Opinie o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HI-Logistics Europe Sp. Z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

olo3

chyba raczej feta dg team

olo

chyba raczej feta dg team

Pelikan

zam­knąć ser­ca na współczu­cie 80 mi­lionów ludzi mu­si ot­rzy­mać to, co im się praw­nie na­leży. Trze­ba za­bez­pie­czyć ich egzys­ten­cję. [Na­leży postępo­wać] z naj­większą brutalnością.

Pelikan

kocham hi logistics i wszytko zrobię żeby mi tylko płacili 7 000 cieszycie się?

@Pelikan

Któregoś dnia, przełożeni stwierdzą, że nie potrzebują takiego "człowieka". Znajdą sobie kogoś innego. A wtedy to ty znajdziesz się w roli pracownika, a nie jak dotychczas jako manager. I w tedy być może ktoś kto teraz jest twoim podwładnym lub ktoś kto był twoim podwładnym będzie twoim przełożonym doceni twoje postępowanie z pracownikami i odwdzięczy ci się. Jest jeszcze jedna Osoba. Przyjdzie taki czas - prędzej lub później - ta Osoba odpowiednio oceni twoje zachowanie i postępowanie z nami. Wiem, że śledzisz posty na tym forum. I kiedyś przypomnisz sobie mój post.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
pizdy|!!!!!

Witam brak szacunku do pracowników, (usunięte przez administratora).... brak stabilizacji dzisiaj pracujesz jutro możesz nie pracować, (usunięte przez administratora) kierowników bez jakichkolwiek podstaw komunikacji i kompetencji itd, Nagany za przysłowiowe przejechanie wózkiem przez linie(usunięte przez administratora)Brak organizacji pracy. niemiła atmosfera zastraszanie ludzi........itd.... ogólny chaos nie polecam......

NSDAP

(usunięte przez administratora).... brak stabilizacji dzisiaj pracujesz jutro możesz nie pracować, (usunięte przez administratora)Nagany za przysłowiowe przejechanie wózkiem przez linie poniżanie pracowników. Brak organizacji pracy. niemiła atmosfera zastraszanie ludzi........itd.... ogólny chaos nie polecam......

dfa

(usunięte przez administratora).... brak stabilizacji dzisiaj pracujesz jutro możesz nie pracować, (usunięte przez administratora) itd, Nagany za przysłowiowe przejechanie wózkiem przez linie poniżanie pracowników. Brak organizacji pracy. niemiła atmosfera zastraszanie ludzi........itd.... ogólny chaos nie polecam......

Devvv

(usunięte przez administratora) To dlatego z nas się śmieją i uważają za największych maruderów w Europie. Ludzie weźcie się do roboty, albo załóżcie własną firmę i tam zarządzajcie grupą ludzie gdzie co najmniej 2 na 10 to zwykłe lesery bez szkoły co uważają że się im wszystko należy. Chory kraj.

.....

Witam brak szacunku do pracowników, (usunięte przez administratora).... brak stabilizacji dzisiaj pracujesz jutro możesz nie pracować, (usunięte przez administratora)Brak organizacji pracy. niemiła atmosfera (usunięte przez administratora)........itd.... ogólny chaos nie polecam......

ggg

Zgadzam się z opisem ...(usunięte przez administratora)... Pracowałem tam kilka lat. Takich koszmarnych przełożonych jak w Hilo nie ma nigdzie, tak (usunięte przez administratora) jest zarówno w Kątach, jak i w Displayu. Jeżeli ktoś nie wierzy, to polecam się tam przyjąć - to szybko się przekona, że na forum opisywana jest prawda. Jeżeli trafi się jakiś przełożony, który szanuje pracowników, to szybko zostaje zwolniony pod byle jakim pretekstem.

ca

Tak się zastanawiam czy naprawdę tak jest jak piszecie? czy chcecie zniechecic ludzi bo wolne stanowisko się pojawilo?

rrrrrrr

Witam a co sadzicie o pracy w Hi Lo po przeciwnej stronie (byla Biedronka)w Kątach

.....

Witam nie polecam

zzzzz
@.....

(usunięte przez administratora)jest lepiej. Wszystko schodzi na psy.. całą machinerie napędzają głupie polaczki nie skośni.. ciągle jest źle, za mało...zastraszanie..w takich warunkach nie można normalnie pracować..

celyn

wiem jak było nie wiem jak jest teraz. Nielot to pajac sterowany przez głosy z kosmosu. Brzostka szanuje. ma jaja i wiem jak sie ze skośnymi scierał w obronie ludzi a uwierzcie ze nie było to proste. Łoński... bedzie (moze już jest dobrym kierownikiem) jeśli tylko zachował wsłasne poglądy i metody pracy). firma nie sprzyja palaczom ale jesli ktos nie boi sie pracy da rade. stres jak wszędzie. byłem liderem na A potem cos tam jeszcze. łatwo nie było ale wiem ze najwiekszy młyn robili skośni i nieposiadajacy własnego zdania i podstawowych umiejetności "POLACY", będący bardziej koreańscy niż ich pryncypałowie. Ja odpadłem ponieważ nie umiałem dostosowac sie do tego bałaganu. Miałem i mam swój sposób organizacji pracy, który jest zgoła odmienny. Nie podoba mi sie ze pracownik musi sam naprawiac zarysowane ściany, malować wózki widłowe, "prostować" rozbieżności w stanach magazynowych i organizować naprawy uszkodzonych paneli. Malowanie trawy na zielono, działania korygujące błednych decyzji pierwotnie podejmowanych przez kierownictwo były normą. Wierzę ze teraz jest lepiej.

byly pracownik

stabilność zatrudnienia HAHAHAHAHAHAHAHAHA do trzech miesięcy hahahahahaha, dodatkowe świadczenia w okresie świątecznym hahahahahahahaha po nadgodzinach pracy odpoczynek w domu hahahahah,( Karte MultiSport oferują przez LG Electronics ) maja poczucie humoru żenada, miła atmosfera to jest w domu po pracy hahahahahaha albo zaraz po wypowiedzeniu hahahahaha, szczerze nie polecam niekompetencja i chamstwo na całą skale. Jak by szanowali operatorów to by ich tak często nie szukali, a że jest inaczej to ogłoszenia nie schodzą z tapety

Przez jakiś czas pracowałem w hilo, zdążyłem poznać realia panujące w tej firmie.Nie jestem już na strefie.

M

ty pracowałeś w hilo ? jesteś jeszcze tam na strefie ?

- 2013-09-26 06:04:52 Hej idziemy do displayTo dobrze, że przechodzicie do Display. Możecie teraz poprawić swoją sytuację w pracy. Jeżeli dalej będą tak z wami postępować - wiecie o czym myślę, to śmiało możecie pójść do związków zawodowych Display-a i możecie poprosić o interwencję. Wystarczy, aby kilku z was przedstawiło sytuację, jaka panuje na magazynie. Solidarność na pewno tym się zainteresuje....

b. pracownica

jeśli ktoś nie ma innej opcji, to może iść do Hi Lo, jeśli ma COKOLWIEK innego na oku, to niech omija to miejsce szerokim łukiem. [usuniet eprzez moderatora], teksty[usunięte przez moderatora]rzucane przez [usunięte przez moderatora] lub za jego przyzwoleniem, zwalnianie ludzi za to, że przebywają na chorobowym "za długo", brak poszanowania wśród pracowników, brak procedur, nieogarnięte [usunięte przez moderatora], marniutka kasa, co więcej - podwyżki dawane na widzimisię, jeden dostanie, drugi nie i pozamiatane. nigdzie nie widziałam większego bałaganu niż w Hi Lo. odradzam z całego serca.

Piotrek

Pracowałem tam 2 lata w czasach gdzie nie miałem kwalifikacji do zdobycia lepszej pracy. Hi Logistics polecam ludziom uczciwie pracującym. Dobra płaca, nie ciekawa czasami sytuacja z nadgodzinami i kierownictwem. Ale cóż to bardziej problem mentalności polskiej niż tej firmy. Pozdrawiam moją byłą grupę C.

Zostaw merytoryczną opinię o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o - Kobierzyce

HI-Logistics Europe Sp. Z o.o