Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Pracownik biurowy

Ostrzegam szefowa (usunięte przez administratora) obiecuje złote góry a na miejscu wychodzi co innego. Nie płaci!!!!

radcaprawny

Witam ponownie , jeśli Pani zdaniem uprawnienia to sumienność , uczciwość i pracowitość to nie mamy o czym rozmawiać . Zatrudniacie operatora wózka widłowego wysokiego składowania pierwszej kategorii z ponad trzyletnim doświadczeniem a wysyłacie go do farmera na pole do zbierania sadzonek truskawek i nie ważne że pada deszcz i jest zimno bo warunków pracy wogóle nie znacie . A jeśli do tej pory nie wie Pani o czym mówię to proszę odpisać chętnie się przedstawię i wyślę Pani grafik mojej pracy na polu . Tylko dlatego się rozstaliśmy bo miałem obiecane od pierwszego dnia pracować w magazynie wiemy Nunner jako wózkowy a nie na polu u farmera . Pozdrawiam choć wspomnienia mam niemiłe .

radcaprawny

Nawet największemu wrogowi nie poleciłbym tej psełdoagencji !!! Arogancja już pierwszego dnia w biurze , albo pracujesz na polu choć masz różne uprawnienia, albo siedzisz tydzień w hotelu bo nie mają innej oferty dla Ciebie . A jak coś Ci się nie podoba to do widzenia bo przecież kasę już za Ciebie dostali . (usunięte przez administratora)

@radcaprawny

Dzień dobry. 99% osób, które za naszym pośrednictwem pracują w NL, pracuje w magazynach i na halach produkcyjnych. Zdarzyło się kilka razy, że osoba - CZASOWO - pracowała przy zbiorze malin . Nie wiem, o jakich uprawnieniach Pan ma Pan, ale przy pakowaniu owoców i warzyw potrzebujemy osób: solidnych, szybkich, zwinnych i uczciwych. - takich uprawnień oczekujemy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Maluch
@radcaprawny

A wyplaty to kiedy na konto przychodza? Bo pracujac kilka lat w Holandii wyplata za przepracowane godziny w poprzednim tygodniu były w czwartek,u was poslizg do kiedy,skoro jest piatek.Procenty w banku dla was,czy nastolatki z biura nie potrafią liczyć godzin

@Jupiter

Ale wy ściągacie ludzi pod pretekstem pracy na wózkach widłowych i wysyłacie ich do pracy na pole lub podobna. Wiem, bo tez mnie tak wrobiliście. Jak zostało powiedziane najgorszemu wrogowi was nie zyczem

@Cuba Libre

proszę się zastanowić - po co mielibyśmy to robić???? Ściągać wykwalifikowanego pracownika do pracy w polu? Nie wiem, czy nie myli Pan agencji - u nas 99% ofert to praca w magazynach: przy pakowaniu owoców i warzyw oraz oczywiście dla operatorów wózków - również w tych magazynach. Pozdrawiamy

@Maluch

Dzień dobry trudno nam się odnieść do Pana pytania, skoro podpisał się Pan - Maluch i nie wiemy, z kim rozmawiamy.. Prosimy o kontakt z biurem: Biuro w Holandii: Willem Barentszweg 30 5928 LM Venlo Tel.: +31 (0)77 324 04 57 Fax: +31 (0)77 321 16 70 E-mail: info@jupiteruitzendbureau.nl ps. Nasze koleżanki z biura bardzo się ucieszyły, że wyglądają tak młodo! Pozdrawiamy

@Jupiter

Ja nie muszę się zastanawiać. Ja doświadczyłem tego na własnej skórze. Pracowalem dla was i wy tak mnie potraktowaliście.

Bum

Brygadzisci niepotrafia wytlumaczyc rumunce poile sztuk towaru do szalki trzeba pakowaac a do kogo innego maja pretesje ze ktos jest nerwowy jak sie robi bandą idiotkow

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Pracownica

Ostrzegam wszystkich przed nimi jeżeli szukacie stałej i stabilnej pracy w Holandii to nie Jupiter

Maro

Uwaga na tą turecką agencje na wszystkim (usunięte przez administratora),nie mają pracy a zakwaterowania to zagrzybiałe mieliny.A (usunięte przez administratora) z biura puszczają się z (usunięte przez administratora)

On

@jupiter czy Państwo należą do układu zbiorowego któregoś ? Mam wyjechać ale jak czytam opinie to się zastanawiam. W DE aby agencja mogła działać jest wymagane pozwolenie które ciężko zdobyć i co roku się o nie ubiegać jeden wałek i po pozwoleniu. Tutaj widzę że na zgłoszenie prawo już poznałem całe co jak za ile. Ale jak rozmawiałem z kimś z agencji i mi mówi że kilka tyg i kontrakt z pracodawcą i nawet 16 euro zarabiają to od razu mi sciemą zajechalo. Napiszcie coś ludzie mi powiedzieli że pokój jedno osobowy co do noclegów to też są wymogi określone prawem a cena dla mnie trochę duża ale nie wiem akurat w Holandii nigdy nie mieszkałem

Ona
@On

Pokoje 1 osobowe tylko jak sobie zasluzysz po dłuższym czasie na Maasbree więc to już kłamstwo. A agencja kradnie na każdym kroku i wyrzuca z dnia na dzień jak tylko coś się nie spodoba. Rekrutacja w Polsce masakra jedziesz na miejsce okazuje się że nie ma miejsca dla Ciebie ostrzegam

@On

(usunięte przez administratora)praca od rana do nocy 6/7 dni caly czss pod telefonem. Kierowca daja samych do pokoji za 95 euro. Inni tez tyle placa i do tego sa we dwoje w pkokju 2x2

Xxjx
@Ona

Z pracą też ciężko nie raz. Siedzisz po tydzień w domu bo roboty nie ma A ściągają nowych ludzi.. :))

Jaja

Napiszcie mi jak tu nie chcecie opinie agrojohn9@gmail.com mam ofertę wyjechać na jakieś magazyny Lidla niby na wózek do Venlo?? Jak z mieszkaniem mi powiedzieli że są pokoje 1 osobowe

Ona
@Jaja

Jedna wielka ściema pokoj 1 osobowy dostaniesz jak zasluzysz na Maasbree. A na początku dwójka z łóżkiem piętrowym ludzie nie słuchajcie tych bzdur bo to tylko jedna wielka ściema a agencja kradnie na każdym kroku

Dawid

Hej,mam pytanko do was czy pracował ktos jako kierowca autobusu przez ta agencje albo zna kogos kto tam pracuje,poniewaz planuje wyjechac do NL na kierowce .Jezli wiecie jak ta praca mniej wiecej wyglada to napisze na mojego emaila bede wdzieczny.dawid59.1996@wp.pl

Mietko
@Dawid

Nie polecam chyba że lubisz jeździć dzień w dzień od 4 do 23 XD

Krulewna

Niektorzy w robocie japy dra jak my na prochach byli a w autobusie vichy jak mysz pod miotlom

Logistik

Witam każdy potrafi tylko narzekać a do roboty nie ma komu hehe! Powiem krótko zwięzle i na temat , poczytałem trochę tych opini na temat Jupitera i dochodzę do wniosku ze ci ludzie pisząc takie głupoty Tak naprawdę to nic nie wiedza jak jest naprawdę pracuje już ponad 2 lata przez Jupitera trochę na Pakistanie trochę na harisie Trochę w hortiblu mieszkałem na 2 parkach w barlo i massbre Oraz klasztorze Wiadomo na 5 gwiazdek to te lokacje nie wyglądają ale da się normalnie w nich mieszkać obecnie mieszkam na prywatnym Mieszkaniu Które wynajmuje centrum Venlo co tydzień mam przepracowane nie mniej niż 37 godzin i na co tu narzekać ,narzekają Tylko ci którym się nie chce pracować hehe pozdrawiam

@Logistik

Ja uważam, że takie opinie piszą ludzie co nie wiedzą jak normalna praca wygląda i przede wszystkim jak powino traktować się pracowników. Skoro uważsz, że praca na pakstation jest ok to nie mamy oczym rozmawiać.

Dokładnie, dobrze napisane.

@Logistik

Czyli tragedi nie ma? Za tydzień mam jechać. W byłam 4 miesiące czy 3 lata temu... Ale ale czytając te opinie które są prawie same negatywne to aż się boję jak tam teraz jest....

Honka

Pracowalam przez Jupitera jakies 4 lata temu na Marchewkach Hariess i bylam bardzo zadowolona. Pieniadze na czas. Jak byl przestoj to szukali pracy zastępczej. Fakt domki Barloo nie ciekawe... Ale da sie wytrzymac ???? masbre jak najbradziej okej. Pozniej venlo. Troche slabiej bo pokoj 4 czy 5 osobowy ale tez da sie przyzwyczaic :) tak czy siak bylam zadowolona! I za 2/3 tygodnie znow jade przez jupitera :) Pozdrawiam!

Xxx
@Honka

To się niestety zdziwisz...

@Xxx

Czemu?

Mody

Porobisz miesiac ruznie od6 godz od14,5 w ciagu dnia a potem ci na wolne daja a swiezych na twoja robote daja jupiter grzypki jupiter numer fresh itd

Zainteresowana

Pracował ktoś może z was na magazynach Lidla, na przepakowywaniu produktów? Mam tam zacząć pracę i chciałam zapytać jak to wygląda. Jak z godzinami? I jak z zakwaterowaniem przez Jupitera? Pokoje są jednoosobowe? Jak warunki na domkach?

Zawiedziona
@Zainteresowana

Napisz mi swojego maila to Ci napisze co tam się dzieje byłam tam parę dobrych miesiecy

@Zainteresowana

Pracowałem tam kilka miesięcy. Poczytaj opinie. Wszystkie negatywne są prawdziwe, a inne są napisane przez osoby z biura. Ostatnio mój wpis został usunięty przez administratora, bo napisałem, że jupiter (usunięte przez administratora) na wypłatach. To bylo wlasnie w tym magazynie.

Witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś tam pracuje można więcej informacji. Praca na magazynie dystrybucyjnym Lidla polegająca na przepakowywaniu produktów do nowych opakowań. Okolice Venlo.

Renata

Witam Mimo wiele tak negatywnych opini na temat Biura Jupiter muszę zareagować ponieważ nie zgadzam się z nimi. Pracuje w Jupiter już 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat biura . Przez pierwszy rok pracowałam na sortowaniu marchewki na Harries ,obecnie pracuje na Bankenie przy pakowaniu pieczarek . Przez te dwa lata nie spotkałam się z wieloma sytuacjami jakie wy tu opisujecie. Jestem w stu procentach zadowolona z współpracy z biurem Jupiter. Mieszkam na parku w Maasbree gdzie jest dużo domków jest także hotel w którym są dwuosobowe pokoje Tak jak na domkach tak i w hotelu są bardzo dobre warunki mieszkaniowe ,jest zawsze gorąca woda ,zima jest ciepło naprawdę niema powodów do narzekania Dziewczyny z biura są zawsze gotowe do pomocy nigdy nie zostawia w potrzebie tak samo koordynatorzy ,naprawdę liczą się z ludźmi którzy chcą pracować. Jestem gotowa powtarzać to zawsze i wszędzie że biuro Jupiter jest godnym polecenia osobom które CHCĄ PRACOWAC ,które przyjeżdżają w celu zarobkowym. Wlasciciele biura JUPITER zapewniaja kazdemu pracownikowi darmowy dojazd do pracy ,dbaja o to aby na kazdej lokacji byly dobre warunki mieszkaniowe. Wszystkie sprawy z którymi przychodzą do biura pracownicy są zawsze pozytywnie załatwione. Bardzo dużo ludzi pracuje tu przez wiele już lat ponieważ jest tu naprawdę życzliwie. Z całego serca polecam JUPITER Biuro jest warte i godne zaufania

@Renata

Nie rozumiem czemu uważasz, że negatywne opinie są od ludzi co nie chcą pracować. Ja zawszę chciałem pracować i jestem pracowitym człowiekiem. Ponadto chcę otrzymywać uczciwą zapłatę za moją pracę, co niestety jest problem w biurze jupiter. Zostałem wielokrotnie (usunięte przez administratora) na wypłacie gdy byłem pracownikiem Jupitera. Ponadto przyjechałem do pracy jako doświadczony operator wózka, a jupiter oczekiwał odemnie zebym pakował pieczarki czy marchewki. Poprostu to biuro nie ma ofert dla operatorów wózków, ale kłamią ludzi ze będą pracować jako operatorzy, a potem mówią ze negatywne opinie są od tych co nie chcą pracować.

Renata
@Cuba Libre

W większości są właśnie od takich ludzi którzy myślą że tu jest przedszkole . Wieczorami imprezy A rano albo mu (jej) się nie chce albo chory albo głowa boli i tak jest codziennie ,A jest zaplanowany , i nie umie tego uszanować że ma pracę. A potem jak ich się nie planuje to pretensje do biura, zawsze dostają drugą szansę ale znowu imprezy i do pracy się nie wstaje i wypisują głupoty jacy to oni pokrzywdzeni . Powtarzam jeszcze raz Ci którzy chcą pracować zawsze ta pracę dostaną .

@Renata

Bzdury wypisujesz. Ja jestem zawsze w pracy jesli mam za nia płacone. Jupiter oszukiwał mnie na wyplatach i stanowisku, bo przyjechalem na operatora wózka, a nie pikowac lub parkować marchewkę. Jestem osobą nie pijącą i na imprezy nie chodzę.

@Cuba Libre

Dzień dobry, w pracy tymczasowej to normalne, że od czasu do czasu pracownicy zostają przeniesieni na inne stanowisko. Dzięki temu ciągle jest praca i nie ma przestojów. Bardzo byśmy chcieli, by firmy zatrudniały na cały okres wyjazdu, ale niestety zmienia się zapotrzebowanie. Wtedy właśnie proponujemy przeniesienie do innej firmy lub na inne stanowisko.

Zawiedziona
@Renata

Oj słyszałam że Pani płacą za te dobre opinie i wystawianie ogłoszeń w internecie a prawda jest całkiem inna

@Jupiter

Podjąłem pracę jako operator wózka typu reachtruck, a jupiter wysłał mnie pakować owoce, żeby moje stanowisko dać komuś innemu też na parę dni, bo ciągle ściągacie ludzi nie mając dla nich pracy. Napisałem to dlatego ze mówicie o negatywnych opiniach tylko od ćpunów i leni. Ja nie jestem ćpunem ani leniem. Cały czas pracuję w Holandii, ale dla biura które szanuke moją pracę i nie (usunięte przez administratora) na wypłatach.

Tymek

Ja mam 17 lat i chciałem pojechać coś zarobić , tylko po tych opiniach trochę się wacham:/

@Tymek

Pracowaliśmy zapłacili do warunków mieszkalnych klasztor idzie przywyknac beztragedi

Kama31

Szczerze polecam Agencje Jupiter ja z mężem pracuje prawie 3 lata i złego zdania nie mogę powiedzieć. Zdarzały się przestoje ale panie zalatwialy godziny pracy żeby były . Ja jezdze do pracy i będę jeździć i przestancie pisać bzdury na temat Jupitera. Ja z mężem zawsze będziemy za Jupiterem

Kama31

Szczerze polecam agencje Jupiter nie mam do tej agencji żadnych zastrzeżeń . Jeśli był przestoj to ja Zawsze do pracy jezdzilam tzn z łapanki byłam. Ja z mężem jestem.prawie 3 lata w tej agencji i złego zdania o jupiterze nie powiemy. A ci co bez sensu komentują to albo do pracy nie jeździli albo pili. Ja jestem na lepszym stanowisku i nie chodzi tu co niektórym ze w dupe wchodze Jupiterowi. Ja ciężko pracuje moj maz tak samo i przez to jestem na lepszym stanowisku . Jak chcecie bez sensu komentowac to sobie komentujcie. Ja i mój maz zawsze będziemy za jupiterem. I nie piscie mi bzdurnych komentarzy

MASAKRA! Nikt tam niczego nie potrafi ogarnąć. Ludzie przyjeżdża i w ten sam dzień uciekając stamtąd. W domkach śpicie w pokoju z obcą osobą. Pokoi ani domku nie można nawet zamknąć na klucz!! Ludzie siedzą tam po miesiąc czasu, A maja przepracowane tylko 8 godzin. Przyjechalam z chłopakiem o 00:00 i ciężko było znaleźć jakieś spanie dla nas. A Pan Waldek z agencji pracy obiecywał takie super warunki i zarobki. TRAGEDIA. OMIJAĆ TO MIEJSCE!

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter