Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

bbb

Powiem tak jak widze [usunięte przez moderatora]jako brygadziste to mi sie . . . . chce .Ten czlowiek nie nadaje sie do pracy w schronisku dla zwierzat a co dopiero z ludzmi ale glupota rządzi sie latwiej .

QWERTY

Zamówień jest więcej i stolarnia i klejenie nie nadarzą wszystkiego robić i każdy się wkurza bo chce zarobić a nie dadzą, bo zawsze są jakieś braki.

ja tam wam powiem ze pracuje na klejeniu i wiem jak jest w firmie balagan pospiech i zla organizacja moze firma sie rozwija ale kosztem pracownikow zenada i tyle

Co sie tak dziwicie ,ze 14godz. A na nodulach robia 10'a, nawet 15godz. ,no bo produkcja musi byc, no i nikt niepomysli, ze pot po dupsku leci, no boprzeciesz jest "klima",no i nikt niema rodziny, dzieci. Pprzeciesz poswiecmy sie dla dobra firmy ,pracujmy beda zamowienia,bedzie wieksza kasa ,szkoda ze my niestety jej niezobaczymy!!! No ,ale. My pracujemy po to by innym zylo sie luksusowo a dalej wegetujmy za 1400od 10-do10. Niezapomnijmy ze jezdzac na nadgodziny donezdzamy sami ,no ale paliwo jest za friko to poswiecmy sie!!jedni jezdza za darmo inni nie no bo mamy cale 1400do dyspkzycji szal!!ps. Rubcie tak dalej i wmawiajcie wszyxtkim zd jest super . Podobnie padla duza firma w bialosliwiu tylko tam szanowano pracownikow i kazdy mogl wyrazic swoja opinie i niebyl zbesztany! Powodzenia zycze .

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Jacek

coooo????on byl 14godz w pracy?masakra ja bym byl do 14.10 i do domu olal bym to a nie siedzial od 6 do 20 a tymbardziej nie przyjechal bym taxi wolal bym wziasc urlop i juz a nie doplacac do tego ze w pracy jestem.Widocznie naprawde mu zalezalo na pracy.Bo pracuje juz tu 10lat i jestem pewny ze nik by nie przyjechal do pracy na 14godz a do tego jeszcze doplacic do tego ile zarobil bo pewnie taxi mu wziela tyle co 2dni jego pracy on jest Debesciak

Karol

Dobrze mowisz kolego najlepszym przykladem jest to jak [usunięte przez moderatora] zalatwili zwolnili go mimo ze to nie jego wina ze nie moze teraz dzwigac a jak byl na krojowni waty i biegal sam za 1500zl dlugo nie bylo czekac zeby mial wypadek bo jak sie robi wszystko samemu i w takim tepie jak on robil to w koncu czlowiek juz nie mysli i wjechal sobie w ręke a jak inni byli na tym stanowisku to w 3os nie mogli sie wyrobic nawet to gdzie tu jest logika wykozystali go i narazie. Tak samo jest na moim stanowisku wiec on nie jest jedynym ktory byl wykozystywany.Pamietam ze nie pasowal mu dojazd i przyjechal na 6 a na 2zmianie nikt nie przyszedl wiec on zostal jako jedyny do 20stej tylko poto zeby firma nie stanela z braku wycietej waty za to nawet pochwaly nie dostal.A jak nie mial dojazdu bo jeszcze nie mial prawka z poczatku to przyjechal z Piły taxi wiec jak myslicie?oczywiscie doplacil do interesu bo wiecej za taxi zaplacil niz w ten dzien zarobil robil wszystko zeby zawsze sie wstawiac do pracy i pracowac ale o tym pewnie tez malo kto wie a widze ze najlepiej napisac ze symulowal i spokoj miec ciekawe co by na to wlasciciele powiedzieli mysle ze by byli dumni z takiego pracownika mimo ze dlugo chorowal

Taka jest prawda ludzi nieszanuja ,zarobki nedze oczywiscie mowie o zarobkach zwyklego pracownika,a nie [usunięte przez moderatora] ... ludzie zwalniaja sie a nikt nowy niechce przyjsc. Jak tak dalej bedzie to zaklad bedzie mial najgorsza opinie w okolicy. Nawet w urzedzie pracy sie pytaja dlaczego ludzie rezygnuja z ofert . Dobrzy tapicerzy odejda i zostana kobiety . Kiedys tebo niebylo moze dyrekcja sie wkoncu obudzi i pomysli o pracownikach my tez jestesmy ludzmi i tez mamy oplaty,zoladki i musimy dojazd wliczyc niestety my niejezdzimy za darmoche .

1400? chyba brutto...ja zarabiałem 1020zł netto przez kilka miesiecy... i charowalem jak wół... tsss firma pożal sie boże

zły

nie rozumiem jednej rzeczy czemu potępiacie kogoś kto godzi sie pracować za 1400 i obrażacie go ze jest jeleniem nikt nikogo nie przymusza do pracy nikt nikogo do żadnej firmy nie ściąga pod przymusem każdy ma wolna wole i jak ktoś chce pracować i godzi się na jakąś pensje to znaczy ze się godzi i nie jest jeleniem tylko jest człowiekiem który szuka pracy i widocznie jest tak zdesperowany albo bardzo jej potrzebuje że po prostu chce bo może nie ma za co dzieciom jedzenia kupić i jak utrzymać rodziny i jeśli dostanie choć minimalna pensje to i tak jest szczęśliwy i jak znajdzie gdzieś lepszą prace to nikt mu nie utrudni odejścia może niektórzy muszą gdzieś pracować by żyć nie ważne za ile i nie obrażajcie tych ludzi ze są jeleniami bo skąd wiecie dlaczego to robią dla niektórych minimalna pensja to może być zbawienna kwota a dla niektórych i 30 tysięcy jak zarobią to jest nic tyle co splunąć i czy wysokością zarobków mierzy się wartość ludzi niektórzy chcą pracować gdziekolwiek za pensje która wpływa co miesiąc a nie za minimum które dostają na raty i to miesiącami albo w ogóle a naharują się i nie nazywajcie jeleniem kogoś kto się zgodził na minimum tylko dlatego że chce utrzymać rodzinę!!!! a szukać innej lepszej pracy zawsze można dla mnie gorsze byłoby siedzieć w domu chodzić po zapomogi i czuć się jak wyrzutek bo nie mam jak rodziny utrzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olaf

no zartudniaja bo duzo sie zwalnia inaczej by ludzi wg nie mieli do pracy a tak szukaja nowych jeleni co beda pracowac za 1400 a jak nie beda juz ich potrzebowac to w dupe kopna

jest nowa hala nowy dział i sporo nowych pracowników i afery nie ma nikt nie chodzi struty firma działa na pełnych obrotach nawet nadgodziny są jak zawsze po urlopie pełno zamówień i na pewno będą zatrudniać jak to zwykle bywa na koniec lub początek miesiąca

no ja też widziałem nowych ale to są ci którzy byli przyjęci od pn tamtego tyg po tym zajściu nikogo nowego nie zatrudnili pewnie 2 tyg próbnego i do domu

dfs

z tego co widzę to cały czas przychodzą jacyś nowi i nowe :)

myślę ze jak się uspokoi po tej aferze to może i będą zatrudniać chyba ze beda szukać oszczędności to będą jeszcze zwalniać

tito

pracownik - 2013-08-05 00:31:07 z innej beczki..o co chodzi z tymi kradzieżami pistoletów??? z tapicerni... szafki zakluczone a pistolety giną? jakim cudem? Witam. Pracowałem kiedyś na piance na maszynach cnc chciałbym wrócić do firmy jest szansa jak myślicie?

Mirek

Teraz to mi sie wydaje ze rente to nie zus a firma bedzie musiala mu placic i to do konca zycia popelnili blad to teraz niech maja a jak tyle kasy ma to niech kierownik placi ze swojej kieszeni a jak [usunięte przez moderatora] jego pozwie i wszystkich co brali w tym udzial to proces ma wygrany w 100% bo bezwzgledu na wszystko musi sie udzielic pomocy ja nie udzielilem pomocy gdy potracilem pieszego i 2lata siedzielem a wg nie mial ten pieszy obrazen wiekszych a jak tu w gre idzie kregoslup czy glowa to dali by mi 5lat i duze odszkodowanie

Po wypadku zamiast zadz po pogotowie to dali go na krojownie i mial dalej pracowac z tym bolem mi sie wydaje ze jak ktos mowi ze go cos mocno boli to sie zawozi na pogotowie albo sie je wzywa nawet jak ktos niby symuluje bo pewnosci nigdy nie ma a szpital wtedy daje decyzje czy ktos przyjechal z wymyslana choroba czy faktycznie jest chory no ale skad maja wiedziec o tym ludzie z naszego biura jak oni ledwo szkole skonczyli i liczy sie dla nich tylko kasa

no masz racje dfs niech sie martwia w kadrach i wszyscy kierownicy i dyrektor a nas to nie powinno obchodzic bo nie jestesmy lekarzami i nie znamy wynikow badan

dfs

Lepiej się weźcie za pracę a nie komentujecie, niech się martwią ci co powinni !

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.