Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

nl

Omijac z daleka. Byłem i sprawdziłem. Pozytywne komentarze pisze biuro SBA. Jak nie wierzycie,jedźcie...

Gregor

Słyszałem o agencji SBA dobre opinie i jestem zaskoczony niektórymi wpisami. Myślę, że wszędzie są osoby którym sprawia przyjemność dokopanie komuś. Mam pytanko czy ktos ma więcej informacji na temat pracy dla montera nadwozi samochodów dostawczych w Tilburgu?

@Gregor

Tak jak napisałem wcześniej. Negatywne opinie piszą tutaj głównie osoby,które pracowały na Vionie. Podejrzewam,że oferta na którą aplikowałeś jest trochę bardziej wymagająca i napewno lepiej płatna niż VIon.

TaśmaBoxtel

Oszukują, że jest praca. A jej nie ma. Dwa dni w tygodniu chcecie pracować? Zabiorą za pokój i jesteście na czysto. Kiedyś ta agencja nazywała się inaczej. Tylko po procesach zamknęli i... zmienili nazwę. Praktyki te same. A w ogóle radzę omijać Holandię i nie szukać pracy przez agencję. Jak ktoś w NL ma kontrakt, uczciwie zarabia. A oszuści typu Sba Euro dadzą Wam zarobić kilka stów. Ból (usunięte przez administratora) w busie się nie zwróci. Byłem,zobaczyłem i wróciłem. A teraz jestem w Niemczech i jest o wiele lepiej. I ceny wszystkiego o wieeele niższe oraz język do opanowania. Pozdrawiam i nie dajcie się nabrać na kłamstwa oszustów. A tych z SBA szczególnie.

SBA to dobra agencja

Zazwyczaj nie udzielam się na forach tego typu,ale pomyślałem sobie,że jeżeli ma to komuś pomóc to dlaczego nie. Na samym początku trzeba rozdzielić dwie kwestie: Agencja i firma w której ma się pracować. Jeżeli chodzi o samą agencję to jest to jedna z najlepszych agencji jakie obecnie są na rynku. Po pierwsze i najważniejsze: jest wypłacalna. Pracowałem dla Nich i zamierzam dalej pracować.Solarisy były zawsze na czas i zawsze się zgadzały.W biurze jak to w biurze swoje trzeba odsiedzieć,ale warto. Ja mieszkałem na normalnym mieszkaniu,gdzie każdy miał pokój jednoosobowy. Warunki naprawdę bardzo dobre.To co szczególnie mi się u Nich podoba to to,że nie mieszają ludzi. Osoby spokojne,bez nałogów itp dają to takich osób i na lepsze warunki mieszkaniowe i odwrotnie. A teraz druga sprawa i chyba ta najważniejsza: PRACODAWCA. Większość osób,które się tutaj udzielają pracowały w Vionie w Boxtel. Słuchajcie, żeby iść do pracy do Vionu nie potrzeba niczego.Każda agencja na podstawie Twojej znajomości języka kieruje Cię do pracodawcy,do którego spełniasz kryteria. Żeby pracować w Vionie nie musisz spełniać żadnych kryteriów a jak wiadomo takie prace są najcięższe. Więc no niestety winą agencji nie jest to,że nie umiesz języka. Każdy by chciał mieć mega lajtową prace,tylko niestety,żeby mieć w ogóle możliwości trafienia do takiej pracy to coś trzeba potrafić.Znam kilka osób,które pracują w Vionie i rzeczywiście praca tam nie należy do najlżejszych,ale to nie jest wina SBA.SBA kieruje osobę do danego zakładu pracy na podstawie jego umiejętności. Ich zadaniem jest podpisać z Tobą umowę,zawieźć Cię na mieszkanie i dać wskazówki co Twojego pierwszego dnia pracy. I na tym się kończy. To w zakładzie pracy załatwiasz sobie urlop itd itp ponieważ są tam koordynatorzy od tego. SBA ma naprawdę dużo fajnych ofert. Wśród osób,które czytają to forum są zapewne takie,które potrafią więcej niż im się wydaje,bo fajnie mówią po angielsku,chcą pracować a czytają opinie ludzi,którzy po prostu nie mieli szans na lepszą ofertę z SBA niż Vion i się niepotrzebnie martwią. Vion w SBA to jest ostateczność - jeśli nie umiesz nic i chcesz z marszu wyjechać to tacy ludzie właśnie idą do Vionu. PS: Nie nie jestem osobą z biura.

SBA to dobra agencja

Mistrzu, myślisz,że osoby,które pracują w biurze nie mają nic innego do roboty jak wchodzenie codziennie rano na gowork i odpowiadanie na negatywne komentarze odnośnie agnecji? Gratuluje :)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Hanna

@Radek dzięki za Twoją szczegółową opinię. A na jakim stanowisku pracowałeś?

Radek

Witam wszystkich poszukiwaczy pracy . NAJWAZNIEJSZE TA AGENCJA TO TOTALNE DNO . Przyjechalem tam i pierwsze zawiezli mnie do jakies nawiedzonej lekarki moim zdaniem to nie byla lekarka zmierzyla mi cisnienie i wzrost nie zapytala o nic . Agencja skasowala 20 euro za to musialem zaplacic od reki . Nastepnie praca tepo jak na wyscigach starzy pracownicy beda cie wykorzystywac do oporu zarobki do 180 euro tydzien zero nadgodziny platne bez dodatkow soboty jak sa to platne 150% pod warunkiem ze masz wypracowane 38 godzin w tygodniu a napewno nie bedziesz miec o to zadbaja koordynatozy wiec sobote zaplaca jak w tygodniu potracaja za czipa kaucje za buty itp i nie dostaniesz zwrotu chociarz zaapewniaja ze zwroca ja nigdy nie dostalem zadnego zwrotu nawet nie dostalem zwrotu pieniedzy ktore mi zatrzymali na koncie pracowniczym ani nie zwrocili mi wakacyjnego ani urlopowego . mieszkanie ... internet platny 15 euro to chyba jedyna agencja ktora pobiera oplate za internet . Platne jest tylko za 38 godzin jezeli oczywiscie bedzu=iesz mial szczescie tyle pracowac nadgodziny nie wyplacaja zatrzymuja na koncie pracowniczym mowia ze wyplaca na koniec kontraktu lub jak bedziesz jechal na urlop ale nie wyplacaja mi nie wypkacili chociarz minelo od mojego odejscia 3 miesiace . Nie odbieraja tel . nie odpisuja na moje maile . ja przez trzy tygodnie pracy zarobilem 470 euro jezeli ktos nie wierzy to niech tu napisze swoj adres email to wysle mu moje solarisy skany . Po tem zrezygnowalem z pracy . SBA rozeslala do innych agencji falszywe informacje ze jestem pijakiem mialem problem ze znalezieniem nowej pracy ale udalo sie zaufala mi agencja SEPPEETERS jestem zadowolony . Dobrze przemyslcie to czy chcecie pracowac dla SBA dla mnie to so oszusci . Pozdrawiam was i zycze powodzenia

ziomte
@Radek

Siema, wyślij mi jak możesz na maila ziomektomek_76@o2.pl dzwonili do mnie dzisiaj i boje sie troche o zarobki

Hanna

@Bella, a Ty podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami? Dlaczego uważasz, że ta agencja to dno?

Bella

Dno. Najgorsza agencja... Szkoda cAsu i nerwów.

Hanna

@piotr dzięki za szczegółowy komentarz. Spotkał się ktoś z Was z podobną sytuacją?

piotr

Posluchajcie omijajcie ta firme z daleka (usunięte przez administratora) to jest pierwszy powod drugi to jezeli nawet pojedziecie tam to badzcie przygotowani ze wpadniecie w spirale bo nawet jezeli bedziecie pracowac 60 godzin to pieniadze wyplacaja tylko za 38 reszte odkladane jest niby na koncie pracowniczym i wyplacane przy wyjezdzie na urlop lub po zakonczeniu kontraktu , Totalna bzdura ja nigdy nie doczekalem sie zwrotu tych pieniedzy nawet nie dostalem zwrotu kaucji za czipy itp.pozatym nigdy nie przepracujecie 38 godzin bo nonstop siedzi sie na rezerwie . Nie ma takiego czegos jak placa za nadgodziny czy dodatek za sobote zeby dostac w sobote 150 % trzeba przepracowac w tygodniu 38 godzi ale nigdy tyle nie ma wiec w sobote robi sie za normalna stawke . W polsce pani mowi ze zarobki to od 300 do 420 euro ja nigdy nie mialem wiecej jak 160 ale byli tacy co zarabiali 60 to kpina i najwazniejsze JAK ODEJDZIECIE Z TEJ FIRMY TO LICZCIE SIE Z TYM ZE BEDZIECIE MIELI PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM INNEJ PRACY W HOLANDI BO SBA ROZSYLA NIEPRAWDZIWE INFORMACJE PO AGENCJACH O WAS ZE PIJECIE CPACIE I KRADNIECIE tak uslyszalem w agencji do ktorej aplikowalem po zerwaniu umowy z SBA poinformowano mnie ze mam zla opinie . Zycze wam powodzenia i dobrego wyboru . (usunięte przez administratora)

Hanna

Widzieliście już nowe oferty pracy? Możecie je znaleźć na naszym portalu http://www.gowork.pl/praca/sba-euro;pr :)

Hanna

@pracownik rozumiem Twoją opinię. Czy ktoś z Was miał jakieś inne doświadczenia związane z SBA Euro?

Nie polecam tego biura czy to w Polsce czy w Holandii w Tilburgu, pierwsze moje oburzenie na biuro w Holandii, obskurne biuro, poczekalnia duża, ale nie ogrzewana i zmarzłem, druga sprawa: zamiast człowieka wycieńczonego po długiej podróży busem szybko obsłużyć i posłać na domek lub hotel to zajmują się człowiekiem cały dzień. Przyjechałem do biura o godz. 9 a wyjechałem dopiero o godz 17. Do tego czasu obsługiwali mnie. Inna sprawa to "zarobki" przez tą firmę, miały być 5 dni pracy a były 2 lub 3 i człowiek nie wiele zarobił, ba prawie całość co człowiek zarobił to wydawał na jedzenie. Z całą pewnością nie wyjadę już nigdzie przez tą firmę i nikomu nie polecam.

JarekTop

Te wszystkie opinie pisza ludzie którym się nie udało, pojechalem na rok zarobić na wesele. Jak jestes nastawiony na zarabianie, to osiagniesz swoj cel. Widzialem rozne sytuacje jak to w zyciu bywa ale z doświadczenia wiem że najszybciej wyjezdzaly osoby ktore nic soba nie prezentowaly, bez jezykow obcych, mlodzi ktorzy jada do nl tylko po to, zeby ostro pimprezowac. Nie dziwię się ze 250 jurkow to dla nich caly ch...na tydzien. Ogarnijcie się z takim podejściem to mozecie w pl co najwyzej zostac panem Wiesiem z pod sklepu.......

JarekTop

Ziomal

Nic nie rozumiem z tych opinii. Słyszałem, że to fajna agencja.?

KOKOS

Witam pracowałem z dziewczyna 5 miesiecy w VION BOXTEL Powiem tak praca była cieżka miałem 3 sekundy na zawieszenie połtuszy na hak zgubiłem tam 15kg Placa 180 euro za 5 dni i pracy w soboty niebylo w tym okresie miałem 21 lat Z kordynatorami nieda się nic załatwić Miałem urlop zaplanowany z wyprzedzeniem 3 miesiecznym Dzień przed urlopem dowiedzialem sie że urlopu niemamy i z tego wzgledu zakończyliśmy współprace z firmą Pokoje bardzo małe Pokój byl 2.5 na 2.5 z spadem Wakacyjne do tej pory nieotrzymałem 550 euro wakacyjnego Ogólnie niespotkałem tak złej firmy

lolek

Nie widzialem wiekszych oszustow niz SBA to grupka cwaniakow ktorzy wraz z koordynatorami Żeruja na biednych polaczkach i daje sobie paznokcie powyrywac ze o tych szwinglach wlasciciel Holenderski nic nie wie . A mianowicie jadziesz do pracy obiecuja 300do 450 euro tydzien bzdura , chcesz podjac prace musisz zaplacic za badania lekarskie w Tilburgu 20 euro i pani pseudo lekarka zwarzy cie zmiezy i nieraz zmiezy cisnienie . Po co po to zeby co tydzien kasowac kase bo te badania sa watpliwe i nic nie wnosza poza tym zaklad tego nie wymaga bo nawet nie wypisuja swiadectwa lekarskiego . Drugie zeby chodzic do pracy musisz miec internet bo planing przychodzi na email to musisz wykupic ten internet za 15 euro miesiac , a tak naprawde wlasciciel zapewnia za darmo internet ale nikt nie wie ze polscy pracownicy pobieraja te oplaty . pobieraja kaucje za czipa buty itp i po zakonczeniu pracy niby zwracaja ,....NIGDY NIE DOSTANIECIE TYCH PIENIEDZY, jak juz wrocicie do domu do polski dostaniecie solaris na ktorym beda kwoty zwrotu i pod spodem te same kwoty tylko z minusem czyli dostaniesz 0 a jak zadzwonisz to ci powirdza ze to potracenia za inne koszty ale nie powiedza jakie . Ile mozna zarobic ? Jak lizesz (usunięte przez administratora) koordynatorowi to 250 no moze 260 ale przecietnie 150 do 200euro . OGOLNIE NIE POLECAM TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TYCH OSZOSTOW . ZA TYDZIEN OPUBLIKUJE TU MOJE SOLARISY >OBSERWOJCIE

Irek

Świetna agencja, potrafią wszystko zorganizować. Ludzie jadący do pracy za granicą myślą, że tam pracuje sie tak jak w kraju a to błąd tam trzeba zasuwać!!!

yukxxx

W Rooseland spotkałem typa co wychwalał tą agencje. Ja narazie przez OTTO ale jak coś by było to odzywam się do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro