Opinie o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aneks Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aneks Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Rozmowa Kwalifikacyjna

święta racja pani barbi za dużo wkładek dziecinnych się nawąchała i dlatego taki ma nick ,jak można koleżankom na ręce patrzyć ,czy ona ma za tyle czasu ?ja też wychodzę z pracy zmęczona i nic nikomu nie liczę.,bo nie mam na to czasu.pozdrawiam bezstronną.

bezstronna

oczywiście rzadko a nie żadko błąd w sztuce:)

bezstronna

Witam serdecznie żadko tu jestem, ale pozdrawiam panią Barbi która ma czas patrzeć koleżankom na łapki a swoich nie widzi,ma kobieta tupet!ja i moje koleżanki chodzą do pracy a nie przyglądać się innym ,pracujemy ciężko żeby zarobić ,ta pani powinna zmienić pracę !proponujemy do marketu na ochroniarza policzy (usunięte przez administratora) do szefa i przynajmniej zarobi bo prowizja od każdego złapanego złodzieja leci.buziaczki.

produkcja

jestem na produkcji i jest spox wiadomo zawsze sie znajdzie jakas cwaniara ale olewaj nigdy sie nimi nie przejmuj sa puste i maja nierowno pod sufitem.pozdrawiam Kasie z pakowania:)

Magazynier

Rozmowa koncetrowała się na moim dotychczasowym doświadczeniu. Przeprowadzana była przez kier. magazynu i (prawdopodobnie ojca prezesa). Rozmowa niemerytoryczna, sprowadziła mnie do przedstawienia siebie w negatywnym świetle. Ostatecznie wylądowałem na produkcji.

Co pan firmie może dać? Dlaczego pan ma tyle firm za sobą? Dlaczego nie starał się pan pracować w wyłącznie jednym zakładzie pracy?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
maloa

KOBITO JAK NIE MUSISZ TO NIE ANEKS ,MARNE ZAROBKI ,O ATMOSFERZE JUZ NIE WSPOMNE DUŻO WALNIĘTYCH ZAZDROSNYCH O WSZYSTKO BAB CFANIAKUJĄ A NA JEDNYM WÓZKU JADA JAK I TE STARE WYGI TAK I TE SWIŻO PRZYJĘTE.POZDRAWIAM

maloa

Magda

PROSZE O INFORMACJE WIEM ŻE SĄ PRZYJĘCIA NA PAKOWANIE ,JAKIE TAM ZAROBKI?? WIEM ŻE NOWE PRACOWNICE MAJĄ PRZEKICHANE WIEM ŻE NIEMOŻNA SOBIE DAĆ W KASZE DMUCHAĆ TO MAM GDZIEŚ ,TYLKO NIEWIEM JAK Z KASĄ?CZY TO OD WKLADKI CZY OD GODZINY?PROSZE O ODP..

pedros
@Magda

przez adecco w sosnowcu na warszawskiej 2

Mam pytanie ,jak można się dostać do pracy do aneksu ,czy należy słożyć cv , i gdzie lepiej na produkcji czy na pakowaniu?

Barbie

Tez tam pracowalam i kolorowonie jest ale wszystkiego miec nie mozna , a Ty Kasiu jak niewiesz co mowisz i jestes tak ograniczona ze nie potrafisz wsadzic wkladki do woreczka i policzyc do 5 to sie moze nie wypowiadaj , kazdemu by nerwy puscily jakby musial 50 raz tlumaczyc debilowi co ma robic a swinie podkladalas sobie sama a wiem bo widzialam wszystko ze stolika obok a jak chcesz podyskutowac o dziewczynie od motoru to daj tylko znac bo to jest zloty czlowiek a Ty jestes poprostu tempa! "na mnie sie nie krzyczy mnie sie przytula" hahahaha!

pani

A ja wam radzę te które są gnębione czy na Was nadają od razu do kierownika!niema dużo czasu ,ale ja miałam to szczęście że mnie wysłuchał i pracuje już kilka lat,nie jestem na pakowaniu tyle mam szczęścia,tam jest zazdrość o wszystko.

koleżanka

To co napisała Obca to święta prawda ja też już tam nie pracuje, ale ta cała świnka to wredna świnia,jest pusta jak te wkładki które udaje że robi widać nic więcej nie potrafi,pozdrawiam te które ją przejrzały.

obca

Warunki do (usunięte przez administratora) a atmosfera jeszcze gorsza. Monika świnka ze wszystkim leci do kierowniczki. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje bo nowe dziewczyny sa gnebione przez stare pracownice a jeslu ktoras z nowych pojdzie naskarzyc do kierowniczki p. Renaty z pakowania to macie pewne ze was zwolnia.

Magda

witam ,jak jest na pakowaniu bo mam zamiar się przyjąć ,jakie warunki ,płaca,atmosfera;)

hehe..

Ostatnia wypowiedz mnie rozwaliła,przeczytaj blondyna co napisałaś..Z tyłu liceum z przodu muzeum....a resztę sobie dośpiewaj..

Kasia stara wyga

Ja wiem to wredna suuuuuu.. może wkońcu ktoś jej ten pysk utrze:)

pati
@Kasia stara wyga

kto zna monike to wie ze tak nie jest

napewno stara
@Kasia stara wyga

witam inteligentnom paniom ktora wypisuje brednie jesli ktos jest glupi i nie kumaty najlepiej zgonic na kogos ale coz jak sie niema rozumu i sie nie umie zycie

fajnaOla

uwaga na kapusia jest na pakowaniu pyskata świnka Moniczka......

lilia
@fajnaOla

widze ze ktos jest bardzo plytki zadana monika u nas nie kapuje

gość

Udzielanie urlopu Zgodnie z kodeksem pracy, jedna część urlopu musi wynosić co najmniej 14 dni kalendarzowych. Pracownik sam decyduje, jak podzielić sobie przysługujące mu wolne. Może też od razu wykorzystać cały urlop wypoczynkowy.

małgorzata

czesc tez jestem ciekawa jak wygląda praca na pakowaniu no i czy zarobki sa w miare praca się wydaje ogolnie spoko jak się czyta komentarze wiadomo raz gorzej raz lepiej jest ale to chyba jak wszędzie ...

nikol

a idzie zarobić wogule na tym pakowaniu? wiem ze to acord jakies normy trzeba wyrobić .. z góry dzięki za odp.

nikol

witam mam pytanie jestem zainteresowana praca w aneksie ale chciałabym do pakowania się dostać czy ktoś cos wie jak się tam dostać?czy trzeba specjalne podanie skladac?

@nikol

aplikujesz ogólnie do pracy a na rozmowie możesz zasugerować że wolisz na pakowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Aneks Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aneks Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aneks Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aneks Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aneks Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Młynarska 5
    43-600 Jaworzno