Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

XxxxXXx

ODRADZAM ! ODRADZAM ! ODRADZAM ! ODRADZAM ! ODRADZAM ! ODRADZAM ! W biurze patola. Nie wiem co tam w ogole robi to polaczenie glizdy ze sloniem. Koordynatorzy porazka. Jeden swieci tylkiem po necie szuka chlopa haha druga nieogarnieta (wiatraczka gowniara) potrafi w czwartek napisac jak we wtorek masz do pracy. Na "klasztorze" syf. Myszy w pokoju, nas*ane* szok. i podwyzka 85 eu. Praca na Atlant dla niedorobionych. w sumie sami tacy tam sa :/ Ogolnie to jest tak. Jestes niewolnikiem i zapier**las* jak kon. Puki nie zachorujesz. Odpowiednie instytucje powiadomione teraz bierzemy sie za ich biuro/syf w PL J.(woman) ciekawe czy tak będziesz mordą szczekała na ulicy jak się spotkamy jak to szczekałaś przez telefon :D

ciekawa

Witam chciałam się dowiedziec o pracy na uszczelkach jak to wyglada z zamieszkaniem i z godzinami? czy to co mowia w polsce jest prawdą? bo po opiniach można róznie sądzić

pat

CZY KTOS WIE NA TEMAT PRACA slimaki w czechach przez sk ezpress pardubice

czarownica

Dużo mają teraz ofert.Czy ktoś wybiera się do pracy w skarpetkach?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
czarownica

Czy ktoś wie coś na temat pracy w skarpetkach?

PAWEŁ

WSZYSTKICH ŚCIĄGAJĄ DO MIĘSA PRACA 2 DO 3 DNI W TYGODNIU ABY UTRZYMAĆ HOTEL I ZAROBIĆ NA SOFI PRACA BARDZO CIĘŻKA, DO KOORDYNATORÓW NIE DODZWONISZ SIĘ .... NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NIE POLECAM POLECAM

jack

Totalny brak informacji. W burze babka mówi ze są w zakładzie(Produkcja Mleka w proszku) do tyły z pracą itp.. po przyjeździe okazuje sie ze praca tylko na 1 tydzien potem chcieli nas wysłać na rozładunek kontenerów.... brak słów... dzięki za taki przepływ informacji w firmie...

Tadek

Witam czy ludzie bez jezyka Angielskiego maja szanse na prace w SBA EURO.

lukibdg
@Tadek

tak maja :D przewaznie praca z polakami

skieta

A do pracy przy ziemniakach ma ktoś jakieś informacje czy warto? Jutro mam mieć wyjazd i się zastanawiam.

wiatrak

Witam dostalismy oferte pracy w Holandii w zakladach miesnych w Boxtel. Ktos moze cos powiedziec poza tym ze 80e tygodniowo za zakwaterowanie sie płaci?

Alan

Witam, dostałęm oferte pracy w Holandii w zakłądach mięsnych, czytałem tutaj duzo negatywnych opini, jednak chcialbym sie dowiedziec jak jest na prawde. Pozdrawiam

Remig

Chciałbym zaczerpnąć informacji o pracy Tilburg. Czy jeśli nie zna się angielskiego biegle są tylko podstawy czy jest szansa na dostanie pracy ?

ciekawa opinii

dziękuję :) zawsze to są jakieś informacje.

ciekawa opinii

witajcie. chciałam poprosić o Waszą opinię dotyczącą pracy przy zbiorach owoców w okolicach Tilburga. Ktoś z Was tam był i może coś na ten temat opowiedzieć? jak wygląda ta praca, jakie są średnie zarobki i czy finansowo się opłaca taki wyjazd?mówimy tu o krótkim pobycie więc każda godzina pracy się liczy. czekam na opinie i z góry dziękuję

Yolo

Jeden wielki chłam i dziadostwo. Loteria jakich mało: może ci sie przyfarcić i dostaniesz prace a moze byc tak ze pomimo zapewnien w Polsce nie bedzie dla ciebie pracy. Moze sie okazac tak ze przychodzisz pierwszego dnia do zakladu, podchodzi do ciebie szef i mowi ci: "sorry, this is a little misunderstanding... I don't need you. Go and talk with SBA because you will not work here. Sorry"... NIE POLECAM

zawiedzeni

Witamy, Chcemy wszystkim odradzić pracę w firmie SBA Euro. Kilka konkretnych faktów: NIE MA obiecanej jeszcze w Polsce pracy, kwatery są przepełnione a warunki panujące w nich to istna masakra. Ściągają mnóstwo nowych ludzi z Polski choć SBA nie ma co zrobić już z tymi którzy są na miejscu, w biurze jak zwykle kompletny chaos, obsługa miła jedynie w dniu przyjazdu potem już tylko gorzej, jak pisali inni powyżej pół dnia musisz spędzić w biurze zanim wywiozą cie na jakąś zatęchłą norę. Winny zawsze jesteś ty i nikt inny, nie słuchają żadnych tłumaczeń. Zachorujesz, zasłabniesz, musisz liczyć się z tym, że biuro nie pomoże tylko wyśle Cię od razu do Polski. Jeśli masz problemy mieszkaniowe, ze wspólokatorami usłyszysz, że sam jesteś sobie winien lub sami tworzymy sobie (usunięte przez administratora) O pracy dla par też zapomnijcie. PS: Nie jestem jakimś roszczeniowym tłukiem, pracuje za granicą już któryś raz dobrze znam angielski wiem jak wygląda praca a nie wegetacja za granicą, z końcem tygodnia wynoszę się z tego syfu. Nie dajcie się oszukać obietnicom biur w Polsce. Pozdrawiam

lidka

Witam. Z chłopakiem przyjechaliśmy do Holandii jakieś dwa tygodnie temu. Przez firmę SBA. Nie chcieliśmy korzystać z tej firmy, ale zależało nam na czasie i pomyśleliśmy, że może jednak to co piszą, w dużym stopniu nie pokrywa się z prawdą. Jednak muszę stwierdzić, że to co piszą na forach, to prawda. Po pierwsze chciałam jeszcze zaznaczyć, że nie polecamy przewożników Grand Tour Venus, z którym SBA współpracuje, nie przestrzegają przepisów, a w terenie zabudowanym, po "kocich łbach" zasuwa 150/h;/ strach jechać. No, ale po tym jak dojechaliśmy, po 15h w drodze, na miejscu byliśmy o 7 rano, a w klasztorze dopiero o 18;/. Mielismy pracować razem, ale jak się okazało, po 8h siedzenia w biurze, że jednak nie będziemy, mój narzeczony zostaje przeniesiony. Dla nich nie liczą się ludzie, tylko kasa jaką zarabiają dzięki nam. Zapowiada się, że chłopak cąły następny tydzień będzie siedział w domku. Ja mam szczęście, bo pracuje na słoninie i mam w miare stałą pracę. Na domiar złego wczoraj miałam dostać solaris, dostałam, ale pusty, tzn. nie naliczyli mi ani jednej godziny przepracowanej. A pracowałam od wtorku zeszłego tygodnia, codziennie po 8h;/. Babka z biura powiedziała, że jak najszybciej to załatwią, ale kasa będzie dopiero za 2 tygodnie. A warunki mieszkalne, masakra. Odradzam to biuro. My czekamy do końca miesiąca, spływamy stąd i bedziemy szukac czegoś innego. A co do ludzi, którzy pracują w sba, to komentować nawet nie chce. Jest tam pan kordynator od spraw transportu, wieśniak jakich mało. Pozdrawiam

zbiory

jeździlem i bylo git miałem 3-4 tyg zawsze chociaż były osoby co tylko 2 tyg robili, godzin sporo bo robi sie po 8,5-10h dziennie nie liczac przerw w zalezności od sadu, wypłaty 275-350 euro tygodniowo, warunki mieszkaniowe wiadomo jak sie trafi ale tragedii nie ma, dojazd do pracy długo czasu zajmuje bo możesz miec i z 120km do pracy no i agencja ma deficyt nawigacji więc jeśli jest szansa ze bedziesz kierowcą to weź własną jeśli masz; co jeszcze praca lajtowa strasznie jak jest pogoda, jak pada deszcz to przej***ne okrótnie, kambodża jakaś; jest szansa bo tak sie zdarzyło ze praca na sadzie były 3 dni ale agencja wsadzala na ziemniaki czy cos zeby 2 tygodnie były bo zobowiazuje sie na 2-4 tyg dac ci prace i z tego sie w miare wywiazuje hmm licz ze mozesz przyjechac i tydzień na prace czekać ( pierwszy solaris bedzie -25 euro) bo za ubezpieczenie wezmą ale praca w koncu bedzie, koordynatora polecam Marka, bardzo wporządku człowiek

nieznajoma
@zbiory

Czy ktoś wie coś na temat pracy w skarpetkach ? Podobno miała być i teraz nie ma

Caroline06

Witam! A czy ktoś może pracował przy zbiorze jabłek i gruszek przez firmę SBA Euro? Zastanawiam się nad wyjazdem do tej pracy w te wakacje i zależy mi na jakichkolwiek świeżych informacjach.

Greg

Witam Pracowalem po 60 godzin tygodniowo Dojazd do pracy na roweze Ale dalo sie zarobic A wiec powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro