Opinie o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aneks Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aneks Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Alicja

@ona czy napiszesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Aneks Polska Sp. z o.o.? Dobrze, jeśli wspomnisz na jakim stanowisku jesteś, ponieważ na każdym stanowisku obowiązują inne warunki pracy.

ona

Praca spoko natomiast atmosfera beznadziejna. Dziewczyny świnie pod nogi rzucają.

Alicja

@ja. czy pracowałaś w Aneks Polska Sp. z o.o.? Nie ma żadnych dodatkowych premii? Czy jest coś jeszcze z czego jesteś niezadowolona pracując w firmie?

ja.

za 1600-1800 zł to jedynie ukraińców znajdą,teraz ludzie za 2 tyś nie chcą pracować,a tu nawet 2 tyś niema,żal!!!

Magazynier

Rozmowa koncetrowała się na moim dotychczasowym doświadczeniu. Przeprowadzana była przez kier. magazynu i (prawdopodobnie ojca prezesa). Rozmowa niemerytoryczna, sprowadziła mnie do przedstawienia siebie w negatywnym świetle. Ostatecznie wylądowałem na produkcji.

Co pan firmie może dać? Dlaczego pan ma tyle firm za sobą? Dlaczego nie starał się pan pracować w wyłącznie jednym zakładzie pracy?

Alicja

@miła czemu polecasz? Co możesz powiedzieć o mocnych stronach firmy? @ZADOWOLONY co możesz powiedzieć o warunkach pracy w Aneks Polska Sp. z o.o.? To ważne informacje dla osób, które chcą się zatrudnić w firmie.

beata

Jaka atmosfera na produkcji? czy jest aż tak naprawdę źle jak piszą niektóre osoby wyżej?

świerzak

Siemka. Jaka jest robota na magazynie, bo zamierzam się tam przyjąć?

ZADOWOLONY

Swietna Atmosfera.Pan Jarek konkretny gosciu.Duzo pracy.Produkcja W ANEKSIE TO RAJ DO INNYCH FIRM.POZDRAWIAM

Alicja

@miła, czyli polecasz pracę w tym miejscu?

miła
@Alicja

Tak ... JA polecam . ;)

miła

praca jest w porządku . nie ma co nazekac . pracuje na produkcji .. przyjęcia są . dziewczyny nowe przychodzą , porobia kilka dni i się zwalniają . czemu ? bo to nie praca dla każdego . nie każdemu to spasuje . nie zaszkodzi przyjść i spróbować . korona z głowy nie spadnie .

Praca jak Praca

Dziwię się tym wszystkim negatywnym opiniom. Pracuję na produkcji ponad 2 lata, hala przestronna, jasna i raczej czysta, tak samo ubikacje, jadalnie i szatnia. Praca również ok, byłam już na wielu stanowiskach i nie działo się nic strasznego. Wiadomo, że atmosferę tworzą ludzie, nie każdy chce pomóc, jest kilka osób wrogo nastawionych do innych a nawet wrednych ale wystarczy je omijać i robić swoje. Kierownika p. Jarka też nie uważam za jakiegoś tyrana, ma swój specyficzny ton mówienia i czasem powie parę słów za dużo ale to jest praca i kierownik jest kierownikiem. Często nam pomaga, rozwiązuje problemy związane w wykonywanymi przez nas czynnościami i nie raz problemy między pracownikami żeby praca szła dobrze. Dla mnie praca jak praca. Chcielibyśmy większej kasy bo to jednak są kleje, temperatury itd, może w przyszłości jeszcze się coś zmieni. Dla osób, które myślą o przyjęciu się to spróbujcie, umowa o pracę, godziny pracy są w porządku, weekendy dla chętnych (rzadko każą przyjść obowiązkowo), wypłata za miesiąc (u mnie) to 1600-1800 zl. Brakuje tylko niestety pakietu socjalnego

tito

Szukają pracowników i szukają. Wielu innych pracodawców kusi nie tylko płacą na poziomie 1600-1800 pln. W innych zakładach istnieją dodatki w postaci bonów świątecznych, wyprawek dla dzieci, ubezpieczeń medycznych oraz gwarancja wzrostu pensji. Proszę poczytać. A tu nawet miłej atmosfery nie ma..

ADW

pracowałam tam jakiś czas temu na stanowisku specjalistycznym - nie na produkcji. Ogólnie tragedia. (usunięte przez administratora)Firma kreująca się na koncern mentalnie ludzie tkwią w garażu. Nie polecam wykształconym, chcącym się rozwijać ludziom z niezłym doświadczeniem, szukajcie w korporacjach lepiej , tam nie ma po co iść.

Młoda

Witam Panie mam pytanie czy praca w Aneksie jest praca szkodliwa i czy na wszystkich działach czy halach jest wyczuwalna woń klejów.Bede bardzo wdzięczna za info

mateo

jak to praca fizyczna, no chyba przyjacielu się nie spodziewałeś wczasów pod gruszą na produkcji artykułów obuwniczych. ale przecież nawet w tym roku były oferty pracy u nich na kierowników pakowania i magazynów, miałbyś lżej, dlaczego nie spróbowałeś?

Wernyhora

Ze wszystkich firm, w których pracowałem do tej pory Aneks jest u mnie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o komfort i warunki pracy.

L

Kasa na koncie zawsze przed 10-tym

krew się w żyłach gotuje,jak się czyta takie komentarze.NIE POZDRAWIAM

janp

Stawka sie zgadza, bo mialem osobiscie mozliwosc porownania i mnie to zszokowalo. Mam na mysli prace na produkcji wkladek. Zeby to byla chociaz stawka 20,-pln. W wiekszosci pracuja kobiety, ktore nie maja wielkiego wyboru w Jaworznie i okolicy. Do tego bhp nie gra roli, klej jest szkodiwy, male prasy w ktorych mozna rozdruzgotac reke, ale liczy sie ilosc. Pracownice boja sie zglosic wypadek, bo moglyby wyleciec z pracy. Panie motywowane sa przez kierownika, ktory powiedzialbym ma sklonnosci sadystyczne! A mozna Panie motywowac inaczej, bez teroru. Bylem tam 6 miesiecy,dlatgo wiem Ulubione powiedzenie kierownika: Chce pani tu pracowac? Tak. To dlaczego pani tak malo robi? Fajne panie, ale przez tzw.kieronika sa zastraszone.

janp

Fajna Firma. Bhb? Placa 10,-pln, a stawka niemiecka na tym stanowisku to 40,-pln. Bogaca sie na formie niwolnictwa. Ale ludzie w Polsce nie maja wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o Aneks Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aneks Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aneks Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aneks Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aneks Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Młynarska 5
    43-600 Jaworzno