Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

tommi

bylem i chetnie wyjade jeszcze raz, jak tylko ureguluje sb sprawy w Polsce, pod wzgledem organizacyjnym jedna z lepszych agencji pracy jesli chodzi o Opole. Bardzo latwy kontakt z obsluga i duze wsparcie dla osoby ktora jedzie pierwszy raz.

ania55

Własnie wrócilismy z narzeczonym z wyjazdu i jestem dosyc zadowolona. Przez caly wyjazd moglismy liczyc na opieke ze strony SBA, kasa tez na czas, moglismy sobie dorobic biorąc dodatkowe godziny. Trochę kasy udało się nam dzięki temu na wesele odlozyc. Polecam nie tylko parom.

kartofel

Mam takie uwagi co do pracy w SBA Euro - zatrudniają cię jako spawacza a umowa jest na malarza, a główna firma płaci jak za spawacza, - nie ma wsparcia w pracownikach administracji, nikt nic nie wie, albo nie ma czasu biuro ma być do dyspozycji pracownika, ale panie bardzo rzadko odbierają telefony, nigdy nie mają czasu, i zapominają, że to DZIĘKI NAM MAJĄ PENSJĘ i powinny być dla nas do pomocy. I albo już wyszły, albo jeszcze nie przyszły. Prawdziwe bezkrólewie. NIKT ICH NIE KONTROLUJE. ROBIĄ CO CHCĄ. Biorą niezłą kasę za nic lub prawie nic nie robienie. Chodzi o biuro w Tilburgu.

@kartofel

Nie bardzo rozumiem dlaczego na umowie stanowisko jest inne niż to, które wykonujesz. Przecież stawka wynagrodzenia jest dopasowana odpowiednio do wykonywanej pracy. Czy próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą? Czy możesz liczyć na premie lub inne benefity do wynagrodzenia, które mogłyby podnieść wysokość pensji, a zarazem byłby czynnikiem motywacyjnym? Napisz więcej szczegółów.

Christof
@kartofel

Pracowałem w SBA Flex (zmieńcie sobie nazwę tutaj ???? już kilka razy. Teraz jestem w Polsce z powodów rodzinnych, ale zamierzam wrócić jesienią. Zdarzały się zmiany pracy i stanowiska, ale zawsze wtedy dostaje się dokument z nazwą stanowiska, stawką etc. Tak bywa w tymczasówce holenderskiej, że można często zmieniać pracę, a można trafić do jednego zakładu na dłużej. Żadna w tym wina agencji, choć jedni starają się mniej, drudzy bardziej , aby te zmiany przebiegły dobrze. Co do dziewczyn z biura to bywało różnie, czasem nie odbierały, ale finalnie udawało mi się wszystko załatwić. Oprócz kilku potknięć kasa zawsze na czas.

@Christof

Miło, czytać, że mimo wszystko jesteś zadowolony ze swojej pracy za pośrednictwem firmy SBA Euro. W ostatnim zdaniu napisałeś, że zdarzyło się kilka potknięć w trakcie Twojej pracy za ich pośrednictwem. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakiego rodzaju były to potknięcia? Twoja opinia stanie się bardziej miarodajna.

Jojo

Czy ktoś pracuje na produkcji kartonów?

@Jojo

Twoje pytanie związane jest z tym, iż zainteresowała Cię praca na produkcji w firmie SBA Euro? W takim razie, zanim ktoś udzieli Ci odpowiedzi, może napiszesz, jakie masz oczekiwania względem tego pracodawcy? Chętnie poznam Twoje wymagania, jakie masz względem nowego pracodawcy.

Rysiu
@Jojo

Ja tam pracowałem przez rok. Świetna praca. Fajna atmosfera, praca lekka i z czystym sumieniem mogę polecić.

Izabela
@Rysiu

W takim razie to świetnie, że masz tak dobre wspomnienia, jeśli chodzi o pracę w SBA Euro. Prawda jest tak, iż już tam nie pracujesz, ale może zechcesz powiedzieć nam coś jeszcze o warunkach zatrudnienia, jakie Ci wówczas tam oferowano. Wspomniałeś, że praca tam jest "lekka". A mnie ciekawi to, czy w firmie istnieje możliwość rozwoju zawodowego?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Juki

(usunięte przez administratora), nie polecam!!!! Mieszkanie w swiniarni, a do tego k(usunięte przez administratora)

@Juki

Warunki zakwaterowania nie zawsze są w standardzie hotelowym. Czy przed wyjazdem konsultowałeś z firmą jak będą one wyglądać? Agencja przydzieliła Ci koordynatora kontraktu, który pomaga Ci rozwiązywać problemy na miejscu? Czy Twój wyjazd do pracy był sezonowy i kontrakt nie trwał zbyt długo? Jeśli możesz dodać obiektywny komentarz, zrób to proszę.

Jarosław Cichociemny

Rok czasu się zbierałem by skrobnąć opinię dla ludzi którzy planują skorzystać z oferty pracy Agencji SBA. Rok temu 2017/2018. Wybrałem agencję SBA z polecenia znajomego. W pierwszej połowie Listopada już pracowałem jako Order Picker w Magazynie Ingramu. Wyjazd - rozmawiając przez telefon dostałem informację że zostanę odebrany z dworca w Tilburgu (jechałem Sindbadem). Po dotarciu na miejscu okazało się że numer kontaktowy który dostałem jest odbierany tylko przez skrzynkę... "super organizacja". Miałem szczęście że tym samym Sindbadem i na tym samym dworcu był jeden typ który też miał się zgłosić do biura w Tilburgu. Okazało się że miał jakiś lepszy numer bezpośredni do biura w Tilburgu i z nim zabrałem się do biura. Gdyby nie zwykły fart miałbym niesamowity problem i musiałbym tam z buta dygać w nieznanej mi miejscowości. Lokacja - byłem na lokacji w Loonen pokoje spoko poziom internacki. Dostałem trójkę i trafiłem akurat na spoko ludzi. Ale to na kogo trafisz to loteria tam były akcje pokroju że ktoś kogoś okradł gdy wracał do kraju postanowił sobie zwinąć pare gier na konsole pewnej osobie. Czy pewna hmm para która pojawiła się na dzień i dwa. Zostawiło jebitny napis typu "Jezu Ufam Tobie" i zniknęli. Zdarzyło się że była wzywana policja bo jedna osoba postanowiła zaatakować drugą. Czy może akcja którą ja miałem a mianowicie jedna osoba zjechała i dokwaterowali nam nową typ okazał się nałogowym alkoholikiem w nocy koledze wychlał całą kratę piw. Duża część stołu była zawalona puszkami/butelkami to wyglądało tak że pił i spał i nawet do roboty nie chodził. W pewnym momencie zmieniliśmy pokój bo istniała spora szansa na to że typ coś zwinie nam by zaspokoić głód alkoholowy. Pamiętam że Hausmajsterka pakowała go sama do domu i załatwiała busa powrotnego gdy go wyrzucili. Najlepiej mieć pokój ze znaną sobie ekipą albo dostać taki dla par. Wtedy kwestie zakwaterowania na tej lokacji nie stanowią jakiegokolwiek problemu i można tam mieszkać i mieszkać jeżeli nie jesteś francuskim pieskiem. Tyle żę do pracy jechałeś 1-2H to się tak kończyło często że w trakcie jazdy spałem bo było mało czasu na wszystko Kuchia/Pralnia wspólne dla całego hotelu we włąsnym pokoju masz tylko lodówkę i umywalkę. Hausmajsterka to złota kobieta, bardzo w porządku. Nie było jakichś śmiesznych kar za nieporządek itd. Od SBA na święta dostaliśmy paczki. A Holenderski właściciel domu zrobił pączki całemu hotelowi. Doceniam takie gesty. Niestety bardzo daleko do sklepów z tej lokacji i trzeba dygać sporo kilometrów. Naszczęście w trakcie powrotu z pracy mogliśmy robić zakupy. Internet niby był ale działał średnio w pokoju mieliśmy słaby zasięgi. Były momenty kiedy dostawca postanowił polecieć w kulki i wyłączył na tydzień internet przez xD podejrzenie wirusowe a to bardzo ważne bo przez internet dostawaliśmy rozkłady jazdy kto z kim jedzie. Koordynator - nasz koordynator Marek albo Rafał któryś z nich był tym ważniejszy to był duch niby był ale ciężko było się do niego dodzwonić. To wygladało tak że miał za dużo osób do obsługi i za dużo telefonów by skutecznie pracować. Ale jako do osoby nie mam nic do niego. Największym problemem dla mnie były sytuacje gdy kierowca z pewnych powodów nie mógł jechać. Wtedy zaczynał się problem bo do koordynatora w takich sytuacjach nie szło się dodzwonić. Albo nie był w stanie pomóc. Wtedy robiłem akcję kompas patrząc w grafik kto jedzie i wraca o tych samych godzinach. Zawsze udało mi się zabrać z kimś czy to z Polakami czy to z Rumunami mimo kompletu czasem jako piąta osoba w czterosobowym samochodzie. A często się zdarzało że nie należało patrzeć na komplet bo niektórzy nie jadą bo są tak nietrzeźwi że nie chcą w ogóle do roboty iść. Problemu nie masz jeśli sam jesteś kierowcą. Praca - przez pierwsze dwa tygodnie po tygodniu szkoleniowym było świetnie były godzinki 40-50H i te 280-350 Euro tygodniówki ale potem dla części z nas w tym mnie zaczęły się problemy SBA nie było w stanie zagwarantować tych 40 godzin o których wspominali na portalu i kończyłem z 25-40 mniej więcej do końca mojego pobytu tam. I to nie było istotne kto jak pracował. To była loteria ci którzy zlewali pracę często dostawali super godziny. Pamiętam że chyba w sylwestra albo dzień przed spytałem o moją normę i miałem drugą najlepszą na hali z zabawakami i kosmetykami To nie była ciężka praca szkoleniowiec mówił że znajomość alfabetu to połowa sukcesu. A skaner szybko ogarnąłem na poziomie wyższym niż powinienem znać. problemem było to że praca w nogi wchodziła buty to połowa sukcesu. Spadek liczby godzin wynikał z tego że Bol.com nie miał aż takich dużych obrotów świątecznych niż się spodziewali. Część ludzi traciła pracę z powodu ogólnego gównianego powodu o nazwie "Brak Motywacji do Pracy" co oznaczać może wszystko,dobrze znać konkretny powód a tutaj to tak wyglądało że wyrzucaja losowe osoby bo za dużo zatrudnionych mają. Część rezygnowała z powodu braku godzin a inni swoją postawą na to zasłużyli.

@Jarosław Cichociemny

Agencję Oceniam na 3+ w skali szkolnej. Nie było źle fajna była lokacja. Praca też. Agencja nie robiła mega problemów o porządek i nie dawała kar za nieporządki nie było też jakichś kontroli czystości a ja bym sobie nie rzyczył by pod niczyją nieobecość ktoś się wałęsał po pokoju, nie było jakichś śmiesznych umów że możesz zrezygnować, ale z dwumiesięcznym wyprzedzeniem masz to oznajmić w zasadzie to mogłeś kiedy chciałeś. W Polluxie były inby tego rodzaju i śmieszne kary za nieporządki bo na pewno każdy ma czas sprzątać dzień w dzień w systemie praca-zjeść-spać-praca (mówię o opowieściach ludzi z Polluxa z którymi rozmawiałem w trakcie przerw w pracy). Największymi mankamentami był brak dostatecznej ilości godzin. 1-2H drogi z lokacji do pracy. I organizacja transportów jak i moja osobista inba w Tilburgu. Nie było źle ale dobrze też nie.

@Jarosław Cichociemny

Aha i wypłąty były zawsze na czas

@Jarosław Cichociemny

Chociaż jeden z moich znajomych miał inbę bo nie wypłacili raz pełnej wypłaty i z tego powodu zrezygnował z pracy u nich. Dodatkowo sytuacja lokacyjna może być różna i zależy gdzie trafisz. Ludzi których przenosili do nas z innej lokacji SBA mówili że było tam o wiele gorzej i jak Ingram zrobił kontrolę nakazał przerzucić ludzi

Justyna
@Jarosław Cichociemny

Takiej merytorycznej oraz rzetelnej wypowiedzi na temat pracodawcy, jakim jest SBA Euro tu potrzebowaliśmy. Należy Ci zatem za nią serdecznie podziękować, bowiem na pewno pomogłeś nią wielu osobom. Poruszyłeś wiele aspektów, ale chciałabym Cię dopytać jeszcze o kilka. Firma ta oczywiście cały czas rekrutuje nowych pracowników. Dlatego ważna kwestią jest to, czy wymagają tam dużego doświadczenia na danym stanowisku. Jak to skomentujesz?

@Justyna

Nie wymagają żadnego doświadczenia przynajmniej tam gdzie pracowałem. Jako Order Picker na Magazynie w Ingramie. Było tylko 3 dni płatnego szkolenia. I po tym czasie każdy ogarniał skaner z grubsza. Tam tylko alfabet trzeba było umieć. Tyle że poza sezonem jest wymagany angielski. W trakcie sezonu przymykają na to oko ale takie osoby są pierwsze do wywalenia.

@Jarosław Cichociemny

Czyli wychodzi na to, że lepiej jest znać język angielski, aby mieć nadzieję na to, że firma SBA Euro nie pożegna się z nami po krótkim okresie naszej pracy. Zastanawia mnie, czy w Twojej ocenie jest to dobre miejsce dla osób, których główną motywacją jest to, aby z takiego wyjazdu odłożyć jak największe środki finansowe? Osoba, która postawiła sobie taki cel, może liczyć na zrealizowanie go za pośrednictwem tej firmy? Chciałbym, abyś odpowiedział, gdyż widzę, że masz obszerną wiedzę na temat tej firmy.

@Dawid

Musisz wiedzieć że SBA Euro ma różne oferty pracy to Magazyn Ingramu obsługujący sklep internetowy Bol.com ma takie zasady. Że liczą się bardziej osoby znające język angielski. A ci którzy nie znają tylko w sezonie mają robotę tam. Wiem że z ofert pracy SBA na mięsie masz dużo godzin ale pracujesz w chłodni i jest tam krótko mówiąc zapierdol w Ingramie to jednak była laba i można było udawać że coś robisz. Jeszcze co usłyszałem o innej ofercie pracy z SBA to całkiem spoko jest Zieleń Miejska ale to sezonówka tylko. Czy odłożysz? Jeśli miałbym ci dać opinię na podstawie tylko tej jednej oferty w której byłem to nie bardzo znaczy się ja jestem sobie w stanie odłożyć z 200 Euro na tyg ale gdyby były godziny to by było 300-350 Euro tygodniowo, chyba że ci się fartnie i będziesz miał te 40-50H tygodniowo. Co wiem na pewno to to iż jeśli zostałbyś kierowcą na pewno będziesz miał więcej godzin ale to też jest niewdzięczna odpowiedzialność. Ja osobiście teraz jak będę jechał to skorzystam albo z oferty T&Su bo fajną ofertę mają w sam raz dla mnie. Albo z oferty OTTO bo mój kolega z poprzedniej pracy tam teraz robi i sobie chwali.

Oszukany

Pracy nie ma. Po dwóch tygodniach wróciłem z niczym do pl. Oszustwo...

@Oszukany

może to kwestia sezonu? w niektórych miesiącach jest mniej niż w innych

Jarosław
@Grzegorz

Rzeczywiście może tak być? Dziwne, tym bardziej że firma SBA Euro poszukuje obecnie pracowników na kilka wolnych stanowisk. Wszystkie oferty pracy można znaleźć wchodząc na profil pracodawcy w portalu gowork.pl pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/sba-euro;pr Ktoś z Was aplikował może w ostatnim czasie na któreś z aktywnych ogłoszeń? Napiszcie, czy Wam również zdarzają się sytuacje, że jadąc do pracy, w rzeczywistości jej brakuje.

Hanna

SBA Euro jest agencją zatrudnienia. Zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. Jeśli chcielibyście rozpocząć jakąś pracę za ich pośrednictwem, to jest to niewątpliwie dobry moment na podjęcie takiej decyzji. Na ich oficjalnej stronie znajdziecie aktualne oferty pracy: https://www.sbaflex.pl/category/praca-za-granica/ Możecie ubiegać się o stanowiska z różnych dziedzin. Czy ktoś z Was poczuł się na tyle zachęcony, że postanowi aplikować?

wieslaw

nikt nikogo nie zmusza dlaczego piszeta takie bzdury ja pracowalem w sba wyplaty na czas kadra mila czegos tu nie rozumiem nit nikogo nie poloży a moze zamiast nażekac zobaczmy co my zile zrobilim żeby oskarżać kogoś ana prawde firma uczciwa pod każdym w zgledem a tak na marginesie ja pracowalem chwale tom firme i polecam

Pan Hyde

Pracuje przez tą agencję od ponad roku, firma Vion boxtel, może pierwsze miesiące zanim wkrecilem się w pracę można zarobić z odliczonym mieszkaniem tylko 220 e na tydz.(czasem mniej) , teraz na prywatnym 380-400 , a z sobotami to i 500, zakład wielki kocioł i (usunięte przez administratora) i trzeba być zaradny żeby się jakoś ustawić i nie zgłupiec a przedewszyskim nie frustrować, biuro uczciwie się rozlicza , tylko koordynatorzy niewiele pomocni wręcz wcale :/

Macka
@Pan Hyde

Bardzo prosze przy czym pracujesz

@Macka

Użytkownik @Pan Hyde ostatnio wypowiadał się tu w sierpniu, ale być może zechce Ci odpisać. Jesteśmy jednak ciekawi, z czego wynika Twoja ciekawość tą kwestią. Planujesz szukać pracy poprzez agencję SBA Euro, czy może masz jakiś inny powód?

Marcin i Maja

Nie polecamy pracy na kanapkach w Leeuwarden.Polaczki rządzą firma.Polka która powinna zajmować się ludźmi olewa ich i nigdy nie ma dla nikogo czasu tylko dla kolezaneczek. Jak jej "podpadniesz" układa Ci grafik na najgorszą robotę albo daje specjalnie mało dni pracy.Caly czas są afery bunty ludzie fałszywi każdy co chwilę skarży na każdego.Koordynatorka opowiada bajki dla biura na pracownikow żeby ich celowo blokować bez powrotu.Oszukuja na wyplatach daja po 4 dni pracy i mowia zeby przeczekac i tak w kolko.Zakwaterowanie tragiczne na burmaniapark.Jak ktoś mówi głośno co się dzieje lub sie raz postawi to ludzie tam pracujący parę zbędnych osób robi wszystko zeby zniszczyć z zazdrości i zawisci.Do tego na mieszkaniach biurowych przebijaja opony w autach.Patologia.

Dyzio☠
@Marcin i Maja

Święta prawda nie polecam tego g..wna!!!!!!!!!

@Marcin i Maja

Trzeba Wam bardzo podziękować za tę niewątpliwie wyczerpującą wypowiedź na temat SBA Euro. Ale mimo wszystko, proszę jednak, żebyście na forum wypowiadali się o wszystkich z nieco większym szacunkiem. A jak długo tam pracowaliście - może zbyt krótko aby poznać tego pracodawcę z lepszej strony?

@Hanna

Wystarczająco długo i nikt nikogo nie obraża tylko wyraza swoją opinię oraz prawdę.

@Marcin i Maja

Wasz wkład w dyskusję jest na pewno bardzo duży. Ale jednocześnie trzeba pamiętać o przestrzeganiu regulaminu Gowork, z którego wynika, że nie wolno tu nikogo obrażać. Może akurat Wam praca w SBA Euro nie odpowiada, natomiast inni mogliby się tam z powodzeniem odnaleźć. Wiecie, na jakie stanowiska mają teraz nabór?

@Hanna

Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem.Bez odbioru.

Hanna

@Oszukany Proponuję, żebyś nam jednak wyjaśnił w szczegółach to, co chciałeś przekazać. Jak to pracy nie ma? Uzupełnij swoją poprzednią wypowiedź o te informacje, bo mogą one posłużyć tym, którzy również planują tam rozpoczęcie pracy. W jakim charakterze byłeś zatrudniony w SBA Euro?

Hanna

@Nie polecam!!! Widzę, że masz konkretne dowody na swoje racje - to bardzo dobrze. Myślę, że powinnaś to pokazać na początku zarządowi firmy. Nie da rady w ten sposób? Bardzo Cię proszę, abyś informowała użytkowników forum na bieżąco o rozwoju sytuacji. Może ktoś jeszcze zechciałby napisać coś na temat warunków pracy w SBA Euro? Serdecznie zachęcam Was do aktywności na forum.

Nie polecam!!!!

Firma to jedna wielka katastrofa, ściągają pieniądze z czego się da. Dają mieszkania pełne grzybów, brudne. Nikt nie kontroluje mieszkan, kto chce to sobie wejdzie. W mieszkaniach kradną. Firma pobiera pieniądze 90 e za mieszkanie przy tak tragicznych warunkach. Kradną gdzie się da. Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby firma odliczała sobie pieniądze za dojazd do pracy co jest smieszne. Ludzie nie dajcie się tej firmie jest o wiele więcej bardziej uczciwych firm i ludzi. Potraktują was jak śmieci i umieszcza na wysypisku. To nie te czasy że musimy się godzić na takie warunki. Bylam, widziałam, wróciłam i ostrzegam każdego. A i oczywiście zarobicie jedno wielkie gow*o. Żeby zarobić 250 e przez 5 dni to jest porazka. Z mojego doświadczenia z innej firmy ABO* za 6 dni pracy dostałam 380 e a ludzie z kartami ucznia mieli 420 oczywiscie przy podobnej stawce.Tak dla porównania podałam przykładowe zarobki, żeby nikt nie jechał i nie tracił czasu na oszustów. Pozdrawiam

Cvjffok
@Nie polecam!!!!

A w jakiej firmie pracwałaś?

Nie polecam!!!
@Cvjffok

Chodzi w jakiej formie pracowałam przez sba czy w jakiej firmie wcześniej pracowalam, gdzie warunki były normalne?

Hanna

@Nie polecam!!!! Bardzo Ci dziękuję za tę niewątpliwie merytoryczną opinię na temat warunków pracy w SBA Euro. Jestem przekonana, że pomożesz nią wielu osobom, które zastanawiają się nad współpracą z tym pracodawcą. Z Twojej wypowiedzi wyłania się niepokojący obraz tej firmy, czy zrobiłeś coś by udało się te warunki poprawić. Rozmawiałeś z kimś z firmy na ten temat?

Nie polecam!!!
@Hanna

Mam nagrania mieszkania ale nie wiem do końca gdzie mogę to zgłosić. Moim zdaniem firma powinna ponieść jakiekolwiek konsekwencje, a ludzie nie powinni się tak dawać i dawac zarabiać takim ludziom na swoim nieszczęściu. Jeśli ktoś wie gdzie można to zgłosić z wielką chęcią to zrobię.

Hanna

@Tonik Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany współpracą z firmą SBA Euro. W jakim charakterze praca byłaby dla Ciebie odpowiednia? Tu masz dane kontaktowe do nich https://www.sbaflex.pl/kontakt/ @JB-SBA Dlaczego nie polecasz pracy w wyżej wymienionej firmie? Dobrze byłoby, gdybyś podał nam jakieś konkretne informacje. @Lipa @Ja... Nadmieniacie, że w SBA Euro nie ma pracy. Co macie przez to na myśli?

Ja...

Tragedia. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pracy nie ma

Lipa

Lipa nie ma pracy jestem juz tydzień w melinie i czekam na telfon chce zrobić na bilet i spi...

JB-SBA

TRAGEDJA NIE POLECAM JB-SBA

Ktoś

Witam nie polecam Sba !! Najgorsza firma na jaką można było trafić. Na początku wszyscy mili a później maja czlowieka w du.ie . Za pokój biora 90 euro tygodniowo. To moja piwnica jest wieksza niz ten pokój. Za tydzien pracy dostaniesz jak dobrze pojdzie 250 euro . Nadgodzin brak a nawet jak juz sa to i tak nic z tego nie ma . Pomocy zero z ich strony . Lekarza jak potrzebujesz to tylko wizyte ci zalatwia a potem każą ci szukac kogos kto cie tam zawiezie i musisz zaplacic za wizyte . Podobno zwracaja ale ja do tej pory zwrotu nie mam . Za rowery kaza placic . A dostajesz złoma z którego spada łańcuch i jest cały zardzewialy. Omijajcie P.Sabrine która ma wszystko i wszystkich gdzieś,ważne że jej jest wygodnie na krzeselku w biurze. Za plecami śmieje się z ludzi ,którzy ciężko na nią pracują,a jak potrzebują pomocy z jej strony to nie mają na co liczyć. Można byłoby tutaj więcej napisać ale szkoda nerwów. Nie pozdrawiam ....

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro