U. R. B.Cezary Łęgowiak

Łódź

Opinie o U. R. B.Cezary Łęgowiak

pracownik 2014-03-14 15:39:39
Witam. Pracowałem w tej firmie i to tej pory nie mogę wraz z kolegami odebrać moich pieniedzy. (usunięte przez administratora) .Lepiej się u niego nie zatrudniać. Wiem co pisze.
koko 2014-04-29 21:40:07
Te PAJAC pewno z ciebie taki PRACOWNIK jak z KOZIEJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TRABKA hehehe Ja u niego pracuje prawie 10 lat i nie mam zadnego problemu,ale jak sie po miesiacu zatrudnienia idzie na L4 to dobrze szefo zrobił,ze ci ni zapłacił i oby ci nie ZAPŁACIŁ
maniek 2014-12-19 22:53:49
ja też uważam że to oszust i tyle
NAIWNY 2015-02-25 08:00:28
U MNIE ROBILI NA BLOKU SPARTACZYLI 20 BALKONÓW I NIE NAPRAWILI FIRMĘ PRZEPISALI NA RODZINKĘ SZEF JEŹDZI MEROLEM I OFICJALNIE NIC NIE MA A ZA REMONT BALKONÓW MUSIMY ZAPŁACIĆ MY NIECH BYŁY PREZES POWIE ILU LUDZI TAK OSZUKALI W BEŁCHATOWIE A ROBILI NA KILKU BLOKACH
janek 2016-04-22 18:36:34
U. R. B.Cezary Łęgowiak to głównie usługi remontowe, zawsze znajdzie sie klient, który nie jest do końca zadowolony. Co do pracy tutaj, to typowa budowlanka 2-3 tysiące powinno być.
Zostaw swoją opinię o U. R. B.Cezary Łęgowiak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U. R. B.Cezary Łęgowiak