Opinie o sklep Royal Collection w Katowicach w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie sklep Royal Collection w Katowicach. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie sklep Royal Collection w Katowicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sklep Royal Collection w Katowicach w Katowice

Katarzyna

W internecie znalazłam ich stare ogłoszenie na sprzedawcę, gdzie wymagali minimum 2 letniego doświadczenia. Tutaj są jakieś opinie, ale też głównie sprzed lat, więc liczę na to, że coś się zmieniło. Powiecie czy obecnie to doświadczenie jest bardzo ważne? W grę wchodzi jakieś przeszkolenie stanowiskowe?

@Ktoś

No ale te opinie już trochę czasu mają, więc ja np. nie lubię też się zbytnio sugerować takimi. Zmian żadnych nie było od lat w takim razie? Pisano choćby o zamykaniu sklepów i braku wynagrodzeń za pracę. Nowych sklepów nie planują otwierać na ten moment? Wypłaty są na czas chociaż już?

Katarzyna

@Katarzyna

Katarzyna omijaj tą firmę z daleka...jest tu sporo komentarzy z tego roku(widocznie nie doczytałas) i wszystkie negatywne...to banda (usunięte przez administratora)...wypłaty mimo umów o pracę po terminie a tym co byli na działalnościach to nawet w ratach płacili i 3 tyg po terminie...lepiej poszukaj innej pracy ..

Ktoś Nowy wpis
@Katarzyna

@katarzyna Ty omijaj tą firmę z daleka a nie dopytuj jak ona działa...a akurat na tej stronie masz dużo nowych i prawdziwych informacji o tej firmie od ludzi którzy się z tą firmą zderzyli i nikt nie ma o niej dobrego zdania i miłych wspomnień (jeżeli chodzi o sprawy zatrudnienia)

@Ktoś

Jak się pracuje z ludźmi z sklep Royal Collection w Katowicach?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie sklep Royal Collection w Katowicach? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ktoś

A gdzie w Katowicach jest Royal Collection????????????tam są nie powypłacane zaległe pieniądze za wszystko więc jakie nadgodziny i w jakim sklepie????????????

Izabela
@Ktoś

Myślałam że tamte tematy to już są pozamykane bo nikt tu nic nowego nie pisał. Możesz dać znać czy dużo jeszcze mają do spłaty tych zaległości?

@Izabela

Nie wiem ile ale wiem że sporo bo parę osób nie dostało... mało co kto ostatnio tu pisze bo już chyba wszystko zostało opisane...pozamykali już tyle swoich sklepów z powodu długów w galeriach i długów u dostawców że już nikt nie chce o nich nic pisać bo to pisanie jest ciągle o tym samym ... krótka rada na koniec... omijać z daleka Royal Collection i R23 bo to ta sama firma...

@Ktoś

W porządku, zrozumiałam. Czyli pozamykali. Naprawdę nie ma żadnych wdrożonych rozwiązań, żeby naprawić sytuację? Niekoniecznie jakieś wielkie innowacje, cokolwiek. A ubezpieczali tych ludzi w ogóle?

Ktoś Nowy wpis
@Karolina

Ubezpieczali(w sumie nie mam pewności bo to banda (usunięte przez administratora) i krętaczy)a ta firma nie ma żadnych pomysłów na innowacje...oni potrafią tylko (usunięte przez administratora) ludzi, mydlić im oczy tym samym gadaniem że będzie super że wszystko jest ok a dobrze wiedzą że za chwilę zamkną właśnie ten sklep w którym np teraz są i o tym tak opowiadają

Franek

Polecam wszystkim byłym pracownikom zostawić opinię google pod hotelem Acqua di Rosa ;) To hotel tego (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie sklep Royal Collection w Katowicach? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ala

Praca jak praca. Zarobki raczej niewielkie ale drugie tyle można wyrobić "biorąc" sobie ciuchy czy coś z kasy jak nikt nie patrzy. A można tak robić bo nikt nigdy tego nie kontrolował (inne sklepy mają stanowiska do takiej kontroli), tutaj tego brak.

Te pozytywne komentarze tutaj odnośnie limitów to chyba pisze jakaś pani kierownik. Może pani Ż? ;) praca jest okropna. Nigdzie nie spotkałam się z większym mobbingiem, czułam się stałe prześladowana, traciłam chęci do życia przez panująca tam atmosferę. Nie polecam nikomu. Nieważne czy chodzi o Warszawę czy Katowice, kierownictwo wszędzie to samo. Wieczny opieprz za nic, często nawet mi broniono pójścia do toalety, bo przecież jak wejdzie w końcu klient, który nawiasem mówiąc jest coraz mniej a kolejne sklepy RC się zamykają, to kto go obsłuży? Pomijam fakt, ze pracowników jest przesyt, klientów coraz mniej i na dziale damskim nie da się zrobić limitów. Dramat! Nie polecam nikomu, kto chce mieć jeszcze jakiekolwiek chęci do życia i nie chce siwych włosów.

Kinia
@Ania

Hej, czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w gal mok ? Przerażają mnie te wasze opinie naprawdę aż tak jest złe ?

Eryk

Nie spotkałam się z firmą, które pracowałaby dla idei! Każdy to robi dla pieniędzy pracownicy również!

zb

Katowice: To jest praca, podstawą jest wyrabianie planów - proste! Jeżeli nie potrafisz odnaleźć się w handlu i na dużej powierzchni to zrezygnuj, po co negatywne komentarze?! Jeżeli jesteś gwiazdeczką, która myśli, że przyjdzie i postoi 8h to nie tutaj, to nie jest monobrand, w którym jak nic się nie dzieje to siedzimy "za ladą" na telefonie! Jest powierzchnia, są wymagania ale są i porządne zarobki! Proszę wymienić marki odzieżowe, które zwracają za proszek do prania, płacą za wczasy pod gruszą, dają firmowe ubrania i premie w wysokości 2500?! Najbardziej narzekają Ci nieudolni, którzy nie potrafią wyrobić min 60.000 Ci, których w ogóle nie powinno się zatrudniać Ci, przez których nie jesteśmy w stanie wyrobić miesięcznego planu, bo po prostu nie obsługują klienta komplementarnie! Nie przystosowani do życia, którym się wydaje, że manna będzie się sypać za to że " jestem" NAJPIERW POKAŻ CO POTRAFISZ, a później stawiaj wymagania i dyktuj warunki, pozdrawiam

lolek

sklep i atmosfera żenada.Nie polecam.Aska bezczelna i hamska z bólem kręgosłupa i (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Witam , Dołączam się do Patrycji są limity ale jak ktoś ma doświadczenie w handlu to spokojnie je wyrabia jest nacisk na sprzedaż ale gdzie teraz go nie ma jeśli chodzi o wynagrodzenie przez 10 lat pracy nikt mi tyle nie zaproponował więc wolę przyjść do pracy i pracować a nie leżeć na ladzie i zarobić dwa razy więcej

Dominika

Royal Collection zajmuje wysokie miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek, organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Czy praca też jest tak dobrze oceniana jak sama marka? @Patrycja Ty pracujesz? Czyli dobrze Ci się pracuje? Na co może liczyć dodatkowo pracownik od firmy? Jakie są benefity oprócz wysokiej premii?

Patrycja

W żadnym sklepie odzieżowy nie da się tyle zarobić co w Royal tylko trzeba być bardzo dobrym handlowcem podstawa + premia . Premię kształtują się od 600 zł do 2000 . Jak ktoś lubi pracę z klientem i boi się limitów to praca dla niego

Damian

w sumie nawet jak firma nikogo nie szuka, to wysłać CV nie zaszkodzi. Na szczęście, mądrze zarządzane firmy zatrzymują bazę CV i mają w razie rotacji pracowników.

...

podobno ta wielka ( nie duchem) lecz swoja figura pani kierownik już wyleciała z pracy...jednak istnieje odrobina sprawiedliwości na tym swiecie..niestety jest to kobieta bez skrupolow..nie tylko w pracy ...rozbija związki , za nic ma ludzi ...nie ma w zyciu zadnych wyrzutow sumienia...prawdziwy potwor a nie kobieta...zastanawiające jest to ze ma tak wysoka samoocenę ...a do choć odrobine przyzwoitego wyglądu sporo jej brakuje...

ewka

Czy to prawda,że w Royal Katowice nie ma już MEGA pani kierownik i jej przyjaciółki SUPER regionalnej?

C

Pracowałam z tą "kobietą" i to były najgorsze miesiące mojego życia ! bałam się przychodzić do pracy!!! znęcała sie nad pracownikami psychicznie !! dlaczego ta kobieta nadal pracuje z sklepach? powinni ją dać do takiej pracy gdzie nie bedzie miała styczności z ludzmi i nie bedzie miała okazji sie nad nimi znęcać ! ja miałam na tyle odwagi że wygarnęłam jej wszystko co o niej mysle na odchodne nawet regionalną poinformowałam o jej wybrykach ale okazało sie że to najlepsze przyjaciółki i są siebie warte !!

uhhu

No widocznie jest a tak źle, skoro takie komentarze są. Na rozmowach kierownik powinien sprawić dobre wrażenie na kandydacie i odwrotnie. A ona pokazuje tylko przód swoich paz...urów.

trach

OMG!Co ta babka Wam musiała zrobić?Byłam na rozmowie,może nie sprawia pozytywnego wrażenia,ale chyba nie jest chyba aż tak źle....

super

Mówicie o tej wielkiej, pracowałam przed jej przyjściem, totalna idiotka nie wie co z czym się je, po co taki kierownik, który o modzie nie wie nic, tam są potrzebni ludzie z pomysłem na handel na przyciągnięcie klienta do sklepu, a wiemy, że ceny w Royal nie są na przeciętnego bolka. Oczywiście miałam też okazję poznać regionalną są siebie warte. Dwa brudasy.

xxxx

Działajcie z nią! W poprzedniej firmie sobie z nią nie poradzili, może w Royalu Wam się uda!

Zostaw merytoryczną opinię o sklep Royal Collection w Katowicach - Katowice

• Jak się pracuje w sklep Royal Collection w Katowicach?

Zobacz opinie na temat firmy sklep Royal Collection w Katowicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sklep Royal Collection w Katowicach?

sklep Royal Collection w Katowicach
  • żwirki 1C lok. 1