Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Majster

Witam,planuje wyjechac z tej firmy za tydzien, słyszałem że niby wszystko ok, po opiniach czytając to już sam nie wiem, pracuje tam Pani z Jarosławia ?

Majster

Witam, chce wyjechać za tydzien przez ta firme, nie wiem co myśleć , jest praca czy nie ma ? Słyszałem że niby ok wszystko a po opiniach już nie wiem...pracuje tam Pani z Jarosławia ?

Hsrtis

Witam, mam propozycję od Jupitera do Lidla na wózku ept i innych. Czy ktoś tam pracuje? Jakies opinie? Pozdrawiam

Patrycja

Czytam te opinie i nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Chce jechać z chłopakiem do Venlo do sałatek ale nie wiem czy warto? Ktoś aktualnie pracuje albo ma zamiar wyjechać ?

Gal anonim
@Patrycja

Nie polecam wam tej agencji jeżeli chcecie na salatkach pracować to bylibyście pewnie na Maasbree a tutaj patologia libacje cpanie koordynator którego nic nie interesuje raz są godziny raz ich niema szukajcie innych agencji i patrzcie na opinie jeżeli jest dużo negatywnych nie jedzcie bo tutaj nie zarobicie Panie które pracują w W agencji na terenie Holandii nic wiecznie nie wiedzą wieczny problem cokolwiek załatwić główna szefowa to o połowie rzeczy niewie ale wkoncu wszystko wyjdzie na jaw i trzeba pamiętać tutaj niema szacunku Polak jest jak śmieć.

XXXX

wszędzie tylko nie tam

Lol
@Patrycja

Ja pojechałem na warzywa i wylądowałem na skanerze warunki tragedia male wyplaty i godziny znikaja

monter
@Patrycja

Ty się w ogóle nikogo nie pytaj, ile ludzi tyle problemów i opinii, nic się Wam nie stanie jak sprawdzicie sami, a jak nie będzie odpowiadać jedna agencja są inne. Najważniejsze być samemu w porządku, a jeśli ktoś wtedy nie jest- rozliczyć go wprost proporcjonalnie do zachowania. Jest prawo NL i są w razie czego urzędy w przypadku łamania prawa czy przestępstw, warunek - co najmniej 2 języki obce, z policją i w urzędach dogadacie się w angielskim.

@Patrycja

Czytasz i nie wiesz co myśleć. Wszystko co jest tu napisane negatywnie jest prawdą.oczywiscie cpuni i alkoholicy są, patologia też przyjeżdża. Za złe zachowanie, czy nie chodzenie do pracy wywalają na zbity pysk praktycznie odrazu, że nie masz się gdzie podziać, ale wyrzucają również normalnych ludzi, którym zdarzyło się zachorować np. na grypę i kilka dni muszą posiedzieć w domu. Chorobowego nie wypłacają o tym możesz zapomnieć, a jak się upomnisz to już nie masz pracy itd. Są też fajni i pracowici ludzie. Miejsce pracy, jak trafisz masz fajnie i godziny itd. a jak trafisz na Pakistan czy inne ścierwo to się żyć odechciewa. Nie ma mnie już w tym biurze kilka tal, ale jak czytam to wszystko to widzę, że nic się nie zmieniło. ????‍♀️Co do koordynatorów są praktycznie nie do ruszenia. Muszą wywinąć naprawdę mega numer, żeby ich wywalili. Skargi, że piją i ruchają co popadnie nic nie da. Tak więc wybierz lepiej adecco, czy Manpower, albo zachccz się w Jupiteze na chwilę i szukaj w tym czasie czegoś innego. Na plus by było posiadanie własnego auta, nie jesteś wtedy uzależniony od busów i innych ludzi. Twój wybór. Powodzenia ????

Sławomir
@Patrycja

Pati jak jesteście normalni to daj spokój wybierz agencje AB midden co do kasy to jupiter płaci na czas ale cała reszta to takie (usunięte przez administratora) że szkoda gadac

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Sławomir

Drodzy rodacy wszystko co piszą o Marcelu i tej firmie to prawda. Jestem osobą nie pijąca nie cpajaca od 10lat w zaeidzie. Katastrofa jak mają kontrolę to zamalowują grzyba nie ma polskiej telewizji ani internetu chyba że na bungalach w środku lasu gdzie jeden turecki sklep bardzo drogi. W pracy to samo 80%ludzi naćpanych jak torpedy Półtorej godziny musisz czekać na busa Jeżeli lubisz klimat meliny śmiało to miejsce dla ciebie.

Skandalista

Ja polecam agencje, jestem od dwóch tygodni i jak jest się normalnym to traktuja Cie normalnie. Wystarczy wstawać do pracy i robić swoje, a można wtedy żyć normalnie i nie narzekać. Z Marcelem można się dogadać i jak ma możliwość to zawsze pomaga. A co do ludzi którzy są na lokacjach i tworzą patologię to jest tak w każdym biurze na terenie całej Holandii. Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam.

Starywyga

Polecam tą agencję z całego serca. Jedyne takie miejsce, gdzie można zagiąc czasoprzestrzeń, jednego dnia jesteś w Niderlandach a drugiego wchodzisz w teleport znanym busem pracowniczym i trafiasz do Pakistanu. Jeśli nie przeszkadza Ci praca na kacu to miejsce jest idealne dla Ciebie. Jesteś bardziej wydajny po narkotykach? To właśnie trafiłeś pod dobry adres. Zdarza się tak, że w ciągu tygodnia można stracić siedem dni. Wypłaty na czas, jeśli czas jest dla Ciebie aż tak ważny. Reasumując, dobre miejsce dla każdego, co ceni sobie wydanie całej wypłaty na napoje wyskokowe bądź substancje odurzające. Warunki bardzo dobre, codziennie pokojowki dbają o czystość twojego wnętrza. Praca jak praca, trzeba pracować. Jeśli potrzebujesz kontaktu z koordynatorem, jest do twojej dyspozycji 24/7 w każdej nawet drobnej sprawie. Na każdego pracownika czeka prywatny lekarz specjalista. Daje 5/5! Nie czekaj, aplikuj już dziś. Ps. Nie każde narkotyki są dobre, niektóre są (usunięte przez administratora)

Iza

Witam,masakra jakie (usunięte przez administratora) piszcie ,nie byliscie w innych agęcjach pracy?? Jak się komuś nie podoba Agęcja Jupiter nie trzyma nikogo,na siłę a co do kordynatorów to (usunięte przez administratora) powinno kogoś obchodzić życie prywatne,Pana Marcela czy Dawida.

Iza

Witqm,dlaczego ktoś czepua się kordynatorów?? Każdy ma prawo robić ze swoim czasme wolnym, robić co mu się podoba,i (usunięte przez administratora) powinno obchodzić życie prywatne,Pana Marcela czy Dawida,pozatym jak się komuś nie chce robić to wszędzie bedzie mu źle a Agęcja Jupiter nikogo noe trzyma na siłę wiec nikogo nie trzymają na siłę.

Potencjalny pracownik

Chciałam przestrzec ludzi którzy się tam wybierają...warunki spartanskie to raz a dwa ten cały Waldek ściąga ludzi tylko dlatego że ma umowę podpisaną umowę z busami.... po przyjeździe okazuje się że nasza trójka zostaje rozdzielona bo niby nasz pokój się maluję i każą nam czekać w syfieeee az coś wymyśla, nie ma gdzie się umyć ani położyć! Nie polecam nikomu tej firmy !! (usunięte przez administratora)

Karolina22

Tak to normalne też mam faceta w wieku mojego ojca i jest nam dobrze. Czego tu zazdrościć?

Czesio

Ogolnie praca jakw praca . Wystarczy wstawac do pracy isie robic to co trzeba w pracy . Lecz przestroga dla nowychmnie . Osob . Niy logowac sie na otwarte sieci wi-fi . Sa tam hakerzy. Kradną dane osobowe . Mają ddostęp do danych osobowych. Później nękają osobe ktora jest schakowana i bezbronna . Niy polecam nikomu malych lokalizacji typu boekend . Zostaniecie sami . Sam osobiscie ucieklem i policja nikomu tam niy pomaga

Czesio
@Czesio

Byla podobna sytuacja rok temu z kobietą mlodą niy wiem co sie stalostało z niatego . Jest wiecej osob pokrzywdzonych . Mozliwe jest , że jakas grupa ludzi od daenarazu krzywdzi tam ludzi lub z ubiegiem czasu może ktos zniknąć . Uwazajcie na siebie . Jezeli ktos slyszy wolanie o pomoc to pomagajcie im. To wszystko robią polacy

Pracownik Jupitera

Nie rozumie czemu mój komentarz został usunięty przecież to wiele mówi o firmie jeśli koordynator przed 40stka marcel jest w związku z 19 letnia dziewczynka z Polski ????????????????????????

Praccownik roku jupitera

Ja prsciwalem dwa lata w jupiterze i jak chcialem zika to mnie zwolnili bez zadnych wyjasnien mialem 15 minut n spakowanie wiec mi (usunięte przez administratora) ewelina ze ludzie ktorym sie nie chce robic maja zla opinie

Praccownik roku jupitera

(usunięte przez administratora) oszusci (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika czlowiek odprowadza skladki za ubezpieczenie ktore nie ma.kordynatorzy ktorzy sa na parku szczegolnie pawel z valkensward to chujoza ktora zamiast pomagac to utrudnia czy mowi ze nie ma czasu a czlowiek potrzebuje do lekarza co to (usunięte przez administratora) ma byc ja sie pytam.nie jezdzijcie do jupitera najgorsza agencja w holandi

Rozpierdol

Civilian a może nie jest prawdą że 31/12/2019 na maasbree na parku work and stay została zgwałcona dziewczyna co ty na to ?

piotrek

Czy możesz mi napisać jak jest z pracą kierowcy który wozi ludzi do pracy?

Byłem, widziałem
@piotrek

To jeszcze gorsza opcja niż zwykłe prace tam. Musisz być dostępny cały dzień i wieczory, zawsze pod telefonem, choć jeździsz non stop, a kasa słaba. Po kierowcach widać że mają dość tej roboty.

Ewela3089

Witam nie zgadzam się z nie którymi opiniami ja akurat mam dobre zdanie o firmie, źle opinie piszą ludzie którym się pracować nie chce i znajdą sto powód dla których firma jest zła, każdy by chciał leżeć i zarabiać, ja jestem zadowolona z firmy i napewno tam wrócę

Aga
@Ewela3089

Ta firma nie jest dobra Jedziesz do pracy i w tygodniu 1 dzien pracujesz lub 2 dni.To jest firma ?l nawet jeśli chcesz pracoaać to pracy niedostaniesz.Bo tam wydzielaja .Idziesz z rana lub na wieczor patrzysz czy na liscie do pracy jestes?l cie nie ma znow.A mieszkanie sobie licza .!!Ja byłam tylko 2 dni i wrocilam do Pl Wyplata 30 frankow za tydzidn po odliczeniu mieszkania A na tydzien było wiecej wydane .Zeby im ludzie tylko mieszkania oplacali.Ta firma wykorzystuje.I nuelicza sie z czlowiekiem!!!Jesteś nikim tam!!(usunięte przez administratora)

SŁAWOMIR WACH

Niebawem na (usunięte przez administratora) film o tej "agencji" Pozdrawiam i polecam nooooo takich dobrodziei nie znajdziecie na calym swiecie. Ps. żeby nie bylo po 7mc zostalem wyrzucony za 0.32 promila rano w pn wydmuchane w alkomat z odpustu chyba ( zobaczycie autentyczne nagrania rozmow z panienkami z biura, zachowania koordynatorów, naćpaną pania koordynator w akcji)

Czy jest tu ktoś kto może szybko mi odpowiedzieć szczerze na kilka pytań?

civilian
@Zainteresowany

Pytaj;)

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter