Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Oszukany&Wyczesany

Witam obecnie przebywam w Venlo na Eidnhpvebsweg 7 i od razu was przestrzegam przed tym całym Jupiterem .Tutaj wszyscy chodzą bez pieniedzy, jedynie co tutaj najlepiej wychodzi to to ,że Wszyscy sprawują Nocne dyżury bo nikt tu nie Śpi bo ten ten Marcel tutaj zaopatruje w Prochy wszyscy się dziwnie zachowują gdyż są Ostro wyrwani. W weekend są tutaj Orgie do rana .

civilian

Witam, widzę że same złe komentarze pojawiają się na temat firmy Jupiter, a czemu? Może przez osoby które zostają "wywalone" za ćpanie, picie i nie chodzenie do pracy nie wspomnę o osobach które notorycznie się spóźniają.. Jestem osobą która pracuje w firmie 2 miesiące i mieszkam na Maasbree z czym bardzo polecam, nie spodziewałam się że wyjeżdżając mogę trafić na takie warunki ^^ nie mówiąc o pełnym wyposażeniu na domkach i hotelu czy darmowym dojeździe do pracy;) Bujda jest to co piszecie że jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jedziecie po kordynatorach jak po szm*tach.. Nie wspomnę o mieszkającym na Maasbree Dawidzie.. Ma największą grupę osób zarządzania, więc nie dziwcie się że będzie się pie*dzielił z osobami którym nie zależy na pracy. Pomoże każdemu aby było jak najlepiej, nie powiem złego słowa nawet;) Mówicie że nie ma godzin ani płacy, to ile wy chcecie zarabiać.? "Czerwony dywan" rozłożyć i najlepiej nic nie robić.. Płacą normalnie i systematycznie co tydzień:) Polecam zdecydowanie firmę Jupiter, i nie kierujcie się złymi komentarzami bo to jest bujda co piszą.! Przyjeżdżajcie, polecam ^^

Obserwatorka

Po moim przyjezdzie pierwsze dwa dni mialam wolne , potem trafilam jako skoczek do dwoch firm myslalam , ze caly czas tak bedzie . Od poniedzialku trafilam na firme banken i nie mogę powiedzieć złego słowa , godziny są i jest platne ok , koordynator Dawid reaguje na kazda probe przemocy wobec kobiet i nie tylko za co pisza glupoty , ze bije ludzi , ale to gluoty wyssane z palca bo gdyby feralnej nocy , ktorej do niego napisalam ok 2 godziny w nocy nie zareagowal to facet zabil by kobiete tak ja pobil . Jesli chcecie pracowac to bedziecie .

Agnieszka999

Oszukali mnie i na pieniądze i na miejsce zamieszkania, na godziny pracy, w sumie na wszystko. Nie życzyłabym najgorszemu wrogowi pracy z tą firmą.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Elti

Dużą ilością godzin siedzę tu już ponad miesiąc i od tamtej pory co przyjechałem pracuję po 4 godziny dziennie i mam 4 euro na godzinę a pan Waldemar pisał gadał że będę miał 7 mam 18 lat i 4 euro to jest jakaś masakra

Andzia

Witam, tragedia byłam 6 tygodni i nie mogę powiedzieć pracę przez ten czas mielam ale zarobki nie do końca zadowalające ale poza tym brak organizacji i fachowców do szasobow ludzkich.Pojechalam na urlop i w czasie tegoż urlopu dxwonilam do biura aby mieć gwarancję że po Europie będę miała pracę i Pani z biura poinformowała mnie że tak praca na mnie czeka więc pojechałam i miałam wrócić 20 -12 ale niestety po dwóch i pół tygodnia okazało się że jeżeli nie zostaje na święta to do widzenia bo pracy dla mnie nie ma .Kpina tak tam traktują ludzi coś nie pasuje do widzenia.totalnie nie polecam

czas minął

Ciekawe jest to ilu ludzi zapomniało się upomnieć o kaucje np. za identyfikator.....

Ona

To najgorsza agencja w jakiej byłam ściągają ludzi do pracy bo mają kasę za nich a nie ma pracy w tygodniu 8 godzin to chyba żart I jeszcze za cele trzeba płacić. Jest dużo takich spraw żeby opisać nie polecam z całego serca . Życzę tym co się zdecyduje tam pojechac cierpliwości .

Sid

Witam. Jupiter jak firma jest super wypłacił z wszystkim ale kordynator Dawi . Na Massbre jest nie ogarnięty za dużo zaczęła nie legalnych subsanci i alkoholu. Dobrym przykładem jest jako kordynator przyszedł do nas o 23.45 i wypił z nami Wika 2 sztuki i piwa z 4 . A na drugi dzień przy o sprawach dom pracy daje ludziom alkomat i wywala do Polski A razem z nami pije i jemu wszystko woli. Moim zdaniem jak taką praca może tak być k9rdynatora to ja też chce być po drugie pardon jest sytuacja taka że jego kumpel może być Kajetany i pracy nie stracił i wszyscy o tym wiedzą albo jeszcze sytuacją z baranów gość pije pionu nie może złapać o jest ok. Jak dla Dawida zapłacisz 100 euro to masz lokum na hotelu lub postawisz jwnu 2 buteli barbeluchy. A ja w własnej osobie się wypowiem jak ludzi nie byli w robocie bo po ułani A ja miałam wolne to ja sobie kochałam to kazań mi być o 9 na bus i mi jeszcze kazał na kaca wypić piwo i sam mi dał 2 drinki i powiedział że wszystko jest ok. Ale jak ktoś jest wyloty to ma problem może ma niej promil to co boli. A spoko amfetaminy ludzie na numer Pan w kubku siedzą po 4 osoby i walą bez problemu to jest agencja. Nie polecam omijać z daleka . .

Rumcajs
@Sid

Zastanów się co piszesz bo on raczej pożycza byście mieli co jeść , a nie bierze .Wyrzucona patologia z pretensjami

Konerlia
@Sid

@Sid, po pierwsze jak piszesz, pisz poprawnie bo ani składu ani ładu. Czytać jednym ciągiem się człowiekowi nie chcę, po drugie większej głupoty nie czytałam, skąd Wy ludzie bierzecie takie informację? Przyśniło się Wam czy jak? Jeżeli nie pasował Pan Dawid i jego wybryki, trzeba było się udać do biura, aby przenieśli na inną lokalizację, jak Massbree takie okropne i patologiczne było ... NO COMMENT ????

Bugla

Nie polecam firmy jupiter pracowałam w Total Berry masakra na hali zimno strasznie uważam że stawka z tego powodu powinna być wyzsza a ja za 34,5 h + 8 h w sobotę czyli łącznie 42,5 h dostałam 320 e według mnie to bardzo mało,współczuję tym którzy tam jeszcze pracują bo z tego co gadali to często w sob pracują do 17 ja na szczęście byłam do 15 ale jak na sob to i tak długo,pani prowadząca Beata,krótkowłosa,niska blondynka w firmie total Berry stosuje mobbing dziwne że nikt na to nie reaguje szczerze byłam w szoku jak zwraca się do ludzi,były dziewczyny które przez nią płakały bo już nie miały siły wysłuchiwać co zrobiły nie tak,inne liniowe podobnie jak pani Beata podchodzą do nowych ludzi traktują człowieka z góry bo nowy to pewnie odrazu głupi,wyjątek to liniowa Natalka najlepszą liniowa,poza tym do pracy miałam na godz 6 o 4 przyjeżdżał bus a o 5 byłyśmy w pracy gdzie musialysmy godzinę czekać ,po pracy ok 2 godz czekania na bus,koordynator ma totalna olewke ,gdy zadzwoniłam do niego z pytaniem czy automat jest zepsuty bo nie dało się drzwi otworzyć usłyszałam nie wiem ja nie używam tych automatów,człowiek strasznie antypatyczny jak przyjechalysmy z koleżanką nad ranem gdzie było ciemno pokazał palcem gdzie mamy iść i tyle facet anemiczny i olewajacy wytrzymałam tydzień i zwolniłam się pojechałam do firmy gdzie do pracy dojeżdżam rowerem w 15 min uważam to za bardzo dobrą decyzję nie polecam a już napewno nie total Berry i nie że względu na pracę bo była super ale ze względu na p.beate

????????????????????????????????????????????????????
@Bugla

Spadła ze swojego stanowiska i jak narazie nie pracuje na Total Berry. (usunięte przez administratora) Panią Bożenke pozdrawiam bardzo gorąco. Fajna kobitka. Pozdrawiam

Banda ćpunów i pijaków włącznie z tym pseudo-koodrynatorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buło zimno i padał deszcz i marzłam a ten (usunięte przez administratora) chciał mnie badać alkomatem? jakie on miał w ogól uprawnienia jak sam bym nabzdryngolony a potem mnie pobił!!!!!!!!!!!!!!! kobietę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!serio? nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Anna

Pani Anno, czytamy wszystkie komentarze. Mamy co prawda bardzo mało informacji, ale sprawdzimy to.

ANJA

Co raz czytam komentarze, opinie i bluzgi na Jupietr, dziwię się że tyle osób przedstawiło negatywne opinie, a reszta dalej zaparte tam jedzie ???????????? Powinno coś Wam to dać, jeżeli tyle osób było, przeżyło i nie jest zadowolona z pracy w Jupiter. Ja akurat miałam dobre warunki, alee to bylo wieki temu, gdy Pan Dawid był prawdziwym koordynatorem, który oprócz ogarniania ludzi do pracy, był pomocny i zawsze można było na niego liczyć. I też nie chce mi się wierzyć, że pobił jakieś kobiety ???????????? kolejna bajka wyssana z palca.. Jak smarujecie komuś (usunięte przez administratora) w necie to smarujecie szczerze.. Na dzień dzisiejszy nie wiem jak jest w Jupiter, obecnie mam świetne wspomnienia i z pracą i z ludźmi wokół. Ale jeżeli jest tak jak ludzie piszą ( niewiadomo czy szczerze czy fałszywie) To bardzo dużo się pozmieniało na niekorzyść nowych osób.. powodzenia!

@ANJA

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i cieszmy się, że miała Pani dobre wspomnienia ze współpracy. Życzymy wszystkiego dobrego!

Sebastian

Pracowałem dwa lata,powiem krótko,wolna amerykanka,chodzisz do pracy-możesz robic wszystko! Szefowa preferuje narkomanów ,bo są wydajni,reszta sie nie liczy! Kradzieze,bójki,hanel towarem-za zgodą =działką dla dawidka;) reszte sami sie domyslcie,biorą wszystkich ,bo tylko to sie liczy,a radzić sobie musisz sam.Kierowcy robią po 60/70h tyg,to jest zagrozenie dla zycia,Niepozdrawiam

Gal anonim

Jedna rzecz mnie dziwi czemu mój komentarz został usunięty????

Gal anonim

Ogólnie to kiedy zrobicie porządek wy jako dobra agencja z koordynatorem Dawidem patrząc na opinie dalej biuro pozwala wyrzucać ludzi przez wiecznie nacpanego pijanego Dawida gdzie tu jest logika a co najgorsze wyrzuca ludzi w nocy bez możliwości, załatwienia jakiegolwiek transportu i kontaktu z biurem reasumując są odpowiednie przepisy regulujące takie zachowania do tego zgłaszam wasze podejście do spraw takim organizacja jak FNV SNCU SZW FAIR WORK jak to się mówi przelala się czarna goryczy jesteście najgorsza agencja z jaką przyszło mi pracować myślicie że to tylko opinia hmmm nie jestem pierwszy dzień a dobrze znam przepisy a zatem do zobaczenia.

Sok

(usunięte przez administratora) okradaja z godzin scierwa (usunięte przez administratora)

Sokol

Najgorsza agencja w jakiej bylem mieszkalem na hotel niemcy przez pierwsze dwa tygodnie bez cieplej wody o ogrzewaniu mozna bylo zapomniec (usunięte przez administratora)

andrzej

jaki super pracodawca oj ekstra pojechalismy do pakowania sałatek a wylondowałem w metalowym kontenerze przeżucając tony pomidorów z ciągle pijanym koordynatorem i jeszcze byliśmy straszeni oszósci a wręcz (usunięte przez administratora) która wyzyskuje ludzi kłamie i tak de fakto ma człowieka w d...kasa się liczy a człowiek jest traktowany jak nic pozdrawiam serdecznie oszustów z jupitera

Roodrigesss

Z pozdrowieniami środkowym palcem dla kondynatorkow Marcelina i Dawidka wiecznie porobionych skurrrrr i Tomeczka co sraja wyrzej niż (usunięte przez administratora) czymaja

Nie polecam tej firmy nie dość ze kłamią to do tego placi się za ubezpieczenie którego się nie ma warunki do mieszkania zle sa w domkach zimno ogrzewanie nie dziala koordynator Dawid ludzi nie szanuje wogule ciągle on p(usunięte przez administratora) ludzi nie polecam tej firmy same (usunięte przez administratora) w niej pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter