyjechał do pracy nie jaki (usunięte przez administratora) na hotele na gemente mieszkał piją cpaja i nie wiadomo co jeszcze w tym roku też ma jechać i co dalej go przyjmniecie do pracy uprawnień na wózki też nie ma

Sznycel z frytkami

Siema, robiłem 2 miechy, początek ujowy ale się da przyzwyczaić, spanko na Maassbre, 2/3 ludzi to cpaki lub menelixy, uważajcie na tego chudego przecpanego szczura co przesiaduje u Dawida i Marka bo ma lepkie ręce, zajumal ziomkowi telefon, chodzi po domkach i (usunięte przez administratora) do mordy szuka. Praca jak praca trzeba wstawać (usunięte przez administratora) do roboty a nie walić gruchę. Bywały dni wolne, wtedy z ziomami jeździliśmy do Venlo po najlepsze skuny i jaraliśmy w opór, polecam gruzzz. Pozdro młodych i ekipę Kozaka.

Tomas

Witam nie polecam tego biura (usunięte przez administratora) na wielu ludzi moi znajomi i uciekaliśmy z tego biura Kobiety z biura bardzo chamskie są i (usunięte przez administratora) by na domkach zarobić.

Rob

Znalazłem ofertę pracy przez Jupiler ale czytając.komentarze chyba sobie raczej dam spokój. Widzę nie ciekawie się dzieje w tym venlo...

Martyna

@rafal to sprowadzają was do pracy a nawet nie mają jej zaklepanej dla was? To bezsens.

Szymon

Hej czy ta firma daje dodatki zmianowe albo za nadgodziny

Brunett1995

Hej właśnie niedawno z mężem zaczęliśmy prace i jestem mile zaskoczona pozytywnym nastawieniem do ludzi,Pana Kordynatora Dawida. Poprostu przesympatyczny człowiek który nam bardzo dużo pomógł i to mu bardzo zawdzięczamy. Przed wystawieniem naszej opini czytaliśmy poprzednie opinie o Dawidzie i jesteśmy zażenowani tym co ludzie wypisują o tym człowieku. Ludzie poprostu się mszczą za to ze człowiek który jest koordynatorem,wyrzuca z pracy osoby które są pod wpływem alkocholu,albo tak inaczej nazwać wczorajsi. Czytaliśmy również o budzeniu rano po ktoś zasypia do pracy. Ogolnie moje zdanie jest takie albo się przyjeżdża do pracy pracować uczciwie i być człowiekiem dla drugiego człowieka,albo się przyjeżdża tylko po to żeby się dobrze bawić,wiec brawo dla tych mściwych ludzi,ale pamiętajcie ze Karma Wraca. Pozdrawiam ;)

Hej ja jestem tutaj miesiąc. Praca jak praca jeśli ktoś przyjechał pracować to będzie pracował a nie imprezował. Co do biura hm panie trochę nie mile ale każdy może mieć '' zły dzień ''. Co do Dawida super koordynator, wszystko idzie z nim załatwić jeśli jesteś do niego w porządku to i on będzie ok. Więc nie rozumiem opinii ludzi którzy piszą je negatywne widocznie przyjechaliście się bawić a nie pracować albo nie wiecie co to praca w Holandii zawsze można trafić gorzej,. Pozdrawiam ☺️????

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter