Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

Imi

Fajna agencja i ja często korzystam z ich ofert pracy. Nie miałem żadnych problemów o jakich tu piszecie.

swiadomy
@Imi

Zapewne kazali ci napisac tego posta twoi pracodawcy z Sba Euro , problemy to sie zaczynaja przekraczajac prog waszej agencji ...

lolek
@Imi

Nie widzialem wiekszych oszustow niz SBA to grupka cwaniakow ktorzy wraz z koordynatorami Żeruja na biednych polaczkach i daje sobie paznokcie powyrywac ze o tych szwinglach wlasciciel Holenderski nic nie wie . A mianowicie jadziesz do pracy obiecuja 300do 450 euro tydzien bzdura , chcesz podjac prace musisz zaplacic za badania lekarskie w Tilburgu 20 euro i pani pseudo lekarka zwarzy cie zmiezy i nieraz zmiezy cisnienie . Po co po to zeby co tydzien kasowac kase bo te badania sa watpliwe i nic nie wnosza poza tym zaklad tego nie wymaga bo nawet nie wypisuja swiadectwa lekarskiego . Drugie zeby chodzic do pracy musisz miec internet bo planing przychodzi na email to musisz wykupic ten internet za 15 euro miesiac , a tak naprawde wlasciciel zapewnia za darmo internet ale nikt nie wie ze polscy pracownicy pobieraja te oplaty . pobieraja kaucje za czipa buty itp i po zakonczeniu pracy niby zwracaja ,....NIGDY NIE DOSTANIECIE TYCH PIENIEDZY, jak juz wrocicie do domu do polski dostaniecie solaris na ktorym beda kwoty zwrotu i pod spodem te same kwoty tylko z minusem czyli dostaniesz 0 a jak zadzwonisz to ci powirdza ze to potracenia za inne koszty ale nie powiedza jakie . Ile mozna zarobic ? Jak lizesz (usunięte przez administratora) koordynatorowi to 250 no moze 260 ale przecietnie 150 do 200euro . OGOLNIE NIE POLECAM TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TYCH OSZOSTOW . ZA TYDZIEN OPUBLIKUJE TU MOJE SOLARISY >OBSERWOJCIE

Ewelka

Oszuści Serdecznie nie polecam !!!Te wasze agencje w Holandii to totalna porażka ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem, słodzicie przez telefon a w rzeczywistości masakra Brak słów na was!!!!odradzam odradzam !!!!

ss

Ja niestety ale rezygnuje z wyjazdu po tym co tu przeczytałem.

Imigrant

Bardzo zależy mi na wyjeździe do Holandii przez SBA. Może mi ktoś powiedzieć jakie warunki muszę spełniać? Jakie są zarobki i warunki mieszkaniowe za granicą?

@Imigrant

Masz kłopoty z czytaniem? wyżej wszystko pisze.może już przed wyjazdem się naćpałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Spes

Strata czasu i pieniędzy. Ściągnęli i nie dali pracy. Wyrabiają Sofi, bo za to dostają od państwa kasę. Potem oferta pracy dwa dni w tygodniu albo żadnej.. Na stancję nie starczy, a raczej melinę z karaluchami. Złodzieje i naciągacze. Unikać!

ex niewolnik.

Pracowałem dla tej firmy dziesięć lat. Kiedy się mnie pozbywali zostałem zobligowany do podpisania cyrografu że nie będę się źle wypowiadał o tej firmie. Skoro nic złego nie mogę napisać a dobrego nic nie ma, nie pozostaje nic innego jak zachować wymowne milczenie.

Zawiedziony

ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM! Wyjeżdzalem do holandii przez tą firmę,,,wszystko spoko oferta wszystko wyjazd szybki jak zwykle. Kiedy nadszedł przed dzień wyjazdu powinien skontaktować sie ze mna przewożnik(sba deklaruje organizację przejazdu). Jednaak tak się nie dzieje... oczywiście godzina pózna nie wiadomo co robić. w Polsce zwolniłem sie z pracy w nadzieji ze wyjade i bedzie lepiej więc co zaryzykowałem i zamówiłem busa na własną odpowiedzialność(gdyby okazało sie ze nie ma pracy w holi wracam do domu z niczym!!!) Na co pani na kolejny dzień powiedziała ze napewno tak nie było i ze ona osobiscie zamawiała busa!!! ale to dopiero początek bo w holandii tzn Sba Flex TILBURG!!!! to jest dopiero cyrk!!!! na każdym kroku Cię wykorzystują...najlepiej jakbyś pracował za darmo i to po 60 godzin... jeżeli pracujesz powyżej 40 godzin to nadgodziny pracujesz praktycznie za darmo!!!! brak zgody na jakiekolwiek wyjazdy czy d sklepu czy do bankomatu po kasę!!!nic!!! każdy cie olewa!!!byłem u lekarza to wszystko musisz załatwiać sam!!!nie obchodzi ich to czy znasz jezyk czy nie(ja nie miałem z tym problemu ale znam przypadki gdzie ludzie musieli sciagać znajomych bo nic nie można było załatwić) koordynatorzy centralnie wyje... domki porażka!!! brud i grzyb!!!! przeżucanie ludzi z roboty do roboty!!! NIE POLECEM I NIE JEDZCIE Z TEJ FIRMY!!!! ZASTANÓW SIE DOBRZE CZY WARTO MARNOWAC CZAS I PIENIADZE!!! POZNIEJ TYLKO ZOSTANIE ZAL I SMUTEK!!!! PORAZKA!!!

Po przeczytaniu opinii zrezygnowałem z wyjazdu.

S
@.

Prawidlowo!!!

gawryś

wysyłają do najcięższych zakładów mięsnych w nl, pracowałem kiedyś i w szczecinie w zm i w Niemczech w milex i nigdzie nie było tak ciężko jak tu, odradzam

gawryś

pracowałem w szczecinie w zakadach mięsnych i w niemczech też ale nigdzie nie było az tak źle , pomiataja ludzmi , wypłaty groszowe robota najcięższa z mozliwych , mowa o zakładach mięsnych nie wiem jak gdzie indziej ale odradzam sba i vion

gawryś

ta agencja to wysyła do najgorszej żeżni jak jest w nl , nawet w szczecińskim agryfie ani niemieckim milex tak nami nie pomiatali za marne grosze

gawryś

ta agęcia to najgorszy syf w jaki mozna wpaśc , pracowałem w najcięższych zakładach mięsnych w szczecinie ale nawet Agryf nie był tak przesrany ani niemiecki milex tu jest najgorzej dno i wodorosty

lukkuc7

kompletna kalpa

masakra

witam wrocilem po dwoch tygodniach pracy mialem pracowac za 9.82 na pakowaniu miesa a jak przyjechalem do sba w holandi okazalo sie ze id na pakowanie ziemnikow za 9.23 po 2 tyg dzwoni do mnie koordytator , (usunięte przez administratora) i mowi mi ze konczy sie robota na ziemniach i ide na mieso do innej miejscowosci ,no poraszka,w biurze zero zorganizowania i szczerze powiem ze oszukali mnie mialo byc 9.80 a okazalo sie inaczej,wrocilem do polski bo jak tu sie nie wkurzyc,nikomu nie polecam tej agencji z reka na sercu mowie

monka

Pracuje ktoś może w fabryce frytek ? Zadzwonili do nas że są dwa miejsca. Jak wygląda praca i warunki mieszkalne ? Mówili nam tylko o domach szeregowych i hotelach pracwniczych

lukibdg

generalnie biuro posrednictwa bardzo slabe ja pracowalem w zieleni miejskiej i mieszkalem w katshevel klasztorze jakims , gdzie w pokoju mielismy ołtarz jakis stary i wielkiego Jezusa na scianie , generalnie zakwaterowanie do dupy strasznie , praca sama w sobie nie byla zla bo mielismy robote na tydzien chyba ze padal deszcz to zostawalismy na miejscu . pozatym ludzie ktorzy z nami mieszkali szkoda gadac . PATOLA . nie polecam

Nie Polecam ~

Zgadzam sie z Jarkiem K., pracowalem przez Sba Euro i dobre czasy skonczyly sie juz dawno temu, pamietajcie rodacy, holendrzy to przebiegle skur****ny mysla i dzialaja bardzo szybko , nie liczcie na ludzi z biura bo przewaznie boja sie o swoje posady i raczej wam nie pomoga , nie liczy sie czlowiek, w tej firmie liczy sie tylko i wylacznie kasa, reszta to mydlenie oczu i robienie was w ch**ja np. dodatki urlopowe , walka z nimi jest trudna i pochlania mnostwo energii i pieniedzy, maja swoich adwokatow i zdaza sie ze zastraszaja innych wykorzystujac do tego swoje wplywy , to w jakich warunkach mieszkacie malo co ich interesuje, macie dwie rece i nogi wiec to wystarczy zeby was wyslac do pracy i strzyc ile wlezie ,mieszkania i klasztory musza byc oplacone wiec rotuja i zongluja ludzmi tak zeby nie byc na minusie , jestescie dla nich tylko miesem armatnim, przede wszystkim tanim miesem na ktorym sie robi ogromne pieniadze . Zapamietajcie to rodacy wybierajac sie przez te firme, ze mozecie liczyc tylko i wylacznie na siebie, bo firma mimo zapewnien przez telefon i slodkich obietnic kalkuluje z predkoscia swiatla ile na was moze zarobic... Jesli pragniecie porzadnego kopa w (usunięte przez administratora) i zderzenia z rzeczywistoscia to ta firma dostarczy wam niezapomnianych wrazen , zniszczyli juz wielu ludzi wiec jesli chcecie do nich dolaczyc smialo obierzcie kierunek na Tilburg.

Karol

Już się naćpałeś,co brałaś?

Karol

Pisze tutaj nie o Opolu ale o Pracownikach agencji w Tilburgu. Firma ma tylko tzw oferty śmieciowe za najniższą stawkę,opłaty za mieszkanie w warunkach uwłaczających ludzkiej godności ponad 80eur/tydzień.Pracownicy agencji niby mili ale nic kompletnie z nimi nie załatwisz ,kręcą i mataczą i zawsze powiedzą ci to co chcesz usłyszeć ale nic konkretnego z tego nie wyniknie.Koordynatorzy nie mają pojęcia o swojej roli a ewenement na skale europejską to tzw KOBYŁA(poznacie ją po wyglądzie) przeważnie ma wolne albo jest gdzieś nieosiągalna.Można na temat tej firmy pisać i pisać ale niestety nic dobrego.Współpraca z tą agencją to poważne doświadczenie życiowe i kop emocjonalny na wiele miesięcy. Podsumowanie: Ludzie, kasy widocznej gołym okiem tam nie zobaczycie ,pozdrawiam

Bajlando

Witam wszystkich :) Pracowałem przez sba rok!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro