Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

?

VMB - 2013-08-19 22:57:49 nie narzekać ale rozwiązywać problemy,Spokojnie kiedyś napewno kolega BMW ktory was gnebi wyleci z pracy wladza tez czasem potrzebuje kozła ofiarnego,nikt tu cie nie zmusza na sile jak ci sie nie podoba droga wolna ciesz sie ze wogule jest praca bo tak bys (usunięte przez administratora) w sadzie za 50 zeta

?

najpierw niech pracownik bedzie uczciwy wobec firmy i swoich pszelorzonyh oni wiedza co robia a czepiacie sie (usunięte przez administratora) on wykonuje swoja prace

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Najciekawsze jest to kiedy i kto dostanie podwyzke!!! Lizusy??

byly pracownik

Witam. Pracowalem 4 lata temu na stolarni, kiedy zmienial sie brygadzista, poprzednio byl jakis Darek, z dosc daleka a po nim nastal (usunięte przez administratora) , w sumie to jakis czas byli razem brygadzistami ale tego (usunięte przez administratora)zwolnili, pozniej odeszlem do innej pracy. Chcialem sie zapytac czy ktos ma namiary na tego bylego brygadziste, pamieta go ktos w ogole? No i jak teraz jest na stolarni? Slyszalem sie sie rozbudowala to moze i siano sie zmienilo. Pozdro.

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

?

Panowie wystarczy być uczciwy wobec pracownika i szanować go i to wystarczy a nie kantować go szanować gorzej niż psa pisać modlitwy i wiersze na forum itd. A gdzie ludzie mają się wypowiadać uczciwie jak nie na forum przecież w pracy kapusie z modlitwą na ustach zaraz doniosą że pracownik skarży się na brak szacunku i poniżenie.

?

tak sie sklada ze pracowalem u Stoklosy co prawda 10miesiacy ale kierownik byl o niebo lepszy bylem na przyuczeniu do zawodu i on sam mnie uczyl pytal mi sie czy sie mi podoba itp ale wkoncu sam odeszlem nie dlatego ze mi sie nie podobalo tylko tutaj mam blizej do hjorda

?

nie narzekać tylko pracować, nie wszystkiemu jest winny kierownik (usunięte przez administratora)lecz czasem wy sami , czasami wiele zawdzięczacie sobie swoim zachowanie i podejsciem do pracy . Z drugiej strony zaklad daje zatrudnienie calej okolicy i wybor jest prosty albo Stoklosa albo Hjort .

?

jak dostane w tym miesiacu wyplate ponizej 2000 to sie zwalniam nie bede za 2 tys tolerowal takich wybrykow jak by lacili 5tys to moze byl bym sklonny jeszcze zostac a najbardziej winny jest kierownik pochodzi z wiochy a chce byc tu bogiem z byle jakim wiejskim mieszkancem bez wyksztalcenia lepiej sie idzie dogadac a on to debi... won z nim!!! albo odchodze

edek

Pracuje tu juz pare lat i powiem wam ze najwieksza swinia jest(usunięte przez administratora) niedosc ze klamie i oszukuje to jest arogandzki i bezczelny nawet dla kobiet nikomu nie zycze takiego kierownika

?

wiem , ze macie f lustracje na temat pracy w tej firmie.Fakt jest jeden ze nie ma kultury pracy w tym zakladzie ale jakie macie wyjscie ciagle narzekać . Nic sie nie zmienie i to musscie sobie uswiadomić . (usunięte przez administratora) jaki jest każdy widzi i nie zmienicie tego - poczęsci sami jesteście sobie winni ze taki on jest bo bez winy nie jestescie ( kombinujecie na wszelkie sposoby, ) . Druga sprawa to, to że firma jest na wsi wiec czego mozna sie spodziewac po pracy w tym srodowisku ? Dysyplina musi byc czy wam sie to podoba czy nie . Pozdrawiam wszystkich ktorzy sie zwolnili i znalezli cos lepszego - mam na mysli kulture a nie zarobki .

mnie zwalniał to był kulturalny ale(usunięte przez administratora) mnie tekstem że nikt nikogo nie zmusza do pracowania tam...Dajcie podwyżki to nikt nie będzie narzekał

Niech nikt nie pisze że nie jest zmuszany do pracy. Weźmy np malżeństwo...mąż pracuje i zarabia tyle że kobieta też musi iść do pracy bo po 2 tygodniach na chleb nie ma.Jak z 3 tys spada sie do 2 to jest już gorzej niż źle...Co to za polityka w tej firmie. Zarobki powinny iść w górę a nie w dół i to jeszcze o 1000 zł

ddd

Ten (usunięte przez administratora)to kretyn znajomy się zatrudnil do pracy i w pierwszy dzień już po hamsku do niego rozmawiał. Co za człowiek życzę mu aby tak do niego się odnosili i tak traktowali, przyjdzie pora kij zawsze ma dwa końce.

Na stolarni przy ćwiekownicy trzeba skakać żeby widzieli ze coś robisz...Siedzą tylko przy biurku i gapia sie w te kamery.

Kto pisze, ze ktoś jest dla niego dobry to znaczy że (usunięte przez administratora)

edek

ja pracuje i to z calych sil i tak sie czepiaja wiec yyyyy widocznie masz lepsze tyly u niego kazdy ci powie ze (usunięte przez administratora) to sadysta(usunięte przez administratora)

YYYYY

w pracy bywa raz gorzej raz lepiej w sumnie ich rozumiem maja cała produkcje na głowie .(usunięte przez administratora) maja swoje odskoki od normy ale nie mowcie ze sa az tacy zli . jak sie opierdalasz to zjeby dostajesz jak pracujesz nikt Cie nie karci . ogolnie mozna sie z nimi dogadac no chyba ze sie cwaniakuje . widziałam wpis o(usunięte przez administratora) to naprawde dusza człowiek wiecej takich ludzi w firmie :) pozdrawiam

To prawda (usunięte przez administratora) tylko słodzić i donosić wtedy jesteś najlepszy znam taką osobę która bardzo ale to bardzo jest słodka i ma bardzo dobrze tam ale poczekajcie wszyscy wszystko jest do czasu. tam było fajnie jak OLEK był naszym szefem było super po prostu bajka ,ale te czasy już dawno minęły szkoda

?

nie ma sie co dziwic ze (usunięte przez administratora) taki jest jak mowisz mu ladnie po jego mysli to jest ok a jak jestes do zwolnienia to pokazuje co to nie on i jest zwyklym......

adek

Panowie co to za bezczelny typ (usunięte przez administratora) nie rozumiem takiego zachowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.