Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

R9zcxarowanie

Nie polecam tej firmy, jedna z najgorszych w jakich byłam, po przyjeździe nie mieliśmy niczego w pokoju, o wszystko trzeba było iść i prosić a Pan Szanowny koordynator i tak miał to w poważaniu albo nigdy go nie było xd ludzie na domkach to większość ćpuny i koperkowe afery po nocach..odradzam. Jeśli już się jedzie to trzeba mieć za co wrócić.

Mały chłopak

Powiem tyle... Po komentarzach strach się bać. Dostałem ofertę na ogórki (mam 18 lat) ale coś mi tu śmierdzi jak usłyszałem odpowiedź, że nie będzie wiekówki (bo to zbiory)... Pojadę, zobaczę. Oby mi się poszczęściło a jak nie to szybkie wracanko...

@Mały chłopak

(usunięte przez administratora) Jesli masz za co wrócić to ok. Radze poszukac tez innych ofert przed powrotem, nie wszystkie biura pracy kłamią i kradną jak jupiter. Powodzenia

@Mały chłopak

Dziękujemy, że jednak Pan spróbował. Proszę pamiętać, że wyjeżdżają z nami rocznie setki osób, a negatywne komentarze to ledwie promil z tej dużej liczby. Nie dogodzimy wszystkim, choć się staramy. Pozdrawiamy i życzymy miłek pracy.

to jest jakiś zart

Klasztor w Venlo Nie polecam, (usunięte przez administratora) patologia, w Pokojach brak łazienek śmierdzi z rur, wszystko brudne, nie wiem jak można trzymać ludzi w takich warunkach, juz lepiej jest w przytułku dla bezdomnych, nie polecam !!!!!!!!

@to jest jakiś zart

Przykro nam, że zastał Pan tak brudne mieszkanie. Zawsze prosimy, by wyjeżdżając zostawić w pokój/mieszkanie czyste, ale niestety wielu rodaków nie zdaje tego egzaminu. Wyjeżdzają i nie obchodzi ich, że ktoś zaraz wprowadzi się do tego samego lokum. Wiemy o takich przypadkach, ale niestety przy sporej rotacji nie jesteśmy w stanie tego wyegzekwować. Mamy nadzieję, że udało się jednak Panu zaaklimatyzować. Przepraszamy za niedogodności.

Cuba Libre

Najgorsza agencja jaka jest. Kradna pieniadze z wypłat. Nie rozumiem czemu ludzie tam jeżdżą po tylu negatywnych opiniach. Ktos napisal ze nunner to dobre miejsce. Nieprawda. Dwa miesiące tam pracowalem. Najgorszy magazyn w jakim bylem.

@Cuba Libre

Dzień dobry, działamy prawie 20 lat. Przez ten czas współpracowaliśmy z tysiącami osób. Robimy wszystko, by naszym pracownikom było w NL jak najlepiej, ale nie da się dogodzić wszystkim. Negatywne komentarze zdarzają się wszędzie. Jeśli z wypłatami coś się nie zgadza, prosimy o kontakt - wszelkie informacje znajdzie Pan na stronie firmy . Aby pomóc, musimy mieć jakieś dane. Jesteśmy pewni, że problem uda się rozwiązać. Pozdrawiamy serdecznie

@Jupiter

Odnośnie problemu z nie placeniem przez jupiter za przepracowane godziny to kontaktowałem się wielokrotnie. Próbowałem załatwić to również na miejscu z nunner logistic gdzie pracowałem. Wszyscy wiedzą ze bylem w pracy i ze nie otrzymalem wynagrodzenia za ten czas, jednak to nie wystarczy firmie jupiter żeby wypłacić zaległości wobec swojego pracownika. Owszem zle komentarze zdarzają się ale o firmie jupiter są tylko złe opinie. Powiem wam jeszcze raz, jesteście beznadziejni i oszukujecie ludzi.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

EIE

Żeby ktoś nie dał się nabrać na pracę kierowcy: - wymagana dyspozycyjność po 13-15godzin dziennie (typowe godziny pracy 4-17 lub 13-2 albo nawet 4) - dzienne przebiegi ok. 600km - tankowanie wozów tylko o określonej godzinie bo szefowa się boi że kierowcy paliwa nakradną (co dezorganizuje plan dnia trzeba albo rzucać wszystko i tankować albo na popołudniówce zacząć wcześniej by zatankować) - co 5 niedziela pracująca (czyli można trafić na 13 dni pracy jednym ciągiem) - przekręty na rozliczeniach, na salarisie jest że niby się 13 godzin tygodniowo pracuje reszta to jakieś wątpliwej genezy dodatki Te wszystkie atrakcje, według aktualnego ogłoszenia, za 380 euro od czego jeszcze trzeba odjąć ubezpieczenie więc zostaje 350. Jak sobie podzielić stawkę tygodniową przez liczbę godzin wychodzi tyle co w Polsce. Niech nikt się nie da więcej na to nabrać szkoda zdrowia.

Mam nadzieję że tą sprawą zainteresuje się telewizja i zobaczą światło dzienne

Inspekcja pracy Warszawa .Sa

Spokojnie, dotarły do nas informacje, za tydzień jeden z naszych pracowników jedzie w roli podjęcia pracy , w roli cywila , sprawdzi warunki , pracę i zachowania, jeśli coś będzie nie tak , zgłasza to do centrali .

Ponko

Powiem tak, (usunięte przez administratora) was (usunięte przez administratora)

Zienson

Dostałem propozycję pracy na zbieraniu ogórków, polecacie ? Jestem młody i nie wiem jak to będzie wyglądać.

Martin

Powiem tak zależy jak się trafi polecam pracę w nunner logistic! Najlepiej na ept.. Zakwaterowanie tylko w venlo reszta słabo.

dziabong

tylko nie jedzcie do pakowania owoców i warzyw do Venlo bo to Pakstations ,polski (usunięte przez administratora) traktują tam ludzi jak smieci ,uważajcie

Ludzie jeszcze troche ukaze sie cala prawda o jupiterze

Ja1
@Marek

Życzę tej agencji żeby wszystko co tam się dzieje ukazało światło dzienne bo się w głowie nie miesci co się tam dzieje ludzie odradzam wam ta agencje

@Marek

TAK I OBY TAK SIĘ STAŁO BO TRAKTUJĄ NAS JAK BYDŁO.. WARUNKI NA MAASBRE... NA SAMYM MELDUNKU ZARABIJA 400 EURO NA NAS TYGODNIOW BO DO POKOJU JEDYNCZEGO WPYCHAJĄNAS JAK SWINIE

paweł
@Ja1

racja

dziabong

Kto ci tam pomorze w tej firmie nikt jak masz problem,ludzi mają za nic i jaka tam jest pomoc polskiego koordynatora ,ktorego jak cos sie stanie w (usunięte przez administratora) cie mają,większosc zakładów to obozy pracy gdzie wykorzystują ludzi ,za pare groszy szkoda słów jak ktos nie wierzy niech jedzie sie przekona jak jest powodzenia zyczę

@dziabong

bylem .. masakra zarobisz 100 euro na domek i ani wyjechac nie ma za co

nigdy wiecej

hahha :D 1400 euro ?? chyba 300 euro za 2 tygodnie.. praca po kilka godzin dziennie i ledwo na domek zarobisz i na pralkę wszędzie tylko nie tu zresztą przyjezdzajcie bo my uciekamy obejrzysz przezyjes, paski z wyplaty mamy.. pokazywać danych nie bede osobowych ale jak najdalej stąd

civilian

Witam, widzę że same złe komentarze pojawiają się na temat firmy Jupiter, a czemu? Może przez osoby które zostają "wywalone" za ćpanie, picie i nie chodzenie do pracy nie wspomnę o osobach które notorycznie się spóźniają.. Jestem osobą która pracuje w firmie 2 miesiące i mieszkam na Maasbree z czym bardzo polecam, nie spodziewałam się że wyjeżdżając mogę trafić na takie warunki ^^ nie mówiąc o pełnym wyposażeniu na domkach i hotelu czy darmowym dojeździe do pracy;) Bujda jest to co piszecie że jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jedziecie po kordynatorach jak po szm*tach.. Nie wspomnę o mieszkającym na Maasbree Dawidzie.. Ma największą grupę osób zarządzania, więc nie dziwcie się że będzie się pie*dzielił z osobami którym nie zależy na pracy. Pomoże każdemu aby było jak najlepiej, nie powiem złego słowa nawet;) Mówicie że nie ma godzin ani płacy, to ile wy chcecie zarabiać.? "Czerwony dywan" rozłożyć i najlepiej nic nie robić.. Płacą normalnie i systematycznie co tydzień:) Polecam zdecydowanie firmę Jupiter, i nie kierujcie się złymi komentarzami bo to jest bujda co piszą.! Przyjeżdżajcie, polecam ^^

@civilian

Hahha dobre. A ja tam pracowałem 5 lat i to co piszą jest prawdą.Ja nie mogłem narzekać co prawda, ale trzeba też przeczekać swoje i mieć twarda dupe.I nie broń tak tej firmy bo to (usunięte przez administratora) jest, a ty chyba nie miałaś jeszcze poważniejszych problemów ze zdrowiem czy wypłaty chorobowego, więc (usunięte przez administratora) głupot i nie zachęca ludzi do przyjazdu tam.

civilian

5 lat mówisz? Wytrzymałeś w Jupiter tyle czasu.? Ja bardzo dobrze się czuje ^^ i nie potrzebuje żadnej wypłaty chorobowego, przyjechałam aby pracować a nie chorować;d siedzę w Jupiter i będe siedzieć, właśnie takie komentarze obniżają poziom firmy:< Polecam firmę Jupiter, i nie czytajcie takiego pier***elenia.. ;)

@civilian

Jaka ty jesteś głupia. Nie mówię żebyś chorował, ale jak coś się stanie to nie otrzymasz żadnej pomocy tylko wyślą cię do domu. Mi też nic nie było przez ten czas, ale naogladalem się różnych rzeczy dlatego to pisze. Ty jesteś krótko, więc (usunięte przez administratora) możesz powiedzieć o tym co się tam dzieje. Więc przestań pisać, że komentarze takie coś robią tej firmie, bo większość wie jak jest.

civilian

Nie rozśmieszaj mnie, ciekawe czego się naoglądałeś;d jestem może i krótko ale wiem i widzę jak tu jest. No wiedzą bo jak zostają wyjeb*ni z firmy za pierdzie*enie się ino no to wiedzą ;

rozpierdol

jak to mówią taksówkarze i mają rację że Jupiter to największa (usunięte przez administratora) Z pośród 3Agencji ja o mało nie straciłem życia dzięki Marcelowi oraz Dawidowi. Obydwaj cpają ile fabryka da a poza tym w sobotę 28 grudnia znaleziono martwego Polaka niedaleko work and stay po którego przyjechał bus z Polski żeby go do domu zabrać to jednak nie wszystko Dawid i Marcel Potrafią podrzucić narkotyki niewygodnym ludziom którzy im niepasują @civilian kogo ty bronisz ciebie też ruchają

Rob
@civilian

Nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać...

anka
@civilian

SPOZNIC SIE NIE DA BO JEZDZIMY BUSEM! ROBOTY NIE MA !!

maciek
@civilian

to niech ktos da fotkę jak wyglada pokoj.. metr na metr i JAK JEDNA OSOBA WSTAJE Z LOZKA TO DLA DRUGIEJ NIE MA MIEJSCA!! ludzie k..wa nie da się zyc na metrze za 100 euro tygodniowa i pralka 5 euro i nie ma w weekend do niej dostepu, prnie ręczne:D kuchnia wyposazona?? :D na 4 ludzi jeden garnek.. no ja wyposazenie mega :D

Kaczor
@civilian

Witam ja również byłem w tej firmie i wiecie co to były najlepsze 3 miechy na valkensvard kordynator (usunięte przez administratora) bardzo dobry w wykonywaniu swoich obowiązków. Wiadome że ton co przyjedzie i będzie w (usunięte przez administratora) Może warunki hotelu nie są na wysokim standardzie.,to nie są też takie najgorsze. Ja ogólnie polecam ta firmę. Wyaty też na czas by i jak ktoś chodził do pracy to te 330 tygodniowo lekko miał.

rafal

(usunięte przez administratora)ściągają ludzi a pracy nie mają i karza opuszczać zakwaterowanie z dnia na dzień. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe.

@rafal

Potwierdzam tragiczne warunki

Czk
@Ewa

Witam możesz mi wysłać zdjęcia jakie są warunki w tym Venlo. Proszę to ważne dla mnie bo chce tam jechać na order picker. Prosze czekam na kontakt (usunięte przez administratora)

@Czk

Dobrze radze nie zaczynaj tej pracy

gruby

a te dobre komentarze ,to kto sam pan (usunięte przez administratora)czy panie z biura wystawiają ,frajerska firma i tyle ,przyjezdzasz do pracy to na miejscu lokum ci szukają,jedna wielka (usunięte przez administratora)a napewno tam nie zarobisz ,chora firma ale jak ktos nie wierzy niech jedzie i się przekona powodzenia życzę

Szymon

Czy ta firma daje dodatki zmianowe?

ewka
@Szymon

nie daja dodatkow, nie masz nawet gwarantowanych godzin czlowieku

post09

Jaka jest atmosfera w pracy, czy są normy ? i czy na bungalach dobrze się mieszka ?

My
@post09

Przeczytaj komentarze to będziesz wiedzieć.

ziga
@post09

tak mieszka się super ale kup sobie broń:) na klasztorze nawet telewizja była bo ktoś kogoś dzgnął.. :D

Piotrula

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak jest w Jupiterze naprawdę to zapraszam do komentowania, możemy porozmawiać telefonicznie, przez messenger lub jakkolwiek inaczej. Siedzę tutaj piąty miesiąc i nie miałem nigdy żadnych rezerw ani wolnych dni bez powodu.

#freepiotrula
@Piotrula

XD mrugnij dwa razy jeżeli ktoś Cię tam zmusił do wystawienia takiego komentarza. Jestem tutaj drugi tydzień, łącznie przepracowałam 3 dni, chociaż koordynator z Polski zapewniał że pracy jest ogrom. To biuro do niczego się nie nadaje, bo tak niekompetentnych ludzi jeszcze na swojej drodze nie spotkałam. (usunięte przez administratora)

Beata
@Piotrula

A przy czym pracujesz? I gdzie?

jupiter
@Piotrula

hahaha:D a dzisiaj juz 3 ci dzien wolnego mamy.. 15 godzin za caly tydzien przepracowany a nowych dalej przyjmumją człowieku co Ty pie... isz.. siedzę tu i muszę wyzyc za te 15 godzin, pewnie ktos z biura pisze

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter