Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

Imigrantka

Myślę, że praca za granicą od początku będąc trudną, generuje dodatkowo stres wynikający często z tęsknoty. W połączeniu daje to mało komfortowe warunki do pracy. Pewnie dlatego wiele spraw jest tak trudnych do zrobienia ale przecież to nie musi być wina agencji!

Imigrant

SBA Euro jest spoko agencją, potrafią robić swoją robotę.

Hanys85

Jeżeli chodzi o sba i rzeznie w boxtel to praca a w zasadzie ilosc godzin jaka tam jest uzalezniona jest od miejsca w które się trafi. Rozbiór ma dwie zmiany i pracuje się tam albo na rano 5:40-13:40 i druga 13:40-do konca ostatnio było to około 21-22. Na drugą zmianę wchodzą dodatki procentowe do godzin popoludniowych. Do reki na wlasnym mieszkaniu mialem ok 320-350 jurków. Przy stawce 11 coś tam(po ok 2 lataach pracy). Nie liczcie na żadnych koordynatorów ani ludzi którzy będą trzymać Was za ręce. Jesteście kolejnym zastępem ewentualnych pracowników utrzymmujących biuro i ich fanaberie. To jest chyba proste i oczywiste. Reszta działów na Vionie słyszałem, że jest z tą pracą różnie. Ci którzy się starają i nie są królami całego świata pracują normalnie i mają swoje godziny. Była to moja pierwszza praca za granicą. Nie jechałem aby odkładać wiec tego nie zrobiłem :) . Ja nie narzekałem bo nie jestem kretynem aby myśleć, ze pośrednik ustawi mnie do końca życia. Pozdrawiam. W razie pytań, pytać :D

Lektor

SBA Euro jest agencją pracy w Holandii, mają tam swoje oddziały i organizują wyjazdy. Agencja ma dobrą opinię w kraju ale każdy kto chce wyjechać do pracy za granicę powinien dokładnie wszystko sprawdzić. Przecież w firmie pracują tylko ludzie i ktoś może się pomylić.

Enter
@Lektor

SBA ma dobrą opinię? Chyba sobie kpisz z ludzi. Oto dowód. http://bpwh.pl/sba-euro/

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
sba trala la

Witam. Dorzuce słow kilka. Na poczatek biuro w Tilburgu. W takim miejscu ze autobusem jechalem z dziewczyna 10 min i szedlem pieszo 30min. Dzwonili do mojej dziewczyny. Ona powiedziala ze jezyk bardzo słabo że prawie wogóle nie zna. Praca w PartyLite. odpowiedź: To nie przeszkadza, tam duzo polaków pracuje. Dzien pierwszy pracy i zarazem ostatni. Polakow mało i musiala pracowac z samymi zagramancami. Z 3 osobami robila. Robote wykonala bardzo dobrze. Jak na dzien pierwszy byc 2 to niezle. O 17 tel że dziekuja bo slabo jezyk. Wiec ja mam pytanie: Czy Wy wiecie co oznacza znac jezyk bardzo słabo? Niby jest jezyk wymagany wszedzie ale z reguly wiekszosc magazynow "wymaga" jezyk tylko w inhousie. Na wiekszosci magazynow pracuje tylu polakow że słychac dookola tylko polszczyzne. Ja pracuje na syncreonie 3 lata. Jezyk znam. Poza inhousem uzyłem go moze z 5 razy tylko dlatego że pracuje tam 80% polakow. A wymagaja pracownikow z dobrym angielskim. Albo dajecie ludziom prace dostosowana do niego albo nie dajecie wogole. Jak ma sie czuc taka osoba po pierwszym i ostatnim dniu pracy. To tylko dołuje i zniecheca.

Jeremi

Takie agencje jak SBA Euro mają dużo ciekawych ofert pracy. Każdy coś znajdzie.

ssba

Wszystkie pozytywne opinie to osoby z biura :) ta pseudo agencja zatrudnia całą Europę wschodnią bo Polacy przyjeżdzają i uciekają czym prędzej. Jedziecie z Polski do konkretnej pracy a na miejscu całkiem przypadkowo proponują wam inną bo klient wycofał się. Jeśli macie nóż na gardle to walcie drzwiami i oknami do pracy za marne grosze. Na ups rozładunek kontenerów pracujecie 6x5h na nocki za 111% dojazd rowerkiem 9 km na prawdę super!

Witam , oszukują w Polsce i na miejscu obiecują godziny a ich nie ma 2 czy 3 dni pracy . Praca w Tilburgu omijajcie a stale ogłoszenie wisi ze zatrudniają a godzin ludzie nie maja .

Hanna

@Basia, to będzie Twój pierwszy wyjazd z SBA Euro?

Basia
@Hanna

Tak ale się wacham

Basia

Witam ktoś jedzie 7kwietnia do mięsa miejscowość BEST

Hanna

@ziomte, to bardzo cenna opinia. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

ziomte

Jestem już 2 tygodnie w NL, pierwsza tygodniówka za mną więc mogę się wypowiedzieć. Do biura dotarłem w poniedziałek, fakt trochę musiałem posiedzieć, ale w końcu ludzie to nie roboty, nie skolnują się, tylko po to, żeby załatwić ze mną formalności w 10 minut, odsiedziałem trochę, podpisałem papiery i zawieźli mnie na domek. Towarzystwo na zakwaterowaniu różne, staram się nie oceniać ludzi po pozorach, więc dałem niektórym szansę na głębsze poznanie. Przeczucie mnie jednak nie myliło co do niektórych, koleżka z pokoju obok wyleciał na drugi dzień za pojawienie się w pracy pod wpływem dragów (swoją drogą ciekawy jestem, kiedy napisze komentarz na forum jaka to firma straszna itp ;) hehehe). Wracając do tematu pracy, na wtorek umówili mnie na badania, standardowa procedura, służy głównie temu, żeby sprawdzić ogólny stan zdrowia. Otrzymałem info, że w środę idę pierwszy dzień do pracy. W pierwszym tygodniu przepracowałem w sumie 3 dni, moja tygodniówka to prawie 200 euro, co prawda z tej kwoty pobrana została kasa na chip do szafki, w sumie zapowiada się nieźle, za 3 dni pracy tyle kasy, zobaczymy co będzie dalej. Aha i sprostowanie do tego, co kiedyś ktoś pisał na temat kumulowania się nadgodzin na poczet wakacyjnego, to jakiś totalny bullshit, na papierku mam wypisane dokładnie dodatki do pensji, procent odpowiednio do zmiany, na jakiej pracowałem, jak ktoś nie potrafi czytać tygodniówek, to polecam pofatygować się do biura i normalnie zapytać, zamiast wszczynać niepotrzebne dramaty.

Hobbit
@ziomte

Ziomte zastanawiam sie czy jechac dzwonili i maja oferte na kontenery i miéso lokalizacja tillburg pracuje ktos tam jakies info co i jak warto???ludziska pisac tylko màdrze pozdro hobbit

@Hobbit

Siema, sorki za zwłokę, ale ostatnio byłem dość zapracowany, więc nie miałem jak odpisać. Ja pracuje na mięsie w Boxtel i.......nie narzekam, zarobki są w porządku, wystarcza na godne życie w NL i można coś jeszcze odłożyć. Co do kontenerów to byłem dwa razy, żeby sobie dorobić nadgodziny, stawka coś ponad 11 euro, więc wiesz za co. Powiem krótko, jeśli nie boisz się pracy to odnajdziesz się tam na miejscu. sporo tu ludzi, którzy myślą, że wszystko spadnie im z nieba, narzekają na tygodniówki, a tymczasem siedzą po 2-3 dni w tygodniu na ściemniającym chorobowym...Pozdro

Hanna

@Mateusz, możesz powiedzieć coś więcej? Co najbardziej podobało Ci się w pracy?

Hanna

@olo, dlaczego tak uważasz?

Anka

Wrøciłam dzisiaj, bo pracy było na dwa dni w tygodniu. Po tygodniu czekania.A miesięczny koszt mieszkania(brudna nora w klasztorze) i ubezpieczenia to ponad 100 euro. Jak ktoś nie umie czytać zamieszczonych komentarzy,to niech jedzie. Biuro w Tilburgu to totalna porażka i dezinformacja. W Polsce Wam naobiecują, jak to będzię pięknie. A na miejscu (usunięte przez administratora) br /> Stanowczo odradzam tę pseudoagencję. A z drugiej strony Holandia już się skończyła.

olo

TO najgorsza agencja pracy tymczasowej jaką widziałem w Holandii.

Ciocia dobra rada.

Pracowałam w biurze SBA więc poznałam ją trochę z tej drugiej strony. Z racji tego że istnieje możliwość wyśledzenia mnie, a to wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi dla mnie, nie będę pisała na czym polegają przekręty tej firmy. Mogę jedynie poinformować że takie są na porządku dziennym i to w stosunku do każdego zatrudnionego. Pozytywne opinie które czytacie są pisane na polecenie z góry przez pracowników biura lub sporadycznie przez tak zwanych wazeliniarzy. Jeżeli macie trochę oszczędności i zależy wam na ekstremalnej i niezapomnianej przygodzie to polecam to biuro, w przeciwnym wypadku lepiej zapomnijcie o jego istnieniu. W tej firmie spinacz do papieru przedstawia większą wartość niż pracownik tymczasowy.

Hanna

@ziomte w takim razie czekamy na Twoją opinię!

ziomte

Czytam, czytam i sam nie wierzę...kolega Radek, który tak bardzo chciał wysyłać solarisy tego nie zrobił i to chyba jest jakiś podstawiony typ. Naczytałem się tych komentarzy masę, ale oferta była fajna to pojechalem, podjalem ryzyko i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie jestem pierwszy dzien wiec ciezko wystawic wiarygodna opinie. Zobaczymy jak bedzie po pierwszej wyplacie, dam znac co i jak.

Hanna

@nl, dlaczego uważasz, że lepiej omijać SBA Euro?

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro