Opinie o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aneks Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aneks Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Yola

Nie polecam tego miejsca. Fatalna atmosfera pracy. Kolesiostwo i system wzajemnej adoracji. Brak obecności szefostwa, brak kontaktu z przełożoną, brak systemu wdrażania do pracy przez pozostałych pracowników, (że o przełożonych nie wspomnę). Wchodzenie w relacje typu koleżeńskie z własnymi pracownicami, całkowity brak profesjonalizmu. Nieustanna rotacja. Najgorsze metody manipulacji.

Mongoł chyba ??
@Ewelina

(usunięte przez administratora). babo jakaś ty jest głupia, te twoje wpisy..., zadajesz pytania jak małe dziecko, dziwisz się jak byś się dzisiaj na świat narodziła, nie wiesz jakie metody manipulacji ❓ Wystarczy poczytać te opinie wszystko jasne, a tobie jak krowie na rowie. Ma ktoś lecieć i skarżyć jak dziecko w przedszkolu ?? , weź się stuknij w łeb, to lepiej się zwolnić i nie pracować w takiej atmosferze, a ty nic nie widzisz, ciekawe.

Pytanie.

Czy to prawda że robicie tam wkładki dla " ruskich żołnierzy " którzy mordują niewinnych ludzi?? Bo za każdym razem są usuwane moje wpisy z zapytaniem o to. Chyba pieniądze to nie wszystko, godność też trzeba mieć.

Luiza Nowy wpis

Na produkcję z tego co wiem ze strony prowadzona jest ciągła rekrutacja. Powodem jest jakaś stara rotacja czy raczej z opóźnieniem odpowiadają na zgłoszenia? Chce od wakacji mieć zabezpieczoną prace. na ile mam szanse ze mnie wezmą?

Mk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jaka atmosfera panuje w tym zakładzie ?

Maryna

Szykują się zwolnienia Ukraińców naprzyjmowali A Polki zwalniają Wogule brak pracy Rzucają cię gdzie się da Kazują chodzić na halę nr2 Zatykają dziury Brak pracy Kolesiostwo Zgniła atmosfera Liderki kablują te dziewczyny co ich nie lubią A koleżanki ich robią co chcą Obgadują cię i wyśmiewają Nie wspomnę o chorych komentarzach o niektórych osobach

Kasia Nowy wpis
@Maryna

Skąd można wziąć potwierdzenie co do tego, że maja jakieś redukcje się szykować? Na stronie piszą wprost by się zgłaszać bo maja ciągłą rekrutacje. Rotacje są mniejsze i to dlatego? Zastanawia mnie tez podstawa co do stwierdzenia, że wola brać na produkcję ludzi z innych narodowości

Zastanawiam się czy na każdym stanowisku występują te same benefity? głównie o tych świadczeniach socjalnych myślę z takiej oferty do księgowości. Nie zostały rozpisane a ciekawi mnie to czy są one może zależne od stanowiska lub stażu (usunięte przez administratora)

Magazynier

Rozmowa koncetrowała się na moim dotychczasowym doświadczeniu. Przeprowadzana była przez kier. magazynu i (prawdopodobnie ojca prezesa). Rozmowa niemerytoryczna, sprowadziła mnie do przedstawienia siebie w negatywnym świetle. Ostatecznie wylądowałem na produkcji.

Co pan firmie może dać? Dlaczego pan ma tyle firm za sobą? Dlaczego nie starał się pan pracować w wyłącznie jednym zakładzie pracy?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Cześć wam, mam pytanie do osób pracujących na magazynie. Firma ponoć oferuje od 4 500 zł za etat + premię po okresie próbnym. Ta premia to ile wynosi? Uprawnienia na wózki są mile widziane, a w razie w da się je wyrobić w firmie? Robicie na trzy zmiany, można sobie wybrać konkretną, czy pracuje się na wszystkie? Jak tu się traktuje pracowników? Pisał ktoś, że szefostwa prawie nie ma w firmie, i że atmosfera słaba. Ale w sumie to nie napisał gdzie. Czyżby chodziło o magazyn? Czy tu wszystko w porządku i poelcacie aplikować?

OTeKowicz

Dzień dobry. Czy w aneks są obowiązkowe soboty pracujące i czy w ogóle pracuje się w soboty? Oraz ilu zmianowa jest praca, jak z nadgodzinami? I jakei badania lekarskie się tam robi? Pytam, bo pojawiło się ogłoszenie na produkcję i byłbym ciekaw, czy warto przynosić CV.

Firma dodała nową ofertę pracy na Kierowca c. Czy ktoś o tym słyszał?

Po niektórych opiniach widzę, że co niektórym nie podobały się chyba zadawane wcześniej pytania… czy zależne to będzie tez od działu, do którego się je kieruje? Mnie o księgowość by chodziło, bo widzę, że kiedyś już kogoś do niej szukano. Jak duży jest ten dział? Ilu osób potrzeba do obsługi? mieszkam niedaleko Młynarskiej, dlatego się interesuje

@Yola

Najgorsze metody manipulacji? W sensie, że jakie konkretnie?

@Ewelina

Osoby zainteresowane dobrze wiedzą jakie.!!!! Ja nie mam czasu na pisanie tutaj epopei o tym procederze, widać niektórzy potrzebują większego IQ, żeby zobaczyć oczywiście rzeczy.????????????????????????

bo tak jest to prawda

Aleksandra
@Yola

No spokojnie, może po prostu jeśli padają takie oskarżenia to warto byłoby je jakoś udowodnić? Bo napisać sobie że ktoś manipuluje, to zawsze można. A czy ktoś to potwierdzi?

@Aleksandra

Czego nie rozumiesz. Z czym masz problem, trudności zmyśleniem?

@Michał

Ja bym chciała się dowiedzieć jak w rzeczywistości sytuacja tutaj wygląda, bo niestety nie widziałam jeszcze to nie wiem a lepiej byłoby się upewnić. Tylko zaskakuje mnie fakt, że nikt nie chce tego doprecyzować. Czemu?

@Aleksandra

Tak nagrać po kryjomu, ale to nielegalne.

@Monika

T pewnie wiele osób by polemizowało. Co nie zmienia faktu, że do dziś ten temat nie został do końca doprecyzowany z tego co widzę. Skoro obecnie się tu zatrudniasz to może się odniesiesz? Do dziś coś uległo względem tego zmianie?

Mongoł chyba ??
@Ewelina

Jaki jest wkład kierownictwa Aneks Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Stara wyga

Powiem tak Na hali 1 Zarówno kierowniczka produkcji jak kierowniczki zmianowe chcą i dbają o to zeby było ok. Lecz nie każdy to widzi i docenia

Zuzanna
@Stara wyga

To co sumie co może być przyczyną tego co piszesz, że niektórzy tego nie zauważają? O jakie czynności lub ustalenia chodzi? są to decyzje oparte na sugestiach samych pracowników? Da rade otwarcie pogadać o wszystkim?

.....

Witam. Jakie są godziny jeśli chodzi o zmiany?

Like

Witam może ktoś pracował w Anex tour jako rezydent hotelowy , jakie warunki ,jakie zarobki ?dzięki

@Like

Trochę czasu minęło, dowiedziałeś się czegoś na ten temat? Mało osób odpowiada tu na pytania z tego co widzę, więc liczę że coś z rekrutacji np. udało ci się wyjaśnić. A może udało ci się zatrudnić i powiesz co i jak? Też mnie ciekawią obecne warunki.

Pytanie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Dyblo

Pewnie ze maja ale po co pierwsza praca sobie zryc psychikę na resztę życia

Obiektywnie.

Wredne, bardzo fałszywe baby. Poza tym, od strony pracodawcy wszystko w jak najlepszym porządku; A praca bardzo fajna, lekka, czysta, dwie zmiany.

@Obiektywnie.

To teraz nie wiem. Warto czy nie? bo w sumie do pracy po pieniądze się idzie a skoro piszesz, że generalnie od tej strony jest spoko to idzie wytrzymać? Po ile średnio ludzie tutaj pracują? Ile się zarobi?

Dyblo
@Ewelina

Nie polecam (usunięte przez administratora) a Panie kierownik wredne (usunięte przez administratora) lepiej szukać czegoś spokojnieszego niż zniszczyć se nerwy

TAK,
@Ewelina

Warto, jak najbardziej, praca bardzo dobra., pracodawca również w porządku, pod każdym względem. Te złe opinie piszą same pracownice, żeby odstraszać, nie słuchaj ich.

Daj se spokój
@Ewelina

Nie wytrzymasz.Panie liderki zjedzą Cie na śniadanie,takiego chamstwa Nie spotkasz w innych firmach

Nie Warto
@Ewelina

Ta praca to ciągły stres ,przy przyjęciu pięknie mowia ze nie ma akordu ale jest premia jak się wykarzesz, potem jest tak że jak nie zrobisz ile każą bo to na wstępie powiedzuane to jest fochi masz pozamiatane a co miesiąc to wiecej

Iwona
@TAK,

Moim zdaniem tak właśnie jest, opinie negatywne żeby zniechęcać nowych kandydatów do pracy tutaj, przecież na pakowni nie ma liderek ??! ja mówię o pakowni, jak jest na produkcji to nie wiem.

Iwona
@Obiektywnie.

W sumie, to się przecież zatrudniam u pracodawcy i jeżeli z jego strony jest wszystko ok, to jest najważniejsze, co mnie obchodzą inne pracownice, albo jakieś wredne baby które tam są, pracuję i robię swoje, reszta mnie nie interesuje.

ani ta, ani tamta,

Nie wiem po co oni dają ogłoszenie i przyjmują pracownika, jak i tak nie pozwolą nikomu tam pracować, tylko od razu patrzą jak się kogoś nowego pozbyć, choćby nie wiem co, nikt nie ma szans tam zostać dłużej, bo robią wszystko co mogą żeby nikt nie został na stałe. Nie rozumiem tego, to potrzebują kogoś czy nie?? przyjmować żeby się pozbywać?? w jakim celu takie działanie?? o co tam chodzi?? Ani ta, ani tamta. Co się tam dzieje?

Nie nie nie

W Aneksie maja bardzo ciekawy system.Jesli chcesz awansować masz do wyboru kilka opcji możesz zostać deb..em,pustakiem lub dzbanem jak masz jakieś większe aspiracje to możesz awansować na niedo..ba.W tym zakładzie pracują tylko liderzy i kierowniczki cala reszta się opiera.. la.Liderzy ciężko pracują bo przecież trzeba omówić jaka fryzura i paznokcie i gdzie do kosmetyczki isc cala reszta to mniejszy problem a jak coś się zdupi bo lider miał wszystko gdzieś to znow wspaniały on zapunktuje bo wymyślił jak to naprawić

Hanna
@Nie nie nie

No, widać, że Ci liderki za skórę zalazły. Ale szkoda, że tylko i wyłącznie o nich piszesz, a nic o wypłatach, czy są premie, czy trudna praca. Szkoda, bo cv na produkcję można wysyłać cały czas.

@Hanna

Co chcesz wiedzieć?

Na na na
@Nie nie nie

Trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) kierowniczką, i machać główką jak te pieski kiedyś w samochodach. Wtedy jest szansa na awans i aprobate kierowniczek. Na tą chwilę muszę pracować ale rozglądam się za czymś innym,bo jak widzę te fałszywe gęby to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nawet te naj naj tutaj ciu ciu z kierowniczką a za chwilę gada innym że kierowniczką jej (usunięte przez administratora) zawraca. No to o co chodzi? Nie pojmuje. Praca fajna ale atmosfera to porażka

@Na na na

No cóż na to nie da się nic poradzić,nie każdy liczy na awans bardziej na godne traktowanie.Zycze udanych poszukiwań lepszej pracy,gwarantuje że takie są.Pozdrawiam

Tak bedzie
@Nie nie nie

Jak w końcu uda się wybudować tą fabrykę izery w jaworznie to podejrzewam że wiele osób z dotychczasowych produkcji zrezygnuje

@Tak bedzie

Myślę że tak będzie i czekam na to ,Jaworzno jest dość ubogim miastem pod kątem pracy,Dąbrowa,Sosnowiec,Mysłowice,Tychy maja o wiele więcej do zaoferowania

Dziekij

Nikt kto tam nie pracuje od lat nie jest w stanie się w żaden sposób utrzymać, choćby na rzęsach stawał, Panie liderki są zawsze beż zazutu kłamią (usunięte przez administratora) wykorzystują, ponaddto jedna z Pan kierowniczek (usunięte przez administratora) umiaca zeżre każdego kto nowy

Czym Aneks Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Mała Mi

Opinie są różne.Najlepiej przyjść,samemu zobaczyć,spróbować i ocenić

Śmiesznie

Dodatek od danego stanowiska i dodatek stażowy Lecz tak na prawdę to premią regulują wypłatę żebyś miał najniższą krajową Więc te dodatki to tylko tak na niby

ble,ble,ble,ble.........
@Mała Mi

Głupie gadanie!! i co z tego że przyjdzie, zobaczy, spróbuje i oceni, jak i tak długo miejsca nie zagrzeje. Choćby była najlepsza ze wszystkich, starała się nie wiadomo jak, stawała na rzęsach, to i tak to nic nie da. Te baby pozbędą się każdego wcześniej czy później, to tylko kwestia czasu. Zarozumiałe samoluby, mają się nie wiadomo za co. Wszystkie znajome które tam pracowały mówią to samo, z tymi babami się nie da robić. Teraz to widzę. Szkoda czasu i nerwów.

@ble,ble,ble,ble.........

zgadzam się tam się nie da pracować przez te wstrętne baby

@ble,ble,ble,ble.........

Niestety 3/4 bab z pakowni to wstrętne czarownice, bliżej im na łysą górę niż do ANEKSU.

Izabela
@Monika

jesli poprawnie wykonują swoją pracę to jaki masz problem z ich wygladem? co to ma do pracy ?

@Izabela

Miałam na myśli charakter.

@Izabela

Noo rzeczywiście....., wyglądem też wcale, nic a nic nie odbiegają, tylko miotłę i wioo.... na łysą górę.

@Monika

Czyli pracować normalnie pracują? a takie zachowania o ile faktycznie występują i przeszkadzają innym w pracy to chyba można zgłosić? jest do kogo?

Ewelina

Aha, dzięki. :( A czemu nie ma? to jaka tu jest struktura organizacyjna? pytam, bo nie wiem a ciekawa jestem. Kto ponad kim itp?

Belmondo

Witam, jak czytam te wszystkie pretensje, rozmyślania i napierdzielania na kogoś to aż mi Was, tzn tych co to piszą jest żal a i może szkoda, skoro jest Wam tak źle, tak Wam tam nie pasuje i wszyscy są tak beznadziejni to po jakiego grzyba tam jeszcze jesteście się pytam. Ludzie tam pracują nawet i po 13-14 lat i nie narzekają ale oczywiście zawsze się znajdzie ,,Gwiazdeczka" której nie można zwrócić uwagę bo zaraz jest obraza, a może weź się jedna z drugą za robotę a nie gwiazdorzenie to i wszystkim będzie lżej. Pozdrawiam tych co chcą pracować, a tych co gwiazdorzą zapraszam do cukierni po snikersa????

Xxx
@Belmondo

Moze Ty Beatko zjedz snikersa zebys miala sile wkoncu pracowac;) a nie chodzenie calymi dniami i picie kawki i jedzenie ciasteczek.Pozdrawiam

Robin
@Belmondo

Ludzie pracujący długi okres czasu (7-..... lat nawet w innych firmach)mają w sobie mała wiarę w siebie .myślą że sobie nie porada w znalezieniu innego zatrudnienia .ja po 9 latach pracy w tym zakładzie odważyłam się w końcu z tamatąd odejść .polecam zrobić to samo .rynek pracy teraz jest bardzo szeroki w doborze pracy.mam wielkie wyrzuty sumienia do siebie że pozwoliłam by normalne zachowania międzyludzkie (kultura osobista)zostały mi wpojone do głowy jako coś nienormalnego a te aneksowskie wrzaski jako normalne.A co do zwracania uwag gwiazdeczkom weź się puknij w głowę bo zwracać uwagę a wykrzyczeć i sponiewierać człowieka to duża różnica .

Amfa
@Belmondo

Te co pracują po 15 lat, to tylko dlatego, że działają, funkcjonują, i „wykazują się'' kosztem innych oraz kreują swój niby nienaganny wizerunek.

Revo
@Belmondo

To ty chyba w innej firmie pracujesz ????

Zostaw merytoryczną opinię o Aneks Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aneks Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aneks Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aneks Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aneks Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Młynarska 5
    43-600 Jaworzno