Opinie o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aneks Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aneks Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneks Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Marcelina

Pracowałam w Aneksie do niedawana na dziale profile. Praca podobała mi sie jednak współpraca z panią Beatą P. (Liderką) była nie do zniesienia mobing i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Jestem osobą starszą i wyrabianie normy sprawiało mi trudności ,kierowniczki nic mi na ten temat nie mówiły lecz panią lider doprowadzało do szału. Nie polecam współpracy z tą osobą (o ile tak ją można nazwać ) bardziej powiedziała bym że to hiena i szkodnik. Potrafi zniszczyć człowieka psychicznie!!!!!!!!

Mała
@Marcelina

Pani Janinko...najlepiej całą winę zwalić na P Beatę A prawda jest taka że Pani przychodziła się tam obijac..za takie same pieniądze jak inni.Nawet Pani du...Nie ruszyła żeby iść po wkładki, plastiki tylko najlepiej było brać innym koleżankom...i to udawanie że się nie słyszy.. porażka...Jasne Pani Beata to zła osoba bo wiecznie Ci przynosiła robotę pod (usunięte przez administratora) Pracowałam tam są plusy i minusy jednak złego słowa nie mogę powiedzieć na Beatę..do zorganizowania pracy jest najlepsza.

Nikola
@Mała

ha ha ha cała pani Janinka! U nas było to samo! nigdy się nie ruszyła po towar do pakowania, paletę czy kartony tylko czekała aż ktoś przyniesie albo nam zabierała.Co sobie przyniosłam paletę to musiałam iść po następną bo mi wzięła a sama du...nie ruszyła,to samo z kartonami, a jak jej powiedziałam żeby sobie przyniosła a nie brała moich to tak jak bym mówiła do ściany! udawała że nie słyszy. I jeszcze się ciągle do mnie rzucała że za szybko pakuję. Leser i cwaniara.,,Co tu robić, żeby nic nie robić'' to jej dewiza.

Marzena

Jak obecnie wygląda praca w Aneksie? Wcześniej w wątku czytałam o zwolnieniach i ograniczeniu dni pracy do 4. Skoro pandemia się już kończy, to czy wszystko w firmie wróciło już do normy? Napisalibyście coś nowego na ten temat?

R3V0
@Marzena

Minęło już to dawno. Było Było przejściowe przez 3 miesiące w tamtym roku. Juz dawno wszystko jest w normie i pracy sporo

Dyblo
@Marzena

Praca jest ok tylko ma zd 1 Panie kierownik zaczęły rządzić i zaczyna się robić źle

@Dyblo

Proszę sprecyzować.Na,którym zakładzie kierowniczki rządzą Można,to zrozumieć w dwujnaki sposób.

Dyblo
@Mała Mi

Na ZD1 rządzą Panie kierownik w sensie ze robią wszystko co w ich mocy o trochę więcej a ludzie i tak mają to w (usunięte przez administratora)

morale30

Ludzie tu robią co chcą Już nie wspominając o chłopakach z za ścianki ktorzy wychodzą z pracy dużo wcześniej jak juz kierownictwo się zmyje...

kris
@morale30

a co zazdrosc (usunięte przez administratora) sciska? :)

Zbigniew

Czy firma ta w obliczu pandemii koronawirusa ograniczyła w jakiś sposób swoje funkcjonowanie? Proszę o informację, co zrobił pracodawca w aktualnej sytuacji. Będę wdzięczny za wiadomość.

Aga
@Zbigniew

Zwalniają ludzi, praca 4 dni w tygodniu, piątki wolne, bezpłatne. Masakra....

Mała mi
@Aga

Zwalniają,ponieważ sytuacja jest,jaka jest przez koronawirusa.Wiekszosc firm zamykają,lub zwalniają pracowników.Aneks nie jest jedyna taka firma.Prezes robi co może,żeby utrzymać jak najwiecej pracowników,ale niestety jest to trudne na dzień dzisiejszy

R3V0
@kris

Nie zazdrość a okradanie firmy.. PILNUJ SIĘ ;)

Nowa

Hej! Rozwazam zatrudnienie w tej firmie na produkcji, jak obecnie sytuacja? Bede wdzieczna za wszystkie opinie, pozdrawiam

Magazynier

Rozmowa koncetrowała się na moim dotychczasowym doświadczeniu. Przeprowadzana była przez kier. magazynu i (prawdopodobnie ojca prezesa). Rozmowa niemerytoryczna, sprowadziła mnie do przedstawienia siebie w negatywnym świetle. Ostatecznie wylądowałem na produkcji.

Co pan firmie może dać? Dlaczego pan ma tyle firm za sobą? Dlaczego nie starał się pan pracować w wyłącznie jednym zakładzie pracy?

Aleksandra

Masz wtyki czy znanomości ?

Gif

A daj Pan spokój i pani też omijać lepiej iść do Donalda albo kebaba pracować

Każdy

Widać że są rotację przyjmują zwalniają, zarobki podstawowe jak na Jaworzno firma o powiedzmy ugruntowanej pozycji na rynku minimum pietnastaka na rękę powinni zaoferować na wejście śmiało dlatego szanowaliby swój czas za 200-400 zeta więcej A robota była by zrobiona s nie jakiś shit

Pracowalam w tej firmie pare miesiecy i po okresie probnyn podziekowalam to jaki tam balagan jest to w glowie sie nie miesci a jak sie odnosza do ciebie niektorw osoby to glowa mala!!!!! Zadnej kolezance nie polece pracy tam!

Kate

Może najwyższy czas zebrać się w grupę i wybrać do Prezesa firmy bądź napisać do Niego list i otworzyć mu oczy na pewne sprawy i osoby??

Mala
@Kate

Zgadzam się. Tylko kto to zrobi. Wszyscy dużo mówią między sobą a gdy przyjdzie co do czego to ręce umywają.Brak odwagi cywilnej. Każdy widzi to co się dzieje i dziwi mnie , że władza nie widzi niczego lub tylko udaje. Ale to się skończy, nie będzie miał kto pracować bo nawet Ukraina ma dość. Będą na kolanach prosić się o pracowników

Mała

Ludzie dziecię się, że dzieje się to co się dzieje? Wszystkie stanowiska obsadzone są rodzinnie a wydawałoby się, że są to dziś rzeczy niedopuszczalne. Kierownicy zmian bez wykształcenia kierunkowego ale ważne rodziną lub koleżanki pani (usunięte przez administratora), która szanuje tylko swoje przyjacioleczki a reszta to murzyni do pracy. Na innej zmianie rządzą dwie siostry i o czym tu mówić. Brak organizacji pracy, chaos, i te warunki pracy!!! Dziwię się, że Prezes pozwala na to co się tam dzieje. Rodzinny interes !!!! Szok w dobie 21 wieku.

Lato

Kolejny poważny wypadek w tej firmie i to po niespełna roku i to na zmianie p. (usunięte przez administratora)wiec jej "troska o pracownika" mowi sama za siebie. Kierownikow wiecej niz pracownikow a i tak kazdy ma cie gdzies. Zarabiaja kupe kasy a nie chca podniesc stawek i robisz za psie pieniądze upal na hali a nie chca robic przerw dadza ci wiatraczek 1 na 5 pracownikow a ty dzielnie pracuj i rob normy ta firma nie powinna sie nazywac aneks lecz "porażka" lider w zaniedbaniu pracownika pracownik jeat tu na ostatnim miejscu liczą sie tylko normy i kasa prezes nie chce podniesc stawek ani zmniejszyć kosmicznych norm wstyd tu pracowac idziesz so roboty z palcami a wracasz bez szczerze odradzam wszystkim pracy tu

Lola

To co się dzieje w tej firmie to książkę by szlo napisać. Zwłaszcza na hali nr 2. Same kierowniczki a roboty nie umia nawet zorganizować. Przychodzisz do pracy na godz np 14 a robotę może dopiero zaczniesz kolo godz 16. A tylko dlatego ze jeśli masz coś rozpisane do pracy to albo nie ma materiału albo korpusu albo czegoś tam dodatkowo plus 5 osób jet rozpisane i każda bierze każdej spod ręki a potem problem bo "mało zrobiłaś" I przede wszystkim sama musisz sobie zorganizować prace bo nikt dla Ciebie nie ma czasu! Kolejny wypadek w pracy, ciekawe dlaczego? Nic dziwnego skoro szkolenie na danym stanowisku czy maszynę trwa 5 minut, byleby tylko podpisać papierek i do widzenia. Wydaje mi się ze gdyby kierownictwo i brygadzistki wymienili na nowe osoby to mógłby być lepiej! Bo im więcej rządzących tym jest gorzej! Każda przed każda robi pokazowke byleby zmiana ta była lepsza od drugiej. Zero współpracy. Co do temperatury na hali w lecie.. prawie jak w Egipcie. Zero dostępu do świeżego chłodnego powietrza, człowiek siedzi bądź stoi w miejscu i mokry jak kałuża. Dadzą ci duży wiatrak na dany dział który goracem wiucha. Warunki bardzo ciężkie do pracy a oni nic nie robią w kierunku żeby było dobrze! A juz nie wspomnę ze rączka rączkę myje. .. dramat i nikomu nie polecam tam pracować, jak dalej tak bedzie się działo to sama Ukraina zostanie. ...

Nowa7

Po raz kolejny doszło do wypadku a przyczyną oczywiście jest brak szkolenia. Każą Ci pracować na maszynach na których szkolenie trwa 3 minuty a może nawet nie. Od razu musisz podpisywać, że zostałeś przeszkolony. Szok. Brak organizacji pracy a rządzących więcej od pracujących. Kierownik, brygadzistka, lider i jeszcze obsługa a i tak pracownik musi sobie sam organizować pracę. I za co oni biorą pieniądze. Najśmieszniejsze jest to, że jedna zmiana chce być lepsze od drugiej. Nie ma żadnej współpracy tylko rywalizacja. Tu nie ważny jest pracownik. Brak stanowisk pracy przystosowanych do rodzaju wykonywanej pracy. Średniowiecze a raczej epoka kamienia łupanego. Porażka.

@Nowa7

Na hali numer jest spoko

@Nowa7

Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka

Nowa7
@Mała Mi

Chodzi mi tylko i wyłącznie o halę nr 2

Tu się zgadzam.Przepraszam,we wcześniejszej odpowiedzi zjadło mi 1

Bialy kruk

Nie polecam pracy tu ze względu na (usunięte przez administratora),kierowniczke zmiany. Osoba ta nie nadaje sie na w/w stanowisko,(usunięte przez administratora) zawsze znajdzie cos zeby skrytykowac nawet jak pracownik sie stara.(usunięte przez administratora) Chciałem natomiast pochwalic panią (usunięte przez administratora) Świetnie kieruje zespolem osoba bardzo sympatyczna i ciepła. Jedyna kierowniczka zmiany ktora cos robi i idzie sie z nia dogadac. Bo z wszesniej wspomnianą (usunięte przez administratora)8 godzin pracy to istna katorga jak w zakladzie karnym mam nadzieję ze kierownictwo zmieni jej stanowisko.

Zielona Mi
@Bialy kruk

Ja tez uwazam ze z (usunięte przez administratora)o wiele lepiej sie pracuje niz z (usunięte przez administratora)ona nie powinna byc kierowniczką bo tylko sie obija i wiecznie jej źle chyba jest nieszczęśliwa skoro jest taka zgorzkniała na zmianie z nią jest wiecznie chaos i balagan

Biało zieloni

Aneks ledwo co przędzie Ale sami sobie to zrobili (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą Ukraina za niedługo wyjedzie do Niemiec to po tej firmie zostaną puste hale na sprzedaż Nikt nie chce tam pracować Opinie sobie zryli Dziewczyny szukajcie sobie inej pracy Bo zostaniecie na lodzie Jeśli chodzi o władzę to tam ręka rękę myje A ty jesteś gnojony Nie polecam

jola

A p. (usunięte przez administratora). P to na pryskarki lub termoformowanie powinni dać. Oczywiście nie jako lidera może by coś w końcu pokazała jak taka mądra.Serdecznie zapraszam

Gumolit

A ja tam jestem zadowolona Pracuje ponad 10lat Żeby zaktualizować dodatek socjalny jest od dwóch lat Stawki poszły w górę Dodatek stażowy dla każdego pracownika Premie są co miesiąc Dziewczyny są różne Ake to wszędzie tak jest nie tylko u nas Liderki pomagają i sporo ogarniają (no prawie wszystkie) Pana Jarka już niestety nie ma Ale mamy dwie kierowniczki zmianowe Jedna bardziej ogarnięta druga mniej ???? Praca spokojna Wypłata na czas Polecam tę pracę naprawdę I pozdrawiam czytające to koleżanki

@Gumolit

Zgadzam się z Tobą

Mała Mi

Kawał (usunięte przez administratora) z Ciebie,ze tak piszesz o człowieku.Znasz choć P.Jarka,ze tak się o Nim wyrażasz?

Xxxxxxx

Jak z wypłatą? Ile dostaje się na rękę?

Pancio

Aneks wielki (usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora)Traktowanie pracownic za byle co.. Zeby nie mozna bylo nawet miec w upalne dni wody przy sobie na stanowsku to juz przesada.. Calemu kierownictwu(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aneks Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aneks Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneks Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aneks Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aneks Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aneks Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Młynarska 5
    43-600 Jaworzno