Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

piotr

a co sie stał z naszym AS????? A miał tyle wnieść do firmy i nagle nie widze go na oczy. Z dnia na dzień nagle zniknął z pola widzenia. Może ktoś zdrazi choć troche rąbka tajemnicy

Marian
@piotr

poznali się na jego rzekomej wiedzy i umiejętnościach. Gadać każdy potrafi ale w jego wypadku nie miało to potwierdzenia w umiejętnościach. W jego wypadku papierek to nie wszystko. Zreszta aspirował chyba na dyrektora bo aspiracje to miał, no ale w porę zweryfikowano jego wiedzę

MIKI
@Marian

no AS uważał się za jedynego i niepowtarzalnego, taki przerost ambicji nad formą. W CV pewnie wypisał ochy i achy na swój temat no ale z praktyka było juz gorzej - porażka. Nieczego nie wniósł a wręcz przeciwnie. Przez te pare miesięcy płacono mu za nic, no ale dyro zrozumiał swój wybór i za to mu chwała

Maciuś
@MIKI

nareszcie dyro przejrzał na oczy. Szkoda tylko że tak późno, no ale

Adaś

a na jakiej stronie bo ja nic nie umiem znaleźć

no niestety ludzie gadają, że sa przyjęcia bo zwalniają się miejsca ale konkretów nikt nie napisze gdy człowiek pyta. Szkoda, że taki u nich przepływ informacji.

czy ktoś wie czy będą szukać nowego inżyniera w Tychach

nick
@Adam

Potrzebują nowego inżyniera bo AS już nie pracuje.

Mały
@nick

no własnie nie widuję ostatnio AS, co poniektórzy mówili ze na urlopie ale słyszało się że go wywalili. Człowiek nie wiedział w co wierzyć. Jak dla mnie i tak długo tu był z jego wiedzą i doświadczeniem. Jak widac posiadany papierek niczego nie wniósł. Czyzby poznali się na nim tak szybko :) ??

xxx
@nick

czytam i oczom nie wierzę. Co sie stało że AS nas opuscił albo moze został zmuszony do odejścia ???

Zenek
@nick

jakie są wymagania na to stanowisko

jakiś
@nick

a co takiego się stało. Wersji już słyszałem tyle, że och

z
@jakiś

pewnie zalazł z skórę sekretarce

Stach
@nick

a tyle podobno nagród dostał bo taki niezastapiony a tu nagle taka informacja. no ale takich nam tu nie trzeba

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Zbyszek

wiecie coś o przyjeciach w Tychach w najblizszej przyszłości

Maciek

dajcie znac czy sa w Tychach jakieś przyjecia. Podobno pewne stanowiska się zwalniają

z tego co się orientuję to negatywy dotyczą Tychów. Podobno to tam atmosfera jest najgorsza i wiele mówi się o rozwoju o przyjęciach a jak przychodzi co do czego to cisza w eterze. Wiem, że obecnie zwalniają tu pewne osoby ale i tym razem o przyjęciach cicho i to zaskakuje. No cóż dziwnie w tym tyskim oddziale

ja też się gubię, opinie są różne i większość negatywów. Na mieście słyszę, że zwalniają się pewne miejsca a ofert nie widzę tak jakby już kogoś mięli a tylko piszą o rekrutacjach chyba dla lepszej opinii. Trochę to wszystko dziwne

a nie wiesz czy szukają kogoś na technologa lub inżyniera. Niestety nie ma ogłoszeń ale słyszałem, że jak przyjmują na te stanowiska to i tak ogłoszeń nie publikują a przyjęcia są. Może wiesz coś

pytam bo doszły mnie słuchy, że kilka osób nie przychodzi już do pracy i w ich miejsce może kogoś szukają

hej, ktoś napisze czy są jakieś przyjęcia?

Jacek

są jakieś przyjęcia w Tychach na technologa?????

Czy sa może u was wakaty na technologa?

Miki

ta popularność to chyba taki żarcik.

bąk

POPULARNI????????????? kto pisze takie brednie

Monia

czasami jednak ktoś moze pięknie mówić a potem jest inaczej. Jednak nie mi oceniać. Dużo jednak zanczy chęć do pracy bo jeśli sa chęci to nawet nie wiedzac wiele chcą się nauczyc i takich ludzi należy cenić.

Monia

chęci do pracy to podstawa, bo posiadany papierek nie załatwi niczego kiedy nie chce się pracować czy też przychodzi się do pracy tylko po to żeby się tylko pojawić. należy przyjmować ludzi, którzy sa chętni pracować, wykazują zapał do pracy a nie tylko patrzeć co dana osoba wpisze w CV, bo tam to mozna wpisac naprawde wiele a potem weryfikuje się kompetencje tylko juz za późno bo już zatrudnią taka niewłaściwa osobę.

cosik

o jakich szkoleniach piszesz, stanowiskowych przy przyjeciu czy obowiązkowych BHPowskich?

Monia

Cenic powinno sie wiedzę i umiejetności. Tego tutaj brakuje. powinno się zrobić wszystko by atmosfera była lepsza. Niech jeden drugiego szanuje bez względu na zajmowane stanowisko i podchodzi do drugiego z emparią. Jak bedziemy wszyscy dla siebie równi to naprawde będzie miło tutaj przychodzić.

co

a przydałby si ę jakiś, może cos by wniósł nowego, bo jakoś zastuj tutaj totalny. Niestety wyscig szczurów widać coraz bardziej i to niestety jest złe podejście. No ale widac takie czasy

Mała

powinno się zatrudniać naprawdę wartościowych ludzi. Nie zawsze posiadany papierek jest odzwierciedleniem wiedzy i umiejętności. Myślę że należy w ten sposób patrzeć i zatrudniać a wtedy odczujemy zmiany w tym zakładzie. Ktoś wspomniał o szkoleniach tu również powinno się coś zmienić. Taka inwestycja w przyszłości zaowocuje

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy