Opinie o PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands w Venlo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands w Venlo

Adrian2.0

Jak działa PRAN. Po przedstawieniu oferty pracy przez bardzo uprzejme Panie: Patry.ję oraz Anstaz.ę ze stawką 520 euro/tyg., udałem się do pracy do Holandii. Na miejscu po przepracowaniu 2 piewrwszych tygodni okazało się jednak, iż rzeczywista stawka to 470euro/tyg. 50 euro różnicy tygodniowo to bardzo dużo. Pracownice biura Covebo w Venlo twierdzą, że o wyższej stawce nigdy nie było mowy. Wniosek nasuwa się prosty: pracownice biura PRAN mają za zadanie telefonicznie/mailowo zawyżać stawki celem zdobycia jak największej ilości pracowników dla np. COVEBO. Jest to (usunięte przez administratora) i nie mogę polecić tego pośrednika.

Xdxd
@Tomek

Czy możesz polecić lepszą agencję?

Adrian2.0

Tomek Nowy wpis
@Adrian2.0

Covebo Otto Crown to agencje złodziejskie. Nie pracuje się przez te agencje

Wow Nowy wpis
@Adrian2.0

Znam Rumunów co robią za 240 euro, ja mam ledwo 400 i chciałbym mieć 400+ dlatego szukam czegoś lepszego a Ty Polaczku płaczesz, że masz 470? A kim Ty jesteś? Mówisz chociaż komunikatywnie po angielsku?

Xdxd Nowy wpis
@Tomek

Czy możesz polecić lepszą agencję?

Czy PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands ma ściśle ustalone godziny pracy?

Witam, wyjezdzałem do holandii przez pran już kilkakrotnie i przeważnie nie było "większych" problemów poza drobnymi komplikacjami. Natomiast w tym roku wyjazd był zupełnie inny, wyjechałem do ID Logistics przez Pran i pomimo gwarancji godzin ludzie pracowali po 1-2 dni w tygodniu. Mało tego. Wypłaty dostawali na minusie gdyż mimo, że nie pracowali byli zobowiązani opłacić domek wynajęty przez pran. Biuro twierdziło, że praca ruszy i godziny będą w następnym tygodniu. Mówili tak praktycznie co tydzień a pracy jak nie było tak nie ma. Praca powyżej 30h tygodniowo była praktycznie nie możliwa. Pracownicy pracowali nawet czasem tylko 7,5h tygodniowo a niektórzy nie mieli takiego szczęścia i mieli cały tydzień wolny. Dostaliśmy busy którymi nie mogliśmy nigdzie jeździc poza praca i tylko raz w tygodniu na zakupy. Teraz do pracy jeździmy autokarem prawie jak bydło jadące na ubój. Porażka. NIE POLECAM TEGO BIURA. Już nigdy więcej nie wyjadę przez Pran. Dziękuje i pozdrawiam, były pracownik.

Byłem_widziałem

To niestety nie wina PRAN tylko klienta czyli ID Logistics, to chyba najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować w Holandii. Nie dość że pojechałem tam jako operator wózka widłowego (w ciul lat doświadczenia) a po przyjeżdzie do firmy IDL usłuszałem, że nie mają zapotrzebowania na wóżkowych, więc mogę pracować jako orderpicker, kiedy powiedziałem, że nie na takie stanowisko przyjechałem pracować to lider stwierdził iż drzwi są tam jak mi się nie podoba, przyjechałem tam do pracy, więc trzeba było się zgodzić. Co do godzin pracy, to niestety tak to u nich jest, kiedy mają zapotrzebowanie bo na przykład nie wyrobią planu, to ludzi jest aż nadto a kiedy jest lipa to biorą tylu ilu im potrzeba. Podejście do pracowników też nie za bardzo. Także tu nie obwiniał bym PRANa o tę sytuację. Dodam, że pracowałem przez inne pośrednictwo pracy niż PRAN. Pozdrawiam

Meluzyna

Troche potrwalo zanim znalezli mi prace, ale warto bylo czekac. Na poczatek pokoj dwuosobowy, teraz juz przechodze na swoje. Warto z nimi zaczac, a pozniej poszukac czegos na wlasna reke jak sie chce zostac na stale

@Meluzyna

Jak samemu się znajdzie zakwaterowanie to wychodzi o wiele taniej niż gdy oni ogarniają?

Wiktoria
@Meluzyna

A pamiętasz dokładnie ile to trwało? Jak długo czekałaś aż znaleźli ci pracę jakąs?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Blacharz samochodowy
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
logo firmy Monter naczep
Venlo
PlusJob Poland Sp. z o.o.
Mati

Czy jest tu ktoś kto pracował przez tą agencje jako operator CNC?

Katarzyna

Ja jestem bardzo zadowolona z tej agencji, jezdzilam przez PRAN przez dlugie lata, kontakt z rekruterami bardzo dobry, rzetelne informacje zarowno plusy i minusy tego co mozna zastac na miejscu, a wiadomo ze w wiekszosci agencji prawdy sie nie dowiesz, takze ja nie mialam nigdy zadnych problemow z tym, zeby mnie cos zaskoczylo na miejscu. Ze swojej strony jak najbardziej polecam PRAN, tym bardziej ze firm jest duzo i mozna zle trafic. Juz nie zamierzam wyjezdzac, ale corka chce wyjechac na wakacje do pracy w Holandii, takze bede o nia spokojna, bo uwazam ze jak cos sie sprawdza, to nie ma sensu tego zmieniac.

Wyjeźdzłem na początku roku na magazyn i wszystko było ok. Domki w porządku, kontakt z koordynatorem też. Były 2 tygodnie kiedy brakowało godzin, ale tak to wszystko ok.

ELO34

Nie ma na co narzekać : dostałem pokoj 1 osobowy, wypłaty na czas - przed wyjazdem wszystko poszło sprawnie - reruter pomogl mi napisać CV , przedstawił mnie do KLientów i do wyboru miałem 2 opcje. Kontakt z rekruterem 10/10 - odpowiadał na wszytskie moje pytania i wytumaczył co i jak, bo to była moja pierwsza praca w Holandii. Jest spoczko i na razie nie myślę nawet o jakiejkolwiek zmianie. Chwilo trwaj!

Jacek

Super agencja, polecam! Praca - jak najbardziej spoko Kasa - zawsze na czas

@Jacek

Że na czas to super a ile ogólnie tej kasy w sumie wychodzi? ;)

Romek

Dobra agencja. Wszystkie formalnosci zalatwiasz online i jedziesz do Holandi.

Nomad

pracuje mi się bardzo dobrze, czuję, że nie jestem traktowany po macoszemu. Ekipa bardzo miła, polecam każdemu :)

PiotrekG

Byłam kilka razy przez PRAN, zatrudninie na miejscu przez COVEBO. Rekruter, który mnie wysyłał mega miły i pomocny. Na miejscu z kordynatorem też dobry kontakt, choc nie zawsze był uchwtny pod telefonem. Prace fajne, nigdzie nie brakowało godzin. Mieszkania rózne, domy, mieszkania raz trafiłem na park, ale tez nie było źle. Pokoje na szczęście dwuosonowe, raz udało się wyrwac jedynkę z czego byłem bardzo zadowolony. Polecam gorąco, godna zaufania agencja

Lukas

Praca jako operator wózków widłowych, dodatki zmianowe są, zakwaterowanie jak najbardziej w porządku, bez patologii, czysto

Janusz Koran-Mekka

Dwukrotnie wyjeżdżał przez PRAN. Raz do Randstadu, lata temu, było średnio, ale parę lat później spróbowałem z Covebo i nie narzekam.

@Janusz Koran-Mekka

A możesz porównać obydwa wyjazdy po względem ogólnych warunków jakie tam były?

Kra

Polecam!!!

Kacper

Spoko agencja. Polecam.

Pat

Polecam, wszystko OK.

Basia

Ja wyjeżdżałam z nimi już 2 razy i jestem zadowolona. Wszystko było jak miało być. Czasem trudno się dodzwonić do koordynatora ale on ma pod sobą wielu pracowników, więc się nie dziwiłam, poza tym zawsze oddzwaniał lub odpisywał. zakwaterowanie było ok, za 2 razem mieszkałam u koleżanki. Co do pracy na produkcji: jak wszędzie. Są stanowiska, że trzeba się pomęczyć, a są takie na których można odpocząć. Najważniejsze to mieć dobrego liniowego, który robi zmiany stanowisk w określonym czasie.(( i trzeba mieś świadomość, że oni w PL nie decydują jak pracuje fabryka). Ja to się dziwię ludziom jak jadą na produkcję i myślą, że nic robić tam nie trzeba.. Ja polecam PRAN bo oni wywiązali się z tego co mówili.

Mac

Holenderska umowa i tygodniowe zarobki w Euro. Wolę trochę niższy i pewny zarobek przez agencję, bo mam pewność, że kasa będzie na koncie. Czego chcieć więcej, gdy jedziesz do roboty za granicę.

@Mac

No dobra, to ile zarobisz przez agencje? I co z zakwaterowaniem? Załatwia to firma czy ty we własnym zakresie? Napisz bo jestem też zainteresowany wyjazdem.

luzzek

Ofert zatrudnienia jest sporo i rzeczywiście nigdy nie było problemów z ofertami zatrudnienia, legalne zatrudnienie

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands - Venlo

• Jak się pracuje w PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands