Opinie o Van Doorn BV w Venlo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Van Doorn BV. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van Doorn BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Doorn BV w Venlo

Monika Nowy wpis

Atmosfera w pracy w firmie Van Doorn to sami plotkarze, bajkopisarze itp.. Więcej wiedzą o Tobie niż ty sam. Ludzie tam pracujący nie potrafią patrzeć na kogoś szczęście byle by rzucić kłodę pod nogi, zniszczyć kogoś związek, obsmarować kogoś od najgorszej strony. Byłam kiedyś w innej firmie i z takimi ludźmi jak Van Doorn się tam nie spotkałam , wręcz przeciwnie. Praca zależy gdzie się trafi , ale na większości sortowniach kobiety musza dźwigać skrzynki z owocami nawet po 14 kilo. Nie powinno tak być , ale niestety tak jest do tej pory.

Zainteresowany Nowy wpis

Zastanawiam sie nad przyczyna tej ciszy na forum. Warto starać się o prace?

zycie Nowy wpis

No to że się trafi na średnich ludzi to nie jest wina firmy, fakt @gedek.

Luka Nowy wpis

Uitzendbureau Van Doorn b.v.czy to ta firma czy jest do nich kontakt w języku polskim?wie może ktoś czy mają polską stronę internetową

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Van Doorn BV.
logo firmy Blacharz samochodowy
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
logo firmy Monter naczep
Venlo
PlusJob Poland Sp. z o.o.
oszukane

no co do tej pracy to byłam z kolezanka w polsce dzwoniła do mnie kobieta we wtorek ze sroda wyjazd spontan walizki i wyjazd kasa super w zadniej firmie nie ma takich warunków płacowych tylko nas wyje... popracowałysmy dwa dni sobota wolna poniedziałek wolny po czym dzwoni telefon o 11:00 że o 11:15 mamy byc przygotowane do pracy ! tak pojechałysmy na 2 godz, i do domu :( wtorek znów wolny !! dzwoniac do biura pani zapewnia że rusza sady ale innych odsyłaja do polski zrezygnowałysmy w tym momecie całe zarobione pieniadze przepadły warunki domowe za te pieniadze straszne (bloki) dzien w dzien czekasz na liste która przychodzi puznym wieczorem czy masz jutro prace czy nie jak ktos chce zaszalec a nie zarobic to spróbujcie ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!

Dyziol

Witam. Przebywam aktualnie w Holandii dokładnie Velddriel. Pilnie poszukuje pracy, czy jest cos w okolicy ? Nawet gdyby trzeba bylo kawalek dojechac to posiadam skuter wiec z dojazdami nie ma problemu... Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam ;p

andzelka

hey może macie jakiś kontakt do tego biura :) chętnie bym tam wyjechała ....:D

Ktoś

Pracuje się różnie, czasem zdarzają się nawet 2 dni wolnego w tygodniu, mieszkanie w dobrym stanie, ale drogie, odradzam.

BylamNieWracam

śmiech na sali.... ogólnie tak fakt faktem są wypłacalni ale co z tego jak jedziesz i nawet tydzien nie popracujesz i wyślą Cię do Polski albo zjedziesz i nie wiesz kiedy wrócisz i gdzie. Szczęsciem jest kiedy wracasz z tej firmy i trafiasz do pracy go pracowałeś/ aś wcześniej pomijając Fruitmasters gdzie wiadomo że tam się dostaniesz za ładny tyłek :-) na Frucie sam Fruit dobiera ludzi czyli zamawiają danego pracownika. Molenar fajna praca ale jezeli jesteś nowym pracownikiem to zapomnij że zostaniesz w danej pracy na stałe poza wyżej wspomnianą firmą. W sumie trochę lipa bo potrafią cidziennie dawać na inną firmę. Mieszkania zależy gdzie trafisz najlepsze warunki mieszkalne sa na wiskach ale tam zazwyczaj mieszkają dziwni ludzi , albo siedzą w pokojach albo sie kłóca bo zazwyczaj sa to pracownicy co robia juz kilka lat z tej firmy . Jestes nowy z firmy ? Cięzko będzię Ci się zgrać z innymi pracownikami sami plotkarze i chodzące świnie :-) 3/4 to ze sztalkapa najlepiej

tysiaka(w jurkach oczywiście) na miesiąc wyciągniesz spokojnie

ktoś

wszystko gra. mieszkania w dobrym stanie - sa wyplacalni - a to chyba najwazniejsze. nadgodzinami mozna wyrobic calkiem niezla sumke. a co do szefostwa - zawsze moze byc gorzej. ci ktorzy tu przyjezdzaja po to by balowac, a nie pracowac, niech sie nie dziwia ze sa traktowani jak ja.... wcale sie nie dziwie. albo sie pracuje. albo baluje. szef nie toleruje obijania sie czy olewania pracy - zreszta chyba jak kazdy szef

Zostaw merytoryczną opinię o Van Doorn BV - Venlo

Van Doorn BV