PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands

Venlo

Opinie o PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands

Fakirro 2012-09-08 15:38:32
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

www.sncu.nl .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

www.fnvbondgenoten.nl.

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

www.fnv.nl
www.cnv.nl

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
Były pracownik 2014-11-17 22:56:54
Witam, wyjezdzałem do holandii przez pran już kilkakrotnie i przeważnie nie było "większych" problemów poza drobnymi komplikacjami. Natomiast w tym roku wyjazd był zupełnie inny, wyjechałem do ID Logistics przez Pran i pomimo gwarancji godzin ludzie pracowali po 1-2 dni w tygodniu. Mało tego. Wypłaty dostawali na minusie gdyż mimo, że nie pracowali byli zobowiązani opłacić domek wynajęty przez pran. Biuro twierdziło, że praca ruszy i godziny będą w następnym tygodniu. Mówili tak praktycznie co tydzień a pracy jak nie było tak nie ma. Praca powyżej 30h tygodniowo była praktycznie nie możliwa. Pracownicy pracowali nawet czasem tylko 7,5h tygodniowo a niektórzy nie mieli takiego szczęścia i mieli cały tydzień wolny. Dostaliśmy busy którymi nie mogliśmy nigdzie jeździc poza praca i tylko raz w tygodniu na zakupy. Teraz do pracy jeździmy autokarem prawie jak bydło jadące na ubój. Porażka. NIE POLECAM TEGO BIURA. Już nigdy więcej nie wyjadę przez Pran. Dziękuje i pozdrawiam, były pracownik.
luzzek 2016-04-29 20:15:17
Ofert zatrudnienia jest sporo i rzeczywiście nigdy nie było problemów z ofertami zatrudnienia, legalne zatrudnienie
Zostaw swoją opinię o PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands - Venlo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAN Professional Recruitment Agency Netherlands