Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

bez zioła się nie da

Jak wyżej

To drugie

edi

Coś dawno Dominika nie widać

Pretlanka
@edi

Miał Was dość i się schował siedzi na monitoringu

stirlitz

Czytanie ze zrozumieniem nie boli...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

przestańcie mówić o narzędziowni akurat tam nic nic się nie dzieje pensje dla nas większe premie itd a nie kto z kim i gdzie ludzi którzy tam jeszcze pracują interesuje ile zarobią oczywiście jak będą mor..de trzymać bo prawda w tym zakładzie boli !!!!!!!!!!

@1111

To nie jest narzędziownia tylko odcinek napraw.

Ines

Dziękuje za odpowiedź max.Pozdrawiam.

wojtuś

kiedy jest organizowana stypa po narzędziowni???

@wojtuś

stypa po narzędziowni? co się tam dzieje?

J23
@ja

To co pozostało trudno nazwać narzędziownią...

W.E
@ja

nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz:P:P zrzutka na wieniec...

as
@W.E

po ile ...

kononowicz
@ja

Na stypę nikt nie przyjdzie bo cytując klasyka niczego nie będzie nie będzie niczego.

WhoIsOsiou

Zwolniłem się jakiś czas temu z tej firmy i tak się zastanawiam na kogo mówicie "Osioł"?

Ines

jak jest z wypłatami w tej firmie czy są rzetelni , chodzi mi o to nap zatrudniam sie w połowie miesiąca i ma sie rozumieć na 10 wypłata .tak czytam posty i aż sie obawiam zatrudnienia tam, w pracy powinien być spokój i zgranie a w tej firmie z tych opisów wynika ze nie ma .:P

stirlitz

Żeby nie ta stara z jakości to byś produkował same buble...

kolejna głowa poleciała..

@wojtuś

dwóch innych- siwe fartuchy

MC
@kolejna głowa poleciała..

Nie poleciał. Sam kopnął firmę w "D". Wiele rzeczy jest rozumianych przez władzę inaczej jak powinno.

Pretlanka

Ustawiacze pracuja i maja się dobrze ,kazdy z nich ma inna wiedzę .... Natomiast inżynier procesu wtrysku hmmm też pracuje ,tylko inaczej niż ustawiacz od tego drugiego wszystko zalezy

T

Nie mowcie ze wszyscy ustawiacze nie maja wiedzy w pracy np.S.J.(niemiec)ma facet leb na karku jako ustawiacz

Olsa

Panowie i panie. Jaka jest opinia na temat wtryskarek w tej firmie. Jak jest na stanowisku ustawiacza wtryskarek i inżynier procesu wtrysku.

mobby

Nie tylko język.trzeba jeszcze wiele innych umieć

xyz

najlepiej w ogóle nie brać do siebie tego co tu piszą tylko iść na rozmowę bo będą specjalnie ci gadać jak to jest źle żeby cię spławić.

j23

Bo jestem małym, zakompleksionym, nieudolnym etc. stworzonkiem, które niewiele, a w zasadzie to niczego w życiu nie osiągnęło i z każdej innej pracy wywalali mnie po 3 dniach. Nie myślicie jednak, że nic nie potrafię. Jest jedna rzecz, w której jestem dobry, wręcz doskonały. Tą rzeczą jest ...HEJT.

Jol

Potrzebna osoba lub zespół do pomocy przy ogłaszaniu upadłości firmy hi hi ...! Super warunki , stałe zatrudnienie . Wymagania - odporność na dy..nie

graform

Tyle gwiazdek? Praca cud miód

hdgsy
@graform

(usunięte przez administratora) FARMAZONÓW JA TAM ROBIŁEM I PO TYGODNIU DOSTAŁEM KOPA W DUPE CHODZI O TO ŻE MNIE NIESŁUSZNIE OSKARŻYLI

Ozon
@hdgsy

A w jakim dziale robiłeś? Słyszałem ze cały czas przyjmują, magazyn? i coś tam jeszcze?

j23

No właśnie dlaczego ciągle szuka a gdzie się podziali ci co byli i dlaczego ich nie ma

stirlitz

Stabilna firma powinna mieć stabilną załogę.

xyz
@j23

J23 pytanie za 100 pkt dlaczego ty byłeś tam tyle czasu i ciągle tam jeszcze jesteś?????????

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska