logo Jupiter Uitzendbureau B.V.

Jupiter Uitzendbureau B.V.

Eindhoven

Opinie o Jupiter Uitzendbureau B.V.

rrrrr 2014-02-11 17:36:30
Ludzie przestrzegam was przed tą firmą moja dziewczyna pojechała tydzień temu do pracy przez tą firme u właśnie wraca sprowadzają ludzi a nie ma pracy a jak jest praca to nie wypłacają wypłat osoby które już tam pracuja od jakiegos czasu nie dostaja wypłat od 2,3 tygodni. W biurze nas zapewnieli ze jest wszystko ok pracy jest na tyle że robią po 12 h dziennie a jak dziewczyna pojechała to wszystko inaczej wygląda pracy ledwo jest na 8 h .naprawde dla tych którzy chcą jechać z tej firmy nie ma sensu bo traci sie tylko pieniądze na podróż i przeżycie do czasu ,,WYPŁATY'' o ile sie ją dostanie .
psss 2014-10-15 11:51:06
najgorsza firma z jaka miałam do czynienia.Narażają ludzi na koszty dojazdu zapewniając iż jest dużo pracy a co do czego godzin jest tak mało że ledwie wyszłam na zero.Do tego niby opiekun tzw Diter ma tak głęboko wszystkich gdzieś no ale czego się spodziewać po człowieku który dzień zaczyna od piwa.Żenada.Zdecydowanie nie polecam nikomu
bambi 2015-04-20 19:37:02
Elo dla tych naiwniakow co pojechali przez Jupii...Ter:) jupi to bedzie jak tam nikt wiecej nigdy nie pojedzie:). Bylem tam house majstrem i powiem wam jedno... Jak ja odszedlem to cos musi w tym byc na logike myslac:). A ludzi bez jezyka co nie potrafia i boja sie powiedziec swoje w twarz - tak jak ja to zrobilem, to jupiter wrecz kocha:). Kocha zrzerac wasza kase za wasza ciezka prace:). ja zarabialem 20h w tygodniu i mialem smieszne dodatki np. cieply posilek - czyli kawa :). Jaja jak diabli. To sa totalne buce w tym biurze jupitera:). Niby ladnie opowiadaja, ze to i to, jest dla was placone, ale coz.... jak sie nie zna tej roboty od podszewki to tak jest, ze ludzie jada bo nie maja wyjscia albo nie potrafia sie cenic:). I pozniej jest jak jest... piwa nie mozna sie napic:). No smiech na sali jak ta lala. Omijac, omijac i najlepiej nie myslec o jezdzie przez Jupiter z Venlo. Naprawde tepa agencja a myslenie to maja jedno... ssac z was ludzie ciezko pracujacy kase i zebyscie mieli jak najmniej praw, albo byscie jak najmniej o nich wiedzieli :). Szczera prawda i samo zycie. Pozdr dla domku 473:)
Wojtek 2016-04-19 08:52:35
Hej, a czy w aktualnym roku może coś się zmieniło? Wątek trochę ucichł, ale to też może być dobra wróżba, czasami jak jest dobrze to po prostu hejt ustaje :) Taką mam nadzieję, bo szczerze - ja słyszałem dobre opinie.
rozczarowana 2016-11-10 19:32:37
Nie polecam! Wszystko co obiecuje pan Waldemar zarowno w ogloszeniu jak i telefonocznie jest kłamstwem! Za KEMPINGI LETNIE w zimie bez internetu, naczyń i poscieli (a nie tak jak obiecuje nowoczesne domki) trzeba płacić 70 euro tygodniowo. Robota parę dni w tyg albo Wgl w koszmarnych warunkach (zimno i mokro). Wiekowka również obowiązuje a nie tak jak owy pan opowiadał ze albo wiekowka albo domek.. jeżeli ktoś się szanuje to radzę omijać ta agencje szerokim łukiem
Zostaw swoją opinię o Jupiter Uitzendbureau B.V. - Eindhoven
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jupiter Uitzendbureau B.V.